TABELA

POZ   EKIPA U P N I GOLRAZ B
1 Logo JEDINSTVO (G) 15 14 0 1 58:11+47 42
2 Logo SUSEK 16 12 3 1 68:14+54 39
3 Logo PROLETER 16 10 2 4 58:19+39 32
4 Logo BORAC 16 10 1 5 36:18+18 31
5 Logo MILETIĆ 16 9 4 3 39:33+6 31
6 Logo TITEL 16 7 3 6 50:34+16 24
7 Logo DINAMO 16 7 2 7 46:28+18 23
8 Logo VINOGRADAR 16 6 5 5 40:30+10 23
9 Logo ŽELEZNIČAR 16 6 5 5 26:35-9 23
10 Logo HAJDUK (G) 16 7 0 9 33:26+7 21
11 Logo ČENEJ 16 6 3 7 23:31-8 21
12 Logo MOSKVA 16 4 2 10 27:35-8 14
13 Logo OBILIĆ 16 3 1 12 24:41-17 10
14 Logo SLANOBARAC 15 1 0 14 16:95-79 3
15 Logo SLOGA 16 1 1 14 10:104-94 3

NAPOMENA:  SLOGA je kažnjena oduzimanjem 1 boda.

REZULTATI

17. KOLO

UTAKMICA REZULTAT
Sub. 14. 03. 2020. 15:30 Novi Sad
ŽELEZNIČAR TITEL

0 - 7

Ned. 15. 03. 2020. 15:30 Budisava
MOSKVA OBILIĆ

2 - 1

Ned. 15. 03. 2020. 15:30 Čenej
ČENEJ PROLETER

0 - 1

Ned. 15. 03. 2020. 15:30 Ledinci
VINOGRADAR MILETIĆ

3 - 2

Ned. 15. 03. 2020. 15:30 Gardinovci
HAJDUK (G) JEDINSTVO (G)

0 - 1

Ned. 15. 03. 2020. 15:30 Lok
SLOGA SUSEK

0 - 5

Ned. 15. 03. 2020. 15:30 Rakovac
BORAC DINAMO

0 - 2

Slobodna ekipa: SLANOBARAC

16. KOLO

UTAKMICA REZULTAT
Sub. 07. 03. 2020. 15:30 Budisava
SLANOBARAC SLOGA

3 - 2

Ned. 08. 03. 2020. 15:30 Vilovo
OBILIĆ TITEL

0 - 2

Ned. 08. 03. 2020. 15:30 Budisava
DINAMO ŽELEZNIČAR

11 - 1

Ned. 08. 03. 2020. 15:30 Susek
SUSEK BORAC

7 - 1

Ned. 08. 03. 2020. 15:30 Mošorin
MILETIĆ HAJDUK (G)

3 - 0

Ned. 08. 03. 2020. 15:30 Banoštor
PROLETER VINOGRADAR

4 - 3

Ned. 08. 03. 2020. 15:30 Novi Sad
MOSKVA ČENEJ

0 - 4

Slobodna ekipa: JEDINSTVO (G)

BILTEN BROJ 16

15. KOLO

UTAKMICA REZULTAT
Sub. 30. 11. 2019. 13:00 Budisava
SLANOBARAC BORAC

0 - 4

Ned. 01. 12. 2019. 13:00 Čenej
ČENEJ OBILIĆ

3 - 2

Ned. 01. 12. 2019. 13:00 Budisava
MOSKVA VINOGRADAR

1 - 1

Ned. 01. 12. 2019. 13:00 Banoštor
PROLETER HAJDUK (G)

4 - 0

Ned. 01. 12. 2019. 13:00 Gospođinci
JEDINSTVO (G) SLOGA

16 - 0

Ned. 01. 12. 2019. 13:00 Susek
SUSEK ŽELEZNIČAR

3 - 1

Ned. 01. 12. 2019. 13:00 Budisava
DINAMO TITEL

4 - 1

Slobodna ekipa: MILETIĆ

BILTEN BROJ 15

14. KOLO

UTAKMICA REZULTAT
Sub. 23. 11. 2019. 13:00 Novi Sad
ŽELEZNIČAR SLANOBARAC

6 - 0

Sub. 23. 11. 2019. 13:00 Ledinci
VINOGRADAR ČENEJ

2 - 2

Ned. 24. 11. 2019. 13:00 Vilovo
OBILIĆ DINAMO

1 - 2

Ned. 24. 11. 2019. 13:00 Titel
TITEL SUSEK

1 - 1

Ned. 24. 11. 2019. 13:00 Rakovac
BORAC JEDINSTVO (G)

1 - 2

Ned. 24. 11. 2019. 13:00 Lok
SLOGA MILETIĆ

1 - 2

Ned. 24. 11. 2019. 13:00 Gardinovci
HAJDUK (G) MOSKVA

4 - 3

Slobodna ekipa: PROLETER

BILTEN BROJ 14

13. KOLO

UTAKMICA REZULTAT
Sub. 16. 11. 2019. 13:00 Ledinci
VINOGRADAR OBILIĆ

3 - 0

Sub. 16. 11. 2019. 13:00 Budisava
SLANOBARAC TITEL

2 - 7

Ned. 17. 11. 2019. 13:00 Čenej
ČENEJ HAJDUK (G)

0 - 3

Ned. 17. 11. 2019. 13:00 Banoštor
PROLETER SLOGA

9 - 2

Ned. 17. 11. 2019. 13:00 Mošorin
MILETIĆ BORAC

1 - 0

Ned. 17. 11. 2019. 13:00 Gospođinci
JEDINSTVO (G) ŽELEZNIČAR

4 - 1

Ned. 17. 11. 2019. 13:00 Susek
SUSEK DINAMO

6 - 1

Slobodna ekipa: MOSKVA

BILTEN BROJ 13

12. KOLO

UTAKMICA REZULTAT
Sub. 09. 11. 2019. 13:30 Budisava
DINAMO SLANOBARAC

8 - 0

Sub. 09. 11. 2019. 13:30 Novi Sad
ŽELEZNIČAR MILETIĆ

2 - 2

Ned. 10. 11. 2019. 13:30 Vilovo
OBILIĆ SUSEK

2 - 4

Ned. 10. 11. 2019. 13:30 Titel
TITEL JEDINSTVO (G)

0 - 2

Ned. 10. 11. 2019. 13:30 Rakovac
BORAC PROLETER

1 - 0

Ned. 10. 11. 2019. 13:30 Lok
SLOGA MOSKVA

1 - 1

Ned. 10. 11. 2019. 13:30 Gardinovci
HAJDUK (G) VINOGRADAR

0 - 1

Slobodna ekipa: ČENEJ

BILTEN BROJ 12

11. KOLO

UTAKMICA REZULTAT
Sub. 02. 11. 2019. 13:30 Budisava
SLANOBARAC SUSEK

3 - 8

Ned. 03. 11. 2019. 13:30 Gardinovci
HAJDUK (G) OBILIĆ

3 - 0

Ned. 03. 11. 2019. 13:30 Čenej
ČENEJ SLOGA

3 - 0

Ned. 03. 11. 2019. 13:30 Novi Sad
MOSKVA BORAC

0 - 2

Ned. 03. 11. 2019. 13:30 Banoštor
PROLETER ŽELEZNIČAR

1 - 1

Ned. 03. 11. 2019. 13:30 Mošorin
MILETIĆ TITEL

4 - 3

Ned. 03. 11. 2019. 13:30 Gospođinci
JEDINSTVO (G) DINAMO

3 - 1

Slobodna ekipa: VINOGRADAR

BILTEN BROJ 11

10. KOLO

UTAKMICA REZULTAT
Sub. 26. 10. 2019. 14:00 Novi Sad
ŽELEZNIČAR MOSKVA

2 - 1

Ned. 27. 10. 2019. 14:00 Vilovo
OBILIĆ SLANOBARAC

5 - 1

Ned. 27. 10. 2019. 14:00 Susek
SUSEK JEDINSTVO (G)

2 - 0

Ned. 27. 10. 2019. 14:00 Budisava
DINAMO MILETIĆ

2 - 3

Ned. 27. 10. 2019. 14:00 Titel
TITEL PROLETER

2 - 1

Ned. 27. 10. 2019. 14:00 Rakovac
BORAC ČENEJ

3 - 0

Ned. 27. 10. 2019. 14:00 Lok
SLOGA VINOGRADAR

0 - 10

Slobodna ekipa: HAJDUK (G)

BILTEN BROJ 10

9. KOLO

UTAKMICA REZULTAT
Sub. 19. 10. 2019. 14:30 Ledinci
VINOGRADAR BORAC

2 - 1

Ned. 20. 10. 2019. 14:30 Gardinovci
HAJDUK (G) SLOGA

7 - 0

Ned. 20. 10. 2019. 14:30 Čenej
ČENEJ ŽELEZNIČAR

1 - 1

Ned. 20. 10. 2019. 14:30 Novi Sad
MOSKVA TITEL

5 - 2

Ned. 20. 10. 2019. 14:30 Banoštor
PROLETER DINAMO

5 - 3

Ned. 20. 10. 2019. 14:30 Mošorin
MILETIĆ SUSEK

1 - 1

Ned. 20. 10. 2019. 14:30 Gospođinci
JEDINSTVO (G) SLANOBARAC

8 - 2

Slobodna ekipa: OBILIĆ

BILTEN BROJ 9

8. KOLO

UTAKMICA REZULTAT
Sub. 12. 10. 2019. 15:00 Budisava
SLANOBARAC MILETIĆ

2 - 6

Sub. 12. 10. 2019. 15:00 Novi Sad
ŽELEZNIČAR VINOGRADAR

2 - 1

Ned. 13. 10. 2019. 15:00 Vilovo
OBILIĆ JEDINSTVO (G)

0 - 3

Ned. 13. 10. 2019. 15:00 Susek
SUSEK PROLETER

1 - 1

Ned. 13. 10. 2019. 15:00 Budisava
DINAMO MOSKVA

6 - 2

Ned. 13. 10. 2019. 15:00 Titel
TITEL ČENEJ

4 - 0

Ned. 13. 10. 2019. 15:00 Rakovac
BORAC HAJDUK (G)

1 - 0

Slobodna ekipa: SLOGA

BILTEN BROJ 8

7. KOLO

UTAKMICA REZULTAT
Sub. 05. 10. 2019. 15:30 Ledinci
VINOGRADAR TITEL

3 - 3

Ned. 06. 10. 2019. 15:30 Lok
SLOGA OBILIĆ

0 - 7

Ned. 06. 10. 2019. 15:30 Gardinovci
HAJDUK (G) ŽELEZNIČAR

0 - 2

Ned. 06. 10. 2019. 15:30 Čenej
ČENEJ DINAMO

1 - 0

Ned. 06. 10. 2019. 15:30 Novi Sad
MOSKVA SUSEK

0 - 3

Ned. 06. 10. 2019. 15:30 Banoštor
PROLETER SLANOBARAC

15 - 0

Ned. 06. 10. 2019. 15:30 Mošorin
MILETIĆ JEDINSTVO (G)

1 - 5

Slobodna ekipa: BORAC

BILTEN BROJ 7

6. KOLO

UTAKMICA REZULTAT
Sub. 28. 09. 2019. 15:30 Budisava
SLANOBARAC MOSKVA

0 - 7

Ned. 29. 09. 2019. 15:30 Vilovo
OBILIĆ MILETIĆ

3 - 7

Ned. 29. 09. 2019. 15:30 Gospođinci
JEDINSTVO (G) PROLETER

2 - 0

Ned. 29. 09. 2019. 15:30 Susek
SUSEK ČENEJ

7 - 0

Ned. 29. 09. 2019. 15:30 Budisava
DINAMO VINOGRADAR

1 - 1

Ned. 29. 09. 2019. 15:30 Titel
TITEL HAJDUK (G)

0 - 6

Ned. 29. 09. 2019. 15:30 Rakovac
BORAC SLOGA

10 - 0

Slobodna ekipa: ŽELEZNIČAR

BILTEN BROJ 6

5. KOLO

UTAKMICA REZULTAT
Sub. 21. 09. 2019. 16:00 Ledinci
VINOGRADAR SUSEK

1 - 4

Ned. 22. 09. 2019. 16:00 Rakovac
BORAC OBILIĆ

4 - 0

Ned. 22. 09. 2019. 16:00 Lok
SLOGA ŽELEZNIČAR

0 - 4

Ned. 22. 09. 2019. 16:00 Gardinovci
HAJDUK (G) DINAMO

2 - 0

Ned. 22. 09. 2019. 16:00 Čenej
ČENEJ SLANOBARAC

3 - 0

Ned. 22. 09. 2019. 16:00 Novi Sad
MOSKVA JEDINSTVO (G)

1 - 2

Ned. 22. 09. 2019. 16:00 Banoštor
PROLETER MILETIĆ

6 - 0

Slobodna ekipa: TITEL

BILTEN BROJ 5

4. KOLO

UTAKMICA REZULTAT
Sub. 14. 09. 2019. 16:30 Budisava
SLANOBARAC VINOGRADAR

0 - 6

Sub. 14. 09. 2019. 16:30 Novi Sad
ŽELEZNIČAR BORAC

0 - 2

Ned. 15. 09. 2019. 16:30 Vilovo
OBILIĆ PROLETER

3 - 1

Ned. 15. 09. 2019. 16:30 Mošorin
MILETIĆ MOSKVA

2 - 1

Ned. 15. 09. 2019. 16:30 Gospođinci
JEDINSTVO (G) ČENEJ

2 - 1

Ned. 15. 09. 2019. 16:30 Susek
SUSEK HAJDUK (G)

4 - 0

Ned. 15. 09. 2019. 16:30 N/A
TITEL SLOGA

10 - 1

Slobodna ekipa: DINAMO

BILTEN BROJ 4

3. KOLO

UTAKMICA REZULTAT
Sub. 07. 09. 2019. 16:30 Novi Sad
ŽELEZNIČAR OBILIĆ

0 - 0

Sub. 07. 09. 2019. 16:30 Ledinci
VINOGRADAR JEDINSTVO (G)

1 - 4

Ned. 08. 09. 2019. 16:30 Rakovac
BORAC TITEL

3 - 3

Ned. 08. 09. 2019. 16:30 Lok
SLOGA DINAMO

0 - 4

Ned. 08. 09. 2019. 16:30 Gardinovci
HAJDUK (G) SLANOBARAC

7 - 1

Ned. 08. 09. 2019. 16:30 Čenej
ČENEJ MILETIĆ

2 - 2

Ned. 08. 09. 2019. 16:30 Novi Sad
MOSKVA PROLETER

0 - 2

Slobodna ekipa: SUSEK

BILTEN BROJ 3

2. KOLO

UTAKMICA REZULTAT
Ned. 01. 09. 2019. 17:00 Vilovo
OBILIĆ MOSKVA

0 - 2

Ned. 01. 09. 2019. 17:00 Banoštor
PROLETER ČENEJ

3 - 0

Ned. 01. 09. 2019. 17:00 Mošorin
MILETIĆ VINOGRADAR

1 - 1

Ned. 01. 09. 2019. 17:00 Gospođinci
JEDINSTVO (G) HAJDUK (G)

4 - 0

Ned. 01. 09. 2019. 17:00 Susek
SUSEK SLOGA

11 - 0

Ned. 01. 09. 2019. 17:00 Budisava
DINAMO BORAC

0 - 1

Ned. 01. 09. 2019. 17:00 Titel
TITEL ŽELEZNIČAR

1 - 2

Slobodna ekipa: SLANOBARAC

BILTEN BROJ 2

1. KOLO

UTAKMICA REZULTAT
Sub. 24. 08. 2019. 17:00 Novi Sad
ŽELEZNIČAR DINAMO

1 - 1

Sub. 24. 08. 2019. 17:00 Ledinci
VINOGRADAR PROLETER

1 - 5

Ned. 25. 08. 2019. 17:00 Titel
TITEL OBILIĆ

4 - 0

Ned. 25. 08. 2019. 17:00 Rakovac
BORAC SUSEK

2 - 1

Ned. 25. 08. 2019. 17:00 Lok
SLOGA SLANOBARAC

3 - 2

Ned. 25. 08. 2019. 17:00 Gardinovci
HAJDUK (G) MILETIĆ

1 - 2

Ned. 25. 08. 2019. 17:00 Čenej
ČENEJ MOSKVA

3 - 1

Slobodna ekipa: JEDINSTVO (G)

BILTEN BROJ 1
GRADSKA LIGA NOVOG SADA – TABELA I REZULTATI 2018/2019.