Париске комуне 38, 21000 Нови Сад; 021/444-900; 021/445-678; predsednik@fsgns.rs; generalnisekretar@fsgns.rs; fsgns@mts.rs

АКТУЕЛНО

АКТУЕЛНО2018-12-24T17:41:23+02:00

Селективне активности – 2006. и 2007. – тренинг

Фудбалски савез Града Новог Сада, на челу са председником Новаком Кострешевићем и његовим првим сарадником генералним секретаром Сашом Живковићем, у сарадњи са инструкторско-селекторском службом Фудбалског савеза Србије, наставља са активностима усмереним на евидентирање и праћење талентованих играча са територије нашег Савеза.

У оквиру ових активности дошло је време и за одигравање утакмица, а прве провере за градску селекцију 2006. годишта и градску селекцију 2007. годишта заказане су са вршњацима из Сегедина и биће одигране у суботу, 7. децембра 2019. године, у овом граду на југу Мађарске.

У циљу формирања коначног списка, селектор Милош Пенић, уз асистенцију тренера Небојше Деснице, Немање Петрике, Александра Косића и Петра Пуаче, одржаће у четвртак, 5. децембра 2019. године, тренинг на терену са вештачком травом у оквиру СЦ „Сајмиште“ у Новом Саду, а спискове позваних младих фудбалера објављујемо у наставку овог текста.

2006. годиште – окупљање у 8:15 часова, почетак рада у 9:00 часова

Голмани: Јован Сантовац (ФК „One Team“), Милош Васић (ФК „ГДМ 021“).

Играчи: Никола Бојић (РФК „Нови Сад 1921“),  Страхиња Михајловић (ФК „One Team“), Вук Коларевић (ФК „Петрика“), Петар Вукобратовић (ФК „ОДР“), Богдан Хрњачки (ФК „ГДМ 021“), Никола Кићановић (ФК „Петрика“), Ђорђе Стојановић (ФК „Дерби“), Андреј Остојић (ФК „ОДР“), Вук Анђелковић (ФК „Петрика“), Матеја Ракановић (ФК „ОДР“), Стефан Радосављевић (ФК „ОДР“), Урош Тица (РФК „Нови Сад 1921“), Алекса Дорокхази (ФК „Дерби“), Николај Црновчић (ФК „Петар Пуача“), Марко Калапати (ФК „Петар Пуача“), Страхиња Мутић (ФК „ОДР“), Стефан Навратил (ОФК „Футог“), Никола Лазаревић (РФК „Нови Сад 1921“), Милан Рајић (ФК „Петрика“).

2007. годиште – окупљање у 13:15 часова, почетак рада у 14:00 часова

Голмани:  Стефан Пролић (ФК „One Team“), Лука Срдић (ФК „Индекс“).

Играчи: Вукашин Кравић (ФК „Дерби“), Жељко Павловић (ФК „Бачка 1923“), Немања Радановић (ФК „ЖСК“), Алекса Грбић (ФК „ЖСК“), Лука Пргомеља (ФК „Шајкаш 1908“), Немања Матић (ФК „Дерби“), Денис Губа (ФК „Петрика“), Страхиња Михајловић (ФК „One Team“), Алекса Драгосављевић (ФК „Меридијана“), Марко Радосавчић (ФК „Петрика“), Горан Гаковић (ФК „ОДР“), Урош Станко (ФК „ОДР“), Вељко Девић (ФК „Каћ“), Андреј Граховац (ФК „Дерби“), Миљан Ђукић (ОФК „Југовић“), Алекса Ждрале (ФК „Петар Пуача“), Урош Зечевић (ФК „Дерби“), Никола Темеринац (ФК „Тител“), Богдан Живић (РФК „Нови Сад 1921“).

03. 12. 2019.|

Мл. категорије – делегирање – 30. 11. / 01. 12.

Делегирање за утакмице млађих категорија које се играју 30. новембра и 1. децембра 2019. године доступно је на следећем линку:

Млађе категорије – делегирање – 30. 11. / 01. 12. 2019.
Важно обавештење за све делегате и судије
Образац записника са утакмице млађих категорија

29. 11. 2019.|