Париске комуне 38, 21000 Нови Сад; 021/444-900; 021/445-678|fsgns@mts.rs
НАСЛОВНА2019-10-06T18:08:38+02:00

АКТУЕЛНО

Селективно окупљање – 2008. и 2009. годиште

Као што су недавно најавили председник Новак Кострешевић и генерални секретар Саша Живковић, Фудбалски савез Града Новог Сада, у сарадњи са нструкторско-селекторском службом Фубалског савеза Србије, наставља са селективно-тренажним активностима усмереним на евидентирање и праћење талентованих играча млађих категорија са територије нашег Савеза.

Конкретно, за четвртак, 21. новембар 2019. године, заказано је селективно окупљање дечака са подручја ФС Града Новог Сада  рођених 2008. и 2009. године, које ће бити одржано на терену са вештачком травом у оквиру Спортског центра „Сајмиште“ у Новом Саду.

2008. годиште – четвртак, 21. новембар – окупљање на СЦ „Сајмиште“ у 9:15 часова, почетак рада у 10:00 часоваЂорђе Писталовић, Лука Вукелић, Дамјан Новков, Милош Зекић (РФК „Нови Сад 1921“, Нови Сад), Миленко Аксић, Миле Делић (ФК „Хајдук“, Чуруг), Урош Јерковић, Јован Кезија (ФК „ЖСК“, Жабаљ), Милан Басара, Миодраг Вулин, Матеја Кузмановић, Сава Вуков, Војислав Пејић, Радослав Беквалац, Лука Врањеш (ОФК „Југовић“, Каћ), Дејан Бошњачки, Богдан Томин (ФК „Шајкаш 1908“, Ковиљ), Стеван Костић, Иван Раковић, Сапи Бегдаз (ФК „Цемент“, Беочин), Ђура Матић (ФК „Миланело“, Нови Сад), Лука Вишекруна (ФК „Тител“, Тител), Дамјан Вуклић, Ненад Тадић, Јован Вајагић (ФК „ТСК“, Темерин), Аљоша Станковић, Јован Комљеновић, Милош Гавриловић, Јован Смиљанић (ФК „ГДМ 021“, Нови Сад), Михајло Марић, Лука Здравковић, Ратко Анушић, Урош Карталија, Никола Седлан (ФК „ОДР“, Петроварадин), Огњен Шијачић (ФК „Индекс“, Нови Сад), Филип Брборић, Лука Иван (ФК „Дерби“, Нови Сад), Марко Милосављевић, Душан Дамјанов (ФК „Меридијана“, Нови Сад), Лука Панић, Лука Сарић (ФК „Софекс“, Футог), Вук Путник, Тодор Вукадиновић (ФК „Синиша Михајловић“, Нови Сад), Урош Михајловић, Страхиња Пролић, Максим Чаварић, Мићко Дуброја, Богдан Текић, Немања Зорић (ФК „One Team”, Темерин), Стефан Вугделић, Немања Илић, Огњен Недимовић (ФК „Петар Пуача“, Нови Сад), Немања Курешевић, Душан Ћесаров (ФК „Дванаестица“, Сремска Каменица), Стефан Илић, Алекса Ђурић (ФК „Каћ“, Каћ). Сви позвани играчи су обавезни да понесу клупску и сопствену опрему (дрес, шорц, штуцне, костобрани, копачке…) и флашицу са водом.

2009. годиште – четвртак, 21. новембар – окупљање СЦ „Сајмиште“ у 11:15 часова, почетак рада у 12:00 часова: Никола Поповић, Миодраг Стојичић (ФК „Хајдук“, Чуруг), Милош Незић (ФК „ЖСК“, Жабаљ), Лазар Зељковић, Филип Варга (ОФК „Југовић“, Каћ), Милош Пожарев, Марко Пожарев, Душан Шведић (ФК „Шајкаш 1908“, Ковиљ), Марко Ковачевић, Петар Марковић, Максим Шакиров (ФК „Цемент“, Беочин), Марко Бирошевић, Лазар Димитрије (ФК „Миланело“, Нови Сад), Душан Петровић, Стефан Петровић, Предраг Јовановић (ФК „Јединство“, Руменка), Михајло Петровић, Стефан Мирјачић, Денис Шер (ФК „Тител“, Тител), Марко Перишић (ФК „ТСК“, Темерин), Димитрије Ердељан, Адам Сокреф, Милан Недић (ФК „ГДМ 021“, Нови Сад), Мијат Барац, Предраг Симовић, Олег Радиновић (ФК „ОДР“, Петроварадин), Балша Тадић, Урош Ђукић, Марко Бабић, Срђан Шобот, Бранислав Булат (ФК „Дерби“, Нови Сад), Вук Спремић, Страхиња Ковач (ФК „Меридијана“, Нови Сад), Огњен Јеличић, Јован Петковић, Страхиња Бабић (ФК „Софекс“, Футог), Филип Танкосић, Драгиша Ерцеговчевић (ФК „Синиша Михајловић“, Нови Сад), Огњен Ковачић, Никола Радић, Реља Ђаловић (ФК „One Team”, Темерин), Јован Милутиновић, Никола Грмуша (ФК „Дванаестица“, Сремска Каменица), Михајло Зорица, Вук Орловић, Александар Ловре, Душан Обрадовић (РФК „Нови Сад 1921“, Нови Сад). Сви позвани играчи су обавезни да понесу клупску и сопствену опрему (дрес, шорц, штуцне, костобрани, копачке…) и флашицу са водом.

Ову тренажно-селективну активност ће реализовати инструктор ФСС Милош Пенић у сарадњи са тренерима гостима Немањом Спиридоновићем, Немањом Петриком, Миланом Трнинићем, Александром Костићем, Небојшом Десницом, Владимиром Ранисављевићем, Новаком Кљајићем, Душаном Тривуновићем, Младеном Јовићем, Ђорђем Костићем, Богданом Татићем, Марком Томићем и другима.

Наглашавамо да су ФС Града Новог Сада и инструкторско-селекторска служба ФС Србије упутили позиве свим клубовима са територије нашег Савеза да упуте талентоване дечаке на ово селективно окупљање. Пошто су на списак уврштени играчи из клубова чији тренери су се одазвали на овај позив и инструктору Милошу Пенићу доставили списак играча, користимо ову прилику да позовемо и тренере осталих клубова (који још увек нису послали списак) да овај документ што пре проследе инструктору.

На крају, обавештавамо Вас да промотивни видео за селективно окупљање можете погледати на следећем линку:

18. 11. 2019.|

Наш Савез активан на друштвеним мрежама

Обавештавамо спортску јавност да су од уторка, 12. новембра 2019. године, активни Ју тјуб канал (You tube channel) и профили нашег Савеза на друштвеним групама Фејсбук (Facebook) и Инстаграм (Instagram).

Ју тјуб каналу и профилима на друштвеним мрежама можете приступити “кликом” на следеће иконице:

12. 11. 2019.|

Новосадска лига – резултати – 16. коло

УТАКМИЦА

ФР. ПАРТИЗАН БАЧКА 1923 (Ђ)

1 - 1

11. КОЛО

октобар 12, 2019, 3:00 pm

Буковац

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈЕДИНСТВО (Р) 16 15 1 0 61:2+59 46
2 Logo ИНДЕКС 16 12 3 1 44:8+36 39
3 Logo РФК НС 1921 16 11 2 3 43:10+33 35
4 Logo ТСК 16 10 2 4 37:19+18 32
5 Logo ВЕТЕРНИК 16 10 0 6 38:16+22 30
6 Logo ШАЈКАШ 1908 16 9 2 5 35:16+19 29
7 Logo ЖСК 16 7 2 7 26:28-2 23
8 Logo СЛАВИЈА 16 5 7 4 17:13+4 22
9 Logo СИРИГ 16 6 4 6 21:23-2 22
10 Logo ФРУШКОГОРАЦ 16 6 3 7 24:27-3 21
11 Logo БАЧКА 1923 (Ђ) 16 6 1 9 23:31-8 19
12 Logo ФР. ПАРТИЗАН 16 4 4 8 26:36-10 16
13 Logo ПЕТРОВАРАДИН 16 4 3 9 21:32-11 15
14 Logo БАЧКА (Б) 16 4 2 10 19:48-29 14
15 Logo ОМЛАДИНАЦ 16 3 4 9 16:34-18 13
16 Logo ФУТОГ 16 3 3 10 22:34-12 12
17 Logo ТАТРА 16 3 3 10 25:47-22 12
18 Logo ХАЈДУК (Ч) 16 1 4 11 12:86-74 7
17. 11. 2019.|

Градска лига – резултати – 13. коло

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 16, 2019 13:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ОБИЛИЋ

3 - 0

новембар 16, 2019 13:00 Будисава
СЛАНОБАРАЦ ТИТЕЛ

2 - 7

новембар 17, 2019 13:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ХАЈДУК (Г)

0 - 3

новембар 17, 2019 13:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР СЛОГА

9 - 2

новембар 17, 2019 13:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ БОРАЦ

1 - 0

новембар 17, 2019 13:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ЖЕЛЕЗНИЧАР

4 - 1

новембар 17, 2019 13:00 Сусек
СУСЕК ДИНАМО

6 - 1

Слободна екипа: МОСКВА

СУСЕК

Rank
2
Matches
12
Won
9
Tied
2
Lost
1

Next Match

СУСЕК ЖЕЛЕЗНИЧАР

15. Match Day

1. децембра 2019 1:00 pm Сусек

 

НАПОМЕНА:  СЛОГА је кажњена одузимањем 1 бода.

17. 11. 2019.|

Мл. категорије – делегирање – 16. и 17. новембар

Делегирање за утакмице млађих категорија које се играју 16. и 17. новембра 2019. године доступно је на следећем линку:

Млађе категорије – делегирање -16/17. новембар 2019.
Важно обавештење за све делегате и судије
Образац записника са утакмице млађих категорија

15. 11. 2019.|
ПОГЛЕДАЈТЕ ВИШЕ ВЕСТИ

АКТУЕЛНО

Селективно окупљање – 2008. и 2009. годиште

Као што су недавно најавили председник Новак Кострешевић и генерални секретар Саша Живковић, Фудбалски савез Града Новог Сада, у сарадњи са нструкторско-селекторском службом Фубалског савеза Србије, наставља са селективно-тренажним активностима усмереним на евидентирање и праћење талентованих играча млађих категорија са територије нашег Савеза.

Конкретно, за четвртак, 21. новембар 2019. године, заказано је селективно окупљање дечака са подручја ФС Града Новог Сада  рођених 2008. и 2009. године, које ће бити одржано на терену са вештачком травом у оквиру Спортског центра „Сајмиште“ у Новом Саду.

2008. годиште – четвртак, 21. новембар – окупљање на СЦ „Сајмиште“ у 9:15 часова, почетак рада у 10:00 часоваЂорђе Писталовић, Лука Вукелић, Дамјан Новков, Милош Зекић (РФК „Нови Сад 1921“, Нови Сад), Миленко Аксић, Миле Делић (ФК „Хајдук“, Чуруг), Урош Јерковић, Јован Кезија (ФК „ЖСК“, Жабаљ), Милан Басара, Миодраг Вулин, Матеја Кузмановић, Сава Вуков, Војислав Пејић, Радослав Беквалац, Лука Врањеш (ОФК „Југовић“, Каћ), Дејан Бошњачки, Богдан Томин (ФК „Шајкаш 1908“, Ковиљ), Стеван Костић, Иван Раковић, Сапи Бегдаз (ФК „Цемент“, Беочин), Ђура Матић (ФК „Миланело“, Нови Сад), Лука Вишекруна (ФК „Тител“, Тител), Дамјан Вуклић, Ненад Тадић, Јован Вајагић (ФК „ТСК“, Темерин), Аљоша Станковић, Јован Комљеновић, Милош Гавриловић, Јован Смиљанић (ФК „ГДМ 021“, Нови Сад), Михајло Марић, Лука Здравковић, Ратко Анушић, Урош Карталија, Никола Седлан (ФК „ОДР“, Петроварадин), Огњен Шијачић (ФК „Индекс“, Нови Сад), Филип Брборић, Лука Иван (ФК „Дерби“, Нови Сад), Марко Милосављевић, Душан Дамјанов (ФК „Меридијана“, Нови Сад), Лука Панић, Лука Сарић (ФК „Софекс“, Футог), Вук Путник, Тодор Вукадиновић (ФК „Синиша Михајловић“, Нови Сад), Урош Михајловић, Страхиња Пролић, Максим Чаварић, Мићко Дуброја, Богдан Текић, Немања Зорић (ФК „One Team”, Темерин), Стефан Вугделић, Немања Илић, Огњен Недимовић (ФК „Петар Пуача“, Нови Сад), Немања Курешевић, Душан Ћесаров (ФК „Дванаестица“, Сремска Каменица), Стефан Илић, Алекса Ђурић (ФК „Каћ“, Каћ). Сви позвани играчи су обавезни да понесу клупску и сопствену опрему (дрес, шорц, штуцне, костобрани, копачке…) и флашицу са водом.

2009. годиште – четвртак, 21. новембар – окупљање СЦ „Сајмиште“ у 11:15 часова, почетак рада у 12:00 часова: Никола Поповић, Миодраг Стојичић (ФК „Хајдук“, Чуруг), Милош Незић (ФК „ЖСК“, Жабаљ), Лазар Зељковић, Филип Варга (ОФК „Југовић“, Каћ), Милош Пожарев, Марко Пожарев, Душан Шведић (ФК „Шајкаш 1908“, Ковиљ), Марко Ковачевић, Петар Марковић, Максим Шакиров (ФК „Цемент“, Беочин), Марко Бирошевић, Лазар Димитрије (ФК „Миланело“, Нови Сад), Душан Петровић, Стефан Петровић, Предраг Јовановић (ФК „Јединство“, Руменка), Михајло Петровић, Стефан Мирјачић, Денис Шер (ФК „Тител“, Тител), Марко Перишић (ФК „ТСК“, Темерин), Димитрије Ердељан, Адам Сокреф, Милан Недић (ФК „ГДМ 021“, Нови Сад), Мијат Барац, Предраг Симовић, Олег Радиновић (ФК „ОДР“, Петроварадин), Балша Тадић, Урош Ђукић, Марко Бабић, Срђан Шобот, Бранислав Булат (ФК „Дерби“, Нови Сад), Вук Спремић, Страхиња Ковач (ФК „Меридијана“, Нови Сад), Огњен Јеличић, Јован Петковић, Страхиња Бабић (ФК „Софекс“, Футог), Филип Танкосић, Драгиша Ерцеговчевић (ФК „Синиша Михајловић“, Нови Сад), Огњен Ковачић, Никола Радић, Реља Ђаловић (ФК „One Team”, Темерин), Јован Милутиновић, Никола Грмуша (ФК „Дванаестица“, Сремска Каменица), Михајло Зорица, Вук Орловић, Александар Ловре, Душан Обрадовић (РФК „Нови Сад 1921“, Нови Сад). Сви позвани играчи су обавезни да понесу клупску и сопствену опрему (дрес, шорц, штуцне, костобрани, копачке…) и флашицу са водом.

Ову тренажно-селективну активност ће реализовати инструктор ФСС Милош Пенић у сарадњи са тренерима гостима Немањом Спиридоновићем, Немањом Петриком, Миланом Трнинићем, Александром Костићем, Небојшом Десницом, Владимиром Ранисављевићем, Новаком Кљајићем, Душаном Тривуновићем, Младеном Јовићем, Ђорђем Костићем, Богданом Татићем, Марком Томићем и другима.

Наглашавамо да су ФС Града Новог Сада и инструкторско-селекторска служба ФС Србије упутили позиве свим клубовима са територије нашег Савеза да упуте талентоване дечаке на ово селективно окупљање. Пошто су на списак уврштени играчи из клубова чији тренери су се одазвали на овај позив и инструктору Милошу Пенићу доставили списак играча, користимо ову прилику да позовемо и тренере осталих клубова (који још увек нису послали списак) да овај документ што пре проследе инструктору.

На крају, обавештавамо Вас да промотивни видео за селективно окупљање можете погледати на следећем линку:

18. 11. 2019.|

Наш Савез активан на друштвеним мрежама

Обавештавамо спортску јавност да су од уторка, 12. новембра 2019. године, активни Ју тјуб канал (You tube channel) и профили нашег Савеза на друштвеним групама Фејсбук (Facebook) и Инстаграм (Instagram).

Ју тјуб каналу и профилима на друштвеним мрежама можете приступити “кликом” на следеће иконице:

12. 11. 2019.|

Новосадска лига – резултати – 16. коло

УТАКМИЦА

ФР. ПАРТИЗАН БАЧКА 1923 (Ђ)

1 - 1

11. КОЛО

октобар 12, 2019, 3:00 pm

Буковац

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈЕДИНСТВО (Р) 16 15 1 0 61:2+59 46
2 Logo ИНДЕКС 16 12 3 1 44:8+36 39
3 Logo РФК НС 1921 16 11 2 3 43:10+33 35
4 Logo ТСК 16 10 2 4 37:19+18 32
5 Logo ВЕТЕРНИК 16 10 0 6 38:16+22 30
6 Logo ШАЈКАШ 1908 16 9 2 5 35:16+19 29
7 Logo ЖСК 16 7 2 7 26:28-2 23
8 Logo СЛАВИЈА 16 5 7 4 17:13+4 22
9 Logo СИРИГ 16 6 4 6 21:23-2 22
10 Logo ФРУШКОГОРАЦ 16 6 3 7 24:27-3 21
11 Logo БАЧКА 1923 (Ђ) 16 6 1 9 23:31-8 19
12 Logo ФР. ПАРТИЗАН 16 4 4 8 26:36-10 16
13 Logo ПЕТРОВАРАДИН 16 4 3 9 21:32-11 15
14 Logo БАЧКА (Б) 16 4 2 10 19:48-29 14
15 Logo ОМЛАДИНАЦ 16 3 4 9 16:34-18 13
16 Logo ФУТОГ 16 3 3 10 22:34-12 12
17 Logo ТАТРА 16 3 3 10 25:47-22 12
18 Logo ХАЈДУК (Ч) 16 1 4 11 12:86-74 7
17. 11. 2019.|

Градска лига – резултати – 13. коло

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 16, 2019 13:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ОБИЛИЋ

3 - 0

новембар 16, 2019 13:00 Будисава
СЛАНОБАРАЦ ТИТЕЛ

2 - 7

новембар 17, 2019 13:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ХАЈДУК (Г)

0 - 3

новембар 17, 2019 13:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР СЛОГА

9 - 2

новембар 17, 2019 13:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ БОРАЦ

1 - 0

новембар 17, 2019 13:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ЖЕЛЕЗНИЧАР

4 - 1

новембар 17, 2019 13:00 Сусек
СУСЕК ДИНАМО

6 - 1

Слободна екипа: МОСКВА

СУСЕК

Rank
2
Matches
12
Won
9
Tied
2
Lost
1

Next Match

СУСЕК ЖЕЛЕЗНИЧАР

15. Match Day

1. децембра 2019 1:00 pm Сусек

 

НАПОМЕНА:  СЛОГА је кажњена одузимањем 1 бода.

17. 11. 2019.|

Мл. категорије – делегирање – 16. и 17. новембар

Делегирање за утакмице млађих категорија које се играју 16. и 17. новембра 2019. године доступно је на следећем линку:

Млађе категорије – делегирање -16/17. новембар 2019.
Важно обавештење за све делегате и судије
Образац записника са утакмице млађих категорија

15. 11. 2019.|
ПОГЛЕДАЈТЕ ВИШЕ ВЕСТИ