ТАБЕЛА

СЛОГА

Rank
14
Matches
14
Won
1
Tied
1
Lost
12

НАПОМЕНА:  СЛОГА је кажњена одузимањем 1 бода.

РЕЗУЛТАТИ

15. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 30, 2019 13:00 Будисава
СЛАНОБАРАЦ БОРАЦ

0 - 4

децембар 1, 2019 13:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ОБИЛИЋ

3 - 2

децембар 1, 2019 13:00 Будисава
МОСКВА ВИНОГРАДАР

1 - 1

децембар 1, 2019 13:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР ХАЈДУК (Г)

4 - 0

децембар 1, 2019 13:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) СЛОГА

16 - 0

децембар 1, 2019 13:00 Сусек
СУСЕК ЖЕЛЕЗНИЧАР

3 - 1

децембар 1, 2019 13:00 Будисава
ДИНАМО ТИТЕЛ

4 - 1

Слободна екипа: МИЛЕТИЋ

БИЛТЕН БРОЈ 15

14. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 23, 2019 13:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР СЛАНОБАРАЦ

6 - 0

новембар 23, 2019 13:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ЧЕНЕЈ

2 - 2

новембар 24, 2019 13:00 Вилово
ОБИЛИЋ ДИНАМО

1 - 2

новембар 24, 2019 13:00 Тител
ТИТЕЛ СУСЕК

1 - 1

новембар 24, 2019 13:00 Раковац
БОРАЦ ЈЕДИНСТВО (Г)

1 - 2

новембар 24, 2019 13:00 Лок
СЛОГА МИЛЕТИЋ

1 - 2

новембар 24, 2019 13:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) МОСКВА

4 - 3

Слободна екипа: ПРОЛЕТЕР

БИЛТЕН БРОЈ 14

13. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 16, 2019 13:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ОБИЛИЋ

3 - 0

новембар 16, 2019 13:00 Будисава
СЛАНОБАРАЦ ТИТЕЛ

2 - 7

новембар 17, 2019 13:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ХАЈДУК (Г)

0 - 3

новембар 17, 2019 13:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР СЛОГА

9 - 2

новембар 17, 2019 13:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ БОРАЦ

1 - 0

новембар 17, 2019 13:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ЖЕЛЕЗНИЧАР

4 - 1

новембар 17, 2019 13:00 Сусек
СУСЕК ДИНАМО

6 - 1

Слободна екипа: МОСКВА

БИЛТЕН БРОЈ 13

12. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 9, 2019 13:30 Будисава
ДИНАМО СЛАНОБАРАЦ

8 - 0

новембар 9, 2019 13:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР МИЛЕТИЋ

2 - 2

новембар 10, 2019 13:30 Вилово
ОБИЛИЋ СУСЕК

2 - 4

новембар 10, 2019 13:30 Тител
ТИТЕЛ ЈЕДИНСТВО (Г)

0 - 2

новембар 10, 2019 13:30 Раковац
БОРАЦ ПРОЛЕТЕР

1 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Лок
СЛОГА МОСКВА

1 - 1

новембар 10, 2019 13:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ВИНОГРАДАР

0 - 1

Слободна екипа: ЧЕНЕЈ

БИЛТЕН БРОЈ 12

11. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 2, 2019 13:30 Будисава
СЛАНОБАРАЦ СУСЕК

3 - 8

новембар 3, 2019 13:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ОБИЛИЋ

3 - 0

новембар 3, 2019 13:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ СЛОГА

3 - 0

новембар 3, 2019 13:30 Нови Сад
МОСКВА БОРАЦ

0 - 2

новембар 3, 2019 13:30 Баноштор
ПРОЛЕТЕР ЖЕЛЕЗНИЧАР

1 - 1

новембар 3, 2019 13:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ТИТЕЛ

4 - 3

новембар 3, 2019 13:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ДИНАМО

3 - 1

Слободна екипа: ВИНОГРАДАР

БИЛТЕН БРОЈ 11

10. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 26, 2019 14:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР МОСКВА

2 - 1

октобар 27, 2019 14:00 Вилово
ОБИЛИЋ СЛАНОБАРАЦ

5 - 1

октобар 27, 2019 14:00 Сусек
СУСЕК ЈЕДИНСТВО (Г)

2 - 0

октобар 27, 2019 14:00 Будисава
ДИНАМО МИЛЕТИЋ

2 - 3

октобар 27, 2019 14:00 Тител
ТИТЕЛ ПРОЛЕТЕР

2 - 1

октобар 27, 2019 14:00 Раковац
БОРАЦ ЧЕНЕЈ

3 - 0

октобар 27, 2019 14:00 Лок
СЛОГА ВИНОГРАДАР

0 - 10

Слободна екипа: ХАЈДУК (Г)

БИЛТЕН БРОЈ 10

9. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 19, 2019 14:30 Лединци
ВИНОГРАДАР БОРАЦ

2 - 1

октобар 20, 2019 14:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) СЛОГА

7 - 0

октобар 20, 2019 14:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ ЖЕЛЕЗНИЧАР

1 - 1

октобар 20, 2019 14:30 Нови Сад
МОСКВА ТИТЕЛ

5 - 2

октобар 20, 2019 14:30 Баноштор
ПРОЛЕТЕР ДИНАМО

5 - 3

октобар 20, 2019 14:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ СУСЕК

1 - 1

октобар 20, 2019 14:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) СЛАНОБАРАЦ

8 - 2

Слободна екипа: ОБИЛИЋ

БИЛТЕН БРОЈ 9

8. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 12, 2019 15:00 Будисава
СЛАНОБАРАЦ МИЛЕТИЋ

2 - 6

октобар 12, 2019 15:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ВИНОГРАДАР

2 - 1

октобар 13, 2019 15:00 Вилово
ОБИЛИЋ ЈЕДИНСТВО (Г)

0 - 3

октобар 13, 2019 15:00 Сусек
СУСЕК ПРОЛЕТЕР

1 - 1

октобар 13, 2019 15:00 Будисава
ДИНАМО МОСКВА

6 - 2

октобар 13, 2019 15:00 Тител
ТИТЕЛ ЧЕНЕЈ

4 - 0

октобар 13, 2019 15:00 Раковац
БОРАЦ ХАЈДУК (Г)

1 - 0

Слободна екипа: СЛОГА

БИЛТЕН БРОЈ 8

7. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 5, 2019 15:30 Лединци
ВИНОГРАДАР ТИТЕЛ

3 - 3

октобар 6, 2019 15:30 Лок
СЛОГА ОБИЛИЋ

0 - 7

октобар 6, 2019 15:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ЖЕЛЕЗНИЧАР

0 - 2

октобар 6, 2019 15:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ ДИНАМО

1 - 0

октобар 6, 2019 15:30 Нови Сад
МОСКВА СУСЕК

0 - 3

октобар 6, 2019 15:30 Баноштор
ПРОЛЕТЕР СЛАНОБАРАЦ

15 - 0

октобар 6, 2019 15:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ЈЕДИНСТВО (Г)

1 - 5

Слободна екипа: БОРАЦ

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 28, 2019 15:30 Будисава
СЛАНОБАРАЦ МОСКВА

0 - 7

септембар 29, 2019 15:30 Вилово
ОБИЛИЋ МИЛЕТИЋ

3 - 7

септембар 29, 2019 15:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ПРОЛЕТЕР

2 - 0

септембар 29, 2019 15:30 Сусек
СУСЕК ЧЕНЕЈ

7 - 0

септембар 29, 2019 15:30 Будисава
ДИНАМО ВИНОГРАДАР

1 - 1

септембар 29, 2019 15:30 Тител
ТИТЕЛ ХАЈДУК (Г)

0 - 6

септембар 29, 2019 15:30 Раковац
БОРАЦ СЛОГА

10 - 0

Слободна екипа: ЖЕЛЕЗНИЧАР

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 21, 2019 16:00 Лединци
ВИНОГРАДАР СУСЕК

1 - 4

септембар 22, 2019 16:00 Раковац
БОРАЦ ОБИЛИЋ

4 - 0

септембар 22, 2019 16:00 Лок
СЛОГА ЖЕЛЕЗНИЧАР

0 - 4

септембар 22, 2019 16:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ДИНАМО

2 - 0

септембар 22, 2019 16:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ СЛАНОБАРАЦ

3 - 0

септембар 22, 2019 16:00 Нови Сад
МОСКВА ЈЕДИНСТВО (Г)

1 - 2

септембар 22, 2019 16:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР МИЛЕТИЋ

6 - 0

Слободна екипа: ТИТЕЛ

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 14, 2019 16:30 Будисава
СЛАНОБАРАЦ ВИНОГРАДАР

0 - 6

септембар 14, 2019 16:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР БОРАЦ

0 - 2

септембар 15, 2019 16:30 Вилово
ОБИЛИЋ ПРОЛЕТЕР

3 - 1

септембар 15, 2019 16:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ МОСКВА

2 - 1

септембар 15, 2019 16:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ЧЕНЕЈ

2 - 1

септембар 15, 2019 16:30 Сусек
СУСЕК ХАЈДУК (Г)

4 - 0

септембар 15, 2019 16:30 N/A
ТИТЕЛ СЛОГА

10 - 1

Слободна екипа: ДИНАМО

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 7, 2019 16:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ОБИЛИЋ

0 - 0

септембар 7, 2019 16:30 Лединци
ВИНОГРАДАР ЈЕДИНСТВО (Г)

1 - 4

септембар 8, 2019 16:30 Раковац
БОРАЦ ТИТЕЛ

3 - 3

септембар 8, 2019 16:30 Лок
СЛОГА ДИНАМО

0 - 4

септембар 8, 2019 16:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) СЛАНОБАРАЦ

7 - 1

септембар 8, 2019 16:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ МИЛЕТИЋ

2 - 2

септембар 8, 2019 16:30 Нови Сад
МОСКВА ПРОЛЕТЕР

0 - 2

Слободна екипа: СУСЕК

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 1, 2019 17:00 Вилово
ОБИЛИЋ МОСКВА

0 - 2

септембар 1, 2019 17:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР ЧЕНЕЈ

3 - 0

септембар 1, 2019 17:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ВИНОГРАДАР

1 - 1

септембар 1, 2019 17:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ХАЈДУК (Г)

4 - 0

септембар 1, 2019 17:00 Сусек
СУСЕК СЛОГА

11 - 0

септембар 1, 2019 17:00 Будисава
ДИНАМО БОРАЦ

0 - 1

септембар 1, 2019 17:00 Тител
ТИТЕЛ ЖЕЛЕЗНИЧАР

1 - 2

Слободна екипа: СЛАНОБАРАЦ

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
август 24, 2019 17:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ДИНАМО

1 - 1

август 24, 2019 17:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ПРОЛЕТЕР

1 - 5

август 25, 2019 17:00 Тител
ТИТЕЛ ОБИЛИЋ

4 - 0

август 25, 2019 17:00 Раковац
БОРАЦ СУСЕК

2 - 1

август 25, 2019 17:00 Лок
СЛОГА СЛАНОБАРАЦ

3 - 2

август 25, 2019 17:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) МИЛЕТИЋ

1 - 2

август 25, 2019 17:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ МОСКВА

3 - 1

Слободна екипа: ЈЕДИНСТВО (Г)

БИЛТЕН БРОЈ 1