ТАБЕЛА

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ПРОЛЕТЕР 1951 8 7 0 1 40:7+33 21
2 Logo СУСЕК 7 6 1 0 26:2+24 19
3 Logo ВИНОГРАДАР 8 5 2 1 25:12+13 17
4 Logo ХАЈДУК (Ч) 7 5 1 1 28:11+17 16
5 Logo СОФЕКС 7 4 2 1 38:6+32 14
6 Logo МИЛЕТИЋ 7 4 2 1 26:8+18 14
7 Logo БОРАЦ (НС) 7 4 1 2 15:9+6 13
8 Logo БОРАЦ (Р) 8 3 2 3 13:15-2 11
9 Logo ЧЕНЕЈ 8 2 3 3 12:21-9 9
10 Logo ХАЈДУК (Г) 8 1 3 4 8:13-5 6
11 Logo СЛАНОБАРАЦ 8 2 0 6 16:53-37 6
12 Logo ОБИЛИЋ 7 1 2 4 4:24-20 5
13 Logo ТИТЕЛ 7 1 1 5 10:26-16 4
14 Logo ЖЕЛЕЗНИЧАР НС 7 0 1 6 4:20-16 1
15 Logo СЛОГА 8 0 1 7 6:44-38 1

РЕЗУЛТАТИ

8. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
01. 10. 2022. 16:00 Футог
СОФЕКС БОРАЦ (Р)

5 - 0

02. 10. 2022. 16:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ТИТЕЛ

6 - 2

02. 10. 2022. 16:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

1 - 0

02. 10. 2022. 16:00 Лок
СЛОГА СУСЕК

0 - 3

02. 10. 2022. 16:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ПРОЛЕТЕР 1951

0 - 4

02. 10. 2022. 16:00 Вилово
ОБИЛИЋ ХАЈДУК (Г)

2 - 1

02. 10. 2022. 16:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ СЛАНОБАРАЦ

9 - 1

Слободна екипа: БОРАЦ (НС)

7. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
24. 09. 2022. 16:00 Нови Сад
ПРОЛЕТЕР 1951 СЛОГА

11 - 0

24. 09. 2022. 16:00 Будисава
СЛАНОБАРАЦ ОБИЛИЋ

5 - 0

25. 09. 2022. 16:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР НС ВИНОГРАДАР

1 - 3

25. 09. 2022. 16:00 Сусек
СУСЕК ЧЕНЕЈ

6 - 0

25. 09. 2022. 16:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) СОФЕКС

0 - 0

25. 09. 2022. 16:00 Раковац
БОРАЦ (Р) ХАЈДУК (Ч)

1 - 3

25. 09. 2022. 16:00 Тител
ТИТЕЛ БОРАЦ (НС)

0 - 3

Слободна екипа: МИЛЕТИЋ

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
17. 09. 2022. 16:30 Футог
СОФЕКС СЛАНОБАРАЦ

10 - 0

18. 09. 2022. 16:30 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

3 - 0

18. 09. 2022. 16:30 Лединци
ВИНОГРАДАР СУСЕК

1 - 1

18. 09. 2022. 16:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ ПРОЛЕТЕР 1951

3 - 6

18. 09. 2022. 16:30 Лок
СЛОГА БОРАЦ (Р)

1 - 4

18. 09. 2022. 16:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ХАЈДУК (Г)

2 - 2

18. 09. 2022. 16:30 Вилово
ОБИЛИЋ МИЛЕТИЋ

0 - 3

Слободна екипа: ТИТЕЛ

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
10. 09. 2022. 16:30 Будисава
СЛАНОБАРАЦ ХАЈДУК (Ч)

0 - 11

10. 09. 2022. 16:30 Нови Сад
ПРОЛЕТЕР 1951 ВИНОГРАДАР

5 - 0

11. 09. 2022. 16:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ СОФЕКС

1 - 1

11. 09. 2022. 16:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) СЛОГА

4 - 2

11. 09. 2022. 16:30 Раковац
БОРАЦ (Р) ЧЕНЕЈ

2 - 2

11. 09. 2022. 16:30 Сусек
СУСЕК БОРАЦ (НС)

3 - 0

11. 09. 2022. 16:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР НС ТИТЕЛ

2 - 2

Слободна екипа: ОБИЛИЋ

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
03. 09. 2022. 17:00 Футог
СОФЕКС ОБИЛИЋ

10 - 0

04. 09. 2022. 17:00 Тител
ТИТЕЛ СУСЕК

0 - 9

04. 09. 2022. 17:00 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ПРОЛЕТЕР 1951

1 - 4

04. 09. 2022. 17:00 Лединци
ВИНОГРАДАР БОРАЦ (Р)

2 - 0

04. 09. 2022. 17:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ХАЈДУК (Г)

0 - 0

04. 09. 2022. 17:00 Лок
СЛОГА СЛАНОБАРАЦ

1 - 4

04. 09. 2022. 17:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) МИЛЕТИЋ

3 - 2

Слободна екипа: ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
27. 08. 2022. 17:00 Будисава
СЛАНОБАРАЦ ЧЕНЕЈ

3 - 5

27. 08. 2022. 17:00 Тител
ТИТЕЛ ПРОЛЕТЕР 1951

0 - 3

28. 08. 2022. 17:00 Вилово
ОБИЛИЋ ХАЈДУК (Ч)

1 - 4

28. 08. 2022. 17:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ СЛОГА

6 - 1

28. 08. 2022. 17:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ВИНОГРАДАР

0 - 1

28. 08. 2022. 17:00 Раковац
БОРАЦ (Р) БОРАЦ (НС)

0 - 0

28. 08. 2022. 17:00 Сусек
СУСЕК ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

2 - 0

Слободна екипа: СОФЕКС

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
24. 08. 2022. 17:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР НС ПРОЛЕТЕР 1951

1 - 6

24. 08. 2022. 17:30 Тител
ТИТЕЛ БОРАЦ (Р)

2 - 3

24. 08. 2022. 17:30 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ХАЈДУК (Г)

2 - 1

24. 08. 2022. 17:30 Лединци
ВИНОГРАДАР СЛАНОБАРАЦ

11 - 2

24. 08. 2022. 17:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ МИЛЕТИЋ

1 - 4

24. 08. 2022. 17:30 Лок
СЛОГА ОБИЛИЋ

1 - 1

24. 08. 2022. 17:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) СОФЕКС

5 - 1

Слободна екипа: СУСЕК

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
20. 08. 2022. 17:30 Футог
СОФЕКС СЛОГА

11 - 0

20. 08. 2022. 17:30 Будисава
СЛАНОБАРАЦ БОРАЦ (НС)

1 - 6

20. 08. 2022. 17:30 Нови Сад
ПРОЛЕТЕР 1951 СУСЕК

1 - 2

21. 08. 2022. 17:30 Вилово
ОБИЛИЋ ЧЕНЕЈ

0 - 0

21. 08. 2022. 17:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ВИНОГРАДАР

1 - 1

21. 08. 2022. 17:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ТИТЕЛ

0 - 4

21. 08. 2022. 17:30 Раковац
БОРАЦ (Р) ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

3 - 0

Слободна екипа: ХАЈДУК (Ч)

БИЛТЕН БРОЈ 1