ТАБЕЛА

ДИНАМО

Rank
11
Matches
14
Won
5
Tied
2
Lost
7

Next Match

ДИНАМО ЖЕЛЕЗНИЧАР

16. Match Day

8. марта 2020 3:30 pm Будисава

 

НАПОМЕНА:  СЛОГА је кажњена одузимањем 1 бода.

РЕЗУЛТАТИ

15. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
30 новембра, 2019 13:00 Будисава
СЛАНОБАРАЦ БОРАЦ

0 - 4

1 децембра, 2019 13:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ОБИЛИЋ

3 - 2

1 децембра, 2019 13:00 Будисава
МОСКВА ВИНОГРАДАР

1 - 1

1 децембра, 2019 13:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР ХАЈДУК (Г)

4 - 0

1 децембра, 2019 13:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) СЛОГА

16 - 0

1 децембра, 2019 13:00 Сусек
СУСЕК ЖЕЛЕЗНИЧАР

3 - 1

1 децембра, 2019 13:00 Будисава
ДИНАМО ТИТЕЛ

4 - 1

Слободна екипа: МИЛЕТИЋ

БИЛТЕН БРОЈ 15

14. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
23 новембра, 2019 13:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР СЛАНОБАРАЦ

6 - 0

23 новембра, 2019 13:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ЧЕНЕЈ

2 - 2

24 новембра, 2019 13:00 Вилово
ОБИЛИЋ ДИНАМО

1 - 2

24 новембра, 2019 13:00 Тител
ТИТЕЛ СУСЕК

1 - 1

24 новембра, 2019 13:00 Раковац
БОРАЦ ЈЕДИНСТВО (Г)

1 - 2

24 новембра, 2019 13:00 Лок
СЛОГА МИЛЕТИЋ

1 - 2

24 новембра, 2019 13:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) МОСКВА

4 - 3

Слободна екипа: ПРОЛЕТЕР

БИЛТЕН БРОЈ 14

13. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
16 новембра, 2019 13:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ОБИЛИЋ

3 - 0

16 новембра, 2019 13:00 Будисава
СЛАНОБАРАЦ ТИТЕЛ

2 - 7

17 новембра, 2019 13:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ХАЈДУК (Г)

0 - 3

17 новембра, 2019 13:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР СЛОГА

9 - 2

17 новембра, 2019 13:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ БОРАЦ

1 - 0

17 новембра, 2019 13:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ЖЕЛЕЗНИЧАР

4 - 1

17 новембра, 2019 13:00 Сусек
СУСЕК ДИНАМО

6 - 1

Слободна екипа: МОСКВА

БИЛТЕН БРОЈ 13

12. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
9 новембра, 2019 13:30 Будисава
ДИНАМО СЛАНОБАРАЦ

8 - 0

9 новембра, 2019 13:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР МИЛЕТИЋ

2 - 2

10 новембра, 2019 13:30 Вилово
ОБИЛИЋ СУСЕК

2 - 4

10 новембра, 2019 13:30 Тител
ТИТЕЛ ЈЕДИНСТВО (Г)

0 - 2

10 новембра, 2019 13:30 Раковац
БОРАЦ ПРОЛЕТЕР

1 - 0

10 новембра, 2019 13:30 Лок
СЛОГА МОСКВА

1 - 1

10 новембра, 2019 13:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ВИНОГРАДАР

0 - 1

Слободна екипа: ЧЕНЕЈ

БИЛТЕН БРОЈ 12

11. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
2 новембра, 2019 13:30 Будисава
СЛАНОБАРАЦ СУСЕК

3 - 8

3 новембра, 2019 13:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ОБИЛИЋ

3 - 0

3 новембра, 2019 13:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ СЛОГА

3 - 0

3 новембра, 2019 13:30 Нови Сад
МОСКВА БОРАЦ

0 - 2

3 новембра, 2019 13:30 Баноштор
ПРОЛЕТЕР ЖЕЛЕЗНИЧАР

1 - 1

3 новембра, 2019 13:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ТИТЕЛ

4 - 3

3 новембра, 2019 13:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ДИНАМО

3 - 1

Слободна екипа: ВИНОГРАДАР

БИЛТЕН БРОЈ 11

10. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
26 октобра, 2019 14:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР МОСКВА

2 - 1

27 октобра, 2019 14:00 Вилово
ОБИЛИЋ СЛАНОБАРАЦ

5 - 1

27 октобра, 2019 14:00 Сусек
СУСЕК ЈЕДИНСТВО (Г)

2 - 0

27 октобра, 2019 14:00 Будисава
ДИНАМО МИЛЕТИЋ

2 - 3

27 октобра, 2019 14:00 Тител
ТИТЕЛ ПРОЛЕТЕР

2 - 1

27 октобра, 2019 14:00 Раковац
БОРАЦ ЧЕНЕЈ

3 - 0

27 октобра, 2019 14:00 Лок
СЛОГА ВИНОГРАДАР

0 - 10

Слободна екипа: ХАЈДУК (Г)

БИЛТЕН БРОЈ 10

9. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
19 октобра, 2019 14:30 Лединци
ВИНОГРАДАР БОРАЦ

2 - 1

20 октобра, 2019 14:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) СЛОГА

7 - 0

20 октобра, 2019 14:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ ЖЕЛЕЗНИЧАР

1 - 1

20 октобра, 2019 14:30 Нови Сад
МОСКВА ТИТЕЛ

5 - 2

20 октобра, 2019 14:30 Баноштор
ПРОЛЕТЕР ДИНАМО

5 - 3

20 октобра, 2019 14:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ СУСЕК

1 - 1

20 октобра, 2019 14:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) СЛАНОБАРАЦ

8 - 2

Слободна екипа: ОБИЛИЋ

БИЛТЕН БРОЈ 9

8. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
12 октобра, 2019 15:00 Будисава
СЛАНОБАРАЦ МИЛЕТИЋ

2 - 6

12 октобра, 2019 15:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ВИНОГРАДАР

2 - 1

13 октобра, 2019 15:00 Вилово
ОБИЛИЋ ЈЕДИНСТВО (Г)

0 - 3

13 октобра, 2019 15:00 Сусек
СУСЕК ПРОЛЕТЕР

1 - 1

13 октобра, 2019 15:00 Будисава
ДИНАМО МОСКВА

6 - 2

13 октобра, 2019 15:00 Тител
ТИТЕЛ ЧЕНЕЈ

4 - 0

13 октобра, 2019 15:00 Раковац
БОРАЦ ХАЈДУК (Г)

1 - 0

Слободна екипа: СЛОГА

БИЛТЕН БРОЈ 8

7. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
5 октобра, 2019 15:30 Лединци
ВИНОГРАДАР ТИТЕЛ

3 - 3

6 октобра, 2019 15:30 Лок
СЛОГА ОБИЛИЋ

0 - 7

6 октобра, 2019 15:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ЖЕЛЕЗНИЧАР

0 - 2

6 октобра, 2019 15:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ ДИНАМО

1 - 0

6 октобра, 2019 15:30 Нови Сад
МОСКВА СУСЕК

0 - 3

6 октобра, 2019 15:30 Баноштор
ПРОЛЕТЕР СЛАНОБАРАЦ

15 - 0

6 октобра, 2019 15:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ЈЕДИНСТВО (Г)

1 - 5

Слободна екипа: БОРАЦ

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
28 септембра, 2019 15:30 Будисава
СЛАНОБАРАЦ МОСКВА

0 - 7

29 септембра, 2019 15:30 Вилово
ОБИЛИЋ МИЛЕТИЋ

3 - 7

29 септембра, 2019 15:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ПРОЛЕТЕР

2 - 0

29 септембра, 2019 15:30 Сусек
СУСЕК ЧЕНЕЈ

7 - 0

29 септембра, 2019 15:30 Будисава
ДИНАМО ВИНОГРАДАР

1 - 1

29 септембра, 2019 15:30 Тител
ТИТЕЛ ХАЈДУК (Г)

0 - 6

29 септембра, 2019 15:30 Раковац
БОРАЦ СЛОГА

10 - 0

Слободна екипа: ЖЕЛЕЗНИЧАР

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
21 септембра, 2019 16:00 Лединци
ВИНОГРАДАР СУСЕК

1 - 4

22 септембра, 2019 16:00 Раковац
БОРАЦ ОБИЛИЋ

4 - 0

22 септембра, 2019 16:00 Лок
СЛОГА ЖЕЛЕЗНИЧАР

0 - 4

22 септембра, 2019 16:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ДИНАМО

2 - 0

22 септембра, 2019 16:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ СЛАНОБАРАЦ

3 - 0

22 септембра, 2019 16:00 Нови Сад
МОСКВА ЈЕДИНСТВО (Г)

1 - 2

22 септембра, 2019 16:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР МИЛЕТИЋ

6 - 0

Слободна екипа: ТИТЕЛ

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
14 септембра, 2019 16:30 Будисава
СЛАНОБАРАЦ ВИНОГРАДАР

0 - 6

14 септембра, 2019 16:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР БОРАЦ

0 - 2

15 септембра, 2019 16:30 Вилово
ОБИЛИЋ ПРОЛЕТЕР

3 - 1

15 септембра, 2019 16:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ МОСКВА

2 - 1

15 септембра, 2019 16:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ЧЕНЕЈ

2 - 1

15 септембра, 2019 16:30 Сусек
СУСЕК ХАЈДУК (Г)

4 - 0

15 септембра, 2019 16:30 N/A
ТИТЕЛ СЛОГА

10 - 1

Слободна екипа: ДИНАМО

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
7 септембра, 2019 16:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ОБИЛИЋ

0 - 0

7 септембра, 2019 16:30 Лединци
ВИНОГРАДАР ЈЕДИНСТВО (Г)

1 - 4

8 септембра, 2019 16:30 Раковац
БОРАЦ ТИТЕЛ

3 - 3

8 септембра, 2019 16:30 Лок
СЛОГА ДИНАМО

0 - 4

8 септембра, 2019 16:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) СЛАНОБАРАЦ

7 - 1

8 септембра, 2019 16:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ МИЛЕТИЋ

2 - 2

8 септембра, 2019 16:30 Нови Сад
МОСКВА ПРОЛЕТЕР

0 - 2

Слободна екипа: СУСЕК

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
1 септембра, 2019 17:00 Вилово
ОБИЛИЋ МОСКВА

0 - 2

1 септембра, 2019 17:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР ЧЕНЕЈ

3 - 0

1 септембра, 2019 17:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ВИНОГРАДАР

1 - 1

1 септембра, 2019 17:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ХАЈДУК (Г)

4 - 0

1 септембра, 2019 17:00 Сусек
СУСЕК СЛОГА

11 - 0

1 септембра, 2019 17:00 Будисава
ДИНАМО БОРАЦ

0 - 1

1 септембра, 2019 17:00 Тител
ТИТЕЛ ЖЕЛЕЗНИЧАР

1 - 2

Слободна екипа: СЛАНОБАРАЦ

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
24 августа, 2019 17:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ДИНАМО

1 - 1

24 августа, 2019 17:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ПРОЛЕТЕР

1 - 5

25 августа, 2019 17:00 Тител
ТИТЕЛ ОБИЛИЋ

4 - 0

25 августа, 2019 17:00 Раковац
БОРАЦ СУСЕК

2 - 1

25 августа, 2019 17:00 Лок
СЛОГА СЛАНОБАРАЦ

3 - 2

25 августа, 2019 17:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) МИЛЕТИЋ

1 - 2

25 августа, 2019 17:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ МОСКВА

3 - 1

Слободна екипа: ЈЕДИНСТВО (Г)

БИЛТЕН БРОЈ 1