Париске комуне 38, 21000 Нови Сад; 021/444-900; 021/445-678|fsgns@mts.rs
НАСЛОВНА2019-10-06T18:08:38+02:00

АКТУЕЛНО

Новосадска лига – резултати – 15. коло

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 9, 2019 13:30 Нови Сад
РФК НС 1921 ОМЛАДИНАЦ

2 - 0

новембар 9, 2019 13:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ФУТОГ

0 - 0

новембар 9, 2019 13:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЈЕДИНСТВО (Р)

1 - 3

новембар 10, 2019 13:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ФРУШКОГОРАЦ

1 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ТСК

3 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Жабаљ
ЖСК ПЕТРОВАРАДИН

2 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ИНДЕКС

1 - 2

новембар 10, 2019 13:30 Кисач
ТАТРА СИРИГ

4 - 4

новембар 10, 2019 13:30 Бегеч
БАЧКА (Б) БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 0

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈЕДИНСТВО (Р) 15 14 1 0 57:2+55 43
2 Logo ИНДЕКС 15 11 3 1 40:7+33 36
3 Logo РФК НС 1921 15 10 2 3 33:10+23 32
4 Logo ШАЈКАШ 1908 15 9 2 4 35:14+21 29
5 Logo ТСК 15 9 2 4 34:19+15 29
6 Logo ВЕТЕРНИК 15 9 0 6 35:16+19 27
7 Logo ЖСК 15 7 2 6 26:24+2 23
8 Logo СЛАВИЈА 15 5 7 3 16:10+6 22
9 Logo СИРИГ 15 5 4 6 18:22-4 19
10 Logo БАЧКА 1923 (Ђ) 15 6 1 8 22:29-7 19
11 Logo ФРУШКОГОРАЦ 15 5 3 7 21:26-5 18
12 Logo ФР. ПАРТИЗАН 15 4 4 7 26:33-7 16
13 Logo ПЕТРОВАРАДИН 15 4 3 8 21:29-8 15
14 Logo БАЧКА (Б) 15 4 2 9 18:45-27 14
15 Logo ТАТРА 15 3 3 9 24:43-19 12
16 Logo ОМЛАДИНАЦ 15 2 4 9 14:33-19 10
17 Logo ФУТОГ 15 2 3 10 20:34-14 9
18 Logo ХАЈДУК (Ч) 15 1 4 10 12:76-64 7
10. 11. 2019.|

Градска лига – резултати – 12. коло

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 9, 2019 13:30 Будисава
ДИНАМО СЛАНОБАРАЦ

8 - 0

новембар 9, 2019 13:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР МИЛЕТИЋ

2 - 2

новембар 10, 2019 13:30 Вилово
ОБИЛИЋ СУСЕК

2 - 4

новембар 10, 2019 13:30 Тител
ТИТЕЛ ЈЕДИНСТВО (Г)

0 - 2

новембар 10, 2019 13:30 Раковац
БОРАЦ ПРОЛЕТЕР

1 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Лок
СЛОГА МОСКВА

1 - 1

новембар 10, 2019 13:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ВИНОГРАДАР

0 - 1

Слободна екипа: ЧЕНЕЈ

СУСЕК

Rank
3
Matches
11
Won
8
Tied
2
Lost
1

Next Match

СУСЕК ЖЕЛЕЗНИЧАР

15. Match Day

1. децембра 2019 1:00 pm Сусек

 

НАПОМЕНА:  СЛОГА је кажњена одузимањем 1 бода.

10. 11. 2019.|

Мл. категорије – делегирање – 9, 10. и 11. новембар

Делегирање за утакмице млађих категорија које се играју 9, 10. и 11. новембра 2019. године доступно је на следећем линку:

Млађе категорије – делегирање -09/10/11. новембар 2019.
Важно обавештење за све делегате и судије
Образац записника са утакмице млађих категорија

08. 11. 2019.|
ПОГЛЕДАЈТЕ ВИШЕ ВЕСТИ

АКТУЕЛНО

Новосадска лига – резултати – 15. коло

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 9, 2019 13:30 Нови Сад
РФК НС 1921 ОМЛАДИНАЦ

2 - 0

новембар 9, 2019 13:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ФУТОГ

0 - 0

новембар 9, 2019 13:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЈЕДИНСТВО (Р)

1 - 3

новембар 10, 2019 13:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ФРУШКОГОРАЦ

1 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ТСК

3 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Жабаљ
ЖСК ПЕТРОВАРАДИН

2 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ИНДЕКС

1 - 2

новембар 10, 2019 13:30 Кисач
ТАТРА СИРИГ

4 - 4

новембар 10, 2019 13:30 Бегеч
БАЧКА (Б) БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 0

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈЕДИНСТВО (Р) 15 14 1 0 57:2+55 43
2 Logo ИНДЕКС 15 11 3 1 40:7+33 36
3 Logo РФК НС 1921 15 10 2 3 33:10+23 32
4 Logo ШАЈКАШ 1908 15 9 2 4 35:14+21 29
5 Logo ТСК 15 9 2 4 34:19+15 29
6 Logo ВЕТЕРНИК 15 9 0 6 35:16+19 27
7 Logo ЖСК 15 7 2 6 26:24+2 23
8 Logo СЛАВИЈА 15 5 7 3 16:10+6 22
9 Logo СИРИГ 15 5 4 6 18:22-4 19
10 Logo БАЧКА 1923 (Ђ) 15 6 1 8 22:29-7 19
11 Logo ФРУШКОГОРАЦ 15 5 3 7 21:26-5 18
12 Logo ФР. ПАРТИЗАН 15 4 4 7 26:33-7 16
13 Logo ПЕТРОВАРАДИН 15 4 3 8 21:29-8 15
14 Logo БАЧКА (Б) 15 4 2 9 18:45-27 14
15 Logo ТАТРА 15 3 3 9 24:43-19 12
16 Logo ОМЛАДИНАЦ 15 2 4 9 14:33-19 10
17 Logo ФУТОГ 15 2 3 10 20:34-14 9
18 Logo ХАЈДУК (Ч) 15 1 4 10 12:76-64 7
10. 11. 2019.|

Градска лига – резултати – 12. коло

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 9, 2019 13:30 Будисава
ДИНАМО СЛАНОБАРАЦ

8 - 0

новембар 9, 2019 13:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР МИЛЕТИЋ

2 - 2

новембар 10, 2019 13:30 Вилово
ОБИЛИЋ СУСЕК

2 - 4

новембар 10, 2019 13:30 Тител
ТИТЕЛ ЈЕДИНСТВО (Г)

0 - 2

новембар 10, 2019 13:30 Раковац
БОРАЦ ПРОЛЕТЕР

1 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Лок
СЛОГА МОСКВА

1 - 1

новембар 10, 2019 13:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ВИНОГРАДАР

0 - 1

Слободна екипа: ЧЕНЕЈ

СУСЕК

Rank
3
Matches
11
Won
8
Tied
2
Lost
1

Next Match

СУСЕК ЖЕЛЕЗНИЧАР

15. Match Day

1. децембра 2019 1:00 pm Сусек

 

НАПОМЕНА:  СЛОГА је кажњена одузимањем 1 бода.

10. 11. 2019.|

Мл. категорије – делегирање – 9, 10. и 11. новембар

Делегирање за утакмице млађих категорија које се играју 9, 10. и 11. новембра 2019. године доступно је на следећем линку:

Млађе категорије – делегирање -09/10/11. новембар 2019.
Важно обавештење за све делегате и судије
Образац записника са утакмице млађих категорија

08. 11. 2019.|
ПОГЛЕДАЈТЕ ВИШЕ ВЕСТИ