Париске комуне 38, 21000 Нови Сад; 021/444-900; 021/445-678|fsgns@mts.rs
НАСЛОВНА2019-10-06T18:08:38+02:00

АКТУЕЛНО

Зимска лига 2019/2020. – продужен рок за пријаве

Обавештавамо спортску јавност да је рок за пријаве екипа за учешће на Зимској лиги млађих категорија продужен до 15. новембра 2019. године. Учешће су до сада потвдили следећи клубови: ФК „Албатрос“ Нови Сад, ФК „Борац“ Нови Сад, ФК „Војводина“ Нови Сад, ФК „ГДМ 021“ Нови Сад, ФК „Дерби“ Нови Сад, ФК „ЖСК“ Жабаљ, ФК „Индекс“ Нови Сад, ОФК „Југовић“ Каћ, ФК „Јуниор“ Петроварадин, ФК „Кабел“ Нови Сад, ФК „Миланело“ Нови Сад, ФК „Младост“ Нови Сад, РФК „Нови Сад 1921“ Нови Сад, ФК „ОДР“ Петроварадин, ФК „Петар Пуача“ Нови Сад, ФК „Петрика“ Нови Сад, ФК „Пролетер“ Нови Сад, ФК „РМР Војводина“ Нови Сад, ФК „Синиша Михајловић“ Нови Сад, ФК „Србобран“ Србобран, ФК „Спартакус“ Нови Сад, ФК „Тиенто“ Футог, ФК „Фрушкогорац“ Сремска Каменица, ФК „Фрушкогорски партизан“ Буковац, ФК „Хајдук“ Кула, ФК „Цемент“ Беочин…

Детаљније информације о наступајућој сезони Зимске лиге млађих категорија доступне су на следећем линку: https://fsgns.rs/zimska-liga/zimska-liga-mladjih-kategorija-2019-2020-prijave/.

Промотивни видео Зимске лиге млађих категорија доступан је следећем линку:

12. 11. 2019.|

Новосадска лига – резултати – 15. коло

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 9, 2019 13:30 Нови Сад
РФК НС 1921 ОМЛАДИНАЦ

2 - 0

новембар 9, 2019 13:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ФУТОГ

0 - 0

новембар 9, 2019 13:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЈЕДИНСТВО (Р)

1 - 3

новембар 10, 2019 13:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ФРУШКОГОРАЦ

1 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ТСК

3 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Жабаљ
ЖСК ПЕТРОВАРАДИН

2 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ИНДЕКС

1 - 2

новембар 10, 2019 13:30 Кисач
ТАТРА СИРИГ

4 - 4

новембар 10, 2019 13:30 Бегеч
БАЧКА (Б) БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 0

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈЕДИНСТВО (Р) 15 14 1 0 57:2+55 43
2 Logo ИНДЕКС 15 11 3 1 40:7+33 36
3 Logo РФК НС 1921 15 10 2 3 33:10+23 32
4 Logo ШАЈКАШ 1908 15 9 2 4 35:14+21 29
5 Logo ТСК 15 9 2 4 34:19+15 29
6 Logo ВЕТЕРНИК 15 9 0 6 35:16+19 27
7 Logo ЖСК 15 7 2 6 26:24+2 23
8 Logo СЛАВИЈА 15 5 7 3 16:10+6 22
9 Logo СИРИГ 15 5 4 6 18:22-4 19
10 Logo БАЧКА 1923 (Ђ) 15 6 1 8 22:29-7 19
11 Logo ФРУШКОГОРАЦ 15 5 3 7 21:26-5 18
12 Logo ФР. ПАРТИЗАН 15 4 4 7 26:33-7 16
13 Logo ПЕТРОВАРАДИН 15 4 3 8 21:29-8 15
14 Logo БАЧКА (Б) 15 4 2 9 18:45-27 14
15 Logo ТАТРА 15 3 3 9 24:43-19 12
16 Logo ОМЛАДИНАЦ 15 2 4 9 14:33-19 10
17 Logo ФУТОГ 15 2 3 10 20:34-14 9
18 Logo ХАЈДУК (Ч) 15 1 4 10 12:76-64 7
10. 11. 2019.|

Градска лига – резултати – 12. коло

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 9, 2019 13:30 Будисава
ДИНАМО СЛАНОБАРАЦ

8 - 0

новембар 9, 2019 13:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР МИЛЕТИЋ

2 - 2

новембар 10, 2019 13:30 Вилово
ОБИЛИЋ СУСЕК

2 - 4

новембар 10, 2019 13:30 Тител
ТИТЕЛ ЈЕДИНСТВО (Г)

0 - 2

новембар 10, 2019 13:30 Раковац
БОРАЦ ПРОЛЕТЕР

1 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Лок
СЛОГА МОСКВА

1 - 1

новембар 10, 2019 13:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ВИНОГРАДАР

0 - 1

Слободна екипа: ЧЕНЕЈ

СЛАНОБАРАЦ

Rank
15
Matches
11
Won
0
Tied
0
Lost
11

Next Match

СЛАНОБАРАЦ БОРАЦ

15. Match Day

30. новембра 2019 1:00 pm Будисава

 

НАПОМЕНА:  СЛОГА је кажњена одузимањем 1 бода.

10. 11. 2019.|

Мл. категорије – делегирање – 9, 10. и 11. новембар

Делегирање за утакмице млађих категорија које се играју 9, 10. и 11. новембра 2019. године доступно је на следећем линку:

Млађе категорије – делегирање -09/10/11. новембар 2019.
Важно обавештење за све делегате и судије
Образац записника са утакмице млађих категорија

08. 11. 2019.|
ПОГЛЕДАЈТЕ ВИШЕ ВЕСТИ

АКТУЕЛНО

Зимска лига 2019/2020. – продужен рок за пријаве

Обавештавамо спортску јавност да је рок за пријаве екипа за учешће на Зимској лиги млађих категорија продужен до 15. новембра 2019. године. Учешће су до сада потвдили следећи клубови: ФК „Албатрос“ Нови Сад, ФК „Борац“ Нови Сад, ФК „Војводина“ Нови Сад, ФК „ГДМ 021“ Нови Сад, ФК „Дерби“ Нови Сад, ФК „ЖСК“ Жабаљ, ФК „Индекс“ Нови Сад, ОФК „Југовић“ Каћ, ФК „Јуниор“ Петроварадин, ФК „Кабел“ Нови Сад, ФК „Миланело“ Нови Сад, ФК „Младост“ Нови Сад, РФК „Нови Сад 1921“ Нови Сад, ФК „ОДР“ Петроварадин, ФК „Петар Пуача“ Нови Сад, ФК „Петрика“ Нови Сад, ФК „Пролетер“ Нови Сад, ФК „РМР Војводина“ Нови Сад, ФК „Синиша Михајловић“ Нови Сад, ФК „Србобран“ Србобран, ФК „Спартакус“ Нови Сад, ФК „Тиенто“ Футог, ФК „Фрушкогорац“ Сремска Каменица, ФК „Фрушкогорски партизан“ Буковац, ФК „Хајдук“ Кула, ФК „Цемент“ Беочин…

Детаљније информације о наступајућој сезони Зимске лиге млађих категорија доступне су на следећем линку: https://fsgns.rs/zimska-liga/zimska-liga-mladjih-kategorija-2019-2020-prijave/.

Промотивни видео Зимске лиге млађих категорија доступан је следећем линку:

12. 11. 2019.|

Новосадска лига – резултати – 15. коло

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 9, 2019 13:30 Нови Сад
РФК НС 1921 ОМЛАДИНАЦ

2 - 0

новембар 9, 2019 13:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ФУТОГ

0 - 0

новембар 9, 2019 13:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЈЕДИНСТВО (Р)

1 - 3

новембар 10, 2019 13:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ФРУШКОГОРАЦ

1 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ТСК

3 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Жабаљ
ЖСК ПЕТРОВАРАДИН

2 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ИНДЕКС

1 - 2

новембар 10, 2019 13:30 Кисач
ТАТРА СИРИГ

4 - 4

новембар 10, 2019 13:30 Бегеч
БАЧКА (Б) БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 0

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈЕДИНСТВО (Р) 15 14 1 0 57:2+55 43
2 Logo ИНДЕКС 15 11 3 1 40:7+33 36
3 Logo РФК НС 1921 15 10 2 3 33:10+23 32
4 Logo ШАЈКАШ 1908 15 9 2 4 35:14+21 29
5 Logo ТСК 15 9 2 4 34:19+15 29
6 Logo ВЕТЕРНИК 15 9 0 6 35:16+19 27
7 Logo ЖСК 15 7 2 6 26:24+2 23
8 Logo СЛАВИЈА 15 5 7 3 16:10+6 22
9 Logo СИРИГ 15 5 4 6 18:22-4 19
10 Logo БАЧКА 1923 (Ђ) 15 6 1 8 22:29-7 19
11 Logo ФРУШКОГОРАЦ 15 5 3 7 21:26-5 18
12 Logo ФР. ПАРТИЗАН 15 4 4 7 26:33-7 16
13 Logo ПЕТРОВАРАДИН 15 4 3 8 21:29-8 15
14 Logo БАЧКА (Б) 15 4 2 9 18:45-27 14
15 Logo ТАТРА 15 3 3 9 24:43-19 12
16 Logo ОМЛАДИНАЦ 15 2 4 9 14:33-19 10
17 Logo ФУТОГ 15 2 3 10 20:34-14 9
18 Logo ХАЈДУК (Ч) 15 1 4 10 12:76-64 7
10. 11. 2019.|

Градска лига – резултати – 12. коло

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 9, 2019 13:30 Будисава
ДИНАМО СЛАНОБАРАЦ

8 - 0

новембар 9, 2019 13:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР МИЛЕТИЋ

2 - 2

новембар 10, 2019 13:30 Вилово
ОБИЛИЋ СУСЕК

2 - 4

новембар 10, 2019 13:30 Тител
ТИТЕЛ ЈЕДИНСТВО (Г)

0 - 2

новембар 10, 2019 13:30 Раковац
БОРАЦ ПРОЛЕТЕР

1 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Лок
СЛОГА МОСКВА

1 - 1

новембар 10, 2019 13:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ВИНОГРАДАР

0 - 1

Слободна екипа: ЧЕНЕЈ

СЛАНОБАРАЦ

Rank
15
Matches
11
Won
0
Tied
0
Lost
11

Next Match

СЛАНОБАРАЦ БОРАЦ

15. Match Day

30. новембра 2019 1:00 pm Будисава

 

НАПОМЕНА:  СЛОГА је кажњена одузимањем 1 бода.

10. 11. 2019.|

Мл. категорије – делегирање – 9, 10. и 11. новембар

Делегирање за утакмице млађих категорија које се играју 9, 10. и 11. новембра 2019. године доступно је на следећем линку:

Млађе категорије – делегирање -09/10/11. новембар 2019.
Важно обавештење за све делегате и судије
Образац записника са утакмице млађих категорија

08. 11. 2019.|
ПОГЛЕДАЈТЕ ВИШЕ ВЕСТИ