Париске комуне 38, 21000 Нови Сад; 021/444-900; 021/445-678|fsgns@mts.rs
НАСЛОВНА2019-10-06T18:08:38+02:00

АКТУЕЛНО

Наш Савез активан на друштвеним мрежама

Обавештавамо спортску јавност да су од уторка, 12. новембра 2019. године, активни Ју тјуб канал (You tube channel) и профили нашег Савеза на друштвеним групама Фејсбук (Facebook) и Инстаграм (Instagram).

Ју тјуб каналу и профилима на друштвеним мрежама можете приступити “кликом” на следеће иконице:

12. 11. 2019.|

Зимска лига 2019/2020. – продужен рок за пријаве

Обавештавамо спортску јавност да је рок за пријаве екипа за учешће на Зимској лиги млађих категорија продужен до 15. новембра 2019. године. Учешће су до сада потвдили следећи клубови: ФК „Албатрос“ Нови Сад, ФК „Борац“ Нови Сад, ФК „Војводина“ Нови Сад, ФК „ГДМ 021“ Нови Сад, ФК „Дерби“ Нови Сад, ФК „ЖСК“ Жабаљ, ФК „Индекс“ Нови Сад, ОФК „Југовић“ Каћ, ФК „Јуниор“ Петроварадин, ФК „Кабел“ Нови Сад, ФК „Миланело“ Нови Сад, ФК „Младост“ Нови Сад, РФК „Нови Сад 1921“ Нови Сад, ФК „ОДР“ Петроварадин, ФК „Петар Пуача“ Нови Сад, ФК „Петрика“ Нови Сад, ФК „Пролетер“ Нови Сад, ФК „РМР Војводина“ Нови Сад, ФК „Синиша Михајловић“ Нови Сад, ФК „Србобран“ Србобран, ФК „Спартакус“ Нови Сад, ФК „Тиенто“ Футог, ФК „Фрушкогорац“ Сремска Каменица, ФК „Фрушкогорски партизан“ Буковац, ФК „Хајдук“ Кула, ФК „Цемент“ Беочин…

Детаљније информације о наступајућој сезони Зимске лиге млађих категорија доступне су на следећем линку: https://fsgns.rs/zimska-liga/zimska-liga-mladjih-kategorija-2019-2020-prijave/.

Промотивни видео Зимске лиге млађих категорија доступан је следећем линку:

12. 11. 2019.|

Новосадска лига – резултати – 16. коло

УТАКМИЦА

БАЧКА 1923 (Ђ) ТАТРА

3 - 1

14. КОЛО

новембар 3, 2019, 1:30 pm

Ђурђево

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈЕДИНСТВО (Р) 16 15 1 0 61:2+59 46
2 Logo ИНДЕКС 16 12 3 1 44:8+36 39
3 Logo РФК НС 1921 16 11 2 3 43:10+33 35
4 Logo ТСК 16 10 2 4 37:19+18 32
5 Logo ВЕТЕРНИК 16 10 0 6 38:16+22 30
6 Logo ШАЈКАШ 1908 16 9 2 5 35:16+19 29
7 Logo ЖСК 16 7 2 7 26:28-2 23
8 Logo СЛАВИЈА 16 5 7 4 17:13+4 22
9 Logo СИРИГ 16 6 4 6 21:23-2 22
10 Logo ФРУШКОГОРАЦ 16 6 3 7 24:27-3 21
11 Logo БАЧКА 1923 (Ђ) 16 6 1 9 23:31-8 19
12 Logo ФР. ПАРТИЗАН 16 4 4 8 26:36-10 16
13 Logo ПЕТРОВАРАДИН 16 4 3 9 21:32-11 15
14 Logo БАЧКА (Б) 16 4 2 10 19:48-29 14
15 Logo ОМЛАДИНАЦ 16 3 4 9 16:34-18 13
16 Logo ФУТОГ 16 3 3 10 22:34-12 12
17 Logo ТАТРА 16 3 3 10 25:47-22 12
18 Logo ХАЈДУК (Ч) 16 1 4 11 12:86-74 7
17. 11. 2019.|

Градска лига – резултати – 13. коло

УТАКМИЦА

ТИТЕЛ ЧЕНЕЈ

4 - 0

8. КОЛО

октобар 13, 2019, 3:00 pm

Тител

Слободна екипа: МОСКВА

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈЕДИНСТВО (Г) 12 11 0 1 39:10+29 33
2 Logo СУСЕК 12 9 2 1 52:11+41 29
3 Logo БОРАЦ 12 9 1 2 30:7+23 28
4 Logo МИЛЕТИЋ 13 7 4 2 32:29+3 25
5 Logo ПРОЛЕТЕР 13 7 2 4 49:16+33 23
6 Logo ЖЕЛЕЗНИЧАР 12 5 5 2 18:14+4 20
7 Logo ХАЈДУК (Г) 12 6 0 6 29:15+14 18
8 Logo ВИНОГРАДАР 12 5 3 4 31:21+10 18
9 Logo ТИТЕЛ 12 5 2 5 39:29+10 17
10 Logo ЧЕНЕЈ 12 4 2 6 14:26-12 14
11 Logo ДИНАМО 12 3 2 7 27:25+2 11
12 Logo МОСКВА 12 3 1 8 21:25-4 10
13 Logo ОБИЛИЋ 12 3 1 8 20:32-12 10
14 Logo СЛОГА 12 1 1 10 7:78-71 3
15 Logo СЛАНОБАРАЦ 12 0 0 12 13:83-70 0

НАПОМЕНА:  СЛОГА је кажњена одузимањем 1 бода.

17. 11. 2019.|

Мл. категорије – делегирање – 16. и 17. новембар

Делегирање за утакмице млађих категорија које се играју 16. и 17. новембра 2019. године доступно је на следећем линку:

Млађе категорије – делегирање -16/17. новембар 2019.
Важно обавештење за све делегате и судије
Образац записника са утакмице млађих категорија

15. 11. 2019.|
ПОГЛЕДАЈТЕ ВИШЕ ВЕСТИ

АКТУЕЛНО

Наш Савез активан на друштвеним мрежама

Обавештавамо спортску јавност да су од уторка, 12. новембра 2019. године, активни Ју тјуб канал (You tube channel) и профили нашег Савеза на друштвеним групама Фејсбук (Facebook) и Инстаграм (Instagram).

Ју тјуб каналу и профилима на друштвеним мрежама можете приступити “кликом” на следеће иконице:

12. 11. 2019.|

Зимска лига 2019/2020. – продужен рок за пријаве

Обавештавамо спортску јавност да је рок за пријаве екипа за учешће на Зимској лиги млађих категорија продужен до 15. новембра 2019. године. Учешће су до сада потвдили следећи клубови: ФК „Албатрос“ Нови Сад, ФК „Борац“ Нови Сад, ФК „Војводина“ Нови Сад, ФК „ГДМ 021“ Нови Сад, ФК „Дерби“ Нови Сад, ФК „ЖСК“ Жабаљ, ФК „Индекс“ Нови Сад, ОФК „Југовић“ Каћ, ФК „Јуниор“ Петроварадин, ФК „Кабел“ Нови Сад, ФК „Миланело“ Нови Сад, ФК „Младост“ Нови Сад, РФК „Нови Сад 1921“ Нови Сад, ФК „ОДР“ Петроварадин, ФК „Петар Пуача“ Нови Сад, ФК „Петрика“ Нови Сад, ФК „Пролетер“ Нови Сад, ФК „РМР Војводина“ Нови Сад, ФК „Синиша Михајловић“ Нови Сад, ФК „Србобран“ Србобран, ФК „Спартакус“ Нови Сад, ФК „Тиенто“ Футог, ФК „Фрушкогорац“ Сремска Каменица, ФК „Фрушкогорски партизан“ Буковац, ФК „Хајдук“ Кула, ФК „Цемент“ Беочин…

Детаљније информације о наступајућој сезони Зимске лиге млађих категорија доступне су на следећем линку: https://fsgns.rs/zimska-liga/zimska-liga-mladjih-kategorija-2019-2020-prijave/.

Промотивни видео Зимске лиге млађих категорија доступан је следећем линку:

12. 11. 2019.|

Новосадска лига – резултати – 16. коло

УТАКМИЦА

БАЧКА 1923 (Ђ) ТАТРА

3 - 1

14. КОЛО

новембар 3, 2019, 1:30 pm

Ђурђево

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈЕДИНСТВО (Р) 16 15 1 0 61:2+59 46
2 Logo ИНДЕКС 16 12 3 1 44:8+36 39
3 Logo РФК НС 1921 16 11 2 3 43:10+33 35
4 Logo ТСК 16 10 2 4 37:19+18 32
5 Logo ВЕТЕРНИК 16 10 0 6 38:16+22 30
6 Logo ШАЈКАШ 1908 16 9 2 5 35:16+19 29
7 Logo ЖСК 16 7 2 7 26:28-2 23
8 Logo СЛАВИЈА 16 5 7 4 17:13+4 22
9 Logo СИРИГ 16 6 4 6 21:23-2 22
10 Logo ФРУШКОГОРАЦ 16 6 3 7 24:27-3 21
11 Logo БАЧКА 1923 (Ђ) 16 6 1 9 23:31-8 19
12 Logo ФР. ПАРТИЗАН 16 4 4 8 26:36-10 16
13 Logo ПЕТРОВАРАДИН 16 4 3 9 21:32-11 15
14 Logo БАЧКА (Б) 16 4 2 10 19:48-29 14
15 Logo ОМЛАДИНАЦ 16 3 4 9 16:34-18 13
16 Logo ФУТОГ 16 3 3 10 22:34-12 12
17 Logo ТАТРА 16 3 3 10 25:47-22 12
18 Logo ХАЈДУК (Ч) 16 1 4 11 12:86-74 7
17. 11. 2019.|

Градска лига – резултати – 13. коло

УТАКМИЦА

ТИТЕЛ ЧЕНЕЈ

4 - 0

8. КОЛО

октобар 13, 2019, 3:00 pm

Тител

Слободна екипа: МОСКВА

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈЕДИНСТВО (Г) 12 11 0 1 39:10+29 33
2 Logo СУСЕК 12 9 2 1 52:11+41 29
3 Logo БОРАЦ 12 9 1 2 30:7+23 28
4 Logo МИЛЕТИЋ 13 7 4 2 32:29+3 25
5 Logo ПРОЛЕТЕР 13 7 2 4 49:16+33 23
6 Logo ЖЕЛЕЗНИЧАР 12 5 5 2 18:14+4 20
7 Logo ХАЈДУК (Г) 12 6 0 6 29:15+14 18
8 Logo ВИНОГРАДАР 12 5 3 4 31:21+10 18
9 Logo ТИТЕЛ 12 5 2 5 39:29+10 17
10 Logo ЧЕНЕЈ 12 4 2 6 14:26-12 14
11 Logo ДИНАМО 12 3 2 7 27:25+2 11
12 Logo МОСКВА 12 3 1 8 21:25-4 10
13 Logo ОБИЛИЋ 12 3 1 8 20:32-12 10
14 Logo СЛОГА 12 1 1 10 7:78-71 3
15 Logo СЛАНОБАРАЦ 12 0 0 12 13:83-70 0

НАПОМЕНА:  СЛОГА је кажњена одузимањем 1 бода.

17. 11. 2019.|

Мл. категорије – делегирање – 16. и 17. новембар

Делегирање за утакмице млађих категорија које се играју 16. и 17. новембра 2019. године доступно је на следећем линку:

Млађе категорије – делегирање -16/17. новембар 2019.
Важно обавештење за све делегате и судије
Образац записника са утакмице млађих категорија

15. 11. 2019.|
ПОГЛЕДАЈТЕ ВИШЕ ВЕСТИ