NASLOVNA2019-08-16T10:35:29+02:00

AKTUELNO

Gradska liga – rezultati – 1. kolo

UTAKMICA REZULTAT
avgust 24, 2019 17:00 Novi Sad
ŽELEZNIČAR DINAMO

1 - 1

avgust 24, 2019 17:00 Ledinci
VINOGRADAR PROLETER

1 - 5

avgust 25, 2019 17:00 Titel
TITEL OBILIĆ

-:-

avgust 25, 2019 17:00 Rakovac
BORAC SUSEK

-:-

avgust 25, 2019 17:00 Lok
SLOGA SLANOBARAC

-:-

avgust 25, 2019 17:00 Gardinovci
HAJDUK (G) MILETIĆ

-:-

avgust 25, 2019 17:00 Čenej
ČENEJ MOSKVA

-:-

Slobodna ekipa: JEDINSTVO (G)

POZ   EKIPA U P N I GOLRAZ B
1 Logo PROLETER 1 1 0 0 5:1+4 3
2 Logo DINAMO 1 0 1 0 1:10 1
3 Logo ŽELEZNIČAR 1 0 1 0 1:10 1
4 Logo BORAC 0 0 0 0 0:00 0
4 Logo JEDINSTVO (G) 0 0 0 0 0:00 0
4 Logo MILETIĆ 0 0 0 0 0:00 0
4 Logo MOSKVA 0 0 0 0 0:00 0
4 Logo SLANOBARAC 0 0 0 0 0:00 0
4 Logo SUSEK 0 0 0 0 0:00 0
4 Logo TITEL 0 0 0 0 0:00 0
4 Logo HAJDUK (G) 0 0 0 0 0:00 0
4 Logo ČENEJ 0 0 0 0 0:00 0
5 Logo OBILIĆ 0 0 0 0 0:00 0
5 Logo SLOGA 0 0 0 0 0:00 0
15 Logo VINOGRADAR 1 0 0 1 1:5-4 0
24. 08. 2019.|

Novosadska liga – rezultati – 1. kolo

UTAKMICA REZULTAT
avgust 24, 2019 17:00 Futog
FUTOG ŽSK

1 - 1

avgust 24, 2019 17:00 Novi Sad
RFK NS 1921 ŠAJKAŠ

3 - 1

avgust 25, 2019 10:00 Novi Sad
INDEKS BAČKA 1923 (Đ)

5 - 0

avgust 25, 2019 17:00 Sirig
SIRIG OMLADINAC

-:-

avgust 25, 2019 17:00 Petrovaradin
PETROVARADIN BAČKA (B)

-:-

avgust 25, 2019 17:00 Kisač
TATRA JEDINSTVO (R)

-:-

avgust 25, 2019 17:00 Temerin
TSK VETERNIK

-:-

avgust 25, 2019 17:00 Sr. Kamenica
FRUŠKOGORAC FR. PARTIZAN

-:-

avgust 25, 2019 17:00 Čurug
HAJDUK (Č) SLAVIJA

-:-

POZ   EKIPA U P N I GOLRAZ B
1 Logo INDEKS 1 1 0 0 5:0+5 3
2 Logo RFK NS 1921 1 1 0 0 3:1+2 3
3 Logo ŽSK 1 0 1 0 1:10 1
4 Logo FUTOG 1 0 1 0 1:10 1
5 Logo BAČKA (B) 0 0 0 0 0:00 0
5 Logo VETERNIK 0 0 0 0 0:00 0
5 Logo JEDINSTVO (R) 0 0 0 0 0:00 0
5 Logo OMLADINAC 0 0 0 0 0:00 0
5 Logo SIRIG 0 0 0 0 0:00 0
5 Logo SLAVIJA 0 0 0 0 0:00 0
5 Logo TSK 0 0 0 0 0:00 0
5 Logo FR. PARTIZAN 0 0 0 0 0:00 0
6 Logo PETROVARADIN 0 0 0 0 0:00 0
6 Logo TATRA 0 0 0 0 0:00 0
6 Logo FRUŠKOGORAC 0 0 0 0 0:00 0
6 Logo HAJDUK (Č) 0 0 0 0 0:00 0
17 Logo ŠAJKAŠ 1 0 0 1 1:3-2 0
18 Logo BAČKA 1923 (Đ) 1 0 0 1 0:5-5 0
24. 08. 2019.|

Kup – 3. kolo – parovi – 2019/2020

TREĆE KOLO KUPA FSS NA TERITORIJI FSG NOVI SAD

4. SEPTEMBAR 2019. GODINE, POČETAK U 17:30 ČASOVA

NOVOSADSKA LIGA
sreda Stepanovićevo: OMLADINAC BAČKA (B)
sreda Temerin: TSK SIRIG
U trećem kolu slobodno je JEDINSTVO iz Rumenke
GRADSKA LIGA
sreda Titel: TITEL HAJDUK (G)
sreda Susek: SUSEK BORAC (R)

_________________________________________________________________________

Datum odigravanja i parovi četvrtog kola Kupa FSS na teritoriji FS Grada Novog Sada biće objavljeni u petak, 6. septembra 2019. godine.

23. 08. 2019.|

Kup – 2. kolo – rezultati – 2019/2020

DRUGO KOLO KUPA FSS NA TERITORIJI FSG NOVI SAD

21. AVGUST 2019. GODINE, POČETAK U 17:30 ČASOVA

NOVOSADSKA LIGA
sreda Novi Sad: INDEKS TSK 1 : 2
sreda Petrovaradin: PETROVARADIN BAČKA (B) 10 : 11 (2 : 2)
sreda Rumenka: JEDINSTVO (R) RFK NS 1921 2 : 1
sreda Sirig: SIRIG FRUŠKOGORAC 10 : 9 (0 : 0)
U drugom kolu slobodan je OMLADINAC iz Stepanovićeva
GRADSKA LIGA
sreda Gardinovci: HAJDUK (G) SLANOBARAC 4 : 1
sreda Titel: TITEL MILETIĆ 2 : 1
sreda Čenej: ČENEJ BORAC (R) 0 : 3
sreda Susek: SUSEK ŽELEZNIČAR 3 : 0

_________________________________________________________________________

U petak, 23. avgusta 2019. godinesa početkom u 10:00 časova, u službenim prostorijama FS Grada Novog Sada (Pariske komune 38, Novi Sad) biće obavljeno žrebanje parova za treće kolo Kupa FSS na teritoriji FS Grada Novog Sada za klubove Novosadske lige. Što se tiče nastavka Kupa za klubove Gradske lige, parovi su dirigovani prilikom žreba za prvo kolo, tako da se u trećem kolu u Titelu sastaju TITEL i HAJDUK (G), dok u Suseku igraju SUSEK i BORAC (R). Kompletni parovi i termini utakmica trećeg kola Kupa biće objavljeni u petak, 23. avgusta 2019. godinenakon završetka žrebanja.

21. 08. 2019.|

AKTUELNO

Gradska liga – rezultati – 1. kolo

UTAKMICA REZULTAT
avgust 24, 2019 17:00 Novi Sad
ŽELEZNIČAR DINAMO

1 - 1

avgust 24, 2019 17:00 Ledinci
VINOGRADAR PROLETER

1 - 5

avgust 25, 2019 17:00 Titel
TITEL OBILIĆ

-:-

avgust 25, 2019 17:00 Rakovac
BORAC SUSEK

-:-

avgust 25, 2019 17:00 Lok
SLOGA SLANOBARAC

-:-

avgust 25, 2019 17:00 Gardinovci
HAJDUK (G) MILETIĆ

-:-

avgust 25, 2019 17:00 Čenej
ČENEJ MOSKVA

-:-

Slobodna ekipa: JEDINSTVO (G)

POZ   EKIPA U P N I GOLRAZ B
1 Logo PROLETER 1 1 0 0 5:1+4 3
2 Logo DINAMO 1 0 1 0 1:10 1
3 Logo ŽELEZNIČAR 1 0 1 0 1:10 1
4 Logo BORAC 0 0 0 0 0:00 0
4 Logo JEDINSTVO (G) 0 0 0 0 0:00 0
4 Logo MILETIĆ 0 0 0 0 0:00 0
4 Logo MOSKVA 0 0 0 0 0:00 0
4 Logo SLANOBARAC 0 0 0 0 0:00 0
4 Logo SUSEK 0 0 0 0 0:00 0
4 Logo TITEL 0 0 0 0 0:00 0
4 Logo HAJDUK (G) 0 0 0 0 0:00 0
4 Logo ČENEJ 0 0 0 0 0:00 0
5 Logo OBILIĆ 0 0 0 0 0:00 0
5 Logo SLOGA 0 0 0 0 0:00 0
15 Logo VINOGRADAR 1 0 0 1 1:5-4 0
24. 08. 2019.|

Novosadska liga – rezultati – 1. kolo

UTAKMICA REZULTAT
avgust 24, 2019 17:00 Futog
FUTOG ŽSK

1 - 1

avgust 24, 2019 17:00 Novi Sad
RFK NS 1921 ŠAJKAŠ

3 - 1

avgust 25, 2019 10:00 Novi Sad
INDEKS BAČKA 1923 (Đ)

5 - 0

avgust 25, 2019 17:00 Sirig
SIRIG OMLADINAC

-:-

avgust 25, 2019 17:00 Petrovaradin
PETROVARADIN BAČKA (B)

-:-

avgust 25, 2019 17:00 Kisač
TATRA JEDINSTVO (R)

-:-

avgust 25, 2019 17:00 Temerin
TSK VETERNIK

-:-

avgust 25, 2019 17:00 Sr. Kamenica
FRUŠKOGORAC FR. PARTIZAN

-:-

avgust 25, 2019 17:00 Čurug
HAJDUK (Č) SLAVIJA

-:-

POZ   EKIPA U P N I GOLRAZ B
1 Logo INDEKS 1 1 0 0 5:0+5 3
2 Logo RFK NS 1921 1 1 0 0 3:1+2 3
3 Logo ŽSK 1 0 1 0 1:10 1
4 Logo FUTOG 1 0 1 0 1:10 1
5 Logo BAČKA (B) 0 0 0 0 0:00 0
5 Logo VETERNIK 0 0 0 0 0:00 0
5 Logo JEDINSTVO (R) 0 0 0 0 0:00 0
5 Logo OMLADINAC 0 0 0 0 0:00 0
5 Logo SIRIG 0 0 0 0 0:00 0
5 Logo SLAVIJA 0 0 0 0 0:00 0
5 Logo TSK 0 0 0 0 0:00 0
5 Logo FR. PARTIZAN 0 0 0 0 0:00 0
6 Logo PETROVARADIN 0 0 0 0 0:00 0
6 Logo TATRA 0 0 0 0 0:00 0
6 Logo FRUŠKOGORAC 0 0 0 0 0:00 0
6 Logo HAJDUK (Č) 0 0 0 0 0:00 0
17 Logo ŠAJKAŠ 1 0 0 1 1:3-2 0
18 Logo BAČKA 1923 (Đ) 1 0 0 1 0:5-5 0
24. 08. 2019.|

Kup – 3. kolo – parovi – 2019/2020

TREĆE KOLO KUPA FSS NA TERITORIJI FSG NOVI SAD

4. SEPTEMBAR 2019. GODINE, POČETAK U 17:30 ČASOVA

NOVOSADSKA LIGA
sreda Stepanovićevo: OMLADINAC BAČKA (B)
sreda Temerin: TSK SIRIG
U trećem kolu slobodno je JEDINSTVO iz Rumenke
GRADSKA LIGA
sreda Titel: TITEL HAJDUK (G)
sreda Susek: SUSEK BORAC (R)

_________________________________________________________________________

Datum odigravanja i parovi četvrtog kola Kupa FSS na teritoriji FS Grada Novog Sada biće objavljeni u petak, 6. septembra 2019. godine.

23. 08. 2019.|