NASLOVNA2019-10-06T18:08:38+02:00

AKTUELNO

Selektivno okupljanje – više informacija

Kao što smo objavili, Fudbalski savez Grada Novog Sada, na čelu sa predsednikom Novakom Kostreševićem i u saradnji sa instruktorsko-selektorskom službom Fubalskog saveza Srbije, u ponedeljak i utorak, 21. i 22. oktobra tekuće godine, na stadionu RFK „Novi Sad 1921“, organizuje selektivno okupljanje dečaka sa područja Grada Novog Sada rođenih 2006. i 2007. godine.

2006. godište – prva grupa – ponedeljak, 21. oktobar – okupljanje na stadionu RFK „Novi Sad 1921“ u 8:00 časova, početak rada u 9:00 časova: Strahinja Gavrilov, Bogdan Gvozenović, Denis Grbović (FK „Kać“), Vukašin Knežević, Miloš Vasić, Balša Vilotijević (FK „GDM 021“), Marko Zonić, Mateja Rakanović, Strahinja Mutić, Stefan Tomić (FK „ODR“), Lazar Pavlović, Milan Trifunović (FK „Bačka 1923“), Đorđe Petrović (FK „Kabel“), Dorijan Urfi (OFK „Jugović“), David Horvat, Dalibor Despotov (FK „Šajkaš 1908“), Mihajlo Đurđević (FK „TSK“), Vuk Kolarević, Nikola Kićanović, Lazar Tešendić (FK „Petrika“), Nenad Lazarević, Stefan Vojvodić, Nikola Bojić (RFK „Novi Sad 1921“), Aleksa Dorontai, Ognjen Salontai (FK „Derbi“), Luka Đurasović (FK „Prof. Bolesnikov“), Milan Tekić, Strahinja Mihajlović (FK „One Team“). Svi pozvani igrači su obavezni da ponesu klupsku i sopstvenu opremu (dres, šorc, štucne, kostobrani, kopačke…) i flašicu sa vodom.

2006. godište – druga grupa – ponedeljak, 21. oktobar – okupljanje na stadionu RFK „Novi Sad 1921“ u 11:00 časova, početak rada u 12:00 časova: Bogdan Hrnjački, Nikola Majstorović (FK „GDM 021“), Andrej Ostojić, Petar Vukobratović, Vuk Šurlan, Stefan Radosavljević (FK „ODR“), Ferika Cetenji, Nikola Temerinac (FK „Titel“), Filop Pavkov, Vuk Aleksić, Vuk Anđelković, Andrej Skupina, Milan Rajić (FK „Petrika“), Nikolaj Savić, Marko Kalapati (FK „Petar Puača“), Đukan Đorđević (FK „Indeks“), Uroš Tica, Nemanja Trivunović, Nemanja Mutić, Filip Krkljić (RFK „Novi Sad 1921“), Aleksa Marković (FK „Dvanaestica“), Đorđe Stojanović, Stefan Navratil (FK „Derbi“), Vuk Kovač (FK „Prof. Bolesnikov“), Aleksandar Kovačević, Jovan Santovac, Ognjen Malinović, Nemanja Mihajlović (FK „One Team“), Stefan Kvrgić (OFK „Futog“). Svi pozvani igrači su obavezni da ponesu klupsku i sopstvenu opremu (dres, šorc, štucne, kostobrani, kopačke…) i flašicu sa vodom.

2007. godište – prva grupa – utorak, 22. oktobar – okupljanje na stadionu RFK „Novi Sad 1921“ u 8:00 časova, početak rada u 9:00 časova: Aleksandar Pušić, Dušan Glogovac (FK „Šajkaš 1908“), Veljko Dević (FK „Kać“), Filip Radović, Vuk Beronja (FK „GDM 021“), Aleksa Popović (FK „Stražilovo“), Nemanja Radanović, Aleksa Grbić (FK „ŽSK“), Nikola Stanković, Branko Vujović (FK „Dvanaestica“), Strahinja Jakovljević (FK „Siniša Mihajlović“), Uroš Stanko, Goran Gaković (FK „ODR“), Danijel Đukanović, Boško Tepić (OFK „Jugović“), Luka Migić, Mihajlo Stojanović, Leon Brusin, Luka Đuričić (FK „Petrika“), Bogdan Živić, Rastko Pavlović, Dušan Udovičić (RFK „Novi Sad 1921“), Andrej Grahovac (FK „Derbi“), Strahinja Mihajlović (FK „One Team“). Svi pozvani igrači su obavezni da ponesu klupsku i sopstvenu opremu (dres, šorc, štucne, kostobrani, kopačke…) i flašicu sa vodom.

2007. godište – prva grupa – utorak, 22. oktobar – okupljanje na stadionu RFK „Novi Sad 1921“ u 11:00 časova, početak rada u 12:00 časova: Miomir Cerović, Luka Prgomelja (FK „Šajkaš 1908“), Luka Petrović, Kristofer Hese (FK „GDM 021“), Petar Gužvica, Veljko Nenadić (FK „Stražilovo“), Dejan Vezilić, Stefan Mijatov (FK „ŽSK“), Luka Janičić (FK „Siniša Mihajlović“), Željko Pavlović, Nemanja Nađfeji (FK „Bačka 1923“), Đorđe Skamla (FK „ODR“), Srđan Stojanov (FK „Titel“), Miljan Đukić (OFK „Jugović“), Sava Krneta (FK „TSK“), Vanja Fakaš, Ilija Vujaklija, Nemanja Grbin, Marko Radosavčić, Denis Guba (FK „Petrika“), Miroslav Otašević, Jovan Mirković (RFK „Novi Sad 1921“), Vukašin Kravić (FK „Derbi“), Stefan Kordić (FK „Sofeks“), Stefan Prolić, Luka Dokić, Mirko Malinović (FK „One Team“). Svi pozvani igrači su obavezni da ponesu klupsku i sopstvenu opremu (dres, šorc, štucne, kostobrani, kopačke…) i flašicu sa vodom.

Ovu trenažno-selektivnu aktivnost će realizovati instruktor FSS Miloš Penić u saradnji sa trenerima gostima Nemanjom Petrikom, Milanom Trninićem, Aleksandrom Kostićem, Nebojšom Desnicom, Vladimirom Ranisavljevićem, Novakom Kljajićem, Dušanom Trivunovićem, Mladenom Jovićem, Đorđem Kostićem, Bogdanom Tatićem, Markom Tomićem  i drugima.

18. 10. 2019.|

Zimska liga mlađih kategorija 2019/2020. – prijave

Fudbalski savez Grada Novog Sada obaveštava sve klubove da je počeo sa pripremama za Zimsku ligu mlađih kategorija. Ovo, sada već tradicionalno takmičenje biće organizovano u jedanaest kategorija, i to za igrače rođene 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2003/04. i 2001/02. godine.

Planirano je da Zimska liga počne 15. decembra 2019. godine, odnosno po završetku jesenje sezone u gradskim ligama seniora i mlađih kategorija, a utakmice neće biti igrane za vreme novogodišnjih i božićnih praznika.

Utakmice u ovogodišnjoj sezoni Zimske lige mlađih kategorija biće igrane na terenima SC „Albatros“, gde postoje izvanredni uslovi za takmičenje, kao i na našem SC „Sajmište“. Za generacije 2008, 2009, 2010, 2011, 2012. i 2013. utakmice će trajati 2 h 15 minuta, uz dodatno revijalno poluvreme u trajanju od 10 minuta, dok će kod ostalih generacija utakmice trajati 2 h 25 minuta.

Kotizacija za ovu manifestaciju iznosi 25.000 dinara, a prijave se primaju do utorka, 3. decembra 2019. godine. Zbog ograničenog broja termina, naknadne prijave neće biti primane. Zainteresovani detaljnije informacije mogu dobiti od koordinatora Zimske lige FS Grada Novog Sada za 2019/2020. godinu Veselina Vilotijevića pozivom na broj mobilnog telefona 062/582-582.

18. 10. 2019.|

Novosadska liga – rezultati – 12. kolo

UTAKMICA REZULTAT
oktobar 19, 2019 14:30 Stepanovićevo
OMLADINAC TATRA

2 - 2

oktobar 19, 2019 14:30 Futog
FUTOG FRUŠKOGORAC

1 - 2

oktobar 20, 2019 10:00 Novi Sad
INDEKS ŠAJKAŠ 1908

1 - 0

oktobar 20, 2019 14:30 Begeč
BAČKA (B) VETERNIK

2 - 1

oktobar 20, 2019 14:30 Đurđevo
BAČKA 1923 (Đ) ŽSK

2 - 1

oktobar 20, 2019 14:30 Sirig
SIRIG FR. PARTIZAN

1 - 0

oktobar 20, 2019 14:30 Petrovaradin
PETROVARADIN SLAVIJA

0 - 0

oktobar 20, 2019 14:30 Rumenka
JEDINSTVO (R) HAJDUK (Č)

7 - 0

oktobar 20, 2019 14:30 Temerin
TSK RFK NS 1921

1 - 1

POZ   EKIPA U P N I GOLRAZ B
1 Logo JEDINSTVO (R) 12 11 1 0 49:1+48 34
2 Logo INDEKS 12 9 2 1 34:5+29 29
3 Logo ŠAJKAŠ 1908 12 8 1 3 31:10+21 25
4 Logo TSK 12 8 1 3 29:14+15 25
5 Logo VETERNIK 12 8 0 4 32:12+20 24
6 Logo RFK NS 1921 12 7 2 3 27:10+17 23
7 Logo SLAVIJA 12 5 5 2 15:7+8 20
8 Logo ŽSK 12 5 2 5 22:21+1 17
9 Logo BAČKA 1923 (Đ) 12 5 1 6 18:24-6 16
10 Logo FRUŠKOGORAC 12 4 3 5 19:21-2 15
11 Logo SIRIG 12 4 3 5 13:16-3 15
12 Logo PETROVARADIN 12 4 2 6 17:22-5 14
13 Logo FR. PARTIZAN 12 3 3 6 20:26-6 12
14 Logo OMLADINAC 12 2 4 6 12:27-15 10
15 Logo TATRA 12 2 2 8 18:36-18 8
16 Logo BAČKA (B) 12 2 2 8 14:43-29 8
17 Logo FUTOG 12 1 2 9 12:33-21 5
18 Logo HAJDUK (Č) 12 0 4 8 10:64-54 4
20. 10. 2019.|

Gradska liga – rezultati – 9. kolo

UTAKMICA REZULTAT
oktobar 19, 2019 14:30 Ledinci
VINOGRADAR BORAC

2 - 1

oktobar 20, 2019 14:30 Gardinovci
HAJDUK (G) SLOGA

7 - 0

oktobar 20, 2019 14:30 Čenej
ČENEJ ŽELEZNIČAR

1 - 1

oktobar 20, 2019 14:30 Novi Sad
MOSKVA TITEL

5 - 2

oktobar 20, 2019 14:30 Banoštor
PROLETER DINAMO

5 - 3

oktobar 20, 2019 14:30 Mošorin
MILETIĆ SUSEK

1 - 1

oktobar 20, 2019 14:30 Gospođinci
JEDINSTVO (G) SLANOBARAC

8 - 2

Slobodna ekipa: OBILIĆ

POZ   EKIPA U P N I GOLRAZ B
1 Logo JEDINSTVO (G) 8 8 0 0 30:6+24 24
2 Logo PROLETER 9 6 1 2 38:10+28 19
3 Logo BORAC 8 6 1 1 24:6+18 19
4 Logo SUSEK 8 5 2 1 32:5+27 17
5 Logo ŽELEZNIČAR 8 4 3 1 12:6+6 15
6 Logo MILETIĆ 9 4 3 2 22:220 15
7 Logo HAJDUK (G) 9 4 0 5 23:14+9 12
8 Logo TITEL 8 3 2 3 27:20+7 11
9 Logo ČENEJ 9 3 2 4 11:20-9 11
10 Logo MOSKVA 9 3 0 6 19:20-1 9
11 Logo VINOGRADAR 9 2 3 4 17:21-4 9
12 Logo DINAMO 8 2 2 4 15:13+2 8
13 Logo OBILIĆ 8 2 1 5 13:21-8 7
14 Logo SLOGA 8 1 0 7 4:55-51 3
15 Logo SLANOBARAC 8 0 0 8 7:55-48 0
20. 10. 2019.|

Mlađe kategorije – bilten broj 6

Bilten broj 6 za lige mlađe kategorije FS Grada Novog Sada dostupan je na sledećem linku:

Mlađe kategorije – bilten broj 6

VAŽNO: Molimo trenere i predstavnike klubova da posebnu pažnju obrate na informacije o odigravanju odloženih utakmica i odluke komesara za takmičenje koje su objavljene u okviru biltena broj 6.

16. 10. 2019.|
POGLEDAJTE VIŠE VESTI

AKTUELNO

Selektivno okupljanje – više informacija

Kao što smo objavili, Fudbalski savez Grada Novog Sada, na čelu sa predsednikom Novakom Kostreševićem i u saradnji sa instruktorsko-selektorskom službom Fubalskog saveza Srbije, u ponedeljak i utorak, 21. i 22. oktobra tekuće godine, na stadionu RFK „Novi Sad 1921“, organizuje selektivno okupljanje dečaka sa područja Grada Novog Sada rođenih 2006. i 2007. godine.

2006. godište – prva grupa – ponedeljak, 21. oktobar – okupljanje na stadionu RFK „Novi Sad 1921“ u 8:00 časova, početak rada u 9:00 časova: Strahinja Gavrilov, Bogdan Gvozenović, Denis Grbović (FK „Kać“), Vukašin Knežević, Miloš Vasić, Balša Vilotijević (FK „GDM 021“), Marko Zonić, Mateja Rakanović, Strahinja Mutić, Stefan Tomić (FK „ODR“), Lazar Pavlović, Milan Trifunović (FK „Bačka 1923“), Đorđe Petrović (FK „Kabel“), Dorijan Urfi (OFK „Jugović“), David Horvat, Dalibor Despotov (FK „Šajkaš 1908“), Mihajlo Đurđević (FK „TSK“), Vuk Kolarević, Nikola Kićanović, Lazar Tešendić (FK „Petrika“), Nenad Lazarević, Stefan Vojvodić, Nikola Bojić (RFK „Novi Sad 1921“), Aleksa Dorontai, Ognjen Salontai (FK „Derbi“), Luka Đurasović (FK „Prof. Bolesnikov“), Milan Tekić, Strahinja Mihajlović (FK „One Team“). Svi pozvani igrači su obavezni da ponesu klupsku i sopstvenu opremu (dres, šorc, štucne, kostobrani, kopačke…) i flašicu sa vodom.

2006. godište – druga grupa – ponedeljak, 21. oktobar – okupljanje na stadionu RFK „Novi Sad 1921“ u 11:00 časova, početak rada u 12:00 časova: Bogdan Hrnjački, Nikola Majstorović (FK „GDM 021“), Andrej Ostojić, Petar Vukobratović, Vuk Šurlan, Stefan Radosavljević (FK „ODR“), Ferika Cetenji, Nikola Temerinac (FK „Titel“), Filop Pavkov, Vuk Aleksić, Vuk Anđelković, Andrej Skupina, Milan Rajić (FK „Petrika“), Nikolaj Savić, Marko Kalapati (FK „Petar Puača“), Đukan Đorđević (FK „Indeks“), Uroš Tica, Nemanja Trivunović, Nemanja Mutić, Filip Krkljić (RFK „Novi Sad 1921“), Aleksa Marković (FK „Dvanaestica“), Đorđe Stojanović, Stefan Navratil (FK „Derbi“), Vuk Kovač (FK „Prof. Bolesnikov“), Aleksandar Kovačević, Jovan Santovac, Ognjen Malinović, Nemanja Mihajlović (FK „One Team“), Stefan Kvrgić (OFK „Futog“). Svi pozvani igrači su obavezni da ponesu klupsku i sopstvenu opremu (dres, šorc, štucne, kostobrani, kopačke…) i flašicu sa vodom.

2007. godište – prva grupa – utorak, 22. oktobar – okupljanje na stadionu RFK „Novi Sad 1921“ u 8:00 časova, početak rada u 9:00 časova: Aleksandar Pušić, Dušan Glogovac (FK „Šajkaš 1908“), Veljko Dević (FK „Kać“), Filip Radović, Vuk Beronja (FK „GDM 021“), Aleksa Popović (FK „Stražilovo“), Nemanja Radanović, Aleksa Grbić (FK „ŽSK“), Nikola Stanković, Branko Vujović (FK „Dvanaestica“), Strahinja Jakovljević (FK „Siniša Mihajlović“), Uroš Stanko, Goran Gaković (FK „ODR“), Danijel Đukanović, Boško Tepić (OFK „Jugović“), Luka Migić, Mihajlo Stojanović, Leon Brusin, Luka Đuričić (FK „Petrika“), Bogdan Živić, Rastko Pavlović, Dušan Udovičić (RFK „Novi Sad 1921“), Andrej Grahovac (FK „Derbi“), Strahinja Mihajlović (FK „One Team“). Svi pozvani igrači su obavezni da ponesu klupsku i sopstvenu opremu (dres, šorc, štucne, kostobrani, kopačke…) i flašicu sa vodom.

2007. godište – prva grupa – utorak, 22. oktobar – okupljanje na stadionu RFK „Novi Sad 1921“ u 11:00 časova, početak rada u 12:00 časova: Miomir Cerović, Luka Prgomelja (FK „Šajkaš 1908“), Luka Petrović, Kristofer Hese (FK „GDM 021“), Petar Gužvica, Veljko Nenadić (FK „Stražilovo“), Dejan Vezilić, Stefan Mijatov (FK „ŽSK“), Luka Janičić (FK „Siniša Mihajlović“), Željko Pavlović, Nemanja Nađfeji (FK „Bačka 1923“), Đorđe Skamla (FK „ODR“), Srđan Stojanov (FK „Titel“), Miljan Đukić (OFK „Jugović“), Sava Krneta (FK „TSK“), Vanja Fakaš, Ilija Vujaklija, Nemanja Grbin, Marko Radosavčić, Denis Guba (FK „Petrika“), Miroslav Otašević, Jovan Mirković (RFK „Novi Sad 1921“), Vukašin Kravić (FK „Derbi“), Stefan Kordić (FK „Sofeks“), Stefan Prolić, Luka Dokić, Mirko Malinović (FK „One Team“). Svi pozvani igrači su obavezni da ponesu klupsku i sopstvenu opremu (dres, šorc, štucne, kostobrani, kopačke…) i flašicu sa vodom.

Ovu trenažno-selektivnu aktivnost će realizovati instruktor FSS Miloš Penić u saradnji sa trenerima gostima Nemanjom Petrikom, Milanom Trninićem, Aleksandrom Kostićem, Nebojšom Desnicom, Vladimirom Ranisavljevićem, Novakom Kljajićem, Dušanom Trivunovićem, Mladenom Jovićem, Đorđem Kostićem, Bogdanom Tatićem, Markom Tomićem  i drugima.

18. 10. 2019.|

Zimska liga mlađih kategorija 2019/2020. – prijave

Fudbalski savez Grada Novog Sada obaveštava sve klubove da je počeo sa pripremama za Zimsku ligu mlađih kategorija. Ovo, sada već tradicionalno takmičenje biće organizovano u jedanaest kategorija, i to za igrače rođene 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2003/04. i 2001/02. godine.

Planirano je da Zimska liga počne 15. decembra 2019. godine, odnosno po završetku jesenje sezone u gradskim ligama seniora i mlađih kategorija, a utakmice neće biti igrane za vreme novogodišnjih i božićnih praznika.

Utakmice u ovogodišnjoj sezoni Zimske lige mlađih kategorija biće igrane na terenima SC „Albatros“, gde postoje izvanredni uslovi za takmičenje, kao i na našem SC „Sajmište“. Za generacije 2008, 2009, 2010, 2011, 2012. i 2013. utakmice će trajati 2 h 15 minuta, uz dodatno revijalno poluvreme u trajanju od 10 minuta, dok će kod ostalih generacija utakmice trajati 2 h 25 minuta.

Kotizacija za ovu manifestaciju iznosi 25.000 dinara, a prijave se primaju do utorka, 3. decembra 2019. godine. Zbog ograničenog broja termina, naknadne prijave neće biti primane. Zainteresovani detaljnije informacije mogu dobiti od koordinatora Zimske lige FS Grada Novog Sada za 2019/2020. godinu Veselina Vilotijevića pozivom na broj mobilnog telefona 062/582-582.

18. 10. 2019.|

Novosadska liga – rezultati – 12. kolo

UTAKMICA REZULTAT
oktobar 19, 2019 14:30 Stepanovićevo
OMLADINAC TATRA

2 - 2

oktobar 19, 2019 14:30 Futog
FUTOG FRUŠKOGORAC

1 - 2

oktobar 20, 2019 10:00 Novi Sad
INDEKS ŠAJKAŠ 1908

1 - 0

oktobar 20, 2019 14:30 Begeč
BAČKA (B) VETERNIK

2 - 1

oktobar 20, 2019 14:30 Đurđevo
BAČKA 1923 (Đ) ŽSK

2 - 1

oktobar 20, 2019 14:30 Sirig
SIRIG FR. PARTIZAN

1 - 0

oktobar 20, 2019 14:30 Petrovaradin
PETROVARADIN SLAVIJA

0 - 0

oktobar 20, 2019 14:30 Rumenka
JEDINSTVO (R) HAJDUK (Č)

7 - 0

oktobar 20, 2019 14:30 Temerin
TSK RFK NS 1921

1 - 1

POZ   EKIPA U P N I GOLRAZ B
1 Logo JEDINSTVO (R) 12 11 1 0 49:1+48 34
2 Logo INDEKS 12 9 2 1 34:5+29 29
3 Logo ŠAJKAŠ 1908 12 8 1 3 31:10+21 25
4 Logo TSK 12 8 1 3 29:14+15 25
5 Logo VETERNIK 12 8 0 4 32:12+20 24
6 Logo RFK NS 1921 12 7 2 3 27:10+17 23
7 Logo SLAVIJA 12 5 5 2 15:7+8 20
8 Logo ŽSK 12 5 2 5 22:21+1 17
9 Logo BAČKA 1923 (Đ) 12 5 1 6 18:24-6 16
10 Logo FRUŠKOGORAC 12 4 3 5 19:21-2 15
11 Logo SIRIG 12 4 3 5 13:16-3 15
12 Logo PETROVARADIN 12 4 2 6 17:22-5 14
13 Logo FR. PARTIZAN 12 3 3 6 20:26-6 12
14 Logo OMLADINAC 12 2 4 6 12:27-15 10
15 Logo TATRA 12 2 2 8 18:36-18 8
16 Logo BAČKA (B) 12 2 2 8 14:43-29 8
17 Logo FUTOG 12 1 2 9 12:33-21 5
18 Logo HAJDUK (Č) 12 0 4 8 10:64-54 4
20. 10. 2019.|

Gradska liga – rezultati – 9. kolo

UTAKMICA REZULTAT
oktobar 19, 2019 14:30 Ledinci
VINOGRADAR BORAC

2 - 1

oktobar 20, 2019 14:30 Gardinovci
HAJDUK (G) SLOGA

7 - 0

oktobar 20, 2019 14:30 Čenej
ČENEJ ŽELEZNIČAR

1 - 1

oktobar 20, 2019 14:30 Novi Sad
MOSKVA TITEL

5 - 2

oktobar 20, 2019 14:30 Banoštor
PROLETER DINAMO

5 - 3

oktobar 20, 2019 14:30 Mošorin
MILETIĆ SUSEK

1 - 1

oktobar 20, 2019 14:30 Gospođinci
JEDINSTVO (G) SLANOBARAC

8 - 2

Slobodna ekipa: OBILIĆ

POZ   EKIPA U P N I GOLRAZ B
1 Logo JEDINSTVO (G) 8 8 0 0 30:6+24 24
2 Logo PROLETER 9 6 1 2 38:10+28 19
3 Logo BORAC 8 6 1 1 24:6+18 19
4 Logo SUSEK 8 5 2 1 32:5+27 17
5 Logo ŽELEZNIČAR 8 4 3 1 12:6+6 15
6 Logo MILETIĆ 9 4 3 2 22:220 15
7 Logo HAJDUK (G) 9 4 0 5 23:14+9 12
8 Logo TITEL 8 3 2 3 27:20+7 11
9 Logo ČENEJ 9 3 2 4 11:20-9 11
10 Logo MOSKVA 9 3 0 6 19:20-1 9
11 Logo VINOGRADAR 9 2 3 4 17:21-4 9
12 Logo DINAMO 8 2 2 4 15:13+2 8
13 Logo OBILIĆ 8 2 1 5 13:21-8 7
14 Logo SLOGA 8 1 0 7 4:55-51 3
15 Logo SLANOBARAC 8 0 0 8 7:55-48 0
20. 10. 2019.|
POGLEDAJTE VIŠE VESTI