Париске комуне 38, 21000 Нови Сад; 021/444-900; 021/445-678|fsgns@mts.rs
НАСЛОВНА2019-10-06T18:08:38+02:00

АКТУЕЛНО

Зимска лига 2019/2020. – продужен рок за пријаве

Обавештавамо спортску јавност да је рок за пријаве екипа за учешће на Зимској лиги млађих категорија продужен до 15. новембра 2019. године. Учешће су до сада потвдили следећи клубови: ФК АлбатросНови Сад, ФК Борац Нови Сад, ФК Војводина Нови Сад, ФК ГДМ 021“ Нови Сад, ФК Дерби Нови Сад, ФК ЖСК Жабаљ, ФК Индекс Нови Сад, ОФК Југовић Каћ, ФК Јуниор Петроварадин, ФК Кабел Нови Сад, ФК Миланело Нови Сад, ФК МладостНови Сад, РФК Нови Сад 1921“ Нови Сад, ФК ОДР Петроварадин, ФК Петар ПуачаНови Сад, ФК ПетрикаНови Сад, ФК Пролетер Нови Сад, ФК РМР Војводина Нови Сад, ФК Синиша Михајловић Нови Сад, ФК СрбобранСрбобран, ФК Спартакус Нови Сад, ФК Тиенто Футог, ФК ФрушкогорацСремска Каменица, ФК Фрушкогорски партизан Буковац, ФК Хајдук Кула, ФК ЦементБеочин…

Детаљније информације о наступајућој сезони Зимске лиге млађих категорија су доступне на следећем линку

Промотивни видео Зимске лиге млађих категорија можете погледати на следећем линку

12. 11. 2019.|

Новосадска лига – резултати – 15. коло

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 9, 2019 13:30 Нови Сад
РФК НС 1921 ОМЛАДИНАЦ

2 - 0

новембар 9, 2019 13:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ФУТОГ

0 - 0

новембар 9, 2019 13:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЈЕДИНСТВО (Р)

1 - 3

новембар 10, 2019 13:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ФРУШКОГОРАЦ

1 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ТСК

3 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Жабаљ
ЖСК ПЕТРОВАРАДИН

2 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ИНДЕКС

1 - 2

новембар 10, 2019 13:30 Кисач
ТАТРА СИРИГ

4 - 4

новембар 10, 2019 13:30 Бегеч
БАЧКА (Б) БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 0

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈЕДИНСТВО (Р) 15 14 1 0 57:2+55 43
2 Logo ИНДЕКС 15 11 3 1 40:7+33 36
3 Logo РФК НС 1921 15 10 2 3 33:10+23 32
4 Logo ШАЈКАШ 1908 15 9 2 4 35:14+21 29
5 Logo ТСК 15 9 2 4 34:19+15 29
6 Logo ВЕТЕРНИК 15 9 0 6 35:16+19 27
7 Logo ЖСК 15 7 2 6 26:24+2 23
8 Logo СЛАВИЈА 15 5 7 3 16:10+6 22
9 Logo СИРИГ 15 5 4 6 18:22-4 19
10 Logo БАЧКА 1923 (Ђ) 15 6 1 8 22:29-7 19
11 Logo ФРУШКОГОРАЦ 15 5 3 7 21:26-5 18
12 Logo ФР. ПАРТИЗАН 15 4 4 7 26:33-7 16
13 Logo ПЕТРОВАРАДИН 15 4 3 8 21:29-8 15
14 Logo БАЧКА (Б) 15 4 2 9 18:45-27 14
15 Logo ТАТРА 15 3 3 9 24:43-19 12
16 Logo ОМЛАДИНАЦ 15 2 4 9 14:33-19 10
17 Logo ФУТОГ 15 2 3 10 20:34-14 9
18 Logo ХАЈДУК (Ч) 15 1 4 10 12:76-64 7
10. 11. 2019.|

Градска лига – резултати – 12. коло

УТАКМИЦА

ЧЕНЕЈ СЛОГА

3 - 0

11. КОЛО

новембар 3, 2019, 1:30 pm

Ченеј

Слободна екипа: ЧЕНЕЈ

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈЕДИНСТВО (Г) 11 10 0 1 35:9+26 30
2 Logo БОРАЦ 11 9 1 1 30:6+24 28
3 Logo СУСЕК 11 8 2 1 46:10+36 26
4 Logo МИЛЕТИЋ 12 6 4 2 31:29+2 22
5 Logo ПРОЛЕТЕР 12 6 2 4 40:14+26 20
6 Logo ЖЕЛЕЗНИЧАР 11 5 5 1 17:10+7 20
7 Logo ХАЈДУК (Г) 11 5 0 6 26:15+11 15
8 Logo ВИНОГРАДАР 11 4 3 4 28:21+7 15
9 Logo ТИТЕЛ 11 4 2 5 32:27+5 14
10 Logo ЧЕНЕЈ 11 4 2 5 14:23-9 14
11 Logo ДИНАМО 11 3 2 6 26:19+7 11
12 Logo МОСКВА 12 3 1 8 21:25-4 10
13 Logo ОБИЛИЋ 11 3 1 7 20:29-9 10
14 Logo СЛОГА 11 1 1 9 5:69-64 3
15 Logo СЛАНОБАРАЦ 11 0 0 11 11:76-65 0

НАПОМЕНА:  СЛОГА је кажњена одузимањем 1 бода.

10. 11. 2019.|

Мл. категорије – делегирање – 9, 10. и 11. новембар

Делегирање за утакмице млађих категорија које се играју 9, 10. и 11. новембра 2019. године доступно је на следећем линку:

Млађе категорије – делегирање -09/10/11. новембар 2019.
Важно обавештење за све делегате и судије
Образац записника са утакмице млађих категорија

08. 11. 2019.|
ПОГЛЕДАЈТЕ ВИШЕ ВЕСТИ

АКТУЕЛНО

Зимска лига 2019/2020. – продужен рок за пријаве

Обавештавамо спортску јавност да је рок за пријаве екипа за учешће на Зимској лиги млађих категорија продужен до 15. новембра 2019. године. Учешће су до сада потвдили следећи клубови: ФК АлбатросНови Сад, ФК Борац Нови Сад, ФК Војводина Нови Сад, ФК ГДМ 021“ Нови Сад, ФК Дерби Нови Сад, ФК ЖСК Жабаљ, ФК Индекс Нови Сад, ОФК Југовић Каћ, ФК Јуниор Петроварадин, ФК Кабел Нови Сад, ФК Миланело Нови Сад, ФК МладостНови Сад, РФК Нови Сад 1921“ Нови Сад, ФК ОДР Петроварадин, ФК Петар ПуачаНови Сад, ФК ПетрикаНови Сад, ФК Пролетер Нови Сад, ФК РМР Војводина Нови Сад, ФК Синиша Михајловић Нови Сад, ФК СрбобранСрбобран, ФК Спартакус Нови Сад, ФК Тиенто Футог, ФК ФрушкогорацСремска Каменица, ФК Фрушкогорски партизан Буковац, ФК Хајдук Кула, ФК ЦементБеочин…

Детаљније информације о наступајућој сезони Зимске лиге млађих категорија су доступне на следећем линку

Промотивни видео Зимске лиге млађих категорија можете погледати на следећем линку

12. 11. 2019.|

Новосадска лига – резултати – 15. коло

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 9, 2019 13:30 Нови Сад
РФК НС 1921 ОМЛАДИНАЦ

2 - 0

новембар 9, 2019 13:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ФУТОГ

0 - 0

новембар 9, 2019 13:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЈЕДИНСТВО (Р)

1 - 3

новембар 10, 2019 13:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ФРУШКОГОРАЦ

1 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ТСК

3 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Жабаљ
ЖСК ПЕТРОВАРАДИН

2 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ИНДЕКС

1 - 2

новембар 10, 2019 13:30 Кисач
ТАТРА СИРИГ

4 - 4

новембар 10, 2019 13:30 Бегеч
БАЧКА (Б) БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 0

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈЕДИНСТВО (Р) 15 14 1 0 57:2+55 43
2 Logo ИНДЕКС 15 11 3 1 40:7+33 36
3 Logo РФК НС 1921 15 10 2 3 33:10+23 32
4 Logo ШАЈКАШ 1908 15 9 2 4 35:14+21 29
5 Logo ТСК 15 9 2 4 34:19+15 29
6 Logo ВЕТЕРНИК 15 9 0 6 35:16+19 27
7 Logo ЖСК 15 7 2 6 26:24+2 23
8 Logo СЛАВИЈА 15 5 7 3 16:10+6 22
9 Logo СИРИГ 15 5 4 6 18:22-4 19
10 Logo БАЧКА 1923 (Ђ) 15 6 1 8 22:29-7 19
11 Logo ФРУШКОГОРАЦ 15 5 3 7 21:26-5 18
12 Logo ФР. ПАРТИЗАН 15 4 4 7 26:33-7 16
13 Logo ПЕТРОВАРАДИН 15 4 3 8 21:29-8 15
14 Logo БАЧКА (Б) 15 4 2 9 18:45-27 14
15 Logo ТАТРА 15 3 3 9 24:43-19 12
16 Logo ОМЛАДИНАЦ 15 2 4 9 14:33-19 10
17 Logo ФУТОГ 15 2 3 10 20:34-14 9
18 Logo ХАЈДУК (Ч) 15 1 4 10 12:76-64 7
10. 11. 2019.|

Градска лига – резултати – 12. коло

УТАКМИЦА

ЧЕНЕЈ СЛОГА

3 - 0

11. КОЛО

новембар 3, 2019, 1:30 pm

Ченеј

Слободна екипа: ЧЕНЕЈ

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈЕДИНСТВО (Г) 11 10 0 1 35:9+26 30
2 Logo БОРАЦ 11 9 1 1 30:6+24 28
3 Logo СУСЕК 11 8 2 1 46:10+36 26
4 Logo МИЛЕТИЋ 12 6 4 2 31:29+2 22
5 Logo ПРОЛЕТЕР 12 6 2 4 40:14+26 20
6 Logo ЖЕЛЕЗНИЧАР 11 5 5 1 17:10+7 20
7 Logo ХАЈДУК (Г) 11 5 0 6 26:15+11 15
8 Logo ВИНОГРАДАР 11 4 3 4 28:21+7 15
9 Logo ТИТЕЛ 11 4 2 5 32:27+5 14
10 Logo ЧЕНЕЈ 11 4 2 5 14:23-9 14
11 Logo ДИНАМО 11 3 2 6 26:19+7 11
12 Logo МОСКВА 12 3 1 8 21:25-4 10
13 Logo ОБИЛИЋ 11 3 1 7 20:29-9 10
14 Logo СЛОГА 11 1 1 9 5:69-64 3
15 Logo СЛАНОБАРАЦ 11 0 0 11 11:76-65 0

НАПОМЕНА:  СЛОГА је кажњена одузимањем 1 бода.

10. 11. 2019.|

Мл. категорије – делегирање – 9, 10. и 11. новембар

Делегирање за утакмице млађих категорија које се играју 9, 10. и 11. новембра 2019. године доступно је на следећем линку:

Млађе категорије – делегирање -09/10/11. новембар 2019.
Важно обавештење за све делегате и судије
Образац записника са утакмице млађих категорија

08. 11. 2019.|
ПОГЛЕДАЈТЕ ВИШЕ ВЕСТИ