ТАБЕЛА

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo БОРАЦ (НС) 19 18 1 0 74:16+58 55
2 Logo СОФЕКС 18 14 2 2 92:23+69 44
3 Logo СТРАЖИЛОВО 18 13 3 2 57:14+43 42
4 Logo ТИТЕЛ 19 13 3 3 57:20+37 42
5 Logo МИЛЕТИЋ 19 10 1 8 48:52-4 31
6 Logo ПЕТАР ПУАЧА 19 9 3 7 53:36+17 30
7 Logo ХАЈДУК (Г) 19 9 3 7 38:22+16 30
8 Logo ЖЕЛЕЗНИЧАР НС 18 8 4 6 28:20+8 28
9 Logo ТАТРА 18 8 3 7 38:36+2 27
10 Logo БОРАЦ (Р) 19 6 5 8 32:40-8 23
11 Logo ВИНОГРАДАР 19 5 3 11 22:44-22 18
12 Logo ДИНАМО 18 4 1 13 23:52-29 13
13 Logo ЧЕНЕЈ 19 2 4 13 13:78-65 10
14 Logo СЛАНОБАРАЦ 19 2 0 17 14:86-72 6
15 Logo ОБИЛИЋ 19 0 2 17 11:61-50 2

РЕЗУЛТАТИ

20. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
06. 04. 2024. 17:00 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ХАЈДУК (Г)

3 - 0

06. 04. 2024. 17:00 Ср. Карловци
СТРАЖИЛОВО ОБИЛИЋ

4 - 0

06. 04. 2024. 17:00 Футог
СОФЕКС ЧЕНЕЈ

12 - 0

07. 04. 2024. 17:00 Раковац
БОРАЦ (Р) ДИНАМО

3 - 1

07. 04. 2024. 17:00 Тител
ТИТЕЛ ПЕТАР ПУАЧА

2 - 1

07. 04. 2024. 17:00 Кисач
ТАТРА СЛАНОБАРАЦ

4 - 1

07. 04. 2024. 17:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ВИНОГРАДАР

7 - 0

Слободна екипа: ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

19. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
30. 03. 2024. 16:00 Кисач
ПЕТАР ПУАЧА БОРАЦ (Р)

5 - 3

30. 03. 2024. 16:00 Вилово
ОБИЛИЋ ТАТРА

0 - 3

31. 03. 2024. 16:00 Будисава
ДИНАМО ЧЕНЕЈ

1 - 1

31. 03. 2024. 16:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ТИТЕЛ

3 - 1

31. 03. 2024. 16:00 Лединци
ВИНОГРАДАР БОРАЦ (НС)

0 - 5

31. 03. 2024. 16:00 Нови Сад
СЛАНОБАРАЦ МИЛЕТИЋ

4 - 3

31. 03. 2024. 16:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР НС СТРАЖИЛОВО

0 - 3

Слободна екипа: СОФЕКС

БИЛТЕН БРОЈ 19

18. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
23. 03. 2024. 15:30 Нови Сад
БОРАЦ (НС) СЛАНОБАРАЦ

6 - 0

23. 03. 2024. 15:30 Футог
СОФЕКС ДИНАМО

6 - 1

24. 03. 2024. 15:30 Кисач
ТАТРА ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

0 - 0

24. 03. 2024. 15:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ОБИЛИЋ

3 - 2

24. 03. 2024. 15:30 Лединци
ВИНОГРАДАР ТИТЕЛ

0 - 5

24. 03. 2024. 15:30 Раковац
БОРАЦ (Р) ХАЈДУК (Г)

1 - 2

24. 03. 2024. 15:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ ПЕТАР ПУАЧА

0 - 4

Слободна екипа: СТРАЖИЛОВО

БИЛТЕН БРОЈ 18

17. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
16. 03. 2024. 15:30 Кисач
ПЕТАР ПУАЧА СОФЕКС

2 - 7

16. 03. 2024. 15:30 Ср. Карловци
СТРАЖИЛОВО ТАТРА

3 - 0

17. 03. 2024. 15:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ЧЕНЕЈ

6 - 0

17. 03. 2024. 15:30 Лединци
ВИНОГРАДАР БОРАЦ (Р)

3 - 0

17. 03. 2024. 15:30 Нови Сад
СЛАНОБАРАЦ ТИТЕЛ

1 - 9

17. 03. 2024. 15:30 Вилово
ОБИЛИЋ БОРАЦ (НС)

2 - 4

17. 03. 2024. 15:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР НС МИЛЕТИЋ

4 - 1

Слободна екипа: ДИНАМО

БИЛТЕН БРОЈ 17

16. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
09. 03. 2024. 15:00 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

3 - 0

09. 03. 2024. 15:00 Футог
СОФЕКС ХАЈДУК (Г)

3 - 2

10. 03. 2024. 15:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ СТРАЖИЛОВО

0 - 4

10. 03. 2024. 15:00 Тител
ТИТЕЛ ОБИЛИЋ

2 - 1

10. 03. 2024. 15:00 Раковац
БОРАЦ (Р) СЛАНОБАРАЦ

5 - 0

10. 03. 2024. 15:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ВИНОГРАДАР

0 - 0

10. 03. 2024. 15:00 Будисава
ДИНАМО ПЕТАР ПУАЧА

0 - 2

Слободна екипа: ТАТРА

БИЛТЕН БРОЈ 16

15. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
18. 11. 2023. 13:00 Футог
СОФЕКС ВИНОГРАДАР

5 - 0

18. 11. 2023. 13:00 Нови Сад
БОРАЦ (НС) СТРАЖИЛОВО

2 - 0

19. 11. 2023. 13:00 Будисава
ДИНАМО ХАЈДУК (Г)

1 - 0

19. 11. 2023. 13:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ СЛАНОБАРАЦ

1 - 0

19. 11. 2023. 13:00 Раковац
БОРАЦ (Р) ОБИЛИЋ

2 - 0

19. 11. 2023. 13:00 Тител
ТИТЕЛ ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

1 - 0

19. 11. 2023. 13:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ТАТРА

1 - 5

Слободна екипа: ПЕТАР ПУАЧА

БИЛТЕН БРОЈ 15

14. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
11. 11. 2023. 13:00 Ср. Карловци
СТРАЖИЛОВО ТИТЕЛ

4 - 1

11. 11. 2023. 13:00 Футог
СОФЕКС СЛАНОБАРАЦ

14 - 1

12. 11. 2023. 13:00 Кисач
ТАТРА БОРАЦ (НС)

0 - 4

12. 11. 2023. 13:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР НС БОРАЦ (Р)

0 - 0

12. 11. 2023. 13:00 Вилово
ОБИЛИЋ ЧЕНЕЈ

1 - 1

12. 11. 2023. 13:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ДИНАМО

4 - 0

12. 11. 2023. 13:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ПЕТАР ПУАЧА

1 - 1

Слободна екипа: МИЛЕТИЋ

БИЛТЕН БРОЈ 14

13. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
04. 11. 2023. 13:30 Футог
СОФЕКС ОБИЛИЋ

3 - 0

04. 11. 2023. 13:30 Нови Сад
БОРАЦ (НС) МИЛЕТИЋ

3 - 0

05. 11. 2023. 13:30 Футог
ПЕТАР ПУАЧА ВИНОГРАДАР

4 - 0

05. 11. 2023. 13:30 Будисава
ДИНАМО СЛАНОБАРАЦ

3 - 0

05. 11. 2023. 13:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

0 - 1

05. 11. 2023. 13:30 Раковац
БОРАЦ (Р) СТРАЖИЛОВО

2 - 5

05. 11. 2023. 13:30 Тител
ТИТЕЛ ТАТРА

3 - 2

Слободна екипа: ХАЈДУК (Г)

БИЛТЕН БРОЈ 13

12. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
28. 10. 2023. 14:00 Ср. Карловци
СТРАЖИЛОВО ЧЕНЕЈ

9 - 1

29. 10. 2023. 14:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ТИТЕЛ

3 - 2

29. 10. 2023. 14:00 Кисач
ТАТРА БОРАЦ (Р)

0 - 0

29. 10. 2023. 14:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР НС СОФЕКС

1 - 1

29. 10. 2023. 14:00 Вилово
ОБИЛИЋ ДИНАМО

1 - 3

29. 10. 2023. 14:00 Нови Сад
СЛАНОБАРАЦ ПЕТАР ПУАЧА

0 - 7

29. 10. 2023. 14:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ХАЈДУК (Г)

1 - 2

Слободна екипа: БОРАЦ (НС)

БИЛТЕН БРОЈ 12

11. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
21. 10. 2023. 15:00 Футог
СОФЕКС СТРАЖИЛОВО

1 - 4

22. 10. 2023. 15:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) СЛАНОБАРАЦ

4 - 0

22. 10. 2023. 15:00 Футог
ПЕТАР ПУАЧА ОБИЛИЋ

5 - 0

22. 10. 2023. 15:00 Будисава
ДИНАМО ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

2 - 1

22. 10. 2023. 15:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ТАТРА

1 - 5

22. 10. 2023. 15:00 Раковац
БОРАЦ (Р) МИЛЕТИЋ

2 - 2

22. 10. 2023. 15:00 Тител
ТИТЕЛ БОРАЦ (НС)

2 - 2

Слободна екипа: ВИНОГРАДАР

БИЛТЕН БРОЈ 11

10. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
14. 10. 2023. 15:30 Нови Сад
БОРАЦ (НС) БОРАЦ (Р)

3 - 1

14. 10. 2023. 15:30 Ср. Карловци
СТРАЖИЛОВО ДИНАМО

3 - 1

15. 10. 2023. 15:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ЧЕНЕЈ

4 - 1

15. 10. 2023. 15:30 Кисач
ТАТРА СОФЕКС

2 - 5

15. 10. 2023. 15:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР НС ПЕТАР ПУАЧА

1 - 3

15. 10. 2023. 15:30 Вилово
ОБИЛИЋ ХАЈДУК (Г)

1 - 2

15. 10. 2023. 15:30 Нови Сад
СЛАНОБАРАЦ ВИНОГРАДАР

1 - 3

Слободна екипа: ТИТЕЛ

БИЛТЕН БРОЈ 10

9. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
07. 10. 2023. 15:30 Футог
СОФЕКС МИЛЕТИЋ

6 - 2

08. 10. 2023. 15:30 Лединци
ВИНОГРАДАР ОБИЛИЋ

2 - 0

08. 10. 2023. 15:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

0 - 2

08. 10. 2023. 15:30 Футог
ПЕТАР ПУАЧА СТРАЖИЛОВО

1 - 1

08. 10. 2023. 15:30 Будисава
ДИНАМО ТАТРА

1 - 3

08. 10. 2023. 15:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ БОРАЦ (НС)

1 - 5

08. 10. 2023. 15:30 Раковац
БОРАЦ (Р) ТИТЕЛ

1 - 5

Слободна екипа: СЛАНОБАРАЦ

БИЛТЕН БРОЈ 9

8. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
30. 09. 2023. 16:00 Нови Сад
БОРАЦ (НС) СОФЕКС

3 - 2

30. 09. 2023. 16:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ДИНАМО

3 - 2

30. 09. 2023. 16:00 Ср. Карловци
СТРАЖИЛОВО ХАЈДУК (Г)

2 - 2

01. 10. 2023. 16:00 Тител
ТИТЕЛ ЧЕНЕЈ

6 - 0

01. 10. 2023. 16:00 Кисач
ТАТРА ПЕТАР ПУАЧА

4 - 2

01. 10. 2023. 16:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР НС ВИНОГРАДАР

0 - 0

01. 10. 2023. 16:00 Вилово
ОБИЛИЋ СЛАНОБАРАЦ

0 - 3

Слободна екипа: БОРАЦ (Р)

БИЛТЕН БРОЈ 8

7. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
23. 09. 2023. 16:00 Футог
СОФЕКС ТИТЕЛ

1 - 1

24. 09. 2023. 16:00 Нови Сад
СЛАНОБАРАЦ ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

0 - 2

24. 09. 2023. 16:00 Лединци
ВИНОГРАДАР СТРАЖИЛОВО

1 - 1

24. 09. 2023. 16:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ТАТРА

3 - 1

24. 09. 2023. 16:00 Футог
ПЕТАР ПУАЧА МИЛЕТИЋ

4 - 5

24. 09. 2023. 16:00 Будисава
ДИНАМО БОРАЦ (НС)

1 - 5

24. 09. 2023. 16:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ БОРАЦ (Р)

1 - 1

Слободна екипа: ОБИЛИЋ

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
16. 09. 2023. 16:30 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ПЕТАР ПУАЧА

4 - 1

16. 09. 2023. 16:30 Ср. Карловци
СТРАЖИЛОВО СЛАНОБАРАЦ

4 - 0

17. 09. 2023. 16:30 Раковац
БОРАЦ (Р) СОФЕКС

1 - 4

17. 09. 2023. 16:30 Тител
ТИТЕЛ ДИНАМО

3 - 1

17. 09. 2023. 16:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ХАЈДУК (Г)

2 - 1

17. 09. 2023. 16:30 Кисач
ТАТРА ВИНОГРАДАР

2 - 1

17. 09. 2023. 16:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР НС ОБИЛИЋ

3 - 0

Слободна екипа: ЧЕНЕЈ

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
10. 09. 2023. 16:30 Вилово
ОБИЛИЋ СТРАЖИЛОВО

0 - 1

10. 09. 2023. 16:30 Нови Сад
СЛАНОБАРАЦ ТАТРА

0 - 3

10. 09. 2023. 16:30 Лединци
ВИНОГРАДАР МИЛЕТИЋ

1 - 3

10. 09. 2023. 16:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) БОРАЦ (НС)

0 - 1

10. 09. 2023. 16:30 Футог
ПЕТАР ПУАЧА ТИТЕЛ

0 - 1

10. 09. 2023. 16:30 Будисава
ДИНАМО БОРАЦ (Р)

2 - 3

10. 09. 2023. 16:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ СОФЕКС

0 - 9

Слободна екипа: ЖЕЛЕЗНИЧАР

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
02. 09. 2023. 17:00 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ВИНОГРАДАР

3 - 2

02. 09. 2023. 17:00 Ср. Карловци
СТРАЖИЛОВО ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

0 - 1

03. 09. 2023. 17:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ДИНАМО

2 - 1

03. 09. 2023. 17:00 Раковац
БОРАЦ (Р) ПЕТАР ПУАЧА

2 - 2

03. 09. 2023. 17:00 Тител
ТИТЕЛ ХАЈДУК (Г)

0 - 0

03. 09. 2023. 17:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ СЛАНОБАРАЦ

5 - 2

03. 09. 2023. 17:00 Кисач
ТАТРА ОБИЛИЋ

1 - 1

Слободна екипа: СОФЕКС

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
27. 08. 2023. 17:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР НС ТАТРА

5 - 2

27. 08. 2023. 17:00 Вилово
ОБИЛИЋ МИЛЕТИЋ

1 - 4

27. 08. 2023. 17:00 Нови Сад
СЛАНОБАРАЦ БОРАЦ (НС)

0 - 7

27. 08. 2023. 17:00 Тител
ТИТЕЛ ВИНОГРАДАР

3 - 0

27. 08. 2023. 17:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) БОРАЦ (Р)

4 - 0

27. 08. 2023. 17:00 Футог
ПЕТАР ПУАЧА ЧЕНЕЈ

4 - 1

27. 08. 2023. 17:00 Будисава
ДИНАМО СОФЕКС

2 - 7

Слободна екипа: СТРАЖИЛОВО

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
19. 08. 2023. 17:30 Футог
СОФЕКС ПЕТАР ПУАЧА

4 - 0

19. 08. 2023. 17:30 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ОБИЛИЋ

7 - 1

20. 08. 2023. 17:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ ХАЈДУК (Г)

0 - 5

20. 08. 2023. 17:30 Раковац
БОРАЦ (Р) ВИНОГРАДАР

1 - 0

20. 08. 2023. 17:30 Тител
ТИТЕЛ СЛАНОБАРАЦ

2 - 0

20. 08. 2023. 17:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

0 - 4

20. 08. 2023. 17:30 Кисач
ТАТРА СТРАЖИЛОВО

1 - 5

Слободна екипа: ДИНАМО

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
12. 08. 2023. 17:30 Ср. Карловци
СТРАЖИЛОВО МИЛЕТИЋ

4 - 0

13. 08. 2023. 17:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР НС БОРАЦ (НС)

3 - 4

13. 08. 2023. 17:30 Вилово
ОБИЛИЋ ТИТЕЛ

0 - 8

13. 08. 2023. 17:30 Нови Сад
СЛАНОБАРАЦ БОРАЦ (Р)

1 - 4

13. 08. 2023. 17:30 Лединци
ВИНОГРАДАР ЧЕНЕЈ

4 - 2

13. 08. 2023. 17:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) СОФЕКС

1 - 2

13. 08. 2023. 17:30 Футог
ПЕТАР ПУАЧА ДИНАМО

5 - 0

Слободна екипа: ТАТРА

БИЛТЕН БРОЈ 1