ТАБЕЛА

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈЕДИНСТВО (Г) 15 14 0 1 58:11+47 42
2 Logo СУСЕК 16 12 3 1 68:14+54 39
3 Logo ПРОЛЕТЕР 16 10 2 4 58:19+39 32
4 Logo БОРАЦ 16 10 1 5 36:18+18 31
5 Logo МИЛЕТИЋ 16 9 4 3 39:33+6 31
6 Logo ТИТЕЛ 16 7 3 6 50:34+16 24
7 Logo ДИНАМО 16 7 2 7 46:28+18 23
8 Logo ВИНОГРАДАР 16 6 5 5 40:30+10 23
9 Logo ЖЕЛЕЗНИЧАР 16 6 5 5 26:35-9 23
10 Logo ХАЈДУК (Г) 16 7 0 9 33:26+7 21
11 Logo ЧЕНЕЈ 16 6 3 7 23:31-8 21
12 Logo МОСКВА 16 4 2 10 27:35-8 14
13 Logo ОБИЛИЋ 16 3 1 12 24:41-17 10
14 Logo СЛАНОБАРАЦ 15 1 0 14 16:95-79 3
15 Logo СЛОГА 16 1 1 14 10:104-94 3

НАПОМЕНА:  СЛОГА је кажњена одузимањем 1 бода.

РЕЗУЛТАТИ

17. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 14. 03. 2020. 15:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ТИТЕЛ

0 - 7

Нед. 15. 03. 2020. 15:30 Будисава
МОСКВА ОБИЛИЋ

2 - 1

Нед. 15. 03. 2020. 15:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ ПРОЛЕТЕР

0 - 1

Нед. 15. 03. 2020. 15:30 Лединци
ВИНОГРАДАР МИЛЕТИЋ

3 - 2

Нед. 15. 03. 2020. 15:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ЈЕДИНСТВО (Г)

0 - 1

Нед. 15. 03. 2020. 15:30 Лок
СЛОГА СУСЕК

0 - 5

Нед. 15. 03. 2020. 15:30 Раковац
БОРАЦ ДИНАМО

0 - 2

Слободна екипа: СЛАНОБАРАЦ

16. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 07. 03. 2020. 15:30 Будисава
СЛАНОБАРАЦ СЛОГА

3 - 2

Нед. 08. 03. 2020. 15:30 Вилово
ОБИЛИЋ ТИТЕЛ

0 - 2

Нед. 08. 03. 2020. 15:30 Будисава
ДИНАМО ЖЕЛЕЗНИЧАР

11 - 1

Нед. 08. 03. 2020. 15:30 Сусек
СУСЕК БОРАЦ

7 - 1

Нед. 08. 03. 2020. 15:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ХАЈДУК (Г)

3 - 0

Нед. 08. 03. 2020. 15:30 Баноштор
ПРОЛЕТЕР ВИНОГРАДАР

4 - 3

Нед. 08. 03. 2020. 15:30 Нови Сад
МОСКВА ЧЕНЕЈ

0 - 4

Слободна екипа: ЈЕДИНСТВО (Г)

БИЛТЕН БРОЈ 16

15. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 30. 11. 2019. 13:00 Будисава
СЛАНОБАРАЦ БОРАЦ

0 - 4

Нед. 01. 12. 2019. 13:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ОБИЛИЋ

3 - 2

Нед. 01. 12. 2019. 13:00 Будисава
МОСКВА ВИНОГРАДАР

1 - 1

Нед. 01. 12. 2019. 13:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР ХАЈДУК (Г)

4 - 0

Нед. 01. 12. 2019. 13:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) СЛОГА

16 - 0

Нед. 01. 12. 2019. 13:00 Сусек
СУСЕК ЖЕЛЕЗНИЧАР

3 - 1

Нед. 01. 12. 2019. 13:00 Будисава
ДИНАМО ТИТЕЛ

4 - 1

Слободна екипа: МИЛЕТИЋ

БИЛТЕН БРОЈ 15

14. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР СЛАНОБАРАЦ

6 - 0

Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ЧЕНЕЈ

2 - 2

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 Вилово
ОБИЛИЋ ДИНАМО

1 - 2

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 Тител
ТИТЕЛ СУСЕК

1 - 1

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 Раковац
БОРАЦ ЈЕДИНСТВО (Г)

1 - 2

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 Лок
СЛОГА МИЛЕТИЋ

1 - 2

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) МОСКВА

4 - 3

Слободна екипа: ПРОЛЕТЕР

БИЛТЕН БРОЈ 14

13. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ОБИЛИЋ

3 - 0

Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Будисава
СЛАНОБАРАЦ ТИТЕЛ

2 - 7

Нед. 17. 11. 2019. 13:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ХАЈДУК (Г)

0 - 3

Нед. 17. 11. 2019. 13:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР СЛОГА

9 - 2

Нед. 17. 11. 2019. 13:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ БОРАЦ

1 - 0

Нед. 17. 11. 2019. 13:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ЖЕЛЕЗНИЧАР

4 - 1

Нед. 17. 11. 2019. 13:00 Сусек
СУСЕК ДИНАМО

6 - 1

Слободна екипа: МОСКВА

БИЛТЕН БРОЈ 13

12. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 09. 11. 2019. 13:30 Будисава
ДИНАМО СЛАНОБАРАЦ

8 - 0

Суб. 09. 11. 2019. 13:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР МИЛЕТИЋ

2 - 2

Нед. 10. 11. 2019. 13:30 Вилово
ОБИЛИЋ СУСЕК

2 - 4

Нед. 10. 11. 2019. 13:30 Тител
ТИТЕЛ ЈЕДИНСТВО (Г)

0 - 2

Нед. 10. 11. 2019. 13:30 Раковац
БОРАЦ ПРОЛЕТЕР

1 - 0

Нед. 10. 11. 2019. 13:30 Лок
СЛОГА МОСКВА

1 - 1

Нед. 10. 11. 2019. 13:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ВИНОГРАДАР

0 - 1

Слободна екипа: ЧЕНЕЈ

БИЛТЕН БРОЈ 12

11. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 02. 11. 2019. 13:30 Будисава
СЛАНОБАРАЦ СУСЕК

3 - 8

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ОБИЛИЋ

3 - 0

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ СЛОГА

3 - 0

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Нови Сад
МОСКВА БОРАЦ

0 - 2

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Баноштор
ПРОЛЕТЕР ЖЕЛЕЗНИЧАР

1 - 1

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ТИТЕЛ

4 - 3

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ДИНАМО

3 - 1

Слободна екипа: ВИНОГРАДАР

БИЛТЕН БРОЈ 11

10. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР МОСКВА

2 - 1

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Вилово
ОБИЛИЋ СЛАНОБАРАЦ

5 - 1

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Сусек
СУСЕК ЈЕДИНСТВО (Г)

2 - 0

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Будисава
ДИНАМО МИЛЕТИЋ

2 - 3

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Тител
ТИТЕЛ ПРОЛЕТЕР

2 - 1

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Раковац
БОРАЦ ЧЕНЕЈ

3 - 0

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Лок
СЛОГА ВИНОГРАДАР

0 - 10

Слободна екипа: ХАЈДУК (Г)

БИЛТЕН БРОЈ 10

9. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 19. 10. 2019. 14:30 Лединци
ВИНОГРАДАР БОРАЦ

2 - 1

Нед. 20. 10. 2019. 14:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) СЛОГА

7 - 0

Нед. 20. 10. 2019. 14:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ ЖЕЛЕЗНИЧАР

1 - 1

Нед. 20. 10. 2019. 14:30 Нови Сад
МОСКВА ТИТЕЛ

5 - 2

Нед. 20. 10. 2019. 14:30 Баноштор
ПРОЛЕТЕР ДИНАМО

5 - 3

Нед. 20. 10. 2019. 14:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ СУСЕК

1 - 1

Нед. 20. 10. 2019. 14:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) СЛАНОБАРАЦ

8 - 2

Слободна екипа: ОБИЛИЋ

БИЛТЕН БРОЈ 9

8. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Будисава
СЛАНОБАРАЦ МИЛЕТИЋ

2 - 6

Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ВИНОГРАДАР

2 - 1

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 Вилово
ОБИЛИЋ ЈЕДИНСТВО (Г)

0 - 3

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 Сусек
СУСЕК ПРОЛЕТЕР

1 - 1

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 Будисава
ДИНАМО МОСКВА

6 - 2

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 Тител
ТИТЕЛ ЧЕНЕЈ

4 - 0

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 Раковац
БОРАЦ ХАЈДУК (Г)

1 - 0

Слободна екипа: СЛОГА

БИЛТЕН БРОЈ 8

7. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 05. 10. 2019. 15:30 Лединци
ВИНОГРАДАР ТИТЕЛ

3 - 3

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Лок
СЛОГА ОБИЛИЋ

0 - 7

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ЖЕЛЕЗНИЧАР

0 - 2

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ ДИНАМО

1 - 0

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Нови Сад
МОСКВА СУСЕК

0 - 3

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Баноштор
ПРОЛЕТЕР СЛАНОБАРАЦ

15 - 0

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ЈЕДИНСТВО (Г)

1 - 5

Слободна екипа: БОРАЦ

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Будисава
СЛАНОБАРАЦ МОСКВА

0 - 7

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Вилово
ОБИЛИЋ МИЛЕТИЋ

3 - 7

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ПРОЛЕТЕР

2 - 0

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Сусек
СУСЕК ЧЕНЕЈ

7 - 0

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Будисава
ДИНАМО ВИНОГРАДАР

1 - 1

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Тител
ТИТЕЛ ХАЈДУК (Г)

0 - 6

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Раковац
БОРАЦ СЛОГА

10 - 0

Слободна екипа: ЖЕЛЕЗНИЧАР

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Лединци
ВИНОГРАДАР СУСЕК

1 - 4

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Раковац
БОРАЦ ОБИЛИЋ

4 - 0

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Лок
СЛОГА ЖЕЛЕЗНИЧАР

0 - 4

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ДИНАМО

2 - 0

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ СЛАНОБАРАЦ

3 - 0

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Нови Сад
МОСКВА ЈЕДИНСТВО (Г)

1 - 2

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР МИЛЕТИЋ

6 - 0

Слободна екипа: ТИТЕЛ

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 14. 09. 2019. 16:30 Будисава
СЛАНОБАРАЦ ВИНОГРАДАР

0 - 6

Суб. 14. 09. 2019. 16:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР БОРАЦ

0 - 2

Нед. 15. 09. 2019. 16:30 Вилово
ОБИЛИЋ ПРОЛЕТЕР

3 - 1

Нед. 15. 09. 2019. 16:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ МОСКВА

2 - 1

Нед. 15. 09. 2019. 16:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ЧЕНЕЈ

2 - 1

Нед. 15. 09. 2019. 16:30 Сусек
СУСЕК ХАЈДУК (Г)

4 - 0

Нед. 15. 09. 2019. 16:30 N/A
ТИТЕЛ СЛОГА

10 - 1

Слободна екипа: ДИНАМО

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ОБИЛИЋ

0 - 0

Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Лединци
ВИНОГРАДАР ЈЕДИНСТВО (Г)

1 - 4

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Раковац
БОРАЦ ТИТЕЛ

3 - 3

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Лок
СЛОГА ДИНАМО

0 - 4

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) СЛАНОБАРАЦ

7 - 1

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ МИЛЕТИЋ

2 - 2

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Нови Сад
МОСКВА ПРОЛЕТЕР

0 - 2

Слободна екипа: СУСЕК

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Нед. 01. 09. 2019. 17:00 Вилово
ОБИЛИЋ МОСКВА

0 - 2

Нед. 01. 09. 2019. 17:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР ЧЕНЕЈ

3 - 0

Нед. 01. 09. 2019. 17:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ВИНОГРАДАР

1 - 1

Нед. 01. 09. 2019. 17:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ХАЈДУК (Г)

4 - 0

Нед. 01. 09. 2019. 17:00 Сусек
СУСЕК СЛОГА

11 - 0

Нед. 01. 09. 2019. 17:00 Будисава
ДИНАМО БОРАЦ

0 - 1

Нед. 01. 09. 2019. 17:00 Тител
ТИТЕЛ ЖЕЛЕЗНИЧАР

1 - 2

Слободна екипа: СЛАНОБАРАЦ

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ДИНАМО

1 - 1

Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ПРОЛЕТЕР

1 - 5

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Тител
ТИТЕЛ ОБИЛИЋ

4 - 0

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Раковац
БОРАЦ СУСЕК

2 - 1

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Лок
СЛОГА СЛАНОБАРАЦ

3 - 2

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) МИЛЕТИЋ

1 - 2

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ МОСКВА

3 - 1

Слободна екипа: ЈЕДИНСТВО (Г)

БИЛТЕН БРОЈ 1