NASLOVNA2019-10-06T18:08:38+02:00

AKTUELNO

Selektivno okupljanje – 2008. i 2009. godište

Kao što su nedavno najavili predsednik Novak Kostrešević i generalni sekretar Saša Živković, Fudbalski savez Grada Novog Sada, u saradnji sa nstruktorsko-selektorskom službom Fubalskog saveza Srbije, nastavlja sa selektivno-trenažnim aktivnostima usmerenim na evidentiranje i praćenje talentovanih igrača mlađih kategorija sa teritorije našeg Saveza.

Konkretno, za četvrtak, 21. novembar 2019. godine, zakazano je selektivno okupljanje dečaka sa područja FS Grada Novog Sada  rođenih 2008. i 2009. godine, koje će biti održano na terenu sa veštačkom travom u okviru Sportskog centra „Sajmište“ u Novom Sadu.

2008. godište – četvrtak, 21. novembar – okupljanje na SC „Sajmište“ u 9:15 časova, početak rada u 10:00 časovaĐorđe Pistalović, Luka Vukelić, Damjan Novkov, Miloš Zekić (RFK „Novi Sad 1921“, Novi Sad), Milenko Aksić, Mile Delić (FK „Hajduk“, Čurug), Uroš Jerković, Jovan Kezija (FK „ŽSK“, Žabalj), Milan Basara, Miodrag Vulin, Mateja Kuzmanović, Sava Vukov, Vojislav Pejić, Radoslav Bekvalac, Luka Vranješ (OFK „Jugović“, Kać), Dejan Bošnjački, Bogdan Tomin (FK „Šajkaš 1908“, Kovilj), Stevan Kostić, Ivan Raković, Sapi Begdaz (FK „Cement“, Beočin), Đura Matić (FK „Milanelo“, Novi Sad), Luka Višekruna (FK „Titel“, Titel), Damjan Vuklić, Nenad Tadić, Jovan Vajagić (FK „TSK“, Temerin), Aljoša Stanković, Jovan Komljenović, Miloš Gavrilović, Jovan Smiljanić (FK „GDM 021“, Novi Sad), Mihajlo Marić, Luka Zdravković, Ratko Anušić, Uroš Kartalija, Nikola Sedlan (FK „ODR“, Petrovaradin), Ognjen Šijačić (FK „Indeks“, Novi Sad), Filip Brborić, Luka Ivan (FK „Derbi“, Novi Sad), Marko Milosavljević, Dušan Damjanov (FK „Meridijana“, Novi Sad), Luka Panić, Luka Sarić (FK „Sofeks“, Futog), Vuk Putnik, Todor Vukadinović (FK „Siniša Mihajlović“, Novi Sad), Uroš Mihajlović, Strahinja Prolić, Maksim Čavarić, Mićko Dubroja, Bogdan Tekić, Nemanja Zorić (FK „One Team”, Temerin), Stefan Vugdelić, Nemanja Ilić, Ognjen Nedimović (FK „Petar Puača“, Novi Sad), Nemanja Kurešević, Dušan Ćesarov (FK „Dvanaestica“, Sremska Kamenica), Stefan Ilić, Aleksa Đurić (FK „Kać“, Kać). Svi pozvani igrači su obavezni da ponesu klupsku i sopstvenu opremu (dres, šorc, štucne, kostobrani, kopačke…) i flašicu sa vodom.

2009. godište – četvrtak, 21. novembar – okupljanje SC „Sajmište“ u 11:15 časova, početak rada u 12:00 časova: Nikola Popović, Miodrag Stojičić (FK „Hajduk“, Čurug), Miloš Nezić (FK „ŽSK“, Žabalj), Lazar Zeljković, Filip Varga (OFK „Jugović“, Kać), Miloš Požarev, Marko Požarev, Dušan Švedić (FK „Šajkaš 1908“, Kovilj), Marko Kovačević, Petar Marković, Maksim Šakirov (FK „Cement“, Beočin), Marko Birošević, Lazar Dimitrije (FK „Milanelo“, Novi Sad), Dušan Petrović, Stefan Petrović, Predrag Jovanović (FK „Jedinstvo“, Rumenka), Mihajlo Petrović, Stefan Mirjačić, Denis Šer (FK „Titel“, Titel), Marko Perišić (FK „TSK“, Temerin), Dimitrije Erdeljan, Adam Sokref, Milan Nedić (FK „GDM 021“, Novi Sad), Mijat Barac, Predrag Simović, Oleg Radinović (FK „ODR“, Petrovaradin), Balša Tadić, Uroš Đukić, Marko Babić, Srđan Šobot, Branislav Bulat (FK „Derbi“, Novi Sad), Vuk Spremić, Strahinja Kovač (FK „Meridijana“, Novi Sad), Ognjen Jeličić, Jovan Petković, Strahinja Babić (FK „Sofeks“, Futog), Filip Tankosić, Dragiša Ercegovčević (FK „Siniša Mihajlović“, Novi Sad), Ognjen Kovačić, Nikola Radić, Relja Đalović (FK „One Team”, Temerin), Jovan Milutinović, Nikola Grmuša (FK „Dvanaestica“, Sremska Kamenica), Mihajlo Zorica, Vuk Orlović, Aleksandar Lovre, Dušan Obradović (RFK „Novi Sad 1921“, Novi Sad). Svi pozvani igrači su obavezni da ponesu klupsku i sopstvenu opremu (dres, šorc, štucne, kostobrani, kopačke…) i flašicu sa vodom.

Ovu trenažno-selektivnu aktivnost će realizovati instruktor FSS Miloš Penić u saradnji sa trenerima gostima Nemanjom Spiridonovićem, Nemanjom Petrikom, Milanom Trninićem, Aleksandrom Kostićem, Nebojšom Desnicom, Vladimirom Ranisavljevićem, Novakom Kljajićem, Dušanom Trivunovićem, Mladenom Jovićem, Đorđem Kostićem, Bogdanom Tatićem, Markom Tomićem i drugima.

Naglašavamo da su FS Grada Novog Sada i instruktorsko-selektorska služba FS Srbije uputili pozive svim klubovima sa teritorije našeg Saveza da upute talentovane dečake na ovo selektivno okupljanje. Pošto su na spisak uvršteni igrači iz klubova čiji treneri su se odazvali na ovaj poziv i instruktoru Milošu Peniću dostavili spisak igrača, koristimo ovu priliku da pozovemo i trenere ostalih klubova (koji još uvek nisu poslali spisak) da ovaj dokument što pre proslede instruktoru.

Na kraju, obaveštavamo Vas da promotivni video za selektivno okupljanje možete pogledati na sledećem linku:

18. 11. 2019.|

Naš Savez aktivan na društvenim mrežama

Obaveštavamo sportsku javnost da su od utorka, 12. novembra 2019. godine, aktivni Ju tjub kanal (You tube channel) i profili našeg Saveza na društvenim grupama Fejsbuk (Facebook) i Instagram (Instagram).

Ju tjub kanalu i profilima na društvenim mrežama možete pristupiti “klikom” na sledeće ikonice:

12. 11. 2019.|

Novosadska liga – rezultati – 16. kolo

UTAKMICA

FUTOG HAJDUK (Č)

8 - 0

14. KOLO

novembar 2, 2019, 1:30 pm

Futog

POZ   EKIPA U P N I GOLRAZ B
1 Logo JEDINSTVO (R) 16 15 1 0 61:2+59 46
2 Logo INDEKS 16 12 3 1 44:8+36 39
3 Logo RFK NS 1921 16 11 2 3 43:10+33 35
4 Logo TSK 16 10 2 4 37:19+18 32
5 Logo VETERNIK 16 10 0 6 38:16+22 30
6 Logo ŠAJKAŠ 1908 16 9 2 5 35:16+19 29
7 Logo ŽSK 16 7 2 7 26:28-2 23
8 Logo SLAVIJA 16 5 7 4 17:13+4 22
9 Logo SIRIG 16 6 4 6 21:23-2 22
10 Logo FRUŠKOGORAC 16 6 3 7 24:27-3 21
11 Logo BAČKA 1923 (Đ) 16 6 1 9 23:31-8 19
12 Logo FR. PARTIZAN 16 4 4 8 26:36-10 16
13 Logo PETROVARADIN 16 4 3 9 21:32-11 15
14 Logo BAČKA (B) 16 4 2 10 19:48-29 14
15 Logo OMLADINAC 16 3 4 9 16:34-18 13
16 Logo FUTOG 16 3 3 10 22:34-12 12
17 Logo TATRA 16 3 3 10 25:47-22 12
18 Logo HAJDUK (Č) 16 1 4 11 12:86-74 7
17. 11. 2019.|

Gradska liga – rezultati – 13. kolo

UTAKMICA REZULTAT
novembar 16, 2019 13:00 Ledinci
VINOGRADAR OBILIĆ

3 - 0

novembar 16, 2019 13:00 Budisava
SLANOBARAC TITEL

2 - 7

novembar 17, 2019 13:00 Čenej
ČENEJ HAJDUK (G)

0 - 3

novembar 17, 2019 13:00 Banoštor
PROLETER SLOGA

9 - 2

novembar 17, 2019 13:00 Mošorin
MILETIĆ BORAC

1 - 0

novembar 17, 2019 13:00 Gospođinci
JEDINSTVO (G) ŽELEZNIČAR

4 - 1

novembar 17, 2019 13:00 Susek
SUSEK DINAMO

6 - 1

Slobodna ekipa: MOSKVA

POZ   EKIPA U P N I GOLRAZ B
1 Logo JEDINSTVO (G) 12 11 0 1 39:10+29 33
2 Logo SUSEK 12 9 2 1 52:11+41 29
3 Logo BORAC 12 9 1 2 30:7+23 28
4 Logo MILETIĆ 13 7 4 2 32:29+3 25
5 Logo PROLETER 13 7 2 4 49:16+33 23
6 Logo ŽELEZNIČAR 12 5 5 2 18:14+4 20
7 Logo HAJDUK (G) 12 6 0 6 29:15+14 18
8 Logo VINOGRADAR 12 5 3 4 31:21+10 18
9 Logo TITEL 12 5 2 5 39:29+10 17
10 Logo ČENEJ 12 4 2 6 14:26-12 14
11 Logo DINAMO 12 3 2 7 27:25+2 11
12 Logo MOSKVA 12 3 1 8 21:25-4 10
13 Logo OBILIĆ 12 3 1 8 20:32-12 10
14 Logo SLOGA 12 1 1 10 7:78-71 3
15 Logo SLANOBARAC 12 0 0 12 13:83-70 0

NAPOMENA:  SLOGA je kažnjena oduzimanjem 1 boda.

17. 11. 2019.|
POGLEDAJTE VIŠE VESTI

AKTUELNO

Selektivno okupljanje – 2008. i 2009. godište

Kao što su nedavno najavili predsednik Novak Kostrešević i generalni sekretar Saša Živković, Fudbalski savez Grada Novog Sada, u saradnji sa nstruktorsko-selektorskom službom Fubalskog saveza Srbije, nastavlja sa selektivno-trenažnim aktivnostima usmerenim na evidentiranje i praćenje talentovanih igrača mlađih kategorija sa teritorije našeg Saveza.

Konkretno, za četvrtak, 21. novembar 2019. godine, zakazano je selektivno okupljanje dečaka sa područja FS Grada Novog Sada  rođenih 2008. i 2009. godine, koje će biti održano na terenu sa veštačkom travom u okviru Sportskog centra „Sajmište“ u Novom Sadu.

2008. godište – četvrtak, 21. novembar – okupljanje na SC „Sajmište“ u 9:15 časova, početak rada u 10:00 časovaĐorđe Pistalović, Luka Vukelić, Damjan Novkov, Miloš Zekić (RFK „Novi Sad 1921“, Novi Sad), Milenko Aksić, Mile Delić (FK „Hajduk“, Čurug), Uroš Jerković, Jovan Kezija (FK „ŽSK“, Žabalj), Milan Basara, Miodrag Vulin, Mateja Kuzmanović, Sava Vukov, Vojislav Pejić, Radoslav Bekvalac, Luka Vranješ (OFK „Jugović“, Kać), Dejan Bošnjački, Bogdan Tomin (FK „Šajkaš 1908“, Kovilj), Stevan Kostić, Ivan Raković, Sapi Begdaz (FK „Cement“, Beočin), Đura Matić (FK „Milanelo“, Novi Sad), Luka Višekruna (FK „Titel“, Titel), Damjan Vuklić, Nenad Tadić, Jovan Vajagić (FK „TSK“, Temerin), Aljoša Stanković, Jovan Komljenović, Miloš Gavrilović, Jovan Smiljanić (FK „GDM 021“, Novi Sad), Mihajlo Marić, Luka Zdravković, Ratko Anušić, Uroš Kartalija, Nikola Sedlan (FK „ODR“, Petrovaradin), Ognjen Šijačić (FK „Indeks“, Novi Sad), Filip Brborić, Luka Ivan (FK „Derbi“, Novi Sad), Marko Milosavljević, Dušan Damjanov (FK „Meridijana“, Novi Sad), Luka Panić, Luka Sarić (FK „Sofeks“, Futog), Vuk Putnik, Todor Vukadinović (FK „Siniša Mihajlović“, Novi Sad), Uroš Mihajlović, Strahinja Prolić, Maksim Čavarić, Mićko Dubroja, Bogdan Tekić, Nemanja Zorić (FK „One Team”, Temerin), Stefan Vugdelić, Nemanja Ilić, Ognjen Nedimović (FK „Petar Puača“, Novi Sad), Nemanja Kurešević, Dušan Ćesarov (FK „Dvanaestica“, Sremska Kamenica), Stefan Ilić, Aleksa Đurić (FK „Kać“, Kać). Svi pozvani igrači su obavezni da ponesu klupsku i sopstvenu opremu (dres, šorc, štucne, kostobrani, kopačke…) i flašicu sa vodom.

2009. godište – četvrtak, 21. novembar – okupljanje SC „Sajmište“ u 11:15 časova, početak rada u 12:00 časova: Nikola Popović, Miodrag Stojičić (FK „Hajduk“, Čurug), Miloš Nezić (FK „ŽSK“, Žabalj), Lazar Zeljković, Filip Varga (OFK „Jugović“, Kać), Miloš Požarev, Marko Požarev, Dušan Švedić (FK „Šajkaš 1908“, Kovilj), Marko Kovačević, Petar Marković, Maksim Šakirov (FK „Cement“, Beočin), Marko Birošević, Lazar Dimitrije (FK „Milanelo“, Novi Sad), Dušan Petrović, Stefan Petrović, Predrag Jovanović (FK „Jedinstvo“, Rumenka), Mihajlo Petrović, Stefan Mirjačić, Denis Šer (FK „Titel“, Titel), Marko Perišić (FK „TSK“, Temerin), Dimitrije Erdeljan, Adam Sokref, Milan Nedić (FK „GDM 021“, Novi Sad), Mijat Barac, Predrag Simović, Oleg Radinović (FK „ODR“, Petrovaradin), Balša Tadić, Uroš Đukić, Marko Babić, Srđan Šobot, Branislav Bulat (FK „Derbi“, Novi Sad), Vuk Spremić, Strahinja Kovač (FK „Meridijana“, Novi Sad), Ognjen Jeličić, Jovan Petković, Strahinja Babić (FK „Sofeks“, Futog), Filip Tankosić, Dragiša Ercegovčević (FK „Siniša Mihajlović“, Novi Sad), Ognjen Kovačić, Nikola Radić, Relja Đalović (FK „One Team”, Temerin), Jovan Milutinović, Nikola Grmuša (FK „Dvanaestica“, Sremska Kamenica), Mihajlo Zorica, Vuk Orlović, Aleksandar Lovre, Dušan Obradović (RFK „Novi Sad 1921“, Novi Sad). Svi pozvani igrači su obavezni da ponesu klupsku i sopstvenu opremu (dres, šorc, štucne, kostobrani, kopačke…) i flašicu sa vodom.

Ovu trenažno-selektivnu aktivnost će realizovati instruktor FSS Miloš Penić u saradnji sa trenerima gostima Nemanjom Spiridonovićem, Nemanjom Petrikom, Milanom Trninićem, Aleksandrom Kostićem, Nebojšom Desnicom, Vladimirom Ranisavljevićem, Novakom Kljajićem, Dušanom Trivunovićem, Mladenom Jovićem, Đorđem Kostićem, Bogdanom Tatićem, Markom Tomićem i drugima.

Naglašavamo da su FS Grada Novog Sada i instruktorsko-selektorska služba FS Srbije uputili pozive svim klubovima sa teritorije našeg Saveza da upute talentovane dečake na ovo selektivno okupljanje. Pošto su na spisak uvršteni igrači iz klubova čiji treneri su se odazvali na ovaj poziv i instruktoru Milošu Peniću dostavili spisak igrača, koristimo ovu priliku da pozovemo i trenere ostalih klubova (koji još uvek nisu poslali spisak) da ovaj dokument što pre proslede instruktoru.

Na kraju, obaveštavamo Vas da promotivni video za selektivno okupljanje možete pogledati na sledećem linku:

18. 11. 2019.|

Naš Savez aktivan na društvenim mrežama

Obaveštavamo sportsku javnost da su od utorka, 12. novembra 2019. godine, aktivni Ju tjub kanal (You tube channel) i profili našeg Saveza na društvenim grupama Fejsbuk (Facebook) i Instagram (Instagram).

Ju tjub kanalu i profilima na društvenim mrežama možete pristupiti “klikom” na sledeće ikonice:

12. 11. 2019.|

Novosadska liga – rezultati – 16. kolo

UTAKMICA

FUTOG HAJDUK (Č)

8 - 0

14. KOLO

novembar 2, 2019, 1:30 pm

Futog

POZ   EKIPA U P N I GOLRAZ B
1 Logo JEDINSTVO (R) 16 15 1 0 61:2+59 46
2 Logo INDEKS 16 12 3 1 44:8+36 39
3 Logo RFK NS 1921 16 11 2 3 43:10+33 35
4 Logo TSK 16 10 2 4 37:19+18 32
5 Logo VETERNIK 16 10 0 6 38:16+22 30
6 Logo ŠAJKAŠ 1908 16 9 2 5 35:16+19 29
7 Logo ŽSK 16 7 2 7 26:28-2 23
8 Logo SLAVIJA 16 5 7 4 17:13+4 22
9 Logo SIRIG 16 6 4 6 21:23-2 22
10 Logo FRUŠKOGORAC 16 6 3 7 24:27-3 21
11 Logo BAČKA 1923 (Đ) 16 6 1 9 23:31-8 19
12 Logo FR. PARTIZAN 16 4 4 8 26:36-10 16
13 Logo PETROVARADIN 16 4 3 9 21:32-11 15
14 Logo BAČKA (B) 16 4 2 10 19:48-29 14
15 Logo OMLADINAC 16 3 4 9 16:34-18 13
16 Logo FUTOG 16 3 3 10 22:34-12 12
17 Logo TATRA 16 3 3 10 25:47-22 12
18 Logo HAJDUK (Č) 16 1 4 11 12:86-74 7
17. 11. 2019.|

Gradska liga – rezultati – 13. kolo

UTAKMICA REZULTAT
novembar 16, 2019 13:00 Ledinci
VINOGRADAR OBILIĆ

3 - 0

novembar 16, 2019 13:00 Budisava
SLANOBARAC TITEL

2 - 7

novembar 17, 2019 13:00 Čenej
ČENEJ HAJDUK (G)

0 - 3

novembar 17, 2019 13:00 Banoštor
PROLETER SLOGA

9 - 2

novembar 17, 2019 13:00 Mošorin
MILETIĆ BORAC

1 - 0

novembar 17, 2019 13:00 Gospođinci
JEDINSTVO (G) ŽELEZNIČAR

4 - 1

novembar 17, 2019 13:00 Susek
SUSEK DINAMO

6 - 1

Slobodna ekipa: MOSKVA

POZ   EKIPA U P N I GOLRAZ B
1 Logo JEDINSTVO (G) 12 11 0 1 39:10+29 33
2 Logo SUSEK 12 9 2 1 52:11+41 29
3 Logo BORAC 12 9 1 2 30:7+23 28
4 Logo MILETIĆ 13 7 4 2 32:29+3 25
5 Logo PROLETER 13 7 2 4 49:16+33 23
6 Logo ŽELEZNIČAR 12 5 5 2 18:14+4 20
7 Logo HAJDUK (G) 12 6 0 6 29:15+14 18
8 Logo VINOGRADAR 12 5 3 4 31:21+10 18
9 Logo TITEL 12 5 2 5 39:29+10 17
10 Logo ČENEJ 12 4 2 6 14:26-12 14
11 Logo DINAMO 12 3 2 7 27:25+2 11
12 Logo MOSKVA 12 3 1 8 21:25-4 10
13 Logo OBILIĆ 12 3 1 8 20:32-12 10
14 Logo SLOGA 12 1 1 10 7:78-71 3
15 Logo SLANOBARAC 12 0 0 12 13:83-70 0

NAPOMENA:  SLOGA je kažnjena oduzimanjem 1 boda.

17. 11. 2019.|
POGLEDAJTE VIŠE VESTI