ПРВА НОВОСАДСКА ЛИГА – ТАБЕЛА

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈУГОВИЋ 7 6 0 1 13:5+8 18
2 Logo ТСК 7 5 2 0 20:6+14 17
3 Logo ФР. ПАРТИЗАН 7 5 1 1 27:10+17 16
4 Logo БАЧКА 1923 7 5 0 2 17:8+9 15
5 Logo ФРУШКОГОРАЦ 7 4 2 1 15:6+9 14
6 Logo ЦЕМЕНТ 7 4 2 1 12:4+8 14
7 Logo ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 7 3 3 1 13:8+5 12
8 Logo ТАТРА 7 3 2 2 7:6+1 11
9 Logo ЈЕДИНСТВО 7 3 2 2 11:15-4 11
10 Logo ПЕТРОВАРАДИН 7 1 4 2 7:13-6 7
11 Logo ФУТОГ 7 1 3 3 9:16-7 6
12 Logo ЖСК 7 1 2 4 12:16-4 5
13 Logo ДИНАМО 7 1 1 5 6:18-12 4
14 Logo СИРИГ 7 0 3 4 5:14-9 3
15 Logo БАЧКА 7 0 1 6 7:15-8 1
16 Logo ОМЛАДИНАЦ 7 0 0 7 3:24-21 0

ПРВА НОВОСАДСКА ЛИГА – 8. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
01. 10. 2022. 16:00 Беочин
ЦЕМЕНТ БАЧКА

-:-

01. 10. 2022. 16:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ СИРИГ

-:-

01. 10. 2022. 16:00 Футог
ФУТОГ ФРУШКОГОРАЦ

-:-

02. 10. 2022. 16:00 Жабаљ
ЖСК ЈЕДИНСТВО

-:-

02. 10. 2022. 16:00 Будисава
ДИНАМО ТСК

-:-

02. 10. 2022. 16:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ФР. ПАРТИЗАН

-:-

02. 10. 2022. 16:00 Каћ
ЈУГОВИЋ ТАТРА

-:-

02. 10. 2022. 16:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

-:-

ПРВА НОВОСАДСКА ЛИГА – 9. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
08. 10. 2022. 15:30 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ЖСК

-:-

08. 10. 2022. 15:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЈУГОВИЋ

-:-

09. 10. 2022. 15:30 Кисач
ТАТРА БАЧКА 1923

-:-

09. 10. 2022. 15:30 Темерин
ТСК ПЕТРОВАРАДИН

-:-

09. 10. 2022. 15:30 Сремска Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ДИНАМО

-:-

09. 10. 2022. 15:30 Сириг
СИРИГ ФУТОГ

-:-

09. 10. 2022. 15:30 Бегеч
БАЧКА ОМЛАДИНАЦ

-:-

09. 10. 2022. 15:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО ЦЕМЕНТ

-:-

ПРВА НОВОСАДСКА ЛИГА – 10. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
15. 10. 2022. 15:30 Степанићево
ОМЛАДИНАЦ ЈЕДИНСТВО

-:-

15. 10. 2022. 15:30 Футог
ФУТОГ БАЧКА

-:-

15. 10. 2022. 15:30 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ТАТРА

-:-

16. 10. 2022. 15:30 Жабаљ
ЖСК ЦЕМЕНТ

-:-

16. 10. 2022. 15:30 Будисава
ДИНАМО СИРИГ

-:-

16. 10. 2022. 15:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ФРУШКОГОРАЦ

-:-

16. 10. 2022. 15:30 Каћ
ЈУГОВИЋ ТСК

-:-

16. 10. 2022. 15:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 ФР. ПАРТИЗАН

-:-

ПРВА НОВОСАДСКА ЛИГА – 11. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
22. 10. 2022. 15:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

-:-

22. 10. 2022. 15:00 Беочин
ЦЕМЕНТ ОМЛАДИНАЦ

-:-

23. 10. 2022. 15:00 Кисач
ТАТРА ЖСК

-:-

23. 10. 2022. 15:00 Темерин
ТСК БАЧКА 1923

-:-

23. 10. 2022. 15:00 Сремска Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ЈУГОВИЋ

-:-

23. 10. 2022. 15:00 Сириг
СИРИГ ПЕТРОВАРАДИН

-:-

23. 10. 2022. 15:00 Бегеч
БАЧКА ДИНАМО

-:-

23. 10. 2022. 15:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО ФУТОГ

-:-

ПРВА НОВОСАДСКА ЛИГА – 12. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
29. 10. 2022. 14:00 Футог
ФУТОГ ЦЕМЕНТ

-:-

29. 10. 2022. 14:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН БАЧКА

-:-

29. 10. 2022. 14:00 Каћ
ЈУГОВИЋ СИРИГ

-:-

29. 10. 2022. 14:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 ФРУШКОГОРАЦ

-:-

29. 10. 2022. 14:00 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ТСК

-:-

29. 10. 2022. 14:00 Кисач
ТАТРА ФР. ПАРТИЗАН

-:-

30. 10. 2022. 14:00 Жабаљ
ЖСК ОМЛАДИНАЦ

-:-

30. 10. 2022. 14:00 Будисава
ДИНАМО ЈЕДИНСТВО

-:-

ДРУГА НОВОСАДСКА ЛИГА – ТАБЕЛА

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ПРОЛЕТЕР 1951 7 6 0 1 36:7+29 18
2 Logo ХАЈДУК (Ч) 6 5 1 0 28:7+21 16
3 Logo СУСЕК 6 5 1 0 23:2+21 16
4 Logo ВИНОГРАДАР 7 4 2 1 19:10+9 14
5 Logo БОРАЦ (НС) 7 4 1 2 15:9+6 13
6 Logo СОФЕКС 6 3 2 1 33:6+27 11
7 Logo МИЛЕТИЋ 6 3 2 1 17:7+10 11
8 Logo БОРАЦ (Р) 7 3 2 2 13:10+3 11
9 Logo ХАЈДУК (Г) 7 1 3 3 7:11-4 6
10 Logo ЧЕНЕЈ 7 1 3 3 11:21-10 6
11 Logo СЛАНОБАРАЦ 7 2 0 5 15:44-29 6
12 Logo ТИТЕЛ 6 1 1 4 8:20-12 4
13 Logo ОБИЛИЋ 6 0 2 4 2:23-21 2
14 Logo ЖЕЛЕЗНИЧАР НС 6 0 1 5 4:19-15 1
15 Logo СЛОГА 7 0 1 6 6:41-35 1

ДРУГА НОВОСАДСКА ЛИГА – 8. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
01. 10. 2022. 16:00 Футог
СОФЕКС БОРАЦ (Р)

-:-

02. 10. 2022. 16:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ТИТЕЛ

-:-

02. 10. 2022. 16:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

-:-

02. 10. 2022. 16:00 Лок
СЛОГА СУСЕК

-:-

02. 10. 2022. 16:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ПРОЛЕТЕР 1951

-:-

02. 10. 2022. 16:00 Вилово
ОБИЛИЋ ХАЈДУК (Г)

-:-

02. 10. 2022. 16:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ СЛАНОБАРАЦ

-:-

Слободна екипа: БОРАЦ (НС)

ДРУГА НОВОСАДСКА ЛИГА – 9. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
08. 10. 2022. 15:30 Нови Сад
ПРОЛЕТЕР 1951 СОФЕКС

-:-

09. 10. 2022. 15:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) МИЛЕТИЋ

-:-

09. 10. 2022. 15:30 Раковац
БОРАЦ (Р) ОБИЛИЋ

-:-

09. 10. 2022. 15:30 Сусек
СУСЕК ХАЈДУК (Ч)

-:-

09. 10. 2022. 15:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР НС СЛОГА

-:-

09. 10. 2022. 15:30 Тител
ТИТЕЛ ЧЕНЕЈ

-:-

09. 10. 2022. 15:30 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ВИНОГРАДАР

-:-

Слободна екипа: СЛАНОБАРАЦ

ДРУГА НОВОСАДСКА ЛИГА – 10. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
15. 10. 2022. 15:30 Футог
СОФЕКС СУСЕК

-:-

15. 10. 2022. 15:30 Будисава
СЛАНОБАРАЦ ХАЈДУК (Г)

-:-

16. 10. 2022. 15:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ БОРАЦ (НС)

-:-

16. 10. 2022. 15:30 Лок
СЛОГА ТИТЕЛ

-:-

16. 10. 2022. 15:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

-:-

16. 10. 2022. 15:30 Вилово
ОБИЛИЋ ПРОЛЕТЕР 1951

-:-

16. 10. 2022. 15:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ БОРАЦ (Р)

-:-

Слободна екипа: ВИНОГРАДАР

ДРУГА НОВОСАДСКА ЛИГА – 11. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
22. 10. 2022. 15:00 Нови Сад
ПРОЛЕТЕР 1951 МИЛЕТИЋ

-:-

23. 10. 2022. 15:00 Раковац
БОРАЦ (Р) СЛАНОБАРАЦ

-:-

23. 10. 2022. 15:00 Сусек
СУСЕК ОБИЛИЋ

-:-

23. 10. 2022. 15:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР НС СОФЕКС

-:-

23. 10. 2022. 15:00 Тител
ТИТЕЛ ХАЈДУК (Ч)

-:-

23. 10. 2022. 15:00 Нови Сад
БОРАЦ (НС) СЛОГА

-:-

23. 10. 2022. 15:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ЧЕНЕЈ

-:-

Слободна екипа: ХАЈДУК (Г)

ДРУГА НОВОСАДСКА ЛИГА – 12. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
29. 10. 2022. 14:00 Футог
СОФЕКС ТИТЕЛ

-:-

29. 10. 2022. 14:00 Будисава
СЛАНОБАРАЦ ПРОЛЕТЕР 1951

-:-

30. 10. 2022. 14:00 Лок
СЛОГА ВИНОГРАДАР

-:-

30. 10. 2022. 14:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) БОРАЦ (НС)

-:-

30. 10. 2022. 14:00 Вилово
ОБИЛИЋ ЖЕЛЕЗНИЧАР НС

-:-

30. 10. 2022. 14:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ СУСЕК

-:-

30. 10. 2022. 14:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) БОРАЦ (Р)

-:-

Слободна екипа: ЧЕНЕЈ