ГРАДСКА ЛИГА НОВИ САД – ТАБЕЛА И РЕЗУЛТАТИ

ГРАДСКА ЛИГА НОВИ САД – ТАБЕЛА И РЕЗУЛТАТИ2018-12-25T05:14:38+00:00

НАПОМЕНА: Посетиоци сајта који врше преглед са мобилног телефона потребно је да табеле помере хоризонтално како би могли да их прегледају у целини.

ТАБЕЛА

ПОЗ   ЕКИПА УТ ПОБ НЕР ПОР ГОЛРАЗ БОД
1 Logo БАЧКА 13 11 1 1 42:10+32 34
2 Logo ВЕТЕРНИК 13 10 1 2 39:14+25 31
3 Logo ФУТОГ 13 9 2 2 44:11+33 29
4 Logo СУСЕК 13 9 1 3 33:15+18 28
5 Logo ЈЕДИНСТВО 13 8 2 3 35:17+18 26
6 Logo ВИНОГРАДАР 13 7 3 3 23:16+7 24
7 Logo ОБИЛИЋ 13 5 4 4 25:21+4 19
8 Logo ЖЕЛЕЗНИЧАР 13 5 3 5 39:24+15 18
9 Logo ЧЕНЕЈ 13 4 2 7 20:32-12 14
10 Logo ТИТЕЛ 13 3 1 9 23:27-4 10
11 Logo МОСКВА 13 3 0 10 21:47-26 9
12 Logo ХАЈДУК 13 3 0 10 15:45-30 9
13 Logo БОРАЦ 13 2 2 9 16:34-18 8
14 Logo ДИНАМО 13 1 0 12 8:70-62 3

НАПОМЕНА: Такмичење су напустили ПРОЛЕТЕР и ЦЕНТАР.

КЛУБОВИ

РЕЗУЛТАТИ

15. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 17, 2018 13:00 Ветерник
ВЕТЕРНИК ХАЈДУК

7 - 1

новембар 17, 2018 13:00 Футог
ФУТОГ ЧЕНЕЈ

5 - 1

новембар 18, 2018 13:00 Тител
ТИТЕЛ ЈЕДИНСТВО

1 - 2

новембар 18, 2018 13:00 Лединци
ВИНОГРАДАР БОРАЦ

1 - 3

новембар 18, 2018 13:00 Сусек
СУСЕК ОБИЛИЋ

5 - 0

новембар 18, 2018 13:00 Будисава
ДИНАМО БАЧКА

1 - 6

Слободне екипе: ЖЕЛЕЗНИЧАР и МОСКВА

14. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 10, 2018 13:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО ДИНАМО

8 - 1

новембар 11, 2018 13:30 Бегеч
БАЧКА СУСЕК

2 - 1

новембар 11, 2018 13:30 Вилово
ОБИЛИЋ ФУТОГ

0 - 4

новембар 11, 2018 13:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ ВЕТЕРНИК

1 - 2

новембар 11, 2018 13:30 Нови Сад
МОСКВА ЖЕЛЕЗНИЧАР

1 - 3

новембар 11, 2018 13:30 Раковац
БОРАЦ ТИТЕЛ

1 - 5

Слободне екипе: ХАЈДУК и ВИНОГРАДАР

13. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 3, 2018 13:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ХАЈДУК

7 - 0

новембар 3, 2018 13:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ОБИЛИЋ

1 - 0

новембар 3, 2018 13:30 Футог
ФУТОГ БАЧКА

1 - 1

новембар 3, 2018 13:30 Сусек
СУСЕК ДИНАМО

4 - 0

новембар 4, 2018 13:30 Раковац
БОРАЦ ЈЕДИНСТВО

1 - 4

новембар 4, 2018 13:30 Лединци
ВИНОГРАДАР МОСКВА

3 - 1

Слободне екипе: ТИТЕЛ и ЧЕНЕЈ

12. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 27, 2018 14:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО СУСЕК

1 - 2

октобар 28, 2018 14:00 Будисава
ДИНАМО ФУТОГ

0 - 9

октобар 28, 2018 14:00 Бегеч
БАЧКА ВЕТЕРНИК

3 - 1

октобар 28, 2018 14:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ЖЕЛЕЗНИЧАР

3 - 3

октобар 28, 2018 14:00 Гардиновци
ХАЈДУК ВИНОГРАДАР

0 - 2

октобар 28, 2018 14:00 Нови Сад
МОСКВА ТИТЕЛ

2 - 3

Слободне екипе: ОБИЛИЋ и БОРАЦ

11. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 20, 2018 15:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ОБИЛИЋ

1 - 1

октобар 20, 2018 15:00 Ветерник
ВЕТЕРНИК ДИНАМО

7 - 1

октобар 20, 2018 15:00 Футог
ФУТОГ СУСЕК

2 - 1

октобар 21, 2018 15:00 Раковац
БОРАЦ МОСКВА

8 - 0

октобар 21, 2018 15:00 Тител
ТИТЕЛ ХАЈДУК

1 - 4

октобар 21, 2018 15:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ЧЕНЕЈ

3 - 0

Слободне екипе: ЈЕДИНСТВО и БАЧКА

10. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 13, 2018 15:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО ФУТОГ

1 - 1

октобар 14, 2018 15:00 Сусек
СУСЕК ВЕТЕРНИК

1 - 2

октобар 14, 2018 15:00 Бегеч
БАЧКА ЖЕЛЕЗНИЧАР

2 - 1

октобар 14, 2018 15:00 Вилово
ОБИЛИЋ ВИНОГРАДАР

0 - 0

октобар 14, 2018 15:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ТИТЕЛ

2 - 0

октобар 14, 2018 15:00 Гардиновци
ХАЈДУК БОРАЦ

2 - 0

Слободне екипе: ДИНАМО и МОСКВА

9. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 6, 2018 15:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ДИНАМО

10 - 0

октобар 6, 2018 15:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ФУТОГ

1 - 0

октобар 7, 2018 15:30 Нови Сад
МОСКВА ЈЕДИНСТВО

0 - 3

октобар 7, 2018 15:30 Раковац
БОРАЦ ЧЕНЕЈ

1 - 1

октобар 7, 2018 15:30 Тител
ТИТЕЛ ОБИЛИЋ

1 - 2

октобар 7, 2018 15:30 Лединци
ВИНОГРАДАР БАЧКА

2 - 1

Слободне екипе: ХАЈДУК и СУСЕК

8. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 29, 2018 15:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО ВЕТЕРНИК

2 - 0

септембар 30, 2018 15:30 Сусек
СУСЕК ЖЕЛЕЗНИЧАР

4 - 2

септембар 30, 2018 15:30 Будисава
ДИНАМО ВИНОГРАДАР

0 - 3

септембар 30, 2018 15:30 Бегеч
БАЧКА ТИТЕЛ

2 - 0

септембар 30, 2018 15:30 Вилово
ОБИЛИЋ БОРАЦ

1 - 1

септембар 30, 2018 15:30 Гардиновци
ХАЈДУК МОСКВА

2 - 4

Слободне екипе: ФУТОГ и ЧЕНЕЈ

7. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 22, 2018 16:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ФУТОГ

4 - 2

септембар 23, 2018 16:00 Гардиновци
ХАЈДУК ЈЕДИНСТВО

1 - 4

септембар 23, 2018 16:00 Нови Сад
МОСКВА ЧЕНЕЈ

4 - 0

септембар 23, 2018 16:00 Раковац
БОРАЦ БАЧКА

0 - 2

септембар 23, 2018 16:00 Тител
ТИТЕЛ ДИНАМО

9 - 1

септембар 23, 2018 16:00 Лединци
ВИНОГРАДАР СУСЕК

1 - 1

Слободне екипе: ОБИЛИЋ и ВЕТЕРНИК

6. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 15, 2018 16:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ЖЕЛЕЗНИЧАР

3 - 1

септембар 15, 2018 16:30 Футог
ФУТОГ ВИНОГРАДАР

3 - 0

септембар 16, 2018 16:30 Сусек
СУСЕК ТИТЕЛ

3 - 2

септембар 16, 2018 16:30 Будисава
ДИНАМО БОРАЦ

2 - 0

септембар 16, 2018 16:30 Вилово
ОБИЛИЋ МОСКВА

6 - 0

септембар 16, 2018 16:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ ХАЈДУК

5 - 1

Слободне екипе: ЈЕДИНСТВО и БАЧКА

5. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 9, 2018 16:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ ЈЕДИНСТВО

3 - 2

септембар 9, 2018 16:30 Гардиновци
ХАЈДУК ОБИЛИЋ

0 - 4

септембар 9, 2018 16:30 Нови Сад
МОСКВА БАЧКА

1 - 3

септембар 9, 2018 16:30 Раковац
БОРАЦ СУСЕК

0 - 4

септембар 9, 2018 16:30 Тител
ТИТЕЛ ФУТОГ

0 - 3

септембар 9, 2018 16:30 Лединци
ВИНОГРАДАР ВЕТЕРНИК

1 - 1

Слободне екипе: ДИНАМО и ЖЕЛЕЗНИЧАР

4. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 1, 2018 16:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО ЖЕЛЕЗНИЧАР

2 - 0

септембар 1, 2018 16:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ТИТЕЛ

2 - 0

септембар 1, 2018 16:30 Футог
ФУТОГ БОРАЦ

6 - 0

септембар 2, 2018 16:30 Будисава
ДИНАМО МОСКВА

0 - 3

септембар 2, 2018 16:30 Бегеч
БАЧКА ХАЈДУК

6 - 0

септембар 2, 2018 16:30 Вилово
ОБИЛИЋ ЧЕНЕЈ

3 - 1

Слободне екипе: ВИНОГРАДАР и СУСЕК

3. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
август 26, 2018 17:00 Вилово
ОБИЛИЋ ЈЕДИНСТВО

1 - 1

август 26, 2018 17:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ БАЧКА

0 - 4

август 26, 2018 17:00 Гардиновци
ХАЈДУК ДИНАМО

2 - 0

август 26, 2018 17:00 Нови Сад
МОСКВА СУСЕК

1 - 2

август 26, 2018 17:00 Раковац
БОРАЦ ВЕТЕРНИК

0 - 3

август 26, 2018 17:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ЖЕЛЕЗНИЧАР

4 - 3

Слободне екипе: ФУТОГ и ТИТЕЛ

2. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
август 22, 2018 17:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО ВИНОГРАДАР

3 - 1

август 22, 2018 17:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ТИТЕЛ

1 - 1

август 22, 2018 17:30 Футог
ФУТОГ МОСКВА

5 - 1

август 22, 2018 17:30 Сусек
СУСЕК ХАЈДУК

2 - 1

август 22, 2018 17:30 Будисава
ДИНАМО ЧЕНЕЈ

1 - 2

август 22, 2018 17:30 Бегеч
БАЧКА ОБИЛИЋ

5 - 0

Слободне екипе: БОРАЦ и ВЕТЕРНИК

1. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
август 18, 2018 17:30 N/A
ФУТОГ ХАЈДУК

3 - 1

август 19, 2018 17:30 N/A
БАЧКА ЈЕДИНСТВО

5 - 2

август 19, 2018 17:30 N/A
ОБИЛИЋ ДИНАМО

7 - 1

август 19, 2018 17:30 N/A
ЧЕНЕЈ СУСЕК

1 - 3

август 19, 2018 17:30 N/A
МОСКВА ВЕТЕРНИК

3 - 9

август 19, 2018 17:30 N/A
БОРАЦ ЖЕЛЕЗНИЧАР

1 - 3

август 19, 2018 17:30 N/A
ТИТЕЛ ВИНОГРАДАР

0 - 2