Париске комуне 38, 21000 Нови Сад; 021/444-900; 021/445-678|fsgns@mts.rs
НАСЛОВНА2019-10-06T18:08:38+02:00

АКТУЕЛНО

Куп – полуфинале – парови – 2019/2020

ПОЛУФИНАЛЕ КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД

16. ОКТОБАР 2019. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 15:00 ЧАСОВА

среда Беочин: ЦЕМЕНТ СЛОГА
среда Сусек: СУСЕК ЈЕДИНСТВО

_________________________________________________________________________

Финална утакмица Купа ФСС на територији ФС Града Новог Сада биће одиграна на пролеће 2020. године.

08. 10. 2019.|

Новосадска лига – резултати – 11. коло

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 12, 2019 15:00 Футог
ФУТОГ ОМЛАДИНАЦ

0 - 2

октобар 12, 2019 15:00 Нови Сад
РФК НС 1921 ЈЕДИНСТВО (Р)

0 - 0

октобар 12, 2019 15:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ИНДЕКС

1 - 1

октобар 12, 2019 15:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН БАЧКА 1923 (Ђ)

1 - 1

октобар 13, 2019 15:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ТСК

1 - 3

октобар 13, 2019 15:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ПЕТРОВАРАДИН

1 - 4

октобар 13, 2019 15:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 СИРИГ

3 - 0

октобар 13, 2019 15:00 Жабаљ
ЖСК БАЧКА (Б)

5 - 1

октобар 13, 2019 15:00 Ветерник
ВЕТЕРНИК ТАТРА

3 - 0

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈЕДИНСТВО (Р) 11 10 1 0 42:1+41 31
2 Logo ИНДЕКС 11 8 2 1 33:5+28 26
3 Logo ШАЈКАШ 1908 11 8 1 2 31:9+22 25
4 Logo ВЕТЕРНИК 11 8 0 3 31:10+21 24
5 Logo ТСК 11 8 0 3 28:13+15 24
6 Logo РФК НС 1921 11 7 1 3 26:9+17 22
7 Logo СЛАВИЈА 11 5 4 2 15:7+8 19
8 Logo ЖСК 11 5 2 4 21:19+2 17
9 Logo ПЕТРОВАРАДИН 11 4 1 6 17:22-5 13
10 Logo БАЧКА 1923 (Ђ) 11 4 1 6 16:23-7 13
11 Logo ФРУШКОГОРАЦ 11 3 3 5 17:20-3 12
12 Logo СИРИГ 11 3 3 5 12:16-4 12
13 Logo ФР. ПАРТИЗАН 11 3 3 5 20:25-5 12
14 Logo ОМЛАДИНАЦ 11 2 3 6 10:25-15 9
15 Logo ТАТРА 11 2 1 8 16:34-18 7
16 Logo ФУТОГ 11 1 2 8 11:31-20 5
17 Logo БАЧКА (Б) 11 1 2 8 12:42-30 5
18 Logo ХАЈДУК (Ч) 11 0 4 7 10:57-47 4
13. 10. 2019.|

Градска лига – резултати – 8. коло

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 12, 2019 15:00 Будисава
СЛАНОБАРАЦ МИЛЕТИЋ

2 - 6

октобар 12, 2019 15:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ВИНОГРАДАР

2 - 1

октобар 13, 2019 15:00 Вилово
ОБИЛИЋ ЈЕДИНСТВО (Г)

0 - 3

октобар 13, 2019 15:00 Сусек
СУСЕК ПРОЛЕТЕР

1 - 1

октобар 13, 2019 15:00 Будисава
ДИНАМО МОСКВА

6 - 2

октобар 13, 2019 15:00 Тител
ТИТЕЛ ЧЕНЕЈ

4 - 0

октобар 13, 2019 15:00 Раковац
БОРАЦ ХАЈДУК (Г)

1 - 0

Слободна екипа: СЛОГА

ДИНАМО

Rank
10
Matches
7
Won
2
Tied
2
Lost
3

Next Match

ДИНАМО ТИТЕЛ

15. Match Day

1. децембра 2019 1:00 pm Будисава

 

13. 10. 2019.|

Млађе категорије – делегирање – 6. коло

Делегирање за утакмице млађих категорија које се играју 12. и 13. октобра 2019. године доступно је на следећем линку:

Млађе категорије – делегирање -12/13. октобар 2019.
Важно обавештење за све делегате и судије
Образац записника са утакмице млађих категорија

11. 10. 2019.|

Млађе категорије – билтен број 5

Билтен број 5 за лиге млађе категорије ФС Града Новог Сада доступан је на следећем линку:

Млађе категорије – билтен број 5

ВАЖНО: Све одложене утакмице из првих пет кола морају бити одигране најкасније до недеље, 20. октобра 2019. године. Термин одигравања одложених утакмица заказује се уз договор оба ривала и комесара за такмичење млађих категорија Душана Барбуловића (обавезно!). Одложене утакмице из првих пет кола које не буду одигране до 20. октобра текуће године биће регистроване службеним резултатом, против екипе која је крива за неогиравање утакмице.

08. 10. 2019.|
ПОГЛЕДАЈТЕ ВИШЕ ВЕСТИ

АКТУЕЛНО

Куп – полуфинале – парови – 2019/2020

ПОЛУФИНАЛЕ КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД

16. ОКТОБАР 2019. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 15:00 ЧАСОВА

среда Беочин: ЦЕМЕНТ СЛОГА
среда Сусек: СУСЕК ЈЕДИНСТВО

_________________________________________________________________________

Финална утакмица Купа ФСС на територији ФС Града Новог Сада биће одиграна на пролеће 2020. године.

08. 10. 2019.|

Новосадска лига – резултати – 11. коло

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 12, 2019 15:00 Футог
ФУТОГ ОМЛАДИНАЦ

0 - 2

октобар 12, 2019 15:00 Нови Сад
РФК НС 1921 ЈЕДИНСТВО (Р)

0 - 0

октобар 12, 2019 15:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ИНДЕКС

1 - 1

октобар 12, 2019 15:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН БАЧКА 1923 (Ђ)

1 - 1

октобар 13, 2019 15:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ТСК

1 - 3

октобар 13, 2019 15:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ПЕТРОВАРАДИН

1 - 4

октобар 13, 2019 15:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 СИРИГ

3 - 0

октобар 13, 2019 15:00 Жабаљ
ЖСК БАЧКА (Б)

5 - 1

октобар 13, 2019 15:00 Ветерник
ВЕТЕРНИК ТАТРА

3 - 0

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈЕДИНСТВО (Р) 11 10 1 0 42:1+41 31
2 Logo ИНДЕКС 11 8 2 1 33:5+28 26
3 Logo ШАЈКАШ 1908 11 8 1 2 31:9+22 25
4 Logo ВЕТЕРНИК 11 8 0 3 31:10+21 24
5 Logo ТСК 11 8 0 3 28:13+15 24
6 Logo РФК НС 1921 11 7 1 3 26:9+17 22
7 Logo СЛАВИЈА 11 5 4 2 15:7+8 19
8 Logo ЖСК 11 5 2 4 21:19+2 17
9 Logo ПЕТРОВАРАДИН 11 4 1 6 17:22-5 13
10 Logo БАЧКА 1923 (Ђ) 11 4 1 6 16:23-7 13
11 Logo ФРУШКОГОРАЦ 11 3 3 5 17:20-3 12
12 Logo СИРИГ 11 3 3 5 12:16-4 12
13 Logo ФР. ПАРТИЗАН 11 3 3 5 20:25-5 12
14 Logo ОМЛАДИНАЦ 11 2 3 6 10:25-15 9
15 Logo ТАТРА 11 2 1 8 16:34-18 7
16 Logo ФУТОГ 11 1 2 8 11:31-20 5
17 Logo БАЧКА (Б) 11 1 2 8 12:42-30 5
18 Logo ХАЈДУК (Ч) 11 0 4 7 10:57-47 4
13. 10. 2019.|

Градска лига – резултати – 8. коло

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 12, 2019 15:00 Будисава
СЛАНОБАРАЦ МИЛЕТИЋ

2 - 6

октобар 12, 2019 15:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ВИНОГРАДАР

2 - 1

октобар 13, 2019 15:00 Вилово
ОБИЛИЋ ЈЕДИНСТВО (Г)

0 - 3

октобар 13, 2019 15:00 Сусек
СУСЕК ПРОЛЕТЕР

1 - 1

октобар 13, 2019 15:00 Будисава
ДИНАМО МОСКВА

6 - 2

октобар 13, 2019 15:00 Тител
ТИТЕЛ ЧЕНЕЈ

4 - 0

октобар 13, 2019 15:00 Раковац
БОРАЦ ХАЈДУК (Г)

1 - 0

Слободна екипа: СЛОГА

ДИНАМО

Rank
10
Matches
7
Won
2
Tied
2
Lost
3

Next Match

ДИНАМО ТИТЕЛ

15. Match Day

1. децембра 2019 1:00 pm Будисава

 

13. 10. 2019.|

Млађе категорије – делегирање – 6. коло

Делегирање за утакмице млађих категорија које се играју 12. и 13. октобра 2019. године доступно је на следећем линку:

Млађе категорије – делегирање -12/13. октобар 2019.
Важно обавештење за све делегате и судије
Образац записника са утакмице млађих категорија

11. 10. 2019.|
ПОГЛЕДАЈТЕ ВИШЕ ВЕСТИ