Париске комуне 38, 21000 Нови Сад; 021/444-900; 021/445-678|fsgns@mts.rs
НАСЛОВНА2019-10-06T18:08:38+02:00

АКТУЕЛНО

Селективно окупљање – више информација

Као што смо објавили, Фудбалски савез Града Новог Сада, на челу са председником Новаком Кострешевићем и у сарадњи са инструкторско-селекторском службом Фубалског савеза Србије, у понедељак и уторак, 21. и 22. октобра текуће године, на стадиону РФК „Нови Сад 1921“, организује селективно окупљање дечака са подручја Града Новог Сада рођених 2006. и 2007. године.

2006. годиште – прва група – понедељак, 21. октобар – окупљање на стадиону РФК „Нови Сад 1921“ у 8:00 часова, почетак рада у 9:00 часова: Страхиња Гаврилов, Богдан Гвозеновић, Денис Грбовић (ФК „Каћ“), Вукашин Кнежевић, Милош Васић, Балша Вилотијевић (ФК „ГДМ 021“), Марко Зонић, Матеја Ракановић, Страхиња Мутић, Стефан Томић (ФК „ОДР“), Лазар Павловић, Милан Трифуновић (ФК „Бачка 1923“), Ђорђе Петровић (ФК „Кабел“), Доријан Урфи (ОФК „Југовић“), Давид Хорват, Далибор Деспотов (ФК „Шајкаш 1908“), Михајло Ђурђевић (ФК „ТСК“), Вук Коларевић, Никола Кићановић, Лазар Тешендић (ФК „Петрика“), Ненад Лазаревић, Стефан Војводић, Никола Бојић (РФК „Нови Сад 1921“), Алекса Доронтаи, Огњен Салонтаи (ФК „Дерби“), Лука Ђурасовић (ФК „Проф. Болесников“), Милан Текић, Страхиња Михајловић (ФК „One Team“). Сви позвани играчи су обавезни да понесу клупску и сопствену опрему (дрес, шорц, штуцне, костобрани, копачке…) и флашицу са водом.

2006. годиште – друга група – понедељак, 21. октобар – окупљање на стадиону РФК „Нови Сад 1921“ у 11:00 часова, почетак рада у 12:00 часова: Богдан Хрњачки, Никола Мајсторовић (ФК „ГДМ 021“), Андреј Остојић, Петар Вукобратовић, Вук Шурлан, Стефан Радосављевић (ФК „ОДР“), Ферика Цетењи, Никола Темеринац (ФК „Тител“), Филоп Павков, Вук Алексић, Вук Анђелковић, Андреј Скупина, Милан Рајић (ФК „Петрика“), Николај Савић, Марко Калапати (ФК „Петар Пуача“), Ђукан Ђорђевић (ФК „Индекс“), Урош Тица, Немања Тривуновић, Немања Мутић, Филип Кркљић (РФК „Нови Сад 1921“), Алекса Марковић (ФК „Дванаестица“), Ђорђе Стојановић, Стефан Навратил (ФК „Дерби“), Вук Ковач (ФК „Проф. Болесников“), Александар Ковачевић, Јован Сантовац, Огњен Малиновић, Немања Михајловић (ФК „One Team“), Стефан Квргић (ОФК „Футог“). Сви позвани играчи су обавезни да понесу клупску и сопствену опрему (дрес, шорц, штуцне, костобрани, копачке…) и флашицу са водом.

2007. годиште – прва група – уторак, 22. октобар – окупљање на стадиону РФК „Нови Сад 1921“ у 8:00 часова, почетак рада у 9:00 часова: Александар Пушић, Душан Глоговац (ФК „Шајкаш 1908“), Вељко Девић (ФК „Каћ“), Филип Радовић, Вук Бероња (ФК „ГДМ 021“), Алекса Поповић (ФК „Стражилово“), Немања Радановић, Алекса Грбић (ФК „ЖСК“), Никола Станковић, Бранко Вујовић (ФК „Дванаестица“), Страхиња Јаковљевић (ФК „Синиша Михајловић“), Урош Станко, Горан Гаковић (ФК „ОДР“), Данијел Ђукановић, Бошко Тепић (ОФК „Југовић“), Лука Мигић, Михајло Стојановић, Леон Брусин, Лука Ђуричић (ФК „Петрика“), Богдан Живић, Растко Павловић, Душан Удовичић (РФК „Нови Сад 1921“), Андреј Граховац (ФК „Дерби“), Страхиња Михајловић (ФК „One Team“). Сви позвани играчи су обавезни да понесу клупску и сопствену опрему (дрес, шорц, штуцне, костобрани, копачке…) и флашицу са водом.

2007. годиште – прва група – уторак, 22. октобар – окупљање на стадиону РФК „Нови Сад 1921“ у 11:00 часова, почетак рада у 12:00 часова: Миомир Церовић, Лука Пргомеља (ФК „Шајкаш 1908“), Лука Петровић, Кристофер Хесе (ФК „ГДМ 021“), Петар Гужвица, Вељко Ненадић (ФК „Стражилово“), Дејан Везилић, Стефан Мијатов (ФК „ЖСК“), Лука Јаничић (ФК „Синиша Михајловић“), Жељко Павловић, Немања Нађфеји (ФК „Бачка 1923“), Ђорђе Скамла (ФК „ОДР“), Срђан Стојанов (ФК „Тител“), Миљан Ђукић (ОФК „Југовић“), Сава Крнета (ФК „ТСК“), Вања Факаш, Илија Вујаклија, Немања Грбин, Марко Радосавчић, Денис Губа (ФК „Петрика“), Мирослав Оташевић, Јован Мирковић (РФК „Нови Сад 1921“), Вукашин Кравић (ФК „Дерби“), Стефан Кордић (ФК „Софекс“), Стефан Пролић, Лука Докић, Мирко Малиновић (ФК „One Team“). Сви позвани играчи су обавезни да понесу клупску и сопствену опрему (дрес, шорц, штуцне, костобрани, копачке…) и флашицу са водом.

Ову тренажно-селективну активност ће реализовати инструктор ФСС Милош Пенић у сарадњи са тренерима гостима Немањом Петриком, Миланом Трнинићем, Александром Костићем, Небојшом Десницом, Владимиром Ранисављевићем, Новаком Кљајићем, Душаном Тривуновићем, Младеном Јовићем, Ђорђем Костићем, Богданом Татићем, Марком Томићем  и другима.

18. 10. 2019.|

Зимска лига млађих категорија 2019/2020. – пријаве

Фудбалски савез Града Новог Сада обавештава све клубове да је почео са припремама за Зимску лигу млађих категорија. Ово, сада већ традиционално такмичење биће организовано у једанаест категорија, и то за играче рођене 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2003/04. и 2001/02. године.

Планирано је да Зимска лига почне 15. децембра 2019. године, односно по завршетку јесење сезоне у градским лигама сениора и млађих категорија, а утакмице неће бити игране за време новогодишњих и божићних празника.

Утакмице у овогодишњој сезони Зимске лиге млађих категорија биће игране на теренима СЦ „Албатрос“, где постоје изванредни услови за такмичење, као и на нашем СЦ „Сајмиште“. За генерације 2008, 2009, 2010, 2011, 2012. и 2013. утакмице ће трајати 2 х 15 минута, уз додатно ревијално полувреме у трајању од 10 минута, док ће код осталих генерација утакмице трајати 2 х 25 минута.

Котизација за ову манифестацију износи 25.000 динара, а пријаве се примају до уторка, 3. децембра 2019. године. Због ограниченог броја термина, накнадне пријаве неће бити примане. Заинтересовани детаљније информације могу добити од координатора Зимске лиге ФС Града Новог Сада за 2019/2020. годину Веселина Вилотијевића позивом на број мобилног телефона 062/582-582.

18. 10. 2019.|

Новосадска лига – резултати – 12. коло

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 19, 2019 14:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ТАТРА

2 - 2

октобар 19, 2019 14:30 Футог
ФУТОГ ФРУШКОГОРАЦ

1 - 2

октобар 20, 2019 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ШАЈКАШ 1908

1 - 0

октобар 20, 2019 14:30 Бегеч
БАЧКА (Б) ВЕТЕРНИК

2 - 1

октобар 20, 2019 14:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ЖСК

2 - 1

октобар 20, 2019 14:30 Сириг
СИРИГ ФР. ПАРТИЗАН

1 - 0

октобар 20, 2019 14:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН СЛАВИЈА

0 - 0

октобар 20, 2019 14:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО (Р) ХАЈДУК (Ч)

7 - 0

октобар 20, 2019 14:30 Темерин
ТСК РФК НС 1921

1 - 1

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈЕДИНСТВО (Р) 12 11 1 0 49:1+48 34
2 Logo ИНДЕКС 12 9 2 1 34:5+29 29
3 Logo ШАЈКАШ 1908 12 8 1 3 31:10+21 25
4 Logo ТСК 12 8 1 3 29:14+15 25
5 Logo ВЕТЕРНИК 12 8 0 4 32:12+20 24
6 Logo РФК НС 1921 12 7 2 3 27:10+17 23
7 Logo СЛАВИЈА 12 5 5 2 15:7+8 20
8 Logo ЖСК 12 5 2 5 22:21+1 17
9 Logo БАЧКА 1923 (Ђ) 12 5 1 6 18:24-6 16
10 Logo ФРУШКОГОРАЦ 12 4 3 5 19:21-2 15
11 Logo СИРИГ 12 4 3 5 13:16-3 15
12 Logo ПЕТРОВАРАДИН 12 4 2 6 17:22-5 14
13 Logo ФР. ПАРТИЗАН 12 3 3 6 20:26-6 12
14 Logo ОМЛАДИНАЦ 12 2 4 6 12:27-15 10
15 Logo ТАТРА 12 2 2 8 18:36-18 8
16 Logo БАЧКА (Б) 12 2 2 8 14:43-29 8
17 Logo ФУТОГ 12 1 2 9 12:33-21 5
18 Logo ХАЈДУК (Ч) 12 0 4 8 10:64-54 4
20. 10. 2019.|

Градска лига – резултати – 9. коло

УТАКМИЦА

МОСКВА СУСЕК

0 - 3

7. КОЛО

октобар 6, 2019, 3:30 pm

Нови Сад

Слободна екипа: ОБИЛИЋ

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈЕДИНСТВО (Г) 8 8 0 0 30:6+24 24
2 Logo ПРОЛЕТЕР 9 6 1 2 38:10+28 19
3 Logo БОРАЦ 8 6 1 1 24:6+18 19
4 Logo СУСЕК 8 5 2 1 32:5+27 17
5 Logo ЖЕЛЕЗНИЧАР 8 4 3 1 12:6+6 15
6 Logo МИЛЕТИЋ 9 4 3 2 22:220 15
7 Logo ХАЈДУК (Г) 9 4 0 5 23:14+9 12
8 Logo ТИТЕЛ 8 3 2 3 27:20+7 11
9 Logo ЧЕНЕЈ 9 3 2 4 11:20-9 11
10 Logo МОСКВА 9 3 0 6 19:20-1 9
11 Logo ВИНОГРАДАР 9 2 3 4 17:21-4 9
12 Logo ДИНАМО 8 2 2 4 15:13+2 8
13 Logo ОБИЛИЋ 8 2 1 5 13:21-8 7
14 Logo СЛОГА 8 1 0 7 4:55-51 3
15 Logo СЛАНОБАРАЦ 8 0 0 8 7:55-48 0
20. 10. 2019.|

Млађе категорије – делегирање – 7. коло

Делегирање за утакмице млађих категорија које се играју 19. и 20. октобра 2019. године доступно је на следећем линку:

Млађе категорије – делегирање -19/20. октобар 2019.
Важно обавештење за све делегате и судије
Образац записника са утакмице млађих категорија

18. 10. 2019.|

Млађе категорије – билтен број 6

Билтен број 6 за лиге млађе категорије ФС Града Новог Сада доступан је на следећем линку:

Млађе категорије – билтен број 6

ВАЖНО: Молимо тренере и представнике клубова да посебну пажњу обрате на информације о одигравању одложених утакмица и одлуке комесара за такмичење које су објављене у оквиру билтена број 6.

16. 10. 2019.|
ПОГЛЕДАЈТЕ ВИШЕ ВЕСТИ

АКТУЕЛНО

Селективно окупљање – више информација

Као што смо објавили, Фудбалски савез Града Новог Сада, на челу са председником Новаком Кострешевићем и у сарадњи са инструкторско-селекторском службом Фубалског савеза Србије, у понедељак и уторак, 21. и 22. октобра текуће године, на стадиону РФК „Нови Сад 1921“, организује селективно окупљање дечака са подручја Града Новог Сада рођених 2006. и 2007. године.

2006. годиште – прва група – понедељак, 21. октобар – окупљање на стадиону РФК „Нови Сад 1921“ у 8:00 часова, почетак рада у 9:00 часова: Страхиња Гаврилов, Богдан Гвозеновић, Денис Грбовић (ФК „Каћ“), Вукашин Кнежевић, Милош Васић, Балша Вилотијевић (ФК „ГДМ 021“), Марко Зонић, Матеја Ракановић, Страхиња Мутић, Стефан Томић (ФК „ОДР“), Лазар Павловић, Милан Трифуновић (ФК „Бачка 1923“), Ђорђе Петровић (ФК „Кабел“), Доријан Урфи (ОФК „Југовић“), Давид Хорват, Далибор Деспотов (ФК „Шајкаш 1908“), Михајло Ђурђевић (ФК „ТСК“), Вук Коларевић, Никола Кићановић, Лазар Тешендић (ФК „Петрика“), Ненад Лазаревић, Стефан Војводић, Никола Бојић (РФК „Нови Сад 1921“), Алекса Доронтаи, Огњен Салонтаи (ФК „Дерби“), Лука Ђурасовић (ФК „Проф. Болесников“), Милан Текић, Страхиња Михајловић (ФК „One Team“). Сви позвани играчи су обавезни да понесу клупску и сопствену опрему (дрес, шорц, штуцне, костобрани, копачке…) и флашицу са водом.

2006. годиште – друга група – понедељак, 21. октобар – окупљање на стадиону РФК „Нови Сад 1921“ у 11:00 часова, почетак рада у 12:00 часова: Богдан Хрњачки, Никола Мајсторовић (ФК „ГДМ 021“), Андреј Остојић, Петар Вукобратовић, Вук Шурлан, Стефан Радосављевић (ФК „ОДР“), Ферика Цетењи, Никола Темеринац (ФК „Тител“), Филоп Павков, Вук Алексић, Вук Анђелковић, Андреј Скупина, Милан Рајић (ФК „Петрика“), Николај Савић, Марко Калапати (ФК „Петар Пуача“), Ђукан Ђорђевић (ФК „Индекс“), Урош Тица, Немања Тривуновић, Немања Мутић, Филип Кркљић (РФК „Нови Сад 1921“), Алекса Марковић (ФК „Дванаестица“), Ђорђе Стојановић, Стефан Навратил (ФК „Дерби“), Вук Ковач (ФК „Проф. Болесников“), Александар Ковачевић, Јован Сантовац, Огњен Малиновић, Немања Михајловић (ФК „One Team“), Стефан Квргић (ОФК „Футог“). Сви позвани играчи су обавезни да понесу клупску и сопствену опрему (дрес, шорц, штуцне, костобрани, копачке…) и флашицу са водом.

2007. годиште – прва група – уторак, 22. октобар – окупљање на стадиону РФК „Нови Сад 1921“ у 8:00 часова, почетак рада у 9:00 часова: Александар Пушић, Душан Глоговац (ФК „Шајкаш 1908“), Вељко Девић (ФК „Каћ“), Филип Радовић, Вук Бероња (ФК „ГДМ 021“), Алекса Поповић (ФК „Стражилово“), Немања Радановић, Алекса Грбић (ФК „ЖСК“), Никола Станковић, Бранко Вујовић (ФК „Дванаестица“), Страхиња Јаковљевић (ФК „Синиша Михајловић“), Урош Станко, Горан Гаковић (ФК „ОДР“), Данијел Ђукановић, Бошко Тепић (ОФК „Југовић“), Лука Мигић, Михајло Стојановић, Леон Брусин, Лука Ђуричић (ФК „Петрика“), Богдан Живић, Растко Павловић, Душан Удовичић (РФК „Нови Сад 1921“), Андреј Граховац (ФК „Дерби“), Страхиња Михајловић (ФК „One Team“). Сви позвани играчи су обавезни да понесу клупску и сопствену опрему (дрес, шорц, штуцне, костобрани, копачке…) и флашицу са водом.

2007. годиште – прва група – уторак, 22. октобар – окупљање на стадиону РФК „Нови Сад 1921“ у 11:00 часова, почетак рада у 12:00 часова: Миомир Церовић, Лука Пргомеља (ФК „Шајкаш 1908“), Лука Петровић, Кристофер Хесе (ФК „ГДМ 021“), Петар Гужвица, Вељко Ненадић (ФК „Стражилово“), Дејан Везилић, Стефан Мијатов (ФК „ЖСК“), Лука Јаничић (ФК „Синиша Михајловић“), Жељко Павловић, Немања Нађфеји (ФК „Бачка 1923“), Ђорђе Скамла (ФК „ОДР“), Срђан Стојанов (ФК „Тител“), Миљан Ђукић (ОФК „Југовић“), Сава Крнета (ФК „ТСК“), Вања Факаш, Илија Вујаклија, Немања Грбин, Марко Радосавчић, Денис Губа (ФК „Петрика“), Мирослав Оташевић, Јован Мирковић (РФК „Нови Сад 1921“), Вукашин Кравић (ФК „Дерби“), Стефан Кордић (ФК „Софекс“), Стефан Пролић, Лука Докић, Мирко Малиновић (ФК „One Team“). Сви позвани играчи су обавезни да понесу клупску и сопствену опрему (дрес, шорц, штуцне, костобрани, копачке…) и флашицу са водом.

Ову тренажно-селективну активност ће реализовати инструктор ФСС Милош Пенић у сарадњи са тренерима гостима Немањом Петриком, Миланом Трнинићем, Александром Костићем, Небојшом Десницом, Владимиром Ранисављевићем, Новаком Кљајићем, Душаном Тривуновићем, Младеном Јовићем, Ђорђем Костићем, Богданом Татићем, Марком Томићем  и другима.

18. 10. 2019.|

Зимска лига млађих категорија 2019/2020. – пријаве

Фудбалски савез Града Новог Сада обавештава све клубове да је почео са припремама за Зимску лигу млађих категорија. Ово, сада већ традиционално такмичење биће организовано у једанаест категорија, и то за играче рођене 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2003/04. и 2001/02. године.

Планирано је да Зимска лига почне 15. децембра 2019. године, односно по завршетку јесење сезоне у градским лигама сениора и млађих категорија, а утакмице неће бити игране за време новогодишњих и божићних празника.

Утакмице у овогодишњој сезони Зимске лиге млађих категорија биће игране на теренима СЦ „Албатрос“, где постоје изванредни услови за такмичење, као и на нашем СЦ „Сајмиште“. За генерације 2008, 2009, 2010, 2011, 2012. и 2013. утакмице ће трајати 2 х 15 минута, уз додатно ревијално полувреме у трајању од 10 минута, док ће код осталих генерација утакмице трајати 2 х 25 минута.

Котизација за ову манифестацију износи 25.000 динара, а пријаве се примају до уторка, 3. децембра 2019. године. Због ограниченог броја термина, накнадне пријаве неће бити примане. Заинтересовани детаљније информације могу добити од координатора Зимске лиге ФС Града Новог Сада за 2019/2020. годину Веселина Вилотијевића позивом на број мобилног телефона 062/582-582.

18. 10. 2019.|

Новосадска лига – резултати – 12. коло

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 19, 2019 14:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ТАТРА

2 - 2

октобар 19, 2019 14:30 Футог
ФУТОГ ФРУШКОГОРАЦ

1 - 2

октобар 20, 2019 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ШАЈКАШ 1908

1 - 0

октобар 20, 2019 14:30 Бегеч
БАЧКА (Б) ВЕТЕРНИК

2 - 1

октобар 20, 2019 14:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ЖСК

2 - 1

октобар 20, 2019 14:30 Сириг
СИРИГ ФР. ПАРТИЗАН

1 - 0

октобар 20, 2019 14:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН СЛАВИЈА

0 - 0

октобар 20, 2019 14:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО (Р) ХАЈДУК (Ч)

7 - 0

октобар 20, 2019 14:30 Темерин
ТСК РФК НС 1921

1 - 1

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈЕДИНСТВО (Р) 12 11 1 0 49:1+48 34
2 Logo ИНДЕКС 12 9 2 1 34:5+29 29
3 Logo ШАЈКАШ 1908 12 8 1 3 31:10+21 25
4 Logo ТСК 12 8 1 3 29:14+15 25
5 Logo ВЕТЕРНИК 12 8 0 4 32:12+20 24
6 Logo РФК НС 1921 12 7 2 3 27:10+17 23
7 Logo СЛАВИЈА 12 5 5 2 15:7+8 20
8 Logo ЖСК 12 5 2 5 22:21+1 17
9 Logo БАЧКА 1923 (Ђ) 12 5 1 6 18:24-6 16
10 Logo ФРУШКОГОРАЦ 12 4 3 5 19:21-2 15
11 Logo СИРИГ 12 4 3 5 13:16-3 15
12 Logo ПЕТРОВАРАДИН 12 4 2 6 17:22-5 14
13 Logo ФР. ПАРТИЗАН 12 3 3 6 20:26-6 12
14 Logo ОМЛАДИНАЦ 12 2 4 6 12:27-15 10
15 Logo ТАТРА 12 2 2 8 18:36-18 8
16 Logo БАЧКА (Б) 12 2 2 8 14:43-29 8
17 Logo ФУТОГ 12 1 2 9 12:33-21 5
18 Logo ХАЈДУК (Ч) 12 0 4 8 10:64-54 4
20. 10. 2019.|

Градска лига – резултати – 9. коло

УТАКМИЦА

МОСКВА СУСЕК

0 - 3

7. КОЛО

октобар 6, 2019, 3:30 pm

Нови Сад

Слободна екипа: ОБИЛИЋ

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈЕДИНСТВО (Г) 8 8 0 0 30:6+24 24
2 Logo ПРОЛЕТЕР 9 6 1 2 38:10+28 19
3 Logo БОРАЦ 8 6 1 1 24:6+18 19
4 Logo СУСЕК 8 5 2 1 32:5+27 17
5 Logo ЖЕЛЕЗНИЧАР 8 4 3 1 12:6+6 15
6 Logo МИЛЕТИЋ 9 4 3 2 22:220 15
7 Logo ХАЈДУК (Г) 9 4 0 5 23:14+9 12
8 Logo ТИТЕЛ 8 3 2 3 27:20+7 11
9 Logo ЧЕНЕЈ 9 3 2 4 11:20-9 11
10 Logo МОСКВА 9 3 0 6 19:20-1 9
11 Logo ВИНОГРАДАР 9 2 3 4 17:21-4 9
12 Logo ДИНАМО 8 2 2 4 15:13+2 8
13 Logo ОБИЛИЋ 8 2 1 5 13:21-8 7
14 Logo СЛОГА 8 1 0 7 4:55-51 3
15 Logo СЛАНОБАРАЦ 8 0 0 8 7:55-48 0
20. 10. 2019.|

Млађе категорије – делегирање – 7. коло

Делегирање за утакмице млађих категорија које се играју 19. и 20. октобра 2019. године доступно је на следећем линку:

Млађе категорије – делегирање -19/20. октобар 2019.
Важно обавештење за све делегате и судије
Образац записника са утакмице млађих категорија

18. 10. 2019.|
ПОГЛЕДАЈТЕ ВИШЕ ВЕСТИ