Париске комуне 38, 21000 Нови Сад; 021/444-900; 021/445-678|fsgns@mts.rs
НАСЛОВНА2019-10-06T18:08:38+02:00

АКТУЕЛНО

Зимска лига млађих категорија 2019/2020. – пријаве

Фудбалски савез Града Новог Сада обавештава све клубове да је почео са припремама за Зимску лигу млађих категорија. Ово, сада већ традиционално такмичење биће организовано у једанаест категорија, и то за играче рођене 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2003/04. и 2001/02. године.

Планирано је да Зимска лига почне 15. децембра 2019. године, односно по завршетку јесење сезоне у градским лигама сениора и млађих категорија, а утакмице неће бити игране за време новогодишњих и божићних празника.

Утакмице у овогодишњој сезони Зимске лиге млађих категорија биће игране на теренима СЦ „Албатрос“, где постоје изванредни услови за такмичење, као и на нашем СЦ „Сајмиште“. За генерације 2008, 2009, 2010, 2011, 2012. и 2013. утакмице ће трајати 2 х 15 минута, уз додатно ревијално полувреме у трајању од 10 минута, док ће код осталих генерација утакмице трајати 2 х 25 минута. Победници у свим годиштима ће, између осталог, бити награђени бесплатним учешћем на 4. Купу “Вујадин Бошков”, који ће бити одржан у 2020. години.

Котизација за ову манифестацију износи 25.000 динара, а пријаве се примају до уторка, 5. новембра 2019. године. Због ограниченог броја термина, накнадне пријаве неће бити примане. Заинтересовани детаљније информације могу добити од координатора Зимске лиге млађих категорија ФС Града Новог Сада за 2019/2020. годину Веселина Вилотијевића позивом на број мобилног телефона 062/582-582.

Обрасци пријаве за Зимску лигу млађих категорија ФС Града Новог Сада у ворд и пдф формату доступни су на следећим линковима:

Образац пријаве за Зимску лигу млађих категорија - word формат
Образац пријаве за Зимску лигу млађих категорија - pdf формат
18. 10. 2019.|

Новосадска лига – резултати – 15. коло

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 9, 2019 13:30 Нови Сад
РФК НС 1921 ОМЛАДИНАЦ

2 - 0

новембар 9, 2019 13:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ФУТОГ

0 - 0

новембар 9, 2019 13:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЈЕДИНСТВО (Р)

1 - 3

новембар 10, 2019 13:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ФРУШКОГОРАЦ

1 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ТСК

3 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Жабаљ
ЖСК ПЕТРОВАРАДИН

2 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ИНДЕКС

1 - 2

новембар 10, 2019 13:30 Кисач
ТАТРА СИРИГ

4 - 4

новембар 10, 2019 13:30 Бегеч
БАЧКА (Б) БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 0

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈЕДИНСТВО (Р) 15 14 1 0 57:2+55 43
2 Logo ИНДЕКС 15 11 3 1 40:7+33 36
3 Logo РФК НС 1921 15 10 2 3 33:10+23 32
4 Logo ШАЈКАШ 1908 15 9 2 4 35:14+21 29
5 Logo ТСК 15 9 2 4 34:19+15 29
6 Logo ВЕТЕРНИК 15 9 0 6 35:16+19 27
7 Logo ЖСК 15 7 2 6 26:24+2 23
8 Logo СЛАВИЈА 15 5 7 3 16:10+6 22
9 Logo СИРИГ 15 5 4 6 18:22-4 19
10 Logo БАЧКА 1923 (Ђ) 15 6 1 8 22:29-7 19
11 Logo ФРУШКОГОРАЦ 15 5 3 7 21:26-5 18
12 Logo ФР. ПАРТИЗАН 15 4 4 7 26:33-7 16
13 Logo ПЕТРОВАРАДИН 15 4 3 8 21:29-8 15
14 Logo БАЧКА (Б) 15 4 2 9 18:45-27 14
15 Logo ТАТРА 15 3 3 9 24:43-19 12
16 Logo ОМЛАДИНАЦ 15 2 4 9 14:33-19 10
17 Logo ФУТОГ 15 2 3 10 20:34-14 9
18 Logo ХАЈДУК (Ч) 15 1 4 10 12:76-64 7
10. 11. 2019.|

Градска лига – резултати – 12. коло

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 9, 2019 13:30 Будисава
ДИНАМО СЛАНОБАРАЦ

8 - 0

новембар 9, 2019 13:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР МИЛЕТИЋ

2 - 2

новембар 10, 2019 13:30 Вилово
ОБИЛИЋ СУСЕК

2 - 4

новембар 10, 2019 13:30 Тител
ТИТЕЛ ЈЕДИНСТВО (Г)

0 - 2

новембар 10, 2019 13:30 Раковац
БОРАЦ ПРОЛЕТЕР

1 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Лок
СЛОГА МОСКВА

1 - 1

новембар 10, 2019 13:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ВИНОГРАДАР

0 - 1

Слободна екипа: ЧЕНЕЈ

СЛАНОБАРАЦ

Rank
15
Matches
11
Won
0
Tied
0
Lost
11

Next Match

СЛАНОБАРАЦ БОРАЦ

15. Match Day

30. новембра 2019 1:00 pm Будисава

 

НАПОМЕНА:  СЛОГА је кажњена одузимањем 1 бода.

10. 11. 2019.|

Мл. категорије – делегирање – 9, 10. и 11. новембар

Делегирање за утакмице млађих категорија које се играју 9, 10. и 11. новембра 2019. године доступно је на следећем линку:

Млађе категорије – делегирање -09/10/11. новембар 2019.
Важно обавештење за све делегате и судије
Образац записника са утакмице млађих категорија

08. 11. 2019.|
ПОГЛЕДАЈТЕ ВИШЕ ВЕСТИ

АКТУЕЛНО

Зимска лига млађих категорија 2019/2020. – пријаве

Фудбалски савез Града Новог Сада обавештава све клубове да је почео са припремама за Зимску лигу млађих категорија. Ово, сада већ традиционално такмичење биће организовано у једанаест категорија, и то за играче рођене 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2003/04. и 2001/02. године.

Планирано је да Зимска лига почне 15. децембра 2019. године, односно по завршетку јесење сезоне у градским лигама сениора и млађих категорија, а утакмице неће бити игране за време новогодишњих и божићних празника.

Утакмице у овогодишњој сезони Зимске лиге млађих категорија биће игране на теренима СЦ „Албатрос“, где постоје изванредни услови за такмичење, као и на нашем СЦ „Сајмиште“. За генерације 2008, 2009, 2010, 2011, 2012. и 2013. утакмице ће трајати 2 х 15 минута, уз додатно ревијално полувреме у трајању од 10 минута, док ће код осталих генерација утакмице трајати 2 х 25 минута. Победници у свим годиштима ће, између осталог, бити награђени бесплатним учешћем на 4. Купу “Вујадин Бошков”, који ће бити одржан у 2020. години.

Котизација за ову манифестацију износи 25.000 динара, а пријаве се примају до уторка, 5. новембра 2019. године. Због ограниченог броја термина, накнадне пријаве неће бити примане. Заинтересовани детаљније информације могу добити од координатора Зимске лиге млађих категорија ФС Града Новог Сада за 2019/2020. годину Веселина Вилотијевића позивом на број мобилног телефона 062/582-582.

Обрасци пријаве за Зимску лигу млађих категорија ФС Града Новог Сада у ворд и пдф формату доступни су на следећим линковима:

Образац пријаве за Зимску лигу млађих категорија - word формат
Образац пријаве за Зимску лигу млађих категорија - pdf формат
18. 10. 2019.|

Новосадска лига – резултати – 15. коло

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 9, 2019 13:30 Нови Сад
РФК НС 1921 ОМЛАДИНАЦ

2 - 0

новембар 9, 2019 13:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ФУТОГ

0 - 0

новембар 9, 2019 13:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЈЕДИНСТВО (Р)

1 - 3

новембар 10, 2019 13:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ФРУШКОГОРАЦ

1 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ТСК

3 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Жабаљ
ЖСК ПЕТРОВАРАДИН

2 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ИНДЕКС

1 - 2

новембар 10, 2019 13:30 Кисач
ТАТРА СИРИГ

4 - 4

новембар 10, 2019 13:30 Бегеч
БАЧКА (Б) БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 0

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈЕДИНСТВО (Р) 15 14 1 0 57:2+55 43
2 Logo ИНДЕКС 15 11 3 1 40:7+33 36
3 Logo РФК НС 1921 15 10 2 3 33:10+23 32
4 Logo ШАЈКАШ 1908 15 9 2 4 35:14+21 29
5 Logo ТСК 15 9 2 4 34:19+15 29
6 Logo ВЕТЕРНИК 15 9 0 6 35:16+19 27
7 Logo ЖСК 15 7 2 6 26:24+2 23
8 Logo СЛАВИЈА 15 5 7 3 16:10+6 22
9 Logo СИРИГ 15 5 4 6 18:22-4 19
10 Logo БАЧКА 1923 (Ђ) 15 6 1 8 22:29-7 19
11 Logo ФРУШКОГОРАЦ 15 5 3 7 21:26-5 18
12 Logo ФР. ПАРТИЗАН 15 4 4 7 26:33-7 16
13 Logo ПЕТРОВАРАДИН 15 4 3 8 21:29-8 15
14 Logo БАЧКА (Б) 15 4 2 9 18:45-27 14
15 Logo ТАТРА 15 3 3 9 24:43-19 12
16 Logo ОМЛАДИНАЦ 15 2 4 9 14:33-19 10
17 Logo ФУТОГ 15 2 3 10 20:34-14 9
18 Logo ХАЈДУК (Ч) 15 1 4 10 12:76-64 7
10. 11. 2019.|

Градска лига – резултати – 12. коло

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 9, 2019 13:30 Будисава
ДИНАМО СЛАНОБАРАЦ

8 - 0

новембар 9, 2019 13:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР МИЛЕТИЋ

2 - 2

новембар 10, 2019 13:30 Вилово
ОБИЛИЋ СУСЕК

2 - 4

новембар 10, 2019 13:30 Тител
ТИТЕЛ ЈЕДИНСТВО (Г)

0 - 2

новембар 10, 2019 13:30 Раковац
БОРАЦ ПРОЛЕТЕР

1 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Лок
СЛОГА МОСКВА

1 - 1

новембар 10, 2019 13:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ВИНОГРАДАР

0 - 1

Слободна екипа: ЧЕНЕЈ

СЛАНОБАРАЦ

Rank
15
Matches
11
Won
0
Tied
0
Lost
11

Next Match

СЛАНОБАРАЦ БОРАЦ

15. Match Day

30. новембра 2019 1:00 pm Будисава

 

НАПОМЕНА:  СЛОГА је кажњена одузимањем 1 бода.

10. 11. 2019.|

Мл. категорије – делегирање – 9, 10. и 11. новембар

Делегирање за утакмице млађих категорија које се играју 9, 10. и 11. новембра 2019. године доступно је на следећем линку:

Млађе категорије – делегирање -09/10/11. новембар 2019.
Важно обавештење за све делегате и судије
Образац записника са утакмице млађих категорија

08. 11. 2019.|
ПОГЛЕДАЈТЕ ВИШЕ ВЕСТИ