ТАБЕЛА

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ПРОЛЕТЕР 1951 14 13 0 1 78:10+68 39
2 Logo СУСЕК 14 12 2 0 58:4+54 38
3 Logo ХАЈДУК (Ч) 14 11 1 2 65:19+46 34
4 Logo БОРАЦ (НС) 14 9 1 4 41:18+23 28
5 Logo СОФЕКС 14 8 2 4 53:18+35 26
6 Logo ВИНОГРАДАР 14 8 2 4 41:24+17 26
7 Logo МИЛЕТИЋ 14 8 2 4 39:22+17 26
8 Logo БОРАЦ (Р) 14 5 3 6 23:31-8 18
9 Logo ХАЈДУК (Г) 14 4 5 5 20:25-5 17
10 Logo ТИТЕЛ 14 5 1 8 29:44-15 16
11 Logo ЧЕНЕЈ 14 3 3 8 17:46-29 12
12 Logo ОБИЛИЋ 14 2 2 10 9:48-39 8
13 Logo ЖЕЛЕЗНИЧАР НС 14 2 1 11 10:30-20 7
14 Logo СЛАНОБАРАЦ 14 2 0 12 20:99-79 6
15 Logo СЛОГА 14 0 1 13 10:75-65 0

НАПОМЕНА: Слога је кажњена одузимањем једног бода.

РЕЗУЛТАТИ

15. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
20. 11. 2022. 13:00 Сусек
СУСЕК БОРАЦ (Р)

7 - 1

20. 11. 2022. 13:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР НС ХАЈДУК (Г)

1 - 2

20. 11. 2022. 13:00 Тител
ТИТЕЛ СЛАНОБАРАЦ

6 - 0

20. 11. 2022. 13:00 Нови Сад
БОРАЦ (НС) МИЛЕТИЋ

2 - 3

20. 11. 2022. 13:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ОБИЛИЋ

3 - 0

(пар-форфе)

20. 11. 2022. 13:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ СОФЕКС

2 - 5

20. 11. 2022. 13:00 Лок
СЛОГА ХАЈДУК (Ч)

2 - 13

Слободна екипа: ПРОЛЕТЕР 1951

14. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
12. 11. 2022. 13:00 Футог
СОФЕКС ВИНОГРАДАР

3 - 1

12. 11. 2022. 13:00 Будисава
СЛАНОБАРАЦ ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

1 - 2

13. 11. 2022. 13:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ЧЕНЕЈ

8 - 0

13. 11. 2022. 13:00 Вилово
ОБИЛИЋ БОРАЦ (НС)

1 - 5

13. 11. 2022. 13:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ТИТЕЛ

6 - 1

13. 11. 2022. 13:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) СУСЕК

0 - 0

13. 11. 2022. 13:00 Раковац
БОРАЦ (Р) ПРОЛЕТЕР 1951

0 - 3

Слободна екипа: СЛОГА

БИЛТЕН БРОЈ 14

13. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
05. 11. 2022. 13:30 Нови Сад
ПРОЛЕТЕР 1951 ХАЈДУК (Г)

9 - 0

06. 11. 2022. 13:30 Сусек
СУСЕК СЛАНОБАРАЦ

13 - 0

06. 11. 2022. 13:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР НС МИЛЕТИЋ

0 - 1

06. 11. 2022. 13:30 Тител
ТИТЕЛ ОБИЛИЋ

5 - 1

06. 11. 2022. 13:30 Нови Сад
БОРАЦ (НС) СОФЕКС

2 - 1

06. 11. 2022. 13:30 Лединци
ВИНОГРАДАР ХАЈДУК (Ч)

2 - 5

06. 11. 2022. 13:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ СЛОГА

1 - 0

Слободна екипа: БОРАЦ (Р)

БИЛТЕН БРОЈ 13

12. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
29. 10. 2022. 13:00 Нови Сад
СЛАНОБАРАЦ ПРОЛЕТЕР 1951

0 - 13

29. 10. 2022. 14:00 Тител
ТИТЕЛ СОФЕКС

0 - 3

30. 10. 2022. 14:00 Лок
СЛОГА ВИНОГРАДАР

0 - 3

30. 10. 2022. 14:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) БОРАЦ (НС)

2 - 1

30. 10. 2022. 14:00 Вилово
ОБИЛИЋ ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

1 - 0

30. 10. 2022. 14:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ СУСЕК

0 - 2

30. 10. 2022. 14:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) БОРАЦ (Р)

1 - 1

Слободна екипа: ЧЕНЕЈ

БИЛТЕН БРОЈ 12

11. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
22. 10. 2022. 15:00 Нови Сад
ПРОЛЕТЕР 1951 МИЛЕТИЋ

7 - 1

23. 10. 2022. 15:00 Раковац
БОРАЦ (Р) СЛАНОБАРАЦ

5 - 2

23. 10. 2022. 15:00 Сусек
СУСЕК ОБИЛИЋ

5 - 0

23. 10. 2022. 15:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР НС СОФЕКС

0 - 1

23. 10. 2022. 15:00 Тител
ТИТЕЛ ХАЈДУК (Ч)

1 - 5

23. 10. 2022. 15:00 Нови Сад
БОРАЦ (НС) СЛОГА

9 - 0

23. 10. 2022. 15:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ЧЕНЕЈ

6 - 0

Слободна екипа: ХАЈДУК (Г)

БИЛТЕН БРОЈ 11а
БИЛТЕН БРОЈ 11

10. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
15. 10. 2022. 15:30 Футог
СОФЕКС СУСЕК

1 - 4

15. 10. 2022. 15:30 Будисава
СЛАНОБАРАЦ ХАЈДУК (Г)

1 - 7

16. 10. 2022. 15:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ БОРАЦ (НС)

1 - 3

16. 10. 2022. 15:30 Лок
СЛОГА ТИТЕЛ

2 - 3

16. 10. 2022. 15:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

4 - 1

16. 10. 2022. 15:30 Вилово
ОБИЛИЋ ПРОЛЕТЕР 1951

1 - 3

16. 10. 2022. 15:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ БОРАЦ (Р)

2 - 0

Слободна екипа: ВИНОГРАДАР

БИЛТЕН БРОЈ 10

9. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
08. 10. 2022. 15:30 Футог
СОФЕКС ПРОЛЕТЕР 1951

1 - 3

09. 10. 2022. 15:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) МИЛЕТИЋ

2 - 0

09. 10. 2022. 15:30 Раковац
БОРАЦ (Р) ОБИЛИЋ

3 - 1

09. 10. 2022. 15:30 Сусек
СУСЕК ХАЈДУК (Ч)

1 - 0

09. 10. 2022. 15:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР НС СЛОГА

2 - 0

09. 10. 2022. 15:30 Тител
ТИТЕЛ ЧЕНЕЈ

3 - 1

09. 10. 2022. 15:30 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ВИНОГРАДАР

4 - 1

Слободна екипа: СЛАНОБАРАЦ

БИЛТЕН БРОЈ 9

8. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
01. 10. 2022. 16:00 Футог
СОФЕКС БОРАЦ (Р)

5 - 0

02. 10. 2022. 16:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ТИТЕЛ

6 - 2

02. 10. 2022. 16:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

1 - 0

02. 10. 2022. 16:00 Лок
СЛОГА СУСЕК

0 - 3

02. 10. 2022. 16:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ПРОЛЕТЕР 1951

0 - 4

02. 10. 2022. 16:00 Вилово
ОБИЛИЋ ХАЈДУК (Г)

2 - 1

02. 10. 2022. 16:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ СЛАНОБАРАЦ

9 - 1

Слободна екипа: БОРАЦ (НС)

БИЛТЕН БРОЈ 8

7. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
24. 09. 2022. 16:00 Нови Сад
ПРОЛЕТЕР 1951 СЛОГА

11 - 0

24. 09. 2022. 16:00 Будисава
СЛАНОБАРАЦ ОБИЛИЋ

5 - 0

25. 09. 2022. 16:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР НС ВИНОГРАДАР

1 - 3

25. 09. 2022. 16:00 Сусек
СУСЕК ЧЕНЕЈ

6 - 0

25. 09. 2022. 16:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) СОФЕКС

0 - 0

25. 09. 2022. 16:00 Раковац
БОРАЦ (Р) ХАЈДУК (Ч)

1 - 3

25. 09. 2022. 16:00 Тител
ТИТЕЛ БОРАЦ (НС)

0 - 3

Слободна екипа: МИЛЕТИЋ

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
17. 09. 2022. 16:30 Футог
СОФЕКС СЛАНОБАРАЦ

10 - 0

18. 09. 2022. 16:30 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

3 - 0

18. 09. 2022. 16:30 Лединци
ВИНОГРАДАР СУСЕК

1 - 1

18. 09. 2022. 16:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ ПРОЛЕТЕР 1951

3 - 6

18. 09. 2022. 16:30 Лок
СЛОГА БОРАЦ (Р)

1 - 4

18. 09. 2022. 16:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ХАЈДУК (Г)

2 - 2

18. 09. 2022. 16:30 Вилово
ОБИЛИЋ МИЛЕТИЋ

0 - 3

Слободна екипа: ТИТЕЛ

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
10. 09. 2022. 16:30 Будисава
СЛАНОБАРАЦ ХАЈДУК (Ч)

0 - 11

10. 09. 2022. 16:30 Нови Сад
ПРОЛЕТЕР 1951 ВИНОГРАДАР

5 - 0

11. 09. 2022. 16:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ СОФЕКС

1 - 1

11. 09. 2022. 16:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) СЛОГА

4 - 2

11. 09. 2022. 16:30 Раковац
БОРАЦ (Р) ЧЕНЕЈ

2 - 2

11. 09. 2022. 16:30 Сусек
СУСЕК БОРАЦ (НС)

3 - 0

11. 09. 2022. 16:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР НС ТИТЕЛ

2 - 2

Слободна екипа: ОБИЛИЋ

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
03. 09. 2022. 17:00 Футог
СОФЕКС ОБИЛИЋ

10 - 0

04. 09. 2022. 17:00 Тител
ТИТЕЛ СУСЕК

0 - 9

04. 09. 2022. 17:00 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ПРОЛЕТЕР 1951

1 - 4

04. 09. 2022. 17:00 Лединци
ВИНОГРАДАР БОРАЦ (Р)

2 - 0

04. 09. 2022. 17:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ХАЈДУК (Г)

0 - 0

04. 09. 2022. 17:00 Лок
СЛОГА СЛАНОБАРАЦ

1 - 4

04. 09. 2022. 17:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) МИЛЕТИЋ

3 - 2

Слободна екипа: ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
27. 08. 2022. 17:00 Будисава
СЛАНОБАРАЦ ЧЕНЕЈ

3 - 5

27. 08. 2022. 17:00 Тител
ТИТЕЛ ПРОЛЕТЕР 1951

0 - 3

28. 08. 2022. 17:00 Вилово
ОБИЛИЋ ХАЈДУК (Ч)

1 - 4

28. 08. 2022. 17:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ СЛОГА

6 - 1

28. 08. 2022. 17:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ВИНОГРАДАР

0 - 1

28. 08. 2022. 17:00 Раковац
БОРАЦ (Р) БОРАЦ (НС)

0 - 0

28. 08. 2022. 17:00 Сусек
СУСЕК ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

2 - 0

Слободна екипа: СОФЕКС

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
24. 08. 2022. 17:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР НС ПРОЛЕТЕР 1951

1 - 6

24. 08. 2022. 17:30 Тител
ТИТЕЛ БОРАЦ (Р)

2 - 3

24. 08. 2022. 17:30 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ХАЈДУК (Г)

2 - 1

24. 08. 2022. 17:30 Лединци
ВИНОГРАДАР СЛАНОБАРАЦ

11 - 2

24. 08. 2022. 17:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ МИЛЕТИЋ

1 - 4

24. 08. 2022. 17:30 Лок
СЛОГА ОБИЛИЋ

1 - 1

24. 08. 2022. 17:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) СОФЕКС

5 - 1

Слободна екипа: СУСЕК

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
20. 08. 2022. 17:30 Футог
СОФЕКС СЛОГА

11 - 0

20. 08. 2022. 17:30 Будисава
СЛАНОБАРАЦ БОРАЦ (НС)

1 - 6

20. 08. 2022. 17:30 Нови Сад
ПРОЛЕТЕР 1951 СУСЕК

1 - 2

21. 08. 2022. 17:30 Вилово
ОБИЛИЋ ЧЕНЕЈ

0 - 0

21. 08. 2022. 17:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ВИНОГРАДАР

1 - 1

21. 08. 2022. 17:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ТИТЕЛ

0 - 4

21. 08. 2022. 17:30 Раковац
БОРАЦ (Р) ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

3 - 0

Слободна екипа: ХАЈДУК (Ч)

БИЛТЕН БРОЈ 1