ТАБЕЛА

ДИНАМО

Rank
8
Matches
3
Won
1
Tied
1
Lost
1

Next Match

ДИНАМО МИЛЕТИЋ

10. Match Day

27. октобра 2019 2:00 pm Будисава

 

РЕЗУЛТАТИ

5. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 21, 2019 16:00 Лединци
ВИНОГРАДАР СУСЕК

1 - 4

септембар 22, 2019 16:00 Раковац
БОРАЦ ОБИЛИЋ

-:-

септембар 22, 2019 16:00 Лок
СЛОГА ЖЕЛЕЗНИЧАР

-:-

септембар 22, 2019 16:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ДИНАМО

-:-

септембар 22, 2019 16:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ СЛАНОБАРАЦ

-:-

септембар 22, 2019 16:00 Нови Сад
МОСКВА ЈЕДИНСТВО (Г)

-:-

септембар 22, 2019 16:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР МИЛЕТИЋ

-:-

Слободна екипа: ТИТЕЛ

4. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 14, 2019 16:30 Будисава
СЛАНОБАРАЦ ВИНОГРАДАР

0 - 6

септембар 14, 2019 16:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР БОРАЦ

0 - 2

септембар 15, 2019 16:30 Вилово
ОБИЛИЋ ПРОЛЕТЕР

3 - 1

септембар 15, 2019 16:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ МОСКВА

2 - 1

септембар 15, 2019 16:30 Гардиновци
ЈЕДИНСТВО (Г) ЧЕНЕЈ

2 - 1

септембар 15, 2019 16:30 Сусек
СУСЕК ХАЈДУК (Г)

4 - 0

септембар 15, 2019 16:30 N/A
ТИТЕЛ СЛОГА

10 - 1

Слободна екипа: ДИНАМО

3. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 7, 2019 16:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ОБИЛИЋ

0 - 0

септембар 7, 2019 16:30 Лединци
ВИНОГРАДАР ЈЕДИНСТВО (Г)

1 - 4

септембар 8, 2019 16:30 Раковац
БОРАЦ ТИТЕЛ

3 - 3

септембар 8, 2019 16:30 Лок
СЛОГА ДИНАМО

0 - 4

септембар 8, 2019 16:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) СЛАНОБАРАЦ

7 - 1

септембар 8, 2019 16:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ МИЛЕТИЋ

2 - 2

септембар 8, 2019 16:30 Нови Сад
МОСКВА ПРОЛЕТЕР

0 - 2

Слободна екипа: СУСЕК

2. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 1, 2019 17:00 Вилово
ОБИЛИЋ МОСКВА

0 - 2

септембар 1, 2019 17:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР ЧЕНЕЈ

3 - 0

септембар 1, 2019 17:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ВИНОГРАДАР

1 - 1

септембар 1, 2019 17:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ХАЈДУК (Г)

4 - 0

септембар 1, 2019 17:00 Сусек
СУСЕК СЛОГА

11 - 0

септембар 1, 2019 17:00 Будисава
ДИНАМО БОРАЦ

0 - 1

септембар 1, 2019 17:00 Тител
ТИТЕЛ ЖЕЛЕЗНИЧАР

1 - 2

Слободна екипа: СЛАНОБАРАЦ

1. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
август 24, 2019 17:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ДИНАМО

1 - 1

август 24, 2019 17:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ПРОЛЕТЕР

1 - 5

август 25, 2019 17:00 Тител
ТИТЕЛ ОБИЛИЋ

4 - 0

август 25, 2019 17:00 Раковац
БОРАЦ СУСЕК

2 - 1

август 25, 2019 17:00 Лок
СЛОГА СЛАНОБАРАЦ

3 - 2

август 25, 2019 17:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) МИЛЕТИЋ

1 - 2

август 25, 2019 17:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ МОСКВА

3 - 1

Слободна екипа: ЈЕДИНСТВО (Г)