ТАБЕЛА

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo БОРАЦ 4 3 1 0 8:4+4 10
2 Logo ЈЕДИНСТВО (Г) 3 3 0 0 10:2+8 9
3 Logo ПРОЛЕТЕР 4 3 0 1 11:4+7 9
4 Logo МИЛЕТИЋ 4 2 2 0 7:5+2 8
5 Logo ТИТЕЛ 4 2 1 1 18:6+12 7
6 Logo СУСЕК 3 2 0 1 16:2+14 6
7 Logo ЖЕЛЕЗНИЧАР 4 1 2 1 3:4-1 5
8 Logo ДИНАМО 3 1 1 1 5:2+3 4
9 Logo ВИНОГРАДАР 4 1 1 2 9:10-1 4
10 Logo ЧЕНЕЈ 4 1 1 2 6:8-2 4
11 Logo ОБИЛИЋ 4 1 1 2 3:7-4 4
12 Logo ХАЈДУК (Г) 4 1 0 3 8:11-3 3
13 Logo МОСКВА 4 1 0 3 4:7-3 3
14 Logo СЛОГА 4 1 0 3 4:27-23 3
15 Logo СЛАНОБАРАЦ 3 0 0 3 3:16-13 0

РЕЗУЛТАТИ

4. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 14, 2019 16:30 Будисава
СЛАНОБАРАЦ ВИНОГРАДАР

0 - 6

септембар 14, 2019 16:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР БОРАЦ

0 - 2

септембар 15, 2019 16:30 Вилово
ОБИЛИЋ ПРОЛЕТЕР

3 - 1

септембар 15, 2019 16:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ МОСКВА

2 - 1

септембар 15, 2019 16:30 Гардиновци
ЈЕДИНСТВО (Г) ЧЕНЕЈ

2 - 1

септембар 15, 2019 16:30 Сусек
СУСЕК ХАЈДУК (Г)

4 - 0

септембар 15, 2019 16:30 N/A
ТИТЕЛ СЛОГА

10 - 1

Слободна екипа: ДИНАМО

3. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 7, 2019 16:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ОБИЛИЋ

0 - 0

септембар 7, 2019 16:30 Лединци
ВИНОГРАДАР ЈЕДИНСТВО (Г)

1 - 4

септембар 8, 2019 16:30 Раковац
БОРАЦ ТИТЕЛ

3 - 3

септембар 8, 2019 16:30 Лок
СЛОГА ДИНАМО

0 - 4

септембар 8, 2019 16:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) СЛАНОБАРАЦ

7 - 1

септембар 8, 2019 16:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ МИЛЕТИЋ

2 - 2

септембар 8, 2019 16:30 Нови Сад
МОСКВА ПРОЛЕТЕР

0 - 2

Слободна екипа: СУСЕК

2. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 1, 2019 17:00 Вилово
ОБИЛИЋ МОСКВА

0 - 2

септембар 1, 2019 17:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР ЧЕНЕЈ

3 - 0

септембар 1, 2019 17:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ВИНОГРАДАР

1 - 1

септембар 1, 2019 17:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ХАЈДУК (Г)

4 - 0

септембар 1, 2019 17:00 Сусек
СУСЕК СЛОГА

11 - 0

септембар 1, 2019 17:00 Будисава
ДИНАМО БОРАЦ

0 - 1

септембар 1, 2019 17:00 Тител
ТИТЕЛ ЖЕЛЕЗНИЧАР

1 - 2

Слободна екипа: СЛАНОБАРАЦ

1. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
август 24, 2019 17:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ДИНАМО

1 - 1

август 24, 2019 17:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ПРОЛЕТЕР

1 - 5

август 25, 2019 17:00 Тител
ТИТЕЛ ОБИЛИЋ

4 - 0

август 25, 2019 17:00 Раковац
БОРАЦ СУСЕК

2 - 1

август 25, 2019 17:00 Лок
СЛОГА СЛАНОБАРАЦ

3 - 2

август 25, 2019 17:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) МИЛЕТИЋ

1 - 2

август 25, 2019 17:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ МОСКВА

3 - 1

Слободна екипа: ЈЕДИНСТВО (Г)