ТАБЕЛА

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo МИЛЕТИЋ 13 10 1 2 54:12+42 31
2 Logo ДИНАМО 13 10 1 2 42:12+30 31
3 Logo ВИНОГРАДАР 13 9 3 1 42:10+32 30
4 Logo БОРАЦ (НС) 13 9 2 2 36:11+25 29
5 Logo ПРОЛЕТЕР 13 9 1 3 41:21+20 28
6 Logo БОРАЦ (Р) 13 8 1 4 36:16+20 25
7 Logo ХАЈДУК (Г) 13 7 1 5 22:18+4 22
8 Logo ОБИЛИЋ 13 6 3 4 17:13+4 21
9 Logo СЛАНОБАРАЦ 13 4 0 9 30:40-10 12
10 Logo ЧЕНЕЈ 13 2 3 8 19:29-10 9
11 Logo ХАЈДУК (НС) 13 3 0 10 14:62-48 9
12 Logo МОСКВА 13 3 2 8 17:31-14 8
13 Logo ЖЕЛЕЗНИЧАР 13 1 1 11 11:46-35 3
14 Logo СЛОГА 13 0 1 12 7:67-60 1

НАПОМЕНА: Железничар је кажњен одузимањем једног бода. Москва је кажњена одузимањем три бода.

РЕЗУЛТАТИ

13. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 14. 11. 2020. 13:00 Будисава
СЛАНОБАРАЦ МИЛЕТИЋ

1 - 6

Суб. 14. 11. 2020. 13:00 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ПРОЛЕТЕР

5 - 0

Нед. 15. 11. 2020. 10:00 Будисава
МОСКВА ВИНОГРАДАР

0 - 4

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ХАЈДУК (НС)

3 - 0

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ЖЕЛЕЗНИЧАР

1 - 1

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Вилово
ОБИЛИЋ ДИНАМО

0 - 1

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Лок
СЛОГА БОРАЦ (Р)

1 - 7

БИЛТЕН БРОЈ 13

12. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 07. 11. 2020. 13:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ОБИЛИЋ

3 - 1

Суб. 07. 11. 2020. 13:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ХАЈДУК (Г)

0 - 4

Нед. 08. 11. 2020. 10:00 Нови Сад
ХАЈДУК (НС) БОРАЦ (НС)

1 - 4

Нед. 08. 11. 2020. 13:30 Баноштор
ПРОЛЕТЕР СЛОГА

7 - 1

Нед. 08. 11. 2020. 13:30 Раковац
БОРАЦ (Р) СЛАНОБАРАЦ

2 - 1

Нед. 08. 11. 2020. 13:30 Будисава
ДИНАМО МОСКВА

4 - 0

Нед. 08. 11. 2020. 13:30 Лединци
ВИНОГРАДАР ЧЕНЕЈ

6 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 12

11. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 31. 10. 2020. 14:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ХАЈДУК (НС)

2 - 3

Суб. 31. 10. 2020. 14:00 Будисава
СЛАНОБАРАЦ ПРОЛЕТЕР

3 - 6

Нед. 01. 11. 2020. 10:00 Будисава
МОСКВА МИЛЕТИЋ

2 - 2

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ВИНОГРАДАР

1 - 1

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ДИНАМО

0 - 2

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Вилово
ОБИЛИЋ БОРАЦ (Р)

0 - 1

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Лок
СЛОГА БОРАЦ (НС)

0 - 6

БИЛТЕН БРОЈ 11

10. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Нови Сад
БОРАЦ (НС) СЛАНОБАРАЦ

4 - 1

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ЧЕНЕЈ

3 - 0

Нед. 25. 10. 2020. 10:00 Нови Сад
ХАЈДУК (НС) СЛОГА

2 - 1

Нед. 25. 10. 2020. 14:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР ОБИЛИЋ

2 - 1

Нед. 25. 10. 2020. 14:00 Раковац
БОРАЦ (Р) МОСКВА

1 - 0

Нед. 25. 10. 2020. 14:00 Будисава
ДИНАМО ХАЈДУК (Г)

5 - 0

Нед. 25. 10. 2020. 14:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ЖЕЛЕЗНИЧАР

4 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 10

9. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Будисава
СЛАНОБАРАЦ СЛОГА

3 - 1

Нед. 18. 10. 2020. 10:00 Будисава
МОСКВА ПРОЛЕТЕР

2 - 4

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ХАЈДУК (НС)

3 - 0

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) МИЛЕТИЋ

2 - 1

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ БОРАЦ (Р)

2 - 2

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Вилово
ОБИЛИЋ БОРАЦ (НС)

0 - 0

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ДИНАМО

1 - 6

БИЛТЕН БРОЈ 9

8. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Нови Сад
БОРАЦ (НС) МОСКВА

4 - 0

Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ЖЕЛЕЗНИЧАР

8 - 0

Нед. 11. 10. 2020. 10:00 Нови Сад
ХАЈДУК (НС) СЛАНОБАРАЦ

4 - 9

Нед. 11. 10. 2020. 15:00 Лок
СЛОГА ОБИЛИЋ

0 - 3

Нед. 11. 10. 2020. 15:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР ЧЕНЕЈ

3 - 1

Нед. 11. 10. 2020. 15:00 Раковац
БОРАЦ (Р) ХАЈДУК (Г)

1 - 0

Нед. 11. 10. 2020. 15:00 Будисава
ДИНАМО ВИНОГРАДАР

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 8

7. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 03. 10. 2020. 15:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР БОРАЦ (Р)

1 - 4

Нед. 04. 10. 2020. 10:00 Будисава
МОСКВА СЛОГА

5 - 2

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Будисава
ДИНАМО ХАЈДУК (НС)

6 - 0

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Лединци
ВИНОГРАДАР МИЛЕТИЋ

1 - 0

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ПРОЛЕТЕР

0 - 3

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ БОРАЦ (НС)

1 - 2

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Вилово
ОБИЛИЋ СЛАНОБАРАЦ

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Будисава
СЛАНОБАРАЦ МОСКВА

4 - 0

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ХАЈДУК (Г)

2 - 0

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ДИНАМО

4 - 2

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Нови Сад
ХАЈДУК (НС) ОБИЛИЋ

0 - 1

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Лок
СЛОГА ЧЕНЕЈ

0 - 0

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Баноштор
ПРОЛЕТЕР ЖЕЛЕЗНИЧАР

2 - 1

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Раковац
БОРАЦ (Р) ВИНОГРАДАР

0 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ХАЈДУК (НС)

7 - 2

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР БОРАЦ (НС)

0 - 5

Нед. 20. 09. 2020. 10:00 Будисава
МОСКВА ОБИЛИЋ

0 - 0

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Будисава
ДИНАМО БОРАЦ (Р)

0 - 4

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ПРОЛЕТЕР

1 - 0

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) СЛОГА

2 - 0

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ СЛАНОБАРАЦ

4 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 12. 09. 2020. 16:30 Будисава
СЛАНОБАРАЦ ХАЈДУК (Г)

1 - 3

Суб. 12. 09. 2020. 16:30 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ВИНОГРАДАР

1 - 1

Нед. 13. 09. 2020. 16:30 Нови Сад
ХАЈДУК (НС) МОСКВА

2 - 1

Нед. 13. 09. 2020. 16:30 Вилово
ОБИЛИЋ ЧЕНЕЈ

2 - 1

Нед. 13. 09. 2020. 16:30 Лок
СЛОГА ЖЕЛЕЗНИЧАР

0 - 3

Нед. 13. 09. 2020. 16:30 Баноштор
ПРОЛЕТЕР ДИНАМО

1 - 1

Нед. 13. 09. 2020. 16:30 Раковац
БОРАЦ (Р) МИЛЕТИЋ

0 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ПРОЛЕТЕР

3 - 0

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР СЛАНОБАРАЦ

0 - 4

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Раковац
БОРАЦ (Р) ХАЈДУК (НС)

11 - 0

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Будисава
ДИНАМО БОРАЦ (НС)

3 - 1

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Лединци
ВИНОГРАДАР СЛОГА

12 - 0

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ОБИЛИЋ

1 - 2

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ МОСКВА

1 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 29. 08. 2020. 17:30 Будисава
СЛАНОБАРАЦ ВИНОГРАДАР

0 - 3

Суб. 29. 08. 2020. 17:30 Нови Сад
БОРАЦ (НС) МИЛЕТИЋ

0 - 3

Нед. 30. 08. 2020. 10:00 Нови Сад
ХАЈДУК (НС) ЧЕНЕЈ

0 - 6

Нед. 30. 08. 2020. 10:00 Нови Сад
МОСКВА ХАЈДУК (Г)

1 - 3

Нед. 30. 08. 2020. 17:30 Вилово
ОБИЛИЋ ЖЕЛЕЗНИЧАР

2 - 0

Нед. 30. 08. 2020. 17:30 Лок
СЛОГА ДИНАМО

0 - 5

Нед. 30. 08. 2020. 17:30 Баноштор
ПРОЛЕТЕР БОРАЦ (Р)

5 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 22. 08. 2020. 17:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ СЛОГА

12 - 1

Суб. 22. 08. 2020. 17:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР МОСКВА

0 - 3

службени резултат

Нед. 23. 08. 2020. 17:30 Баноштор
ПРОЛЕТЕР ХАЈДУК (НС)

8 - 0

Нед. 23. 08. 2020. 17:30 Раковац
БОРАЦ (Р) БОРАЦ (НС)

1 - 2

Нед. 23. 08. 2020. 17:30 Будисава
ДИНАМО СЛАНОБАРАЦ

5 - 0

Нед. 23. 08. 2020. 17:30 Лединци
ВИНОГРАДАР ОБИЛИЋ

3 - 3

Нед. 23. 08. 2020. 17:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ЧЕНЕЈ

3 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 1