КУП

КУП2018-12-24T17:46:40+00:00

Куп – полуфинале – резултати

ПОЛУФИНАЛЕ КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД
СРЕДА, 10. ОКТОБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 16:00 ЧАСОВА
Ковиљ: ШАЈКАШ 1908 КАБЕЛ 1 : 3
Ђурђево: БАЧКА 1923 ЦЕМЕНТ 2 : 1
Финална утакмица Купа ФСС на територији ФСГ Нови Сад биће одиграна на пролеће 2019. године.
10. 10. 2018.|

Куп – полуфинале – парови

ПОЛУФИНАЛЕ КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД
СРЕДА, 10. ОКТОБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 16:00 ЧАСОВА
Ковиљ: ШАЈКАШ 1908 КАБЕЛ      
Ђурђево: БАЧКА 1923 ЦЕМЕНТ      
Финална утакмица Купа ФСС на територији ФСГ Нови Сад биће одиграна на пролеће 2019. године.
05. 10. 2018.|

Куп – 6. коло – резултати

ШЕСТО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД
СРЕДА, 3. ОКТОБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 16:00 ЧАСОВА
Ковиљ: ШАЈКАШ 1908 ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 3 : 1
Ђурђево: БАЧКА 1923 МЛАДОСТ (БЈ) 2 : 1
Беочин: ЦЕМЕНТ ЈУГОВИЋ 5 : 0
Кисач: ТАТРА КАБЕЛ 0 : 2

03. 10. 2018.|

Куп – 6. коло – парови

ШЕСТО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД
СРЕДА, 3. ОКТОБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 16:00 ЧАСОВА
Ковиљ: ШАЈКАШ 1908 ЦРВЕНА ЗВЕЗДА
Ђурђево: БАЧКА 1923 МЛАДОСТ (БЈ)
Беочин: ЦЕМЕНТ ЈУГОВИЋ
Кисач: ТАТРА КАБЕЛ

 

03. 10. 2018.|

Куп – 5. коло – резултати

ПЕТО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД
СРЕДА, 26. СЕПТЕМБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 16:30 ЧАСОВА
Кисач: ТАТРА БОРАЦ (Ш) 2 : 0
Темерин: СЛОГА ЈУГОВИЋ 1 : 2
Ђурђево: БАЧКА 1923 ХАЈДУК (Ч) 2 : 0
слободан: ШАЈКАШ 1908          
ШЕСТО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД
СРЕДА, 3. ОКТОБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 16:00 ЧАСОВА
Ковиљ: ШАЈКАШ 1908 ЦРВЕНА ЗВЕЗДА      
Ђурђево: БАЧКА 1923 МЛАДОСТ (БЈ)      
Беочин: ЦЕМЕНТ ЈУГОВИЋ      
Кисач: ТАТРА КАБЕЛ      

 

27. 09. 2018.|

Куп – 5. коло – парови

ПЕТО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД
СРЕДА, 26. СЕПТЕМБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 16:30 ЧАСОВА
Кисач: ТАТРА БОРАЦ (Ш)
Темерин: СЛОГА ЈУГОВИЋ
Ђурђево: БАЧКА 1923 ХАЈДУК (Ч)
слободан: ШАЈКАШ 1908    
ШЕСТО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД
СРЕДА, 3. ОКТОБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 16:00 ЧАСОВА
Ковиљ: ШАЈКАШ 1908 ЦРВЕНА ЗВЕЗДА
Победник БАЧКА 1923 – ХАЈДУК (Ч) МЛАДОСТ (БЈ)
Беочин: ЦЕМЕНТ Победник СЛОГА – ЈУГОВИЋ
Победник ТАТРА – БОРАЦ (Ш) КАБЕЛ

 

24. 09. 2018.|

Куп – 4. коло – резултати

ЧЕТВРТО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД
СРЕДА, 19. СЕПТЕМБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 17:00 ЧАСОВА
Футог: ФУТОГ БАЧКА 1923 2 : 2 (8 : 9)
Ковиљ: ШАЈКАШ 1908 ТИТЕЛ 9 : 0
ПЕТО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД
СРЕДА, 26. СЕПТЕМБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 16:30 ЧАСОВА
Кисач: ТАТРА БОРАЦ (Ш)
Темерин: СЛОГА ЈУГОВИЋ
Ђурђево: БАЧКА 1923 ХАЈДУК (Ч)
слободан: ШАЈКАШ 1908    
ШЕСТО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД
СРЕДА, 3. ОКТОБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 16:00 ЧАСОВА
Ковиљ: ШАЈКАШ 1908 ЦРВЕНА ЗВЕЗДА
Победник БАЧКА 1923 – ХАЈДУК (Ч) МЛАДОСТ (БЈ)
Беочин: ЦЕМЕНТ Победник СЛОГА – ЈУГОВИЋ
Победник ТАТРА – БОРАЦ (Ш) КАБЕЛ

 

20. 09. 2018.|

Куп – 4. коло – парови

ЧЕТВРТО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД
СРЕДА, 19. СЕПТЕМБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 17:00 ЧАСОВА
Футог: ФУТОГ БАЧКА 1923      
Ковиљ: ШАЈКАШ 1908 ТИТЕЛ      

 

17. 09. 2018.|

Куп – 3. коло – резултати

ТРЕЋЕ КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД
СРЕДА, 12. СЕПТЕМБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 17:00 ЧАСОВА
Нови Сад: НОВИ САД ФУТОГ 1 : 1 (5 : 6)
Темерин: ТСК ТИТЕЛ 0 : 2
Ковиљ: ШАЈКАШ 1908 ХАЈДУК 2 : 0
Ђурђево: БАЧКА 1923 БАЧКА (Б) 5 : 2
ЧЕТВРТО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД
СРЕДА, 19. СЕПТЕМБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 17:00 ЧАСОВА
Футог: ФУТОГ БАЧКА 1923      
Ковиљ: ШАЈКАШ 1908 ТИТЕЛ      

 

12. 09. 2018.|

Куп – 3. коло – парови

ТРЕЋЕ КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД
СРЕДА, 12. СЕПТЕМБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 17:00 ЧАСОВА
Нови Сад: НОВИ САД ФУТОГ
Темерин: ТСК ТИТЕЛ
Ковиљ: ШАЈКАШ 1908 ХАЈДУК
Ђурђево: БАЧКА 1923 БАЧКА (Б)
ЧЕТВРТО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД
СРЕДА, 19. СЕПТЕМБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 17:00 ЧАСОВА
Победник НОВИ САД – ФУТОГ Победник БАЧКА 1903 – БАЧКА (Б)
Победник ШАЈКАШ 1908 – ХАЈДУК Победник ТСК – ТИТЕЛ

 

07. 09. 2018.|

Куп – 2. коло – резултати

ДРУГО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД
СРЕДА, 5. СЕПТЕМБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 17:30 ЧАСОВА
Тител: ТИТЕЛ СЛАВИЈА 1 : 0
Госпођинци: ЈЕДИНСТВО ТСК 0 : 3
Футог: ФУТОГ ПЕТРОВАРАДИН 3 : 1
Степановићево: ОМЛАДИНАЦ НОВИ САД 0 : 5
Ђурђево: БАЧКА 1923 СИРИГ 3 : 1
Мошорин: ХАЈДУК БОРАЦ (Р) 5 : 2
Бегеч: БАЧКА ЈЕДИНСТВО (Р) 3 : 1
Ковиљ: ШАЈКАШ 1908 МОСКВА 6 : 0
Жреб за треће коло Купа ФСС на територији ФСГ Нови Сад биће одржан у петак, 7. септембра 2018. године у просторијама Фудбалског савеза Града Новог Сада (Париске комуне 38), са почетком у 9:00 часова. Утакмице трећег кола Купа на програму су у среду, 12. септембра 2018. године.
05. 09. 2018.|

Куп – 2. коло – парови

ДРУГО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД
СРЕДА, 5. СЕПТЕМБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 17:30 ЧАСОВА
Тител: ТИТЕЛ СЛАВИЈА
Госпођинци: ЈЕДИНСТВО ТСК
Футог: ФУТОГ ПЕТРОВАРАДИН
Степановићево: ОМЛАДИНАЦ НОВИ САД
Ђурђево: БАЧКА 1923 СИРИГ
Мошорин: ХАЈДУК БОРАЦ (Р)
Бегеч: БАЧКА ЈЕДИНСТВО (Р)
Ковиљ: ШАЈКАШ 1908 МОСКВА
Жреб за треће коло Купа ФСС на територији ФСГ Нови Сад биће одржан у петак, 7. септембра 2018. године у просторијама Фудбалског савеза Града Новог Сада (Париске комуне 38), са почетком у 9:00 часова. Утакмице трећег кола Купа на програму су у среду, 12. септембра 2018. године.
22. 08. 2018.|