ТАБЕЛА

СУСЕК

Rank
3
Matches
7
Won
5
Tied
1
Lost
1

Next Match

СУСЕК ЖЕЛЕЗНИЧАР

15. Match Day

1. децембра 2019 1:00 pm Сусек

 

РЕЗУЛТАТИ

8. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 12, 2019 15:00 Будисава
СЛАНОБАРАЦ МИЛЕТИЋ

2 - 6

октобар 12, 2019 15:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ВИНОГРАДАР

2 - 1

октобар 13, 2019 15:00 Вилово
ОБИЛИЋ ЈЕДИНСТВО (Г)

0 - 3

октобар 13, 2019 15:00 Сусек
СУСЕК ПРОЛЕТЕР

1 - 1

октобар 13, 2019 15:00 Будисава
ДИНАМО МОСКВА

6 - 2

октобар 13, 2019 15:00 Тител
ТИТЕЛ ЧЕНЕЈ

4 - 0

октобар 13, 2019 15:00 Раковац
БОРАЦ ХАЈДУК (Г)

1 - 0

Слободна екипа: СЛОГА

7. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 5, 2019 15:30 Лединци
ВИНОГРАДАР ТИТЕЛ

3 - 3

октобар 6, 2019 15:30 Лок
СЛОГА ОБИЛИЋ

0 - 7

октобар 6, 2019 15:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ЖЕЛЕЗНИЧАР

0 - 2

октобар 6, 2019 15:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ ДИНАМО

1 - 0

октобар 6, 2019 15:30 Нови Сад
МОСКВА СУСЕК

0 - 3

октобар 6, 2019 15:30 Баноштор
ПРОЛЕТЕР СЛАНОБАРАЦ

15 - 0

октобар 6, 2019 15:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ЈЕДИНСТВО (Г)

1 - 5

Слободна екипа: БОРАЦ

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 28, 2019 15:30 Будисава
СЛАНОБАРАЦ МОСКВА

0 - 7

септембар 29, 2019 15:30 Вилово
ОБИЛИЋ МИЛЕТИЋ

3 - 7

септембар 29, 2019 15:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ПРОЛЕТЕР

2 - 0

септембар 29, 2019 15:30 Сусек
СУСЕК ЧЕНЕЈ

7 - 0

септембар 29, 2019 15:30 Будисава
ДИНАМО ВИНОГРАДАР

1 - 1

септембар 29, 2019 15:30 Тител
ТИТЕЛ ХАЈДУК (Г)

0 - 6

септембар 29, 2019 15:30 Раковац
БОРАЦ СЛОГА

10 - 0

Слободна екипа: ЖЕЛЕЗНИЧАР

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 21, 2019 16:00 Лединци
ВИНОГРАДАР СУСЕК

1 - 4

септембар 22, 2019 16:00 Раковац
БОРАЦ ОБИЛИЋ

4 - 0

септембар 22, 2019 16:00 Лок
СЛОГА ЖЕЛЕЗНИЧАР

0 - 4

септембар 22, 2019 16:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ДИНАМО

2 - 0

септембар 22, 2019 16:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ СЛАНОБАРАЦ

3 - 0

септембар 22, 2019 16:00 Нови Сад
МОСКВА ЈЕДИНСТВО (Г)

1 - 2

септембар 22, 2019 16:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР МИЛЕТИЋ

6 - 0

Слободна екипа: ТИТЕЛ

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 14, 2019 16:30 Будисава
СЛАНОБАРАЦ ВИНОГРАДАР

0 - 6

септембар 14, 2019 16:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР БОРАЦ

0 - 2

септембар 15, 2019 16:30 Вилово
ОБИЛИЋ ПРОЛЕТЕР

3 - 1

септембар 15, 2019 16:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ МОСКВА

2 - 1

септембар 15, 2019 16:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ЧЕНЕЈ

2 - 1

септембар 15, 2019 16:30 Сусек
СУСЕК ХАЈДУК (Г)

4 - 0

септембар 15, 2019 16:30 N/A
ТИТЕЛ СЛОГА

10 - 1

Слободна екипа: ДИНАМО

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 7, 2019 16:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ОБИЛИЋ

0 - 0

септембар 7, 2019 16:30 Лединци
ВИНОГРАДАР ЈЕДИНСТВО (Г)

1 - 4

септембар 8, 2019 16:30 Раковац
БОРАЦ ТИТЕЛ

3 - 3

септембар 8, 2019 16:30 Лок
СЛОГА ДИНАМО

0 - 4

септембар 8, 2019 16:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) СЛАНОБАРАЦ

7 - 1

септембар 8, 2019 16:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ МИЛЕТИЋ

2 - 2

септембар 8, 2019 16:30 Нови Сад
МОСКВА ПРОЛЕТЕР

0 - 2

Слободна екипа: СУСЕК

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 1, 2019 17:00 Вилово
ОБИЛИЋ МОСКВА

0 - 2

септембар 1, 2019 17:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР ЧЕНЕЈ

3 - 0

септембар 1, 2019 17:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ВИНОГРАДАР

1 - 1

септембар 1, 2019 17:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ХАЈДУК (Г)

4 - 0

септембар 1, 2019 17:00 Сусек
СУСЕК СЛОГА

11 - 0

септембар 1, 2019 17:00 Будисава
ДИНАМО БОРАЦ

0 - 1

септембар 1, 2019 17:00 Тител
ТИТЕЛ ЖЕЛЕЗНИЧАР

1 - 2

Слободна екипа: СЛАНОБАРАЦ

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
август 24, 2019 17:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ДИНАМО

1 - 1

август 24, 2019 17:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ПРОЛЕТЕР

1 - 5

август 25, 2019 17:00 Тител
ТИТЕЛ ОБИЛИЋ

4 - 0

август 25, 2019 17:00 Раковац
БОРАЦ СУСЕК

2 - 1

август 25, 2019 17:00 Лок
СЛОГА СЛАНОБАРАЦ

3 - 2

август 25, 2019 17:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) МИЛЕТИЋ

1 - 2

август 25, 2019 17:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ МОСКВА

3 - 1

Слободна екипа: ЈЕДИНСТВО (Г)

БИЛТЕН БРОЈ 1