ТАБЕЛА

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛ Б
1 Logo СИРИГ 15 13 0 2 52:4 39
2 Logo БАЧКА (Б) 15 12 3 0 38:5 39
3 Logo СУСЕК 15 12 0 3 58:13 36
4 Logo ВИНОГРАДАР 15 9 3 3 51:20 30
5 Logo ХАЈДУК (Г) 15 9 2 4 27:17 29
6 Logo ПРОЛЕТЕР 15 8 3 4 36:29 27
7 Logo МИЛЕТИЋ 15 8 2 5 37:31 26
8 Logo ЖЕЛЕЗНИЧАР 15 6 3 6 17:18 21
9 Logo ХАЈДУК (Ч) 15 4 4 7 38:40 16
10 Logo СЛОГА 15 5 1 9 20:36 16
11 Logo ЧЕНЕЈ 15 4 3 8 24:30 15
12 Logo ХАЈДУК (НС) 15 4 1 10 24:38 13
13 Logo БОРАЦ (Р) 15 3 3 9 17:42 12
14 Logo ТИТЕЛ 15 3 2 10 15:41 11
15 Logo МОСКВА 15 3 2 10 15:46 11
16 Logo ОБИЛИЋ 15 1 0 14 9:68 3

РЕЗУЛТАТИ

15. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
20. 11. 2021. 13:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ПРОЛЕТЕР

3 - 0

службени резултат

21. 11. 2021. 10:00 Нови Сад
МОСКВА СЛОГА

1 - 0

21. 11. 2021. 13:00 Раковац
БОРАЦ (Р) ОБИЛИЋ

4 - 1

21. 11. 2021. 13:00 Нови Сад
ХАЈДУК (НС) ВИНОГРАДАР

1 - 3

21. 11. 2021. 13:00 Сусек
СУСЕК ЧЕНЕЈ

7 - 0

21. 11. 2021. 13:00 Сириг
СИРИГ МИЛЕТИЋ

3 - 0

21. 11. 2021. 13:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) БАЧКА (Б)

0 - 3

21. 11. 2021. 13:00 Тител
ТИТЕЛ ХАЈДУК (Г)

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 15

14. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
13. 11. 2021. 13:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ СУСЕК

1 - 5

14. 11. 2021. 13:00 Вилово
ОБИЛИЋ ТИТЕЛ

1 - 4

14. 11. 2021. 13:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ЖЕЛЕЗНИЧАР

0 - 1

14. 11. 2021. 13:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР ХАЈДУК (Ч)

4 - 1

14. 11. 2021. 13:00 Бегеч
БАЧКА (Б) СИРИГ

2 - 0

14. 11. 2021. 13:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ХАЈДУК (НС)

1 - 2

14. 11. 2021. 13:00 Лединци
ВИНОГРАДАР МОСКВА

2 - 0

14. 11. 2021. 13:00 Лок
СЛОГА БОРАЦ (Р)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 14

13. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
06. 11. 2021. 13:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ТИТЕЛ

3 - 0

07. 11. 2021. 10:00 Нови Сад
МОСКВА ЧЕНЕЈ

1 - 1

07. 11. 2021. 13:30 Лок
СЛОГА ОБИЛИЋ

0 - 2

07. 11. 2021. 13:30 Раковац
БОРАЦ (Р) ВИНОГРАДАР

1 - 4

07. 11. 2021. 13:30 Нови Сад
ХАЈДУК (НС) МИЛЕТИЋ

1 - 4

07. 11. 2021. 13:30 Сусек
СУСЕК БАЧКА (Б)

0 - 1

07. 11. 2021. 13:30 Сириг
СИРИГ ПРОЛЕТЕР

5 - 0

07. 11. 2021. 13:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ХАЈДУК (Г)

2 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 13

12. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
30. 10. 2021. 14:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ МОСКВА

2 - 1

31. 10. 2021. 14:00 Вилово
ОБИЛИЋ ЖЕЛЕЗНИЧАР

1 - 3

31. 10. 2021. 14:00 Тител
ТИТЕЛ ХАЈДУК (Ч)

2 - 2

31. 10. 2021. 14:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) СИРИГ

0 - 3

31. 10. 2021. 14:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР СУСЕК

3 - 2

31. 10. 2021. 14:00 Бегеч
БАЧКА (Б) ХАЈДУК (НС)

3 - 0

31. 10. 2021. 14:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ БОРАЦ (Р)

6 - 0

31. 10. 2021. 14:00 Лединци
ВИНОГРАДАР СЛОГА

4 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 12

11. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
24. 10. 2021. 10:00 Нови Сад
МОСКВА БАЧКА (Б)

1 - 4

24. 10. 2021. 15:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ОБИЛИЋ

15 - 0

24. 10. 2021. 15:00 Лок
СЛОГА ЧЕНЕЈ

4 - 0

24. 10. 2021. 15:00 Раковац
БОРАЦ (Р) МИЛЕТИЋ

1 - 4

24. 10. 2021. 15:00 Нови Сад
ХАЈДУК (НС) ПРОЛЕТЕР

4 - 1

24. 10. 2021. 15:00 Сусек
СУСЕК ХАЈДУК (Г)

3 - 2

24. 10. 2021. 15:00 Сириг
СИРИГ ТИТЕЛ

5 - 0

24. 10. 2021. 15:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ЖЕЛЕЗНИЧАР

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 11

10. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
16. 10. 2021. 15:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР СИРИГ

0 - 1

16. 10. 2021. 15:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ СЛОГА

2 - 0

17. 10. 2021. 15:30 Вилово
ОБИЛИЋ ХАЈДУК (Ч)

0 - 4

17. 10. 2021. 15:30 Тител
ТИТЕЛ СУСЕК

1 - 3

17. 10. 2021. 15:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ХАЈДУК (НС)

2 - 1

17. 10. 2021. 15:30 Баноштор
ПРОЛЕТЕР МОСКВА

4 - 0

17. 10. 2021. 15:30 Бегеч
БАЧКА (Б) БОРАЦ (Р)

3 - 0

17. 10. 2021. 15:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ ВИНОГРАДАР

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 10

9. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
10. 10. 2021. 10:00 Нови Сад
МОСКВА ХАЈДУК (Г)

1 - 4

10. 10. 2021. 15:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ ОБИЛИЋ

7 - 1

10. 10. 2021. 15:30 Лединци
ВИНОГРАДАР МИЛЕТИЋ

7 - 3

10. 10. 2021. 15:30 Лок
СЛОГА БАЧКА (Б)

1 - 1

10. 10. 2021. 15:30 Раковац
БОРАЦ (Р) ПРОЛЕТЕР

1 - 5

10. 10. 2021. 15:30 Нови Сад
ХАЈДУК (НС) ТИТЕЛ

2 - 3

10. 10. 2021. 15:30 Сусек
СУСЕК ЖЕЛЕЗНИЧАР

4 - 0

10. 10. 2021. 15:30 Сириг
СИРИГ ХАЈДУК (Ч)

3 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 9

8. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
02. 10. 2021. 16:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ХАЈДУК (НС)

2 - 1

02. 10. 2021. 16:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ЧЕНЕЈ

3 - 2

03. 10. 2021. 16:00 Вилово
ОБИЛИЋ СИРИГ

0 - 8

03. 10. 2021. 16:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) СУСЕК

0 - 3

03. 10. 2021. 16:00 Тител
ТИТЕЛ МОСКВА

1 - 0

03. 10. 2021. 16:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) БОРАЦ (Р)

2 - 0

03. 10. 2021. 16:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР СЛОГА

3 - 2

03. 10. 2021. 16:00 Бегеч
БАЧКА (Б) ВИНОГРАДАР

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 8

7. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
25. 09. 2021. 16:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ОБИЛИЋ

6 - 0

25. 09. 2021. 16:00 Нови Сад
МОСКВА ЖЕЛЕЗНИЧАР

0 - 2

26. 09. 2021. 16:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ БАЧКА (Б)

0 - 2

26. 09. 2021. 16:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ПРОЛЕТЕР

6 - 2

26. 09. 2021. 16:00 Лок
СЛОГА ХАЈДУК (Г)

0 - 4

26. 09. 2021. 16:00 Раковац
БОРАЦ (Р) ТИТЕЛ

1 - 1

26. 09. 2021. 16:00 Нови Сад
ХАЈДУК (НС) ХАЈДУК (Ч)

3 - 7

26. 09. 2021. 16:00 Сусек
СУСЕК СИРИГ

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
18. 09. 2021. 16:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР БОРАЦ (Р)

1 - 1

19. 09. 2021. 16:30 Вилово
ОБИЛИЋ СУСЕК

1 - 3

19. 09. 2021. 16:30 Сириг
СИРИГ ХАЈДУК (НС)

1 - 0

19. 09. 2021. 16:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) МОСКВА

2 - 2

19. 09. 2021. 16:30 Тител
ТИТЕЛ СЛОГА

1 - 4

19. 09. 2021. 16:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ВИНОГРАДАР

1 - 0

19. 09. 2021. 16:30 Баноштор
ПРОЛЕТЕР ЧЕНЕЈ

2 - 1

19. 09. 2021. 16:30 Бегеч
БАЧКА (Б) МИЛЕТИЋ

5 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
11. 09. 2021. 16:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ПРОЛЕТЕР

2 - 2

12. 09. 2021. 10:00 Нови Сад
МОСКВА СИРИГ

0 - 11

12. 09. 2021. 16:30 Бегеч
БАЧКА (Б) ОБИЛИЋ

1 - 0

12. 09. 2021. 16:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ ХАЈДУК (Г)

0 - 2

12. 09. 2021. 16:30 Лединци
ВИНОГРАДАР ТИТЕЛ

6 - 0

12. 09. 2021. 16:30 Лок
СЛОГА ЖЕЛЕЗНИЧАР

1 - 0

12. 09. 2021. 16:30 Раковац
БОРАЦ (Р) ХАЈДУК (Ч)

3 - 2

12. 09. 2021. 16:30 Нови Сад
ХАЈДУК (НС) СУСЕК

3 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
04. 09. 2021. 17:00 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР ВИНОГРАДАР

0 - 0

05. 09. 2021. 17:00 Вилово
ОБИЛИЋ ХАЈДУК (НС)

1 - 2

05. 09. 2021. 17:00 Сусек
СУСЕК МОСКВА

9 - 0

05. 09. 2021. 17:00 Сириг
СИРИГ БОРАЦ (Р)

6 - 0

05. 09. 2021. 17:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) СЛОГА

8 - 3

05. 09. 2021. 17:00 Тител
ТИТЕЛ ЧЕНЕЈ

0 - 2

05. 09. 2021. 17:00 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) МИЛЕТИЋ

1 - 0

05. 09. 2021. 17:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР БАЧКА (Б)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
28. 08. 2021. 17:00 Тител
ТИТЕЛ МИЛЕТИЋ

0 - 4

29. 08. 2021. 17:00 Баноштор
ПРОЛЕТЕР ОБИЛИЋ

6 - 1

29. 08. 2021. 17:00 Бегеч
БАЧКА (Б) ХАЈДУК (Г)

5 - 2

29. 08. 2021. 17:00 Ченеј
ЧЕНЕЈ ЖЕЛЕЗНИЧАР

1 - 0

29. 08. 2021. 17:00 Лединци
ВИНОГРАДАР ХАЈДУК (Ч)

3 - 2

29. 08. 2021. 17:00 Лок
СЛОГА СИРИГ

0 - 1

29. 08. 2021. 17:00 Раковац
БОРАЦ (Р) СУСЕК

1 - 3

29. 08. 2021. 17:00 Нови Сад
ХАЈДУК (НС) МОСКВА

2 - 5

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
21. 08. 2021. 17:30 Нови Сад
ЖЕЛЕЗНИЧАР МИЛЕТИЋ

1 - 1

22. 08. 2021. 17:30 Вилово
ОБИЛИЋ МОСКВА

0 - 2

22. 08. 2021. 17:30 Нови Сад
ХАЈДУК (НС) БОРАЦ (Р)

1 - 1

22. 08. 2021. 17:30 Сусек
СУСЕК СЛОГА

7 - 0

22. 08. 2021. 17:30 Сириг
СИРИГ ВИНОГРАДАР

2 - 0

22. 08. 2021. 17:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ЧЕНЕЈ

3 - 3

22. 08. 2021. 17:30 Тител
ТИТЕЛ БАЧКА (Б)

0 - 2

22. 08. 2021. 17:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ПРОЛЕТЕР

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
14. 08. 2021. 17:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ХАЈДУК (Ч)

5 - 2

15. 08. 2021. 17:30 Гардиновци
ХАЈДУК (Г) ОБИЛИЋ

3 - 0

15. 08. 2021. 17:30 Баноштор
ПРОЛЕТЕР ТИТЕЛ

4 - 1

15. 08. 2021. 17:30 Бегеч
БАЧКА (Б) ЖЕЛЕЗНИЧАР

5 - 0

15. 08. 2021. 17:30 Ченеј
ЧЕНЕЈ СИРИГ

0 - 3

15. 08. 2021. 17:30 Лединци
ВИНОГРАДАР СУСЕК

0 - 6

15. 08. 2021. 17:30 Лок
СЛОГА ХАЈДУК (НС)

2 - 1

15. 08. 2021. 17:30 Раковац
БОРАЦ (Р) МОСКВА

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 1