ТАБЕЛА

ЖЕЛЕЗНИЧАР

Rank
7
Matches
26
Won
10
Tied
5
Lost
11

НАПОМЕНА:  МОСКВА је кажњена одузимањем 2 бода. БОРАЦ и ЧЕНЕЈ су кажњени одузимањем 1 бода. Такмичење су напустили ПРОЛЕТЕР и ЦЕНТАР.

РЕЗУЛТАТИ

30. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
јун 29, 2019 18:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО ТИТЕЛ

-:-

јун 29, 2019 18:30 Раковац
БОРАЦ ВИНОГРАДАР

-:-

јун 29, 2019 18:30 Гардиновци
ХАЈДУК ВЕТЕРНИК

-:-

јун 29, 2019 18:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ ФУТОГ

-:-

јун 29, 2019 18:30 Вилово
ОБИЛИЋ СУСЕК

-:-

јун 29, 2019 18:30 Бегеч
БАЧКА ДИНАМО

-:-

Слободне екипе: ЖЕЛЕЗНИЧАР и МОСКВА

29. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
јун 22, 2019 18:30 Будисава
ДИНАМО ЈЕДИНСТВО

0 - 8

јун 22, 2019 18:30 Сусек
СУСЕК БАЧКА

4 - 3

јун 22, 2019 18:30 Футог
ФУТОГ ОБИЛИЋ

10 - 1

јун 22, 2019 18:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ЧЕНЕЈ

9 - 0

јун 22, 2019 18:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР МОСКВА

3 - 1

јун 22, 2019 18:30 Тител
ТИТЕЛ БОРАЦ

3 - 1

Слободне екипе: ХАЈДУК и ВИНОГРАДАР

28. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
јун 15, 2019 18:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО БОРАЦ

4 - 2

јун 15, 2019 18:30 Нови Сад
МОСКВА ВИНОГРАДАР

1 - 1

јун 15, 2019 18:30 Гардиновци
ХАЈДУК ЖЕЛЕЗНИЧАР

0 - 0

јун 15, 2019 18:30 Вилово
ОБИЛИЋ ВЕТЕРНИК

0 - 2

јун 15, 2019 18:30 Бегеч
БАЧКА ФУТОГ

0 - 5

јун 15, 2019 18:30 Будисава
ДИНАМО СУСЕК

0 - 6

Слободне екипе: ТИТЕЛ и ЧЕНЕЈ

27. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
јун 8, 2019 18:00 Футог
ФУТОГ ДИНАМО

7 - 0

јун 8, 2019 18:00 Ветерник
ВЕТЕРНИК БАЧКА

3 - 3

јун 8, 2019 18:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ЧЕНЕЈ

3 - 0

јун 9, 2019 18:00 Сусек
СУСЕК ЈЕДИНСТВО

4 - 0

јун 9, 2019 18:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ХАЈДУК

4 - 0

јун 9, 2019 18:00 Тител
ТИТЕЛ МОСКВА

2 - 0

Слободне екипе: БОРАЦ и ОБИЛИЋ

26. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
јун 2, 2019 18:00 Нови Сад
МОСКВА БОРАЦ

0 - 4

јун 2, 2019 18:00 Гардиновци
ХАЈДУК ТИТЕЛ

2 - 2

јун 2, 2019 18:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ВИНОГРАДАР

4 - 2

јун 2, 2019 18:00 Вилово
ОБИЛИЋ ЖЕЛЕЗНИЧАР

0 - 2

јун 2, 2019 18:00 Будисава
ДИНАМО ВЕТЕРНИК

1 - 5

јун 2, 2019 18:00 Сусек
СУСЕК ФУТОГ

0 - 3

Слободне екипе: ЈЕДИНСТВО и БАЧКА

25. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
мај 25, 2019 17:30 Футог
ФУТОГ ЈЕДИНСТВО

2 - 1

мај 25, 2019 17:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК СУСЕК

1 - 1

мај 25, 2019 17:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР БАЧКА

0 - 3

мај 26, 2019 17:30 Лединци
ВИНОГРАДАР ОБИЛИЋ

2 - 1

мај 26, 2019 17:30 Тител
ТИТЕЛ ЧЕНЕЈ

2 - 2

мај 26, 2019 17:30 Раковац
БОРАЦ ХАЈДУК

3 - 2

Слободне екипе: ДИНАМО и МОСКВА

24. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
мај 18, 2019 17:00 Футог
ФУТОГ ВЕТЕРНИК

2 - 1

мај 19, 2019 17:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО МОСКВА

9 - 2

мај 19, 2019 17:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ БОРАЦ

0 - 3

мај 19, 2019 17:00 Вилово
ОБИЛИЋ ТИТЕЛ

1 - 3

мај 19, 2019 17:00 Бегеч
БАЧКА ВИНОГРАДАР

2 - 2

мај 19, 2019 17:00 Будисава
ДИНАМО ЖЕЛЕЗНИЧАР

0 - 2

Слободне екипе: ХАЈДУК и СУСЕК

23. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
мај 11, 2019 17:00 Ветерник
ВЕТЕРНИК ЈЕДИНСТВО

2 - 1

мај 11, 2019 17:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР СУСЕК

2 - 3

мај 12, 2019 17:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ДИНАМО

4 - 3

мај 12, 2019 17:00 Тител
ТИТЕЛ БАЧКА

0 - 3

мај 12, 2019 17:00 Раковац
БОРАЦ ОБИЛИЋ

5 - 0

мај 12, 2019 17:00 Нови Сад
МОСКВА ХАЈДУК

1 - 1

Слободне екипе: ФУТОГ и ЧЕНЕЈ

22. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
мај 4, 2019 17:00 Футог
ФУТОГ ЖЕЛЕЗНИЧАР

6 - 0

мај 5, 2019 17:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО ХАЈДУК

4 - 0

мај 5, 2019 17:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ МОСКВА

1 - 3

мај 5, 2019 17:00 Бегеч
БАЧКА БОРАЦ

3 - 1

мај 5, 2019 17:00 Будисава
ДИНАМО ТИТЕЛ

0 - 6

мај 5, 2019 17:00 Сусек
СУСЕК ВИНОГРАДАР

1 - 2

Слободне екипе: ВЕТЕРНИК и ОБИЛИЋ

21. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
април 29, 2019 17:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ВЕТЕРНИК

2 - 3

април 29, 2019 17:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ФУТОГ

0 - 3

април 29, 2019 17:00 Тител
ТИТЕЛ СУСЕК

3 - 1

април 29, 2019 17:00 Раковац
БОРАЦ ДИНАМО

4 - 0

април 29, 2019 17:00 Нови Сад
МОСКВА ОБИЛИЋ

1 - 0

април 29, 2019 17:00 Гардиновци
ХАЈДУК ЧЕНЕЈ

5 - 1

Слободне екипе: ЈЕДИНСТВО и БАЧКА

20. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
април 20, 2019 16:30 Футог
ФУТОГ ТИТЕЛ

5 - 0

април 20, 2019 16:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ВИНОГРАДАР

6 - 0

април 21, 2019 16:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО ЧЕНЕЈ

8 - 0

април 21, 2019 16:30 Вилово
ОБИЛИЋ ХАЈДУК

1 - 0

април 21, 2019 16:30 Бегеч
БАЧКА МОСКВА

6 - 0

април 21, 2019 16:30 Сусек
СУСЕК БОРАЦ

5 - 0

Слободне екипе: ЖЕЛЕЗНИЧАР и ДИНАМО

19. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
април 13, 2019 16:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ЈЕДИНСТВО

0 - 4

април 14, 2019 16:30 Тител
ТИТЕЛ ВЕТЕРНИК

0 - 5

април 14, 2019 16:30 Раковац
БОРАЦ ФУТОГ

1 - 6

април 14, 2019 16:30 Нови Сад
МОСКВА ДИНАМО

3 - 2

април 14, 2019 16:30 Гардиновци
ХАЈДУК БАЧКА

0 - 3

април 14, 2019 16:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ ОБИЛИЋ

3 - 1

Слободне екипе: ВИНОГРАДАР и СУСЕК

18. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
април 6, 2019 16:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК БОРАЦ

5 - 0

април 6, 2019 16:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ВИНОГРАДАР

0 - 0

април 7, 2019 16:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО ОБИЛИЋ

4 - 0

април 7, 2019 16:30 Бегеч
БАЧКА ЧЕНЕЈ

5 - 0

април 7, 2019 16:30 Будисава
ДИНАМО ХАЈДУК

1 - 1

април 7, 2019 16:30 Сусек
СУСЕК МОСКВА

3 - 0

Слободне екипе: ФУТОГ и ТИТЕЛ

17. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
март 31, 2019 16:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ЈЕДИНСТВО

1 - 1

март 31, 2019 16:00 Тител
ТИТЕЛ ЖЕЛЕЗНИЧАР

3 - 2

март 31, 2019 16:00 Нови Сад
МОСКВА ФУТОГ

0 - 8

март 31, 2019 16:00 Гардиновци
ХАЈДУК СУСЕК

0 - 1

март 31, 2019 16:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ДИНАМО

1 - 0

март 31, 2019 16:00 Вилово
ОБИЛИЋ БАЧКА

1 - 4

Слободне екипе: БОРАЦ и ВЕТЕРНИК

16. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
март 23, 2019 15:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР БОРАЦ

4 - 1

март 24, 2019 15:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО БАЧКА

3 - 0

март 24, 2019 15:30 Будисава
ДИНАМО ОБИЛИЋ

2 - 1

март 24, 2019 15:30 Сусек
СУСЕК ЧЕНЕЈ

2 - 0

март 24, 2019 15:30 Гардиновци
ХАЈДУК ФУТОГ

2 - 3

март 24, 2019 15:30 Нови Сад
МОСКВА ВЕТЕРНИК

0 - 3

март 24, 2019 15:30 Лединци
ВИНОГРАДАР ТИТЕЛ

4 - 4

15. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 17, 2018 13:00 Ветерник
ВЕТЕРНИК ХАЈДУК

7 - 1

новембар 17, 2018 13:00 Футог
ФУТОГ ЧЕНЕЈ

5 - 1

новембар 18, 2018 13:00 Тител
ТИТЕЛ ЈЕДИНСТВО

1 - 2

новембар 18, 2018 13:00 Лединци
ВИНОГРАДАР БОРАЦ

1 - 3

новембар 18, 2018 13:00 Сусек
СУСЕК ОБИЛИЋ

5 - 0

новембар 18, 2018 13:00 Будисава
ДИНАМО БАЧКА

1 - 6

Слободне екипе: ЖЕЛЕЗНИЧАР и МОСКВА

14. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 10, 2018 13:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО ДИНАМО

8 - 1

новембар 11, 2018 13:30 Бегеч
БАЧКА СУСЕК

2 - 1

новембар 11, 2018 13:30 Вилово
ОБИЛИЋ ФУТОГ

0 - 4

новембар 11, 2018 13:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ ВЕТЕРНИК

1 - 2

новембар 11, 2018 13:30 Нови Сад
МОСКВА ЖЕЛЕЗНИЧАР

1 - 3

новембар 11, 2018 13:30 Раковац
БОРАЦ ТИТЕЛ

1 - 5

Слободне екипе: ХАЈДУК и ВИНОГРАДАР

13. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 3, 2018 13:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ХАЈДУК

7 - 0

новембар 3, 2018 13:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ОБИЛИЋ

1 - 0

новембар 3, 2018 13:30 Футог
ФУТОГ БАЧКА

1 - 1

новембар 3, 2018 13:30 Сусек
СУСЕК ДИНАМО

4 - 0

новембар 4, 2018 13:30 Раковац
БОРАЦ ЈЕДИНСТВО

1 - 4

новембар 4, 2018 13:30 Лединци
ВИНОГРАДАР МОСКВА

3 - 1

Слободне екипе: ТИТЕЛ и ЧЕНЕЈ

12. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 27, 2018 14:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО СУСЕК

1 - 2

октобар 28, 2018 14:00 Будисава
ДИНАМО ФУТОГ

0 - 9

октобар 28, 2018 14:00 Бегеч
БАЧКА ВЕТЕРНИК

3 - 1

октобар 28, 2018 14:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ЖЕЛЕЗНИЧАР

3 - 3

октобар 28, 2018 14:00 Гардиновци
ХАЈДУК ВИНОГРАДАР

0 - 2

октобар 28, 2018 14:00 Нови Сад
МОСКВА ТИТЕЛ

2 - 3

Слободне екипе: ОБИЛИЋ и БОРАЦ

11. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 20, 2018 15:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ОБИЛИЋ

1 - 1

октобар 20, 2018 15:00 Ветерник
ВЕТЕРНИК ДИНАМО

7 - 1

октобар 20, 2018 15:00 Футог
ФУТОГ СУСЕК

2 - 1

октобар 21, 2018 15:00 Раковац
БОРАЦ МОСКВА

8 - 0

октобар 21, 2018 15:00 Тител
ТИТЕЛ ХАЈДУК

1 - 4

октобар 21, 2018 15:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ЧЕНЕЈ

3 - 0

Слободне екипе: ЈЕДИНСТВО и БАЧКА

10. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 13, 2018 15:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО ФУТОГ

1 - 1

октобар 14, 2018 15:00 Сусек
СУСЕК ВЕТЕРНИК

1 - 2

октобар 14, 2018 15:00 Бегеч
БАЧКА ЖЕЛЕЗНИЧАР

2 - 1

октобар 14, 2018 15:00 Вилово
ОБИЛИЋ ВИНОГРАДАР

0 - 0

октобар 14, 2018 15:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ТИТЕЛ

2 - 0

октобар 14, 2018 15:00 Гардиновци
ХАЈДУК БОРАЦ

2 - 0

Слободне екипе: ДИНАМО и МОСКВА

9. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 6, 2018 15:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ДИНАМО

10 - 0

октобар 6, 2018 15:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ФУТОГ

1 - 0

октобар 7, 2018 15:30 Нови Сад
МОСКВА ЈЕДИНСТВО

0 - 3

октобар 7, 2018 15:30 Раковац
БОРАЦ ЧЕНЕЈ

1 - 1

октобар 7, 2018 15:30 Тител
ТИТЕЛ ОБИЛИЋ

1 - 2

октобар 7, 2018 15:30 Лединци
ВИНОГРАДАР БАЧКА

2 - 1

Слободне екипе: ХАЈДУК и СУСЕК

8. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 29, 2018 15:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО ВЕТЕРНИК

2 - 0

септембар 30, 2018 15:30 Сусек
СУСЕК ЖЕЛЕЗНИЧАР

4 - 2

септембар 30, 2018 15:30 Будисава
ДИНАМО ВИНОГРАДАР

0 - 3

септембар 30, 2018 15:30 Бегеч
БАЧКА ТИТЕЛ

2 - 0

септембар 30, 2018 15:30 Вилово
ОБИЛИЋ БОРАЦ

1 - 1

септембар 30, 2018 15:30 Гардиновци
ХАЈДУК МОСКВА

2 - 4

Слободне екипе: ФУТОГ и ЧЕНЕЈ

7. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 22, 2018 16:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ФУТОГ

4 - 2

септембар 23, 2018 16:00 Гардиновци
ХАЈДУК ЈЕДИНСТВО

1 - 4

септембар 23, 2018 16:00 Нови Сад
МОСКВА ЧЕНЕЈ

4 - 0

септембар 23, 2018 16:00 Раковац
БОРАЦ БАЧКА

0 - 2

септембар 23, 2018 16:00 Тител
ТИТЕЛ ДИНАМО

9 - 1

септембар 23, 2018 16:00 Лединци
ВИНОГРАДАР СУСЕК

1 - 1

Слободне екипе: ОБИЛИЋ и ВЕТЕРНИК

6. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 15, 2018 16:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ЖЕЛЕЗНИЧАР

3 - 1

септембар 15, 2018 16:30 Футог
ФУТОГ ВИНОГРАДАР

3 - 0

септембар 16, 2018 16:30 Сусек
СУСЕК ТИТЕЛ

3 - 2

септембар 16, 2018 16:30 Будисава
ДИНАМО БОРАЦ

2 - 0

септембар 16, 2018 16:30 Вилово
ОБИЛИЋ МОСКВА

6 - 0

септембар 16, 2018 16:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ ХАЈДУК

5 - 1

Слободне екипе: ЈЕДИНСТВО и БАЧКА

5. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 9, 2018 16:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ ЈЕДИНСТВО

3 - 2

септембар 9, 2018 16:30 Гардиновци
ХАЈДУК ОБИЛИЋ

0 - 4

септембар 9, 2018 16:30 Нови Сад
МОСКВА БАЧКА

1 - 3

септембар 9, 2018 16:30 Раковац
БОРАЦ СУСЕК

0 - 4

септембар 9, 2018 16:30 Тител
ТИТЕЛ ФУТОГ

0 - 3

септембар 9, 2018 16:30 Лединци
ВИНОГРАДАР ВЕТЕРНИК

1 - 1

Слободне екипе: ДИНАМО и ЖЕЛЕЗНИЧАР

4. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 1, 2018 16:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО ЖЕЛЕЗНИЧАР

2 - 0

септембар 1, 2018 16:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ТИТЕЛ

2 - 0

септембар 1, 2018 16:30 Футог
ФУТОГ БОРАЦ

6 - 0

септембар 2, 2018 16:30 Будисава
ДИНАМО МОСКВА

0 - 3

септембар 2, 2018 16:30 Бегеч
БАЧКА ХАЈДУК

6 - 0

септембар 2, 2018 16:30 Вилово
ОБИЛИЋ ЧЕНЕЈ

3 - 1

Слободне екипе: ВИНОГРАДАР и СУСЕК

3. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
август 26, 2018 17:00 Вилово
ОБИЛИЋ ЈЕДИНСТВО

1 - 1

август 26, 2018 17:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ БАЧКА

0 - 4

август 26, 2018 17:00 Гардиновци
ХАЈДУК ДИНАМО

2 - 0

август 26, 2018 17:00 Нови Сад
МОСКВА СУСЕК

1 - 2

август 26, 2018 17:00 Раковац
БОРАЦ ВЕТЕРНИК

0 - 3

август 26, 2018 17:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ЖЕЛЕЗНИЧАР

4 - 3

Слободне екипе: ФУТОГ и ТИТЕЛ

2. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
август 22, 2018 17:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО ВИНОГРАДАР

3 - 1

август 22, 2018 17:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ТИТЕЛ

1 - 1

август 22, 2018 17:30 Футог
ФУТОГ МОСКВА

5 - 1

август 22, 2018 17:30 Сусек
СУСЕК ХАЈДУК

2 - 1

август 22, 2018 17:30 Будисава
ДИНАМО ЧЕНЕЈ

1 - 2

август 22, 2018 17:30 Бегеч
БАЧКА ОБИЛИЋ

5 - 0

Слободне екипе: БОРАЦ и ВЕТЕРНИК

1. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
август 18, 2018 17:30 N/A
ФУТОГ ХАЈДУК

3 - 1

август 19, 2018 17:30 N/A
БАЧКА ЈЕДИНСТВО

5 - 2

август 19, 2018 17:30 N/A
ОБИЛИЋ ДИНАМО

7 - 1

август 19, 2018 17:30 N/A
ЧЕНЕЈ СУСЕК

1 - 3

август 19, 2018 17:30 N/A
МОСКВА ВЕТЕРНИК

3 - 9

август 19, 2018 17:30 N/A
БОРАЦ ЖЕЛЕЗНИЧАР

1 - 3

август 19, 2018 17:30 N/A
ТИТЕЛ ВИНОГРАДАР

0 - 2