Kup – 6. kolo – rezultati – 2020/2021

KUP FUDBALSKOG SAVEZA SRBIJE
NA TERITORIJI
FUDBALSKOG SAVEZA GRADA NOVOG SADA

NOVOSADSKA LIGA I GRADSKA LIGA – FINALE
7. OKTOBAR 2020. GODINE, POČETAK U 15:30 ČASOVA
sreda Susek: SUSEK ŠAJKAŠ 1908 2 : 4
——- ———- ——————— —————————-
SRPSKA LIGA „VOJVODINA“ I VFL „JUG“ – POLUFINALE
14. OKTOBAR 2020. GODINE, POČETAK U 15:00 ČASOVA
sreda Šajkaš: BORAC (Š) CRVENA ZVEZDA 1 : 3
21. OKTOBAR 2020. GODINE, POČETAK U 15:00 ČASOVA
sreda Novi Sad: MLADOST (NS) MLADOST (BJ)
2020-10-14T20:12:11+02:0014. 10. 2020.|

Kup – 6. kolo – parovi – 2020/2021

KUP FUDBALSKOG SAVEZA SRBIJE
NA TERITORIJI
FUDBALSKOG SAVEZA GRADA NOVOG SADA

7. OKTOBAR 2020. GODINE, POČETAK U 15:30 ČASOVA
NOVOSADSKA LIGA I GRADSKA LIGA – FINALE
sreda Susek: SUSEK ŠAJKAŠ 1908
——- ———- ——————— —————————–
14. OKTOBAR 2020. GODINE, POČETAK U 15:00 ČASOVA
SRPSKA LIGA „VOJVODINA“ I VFL „JUG“ – POLUFINALE
sreda Šajkaš: BORAC (Š) CRVENA ZVEZDA
sreda Novi Sad: MLADOST (NS) MLADOST (BJ)
2020-10-07T18:10:05+02:0005. 10. 2020.|

Kup – 5. kolo – rezultati – 2020/2021

KUP FUDBALSKOG SAVEZA SRBIJE
NA TERITORIJI
FUDBALSKOG SAVEZA GRADA NOVOG SADA

30. SEPTEMBAR 2020. GODINE, POČETAK U 15:30 ČASOVA
SRPSKA LIGA „VOJVODINA“ I VFL „JUG“ – 1. KOLO
sreda Temerin: SLOGA MLADOST (NS) 2 : 3
sreda Beočin: CEMENT CRVENA ZVEZDA 15 : 16 (2 : 2)
sreda Kać: JUGOVIĆ MLADOST (BJ) 2 : 3
sreda Šajkaš: BORAC (Š) INDEKS 2 : 1
——– ———– ———————— —————————–
7. OKTOBAR 2020. GODINE, POČETAK U 15:30 ČASOVA
NOVOSADSKA LIGA I GRADSKA LIGA – FINALE
sreda Susek: SUSEK ŠAJKAŠ 1908
2020-10-05T13:20:08+02:0030. 09. 2020.|

Kup – 5. kolo – parovi – 2020/2021

KUP FUDBALSKOG SAVEZA SRBIJE
NA TERITORIJI
FUDBALSKOG SAVEZA GRADA NOVOG SADA

30. SEPTEMBAR 2020. GODINE, POČETAK U 15:30 ČASOVA
SRPSKA LIGA „VOJVODINA“ I VFL „JUG“ – 1. KOLO
sreda Temerin: SLOGA MLADOST (NS)
sreda Beočin: CEMENT CRVENA ZVEZDA
sreda Kać: JUGOVIĆ MLADOST (BJ)
sreda Šajkaš: BORAC (Š) INDEKS
——— ———– ———————– —————————-
7. OKTOBAR 2020. GODINE, POČETAK U 15:30 ČASOVA
NOVOSADSKA LIGA I GRADSKA LIGA – FINALE
sreda Susek: SUSEK ŠAJKAŠ 1908
2020-09-30T17:56:32+02:0029. 09. 2020.|

Kup – 4. kolo – rezultati – 2020/2021

KUP FUDBALSKOG SAVEZA SRBIJE
NA TERITORIJI
FUDBALSKOG SAVEZA GRADA NOVOG SADA

16. SEPTEMBAR 2020. GODINE, POČETAK U 16:30 ČASOVA
NOVOSADSKA LIGA – 4. KOLO
sreda Kovilj: ŠAJKAŠ 1908 TSK 2 : 0
GRADSKA LIGA – 4. KOLO
sreda Susek: SUSEK DINAMO 5 : 0
SRPSKA LIGA „VOJVODINA“ I VFL „JUG“ – PREDKOLO
sreda Temerin: SLOGA RFK NOVI SAD 1921 6 : 3 (2 : 2)
——– ———– ———————– —————————-
30. SEPTEMBAR 2020. GODINE, POČETAK U 15:30 ČASOVA
SRPSKA LIGA „VOJVODINA“ I VFL „JUG“ – 1. KOLO
sreda Temerin: SLOGA MLADOST (NS)
sreda Beočin: CEMENT CRVENA ZVEZDA
sreda Kać: JUGOVIĆ MLADOST (BJ)
sreda Šajkaš: BORAC (Š) INDEKS
——– ———– ———————– —————————-
7. OKTOBAR 2020. GODINE, POČETAK U 15:30 ČASOVA
NOVOSADSKA LIGA I GRADSKA LIGA – FINALE
sreda Susek: SUSEK ŠAJKAŠ 1908
2020-10-01T14:17:47+02:0016. 09. 2020.|

Kup – 4. kolo – parovi – 2020/2021

KUP FUDBALSKOG SAVEZA SRBIJE
NA TERITORIJI
FUDBALSKOG SAVEZA GRADA NOVOG SADA

16. SEPTEMBAR 2020. GODINE, POČETAK U 16:30 ČASOVA
NOVOSADSKA LIGA – 4. KOLO
sreda Kovilj: ŠAJKAŠ 1908 TSK
GRADSKA LIGA – 4. KOLO
sreda Susek: SUSEK DINAMO
SRPSKA LIGA „VOJVODINA“ I VFL „JUG“ – PREDKOLO
sreda Temerin: SLOGA RFK NOVI SAD 1921
——– ——————– ———————– ————————–
30. SEPTEMBAR 2020. GODINE, POČETAK U 15:30 ČASOVA
SRPSKA LIGA „VOJVODINA“ I VFL „JUG“ – 1. KOLO
sreda Temerin / N. Sad: SLOGA / RFK N. SAD MLADOST (NS)
sreda Beočin: CEMENT CRVENA ZVEZDA
sreda Kać: JUGOVIĆ MLADOST (BJ)
sreda Šajkaš: BORAC (Š) INDEKS
——– ——————– ———————– ————————–
7. OKTOBAR 2020. GODINE, POČETAK U 15:30 ČASOVA
NOVOSADSKA LIGA I GRADSKA LIGA – FINALE
sreda Susek / Budisava: SUSEK / DINAMO ŠAJKAŠ 1908 / TSK
2020-09-21T09:11:50+02:0009. 09. 2020.|

Kup – 3. kolo – rezultati – 2020/2021

TREĆE KOLO KUPA FSS NA TERITORIJI FSG NOVOG SADA

2. SEPTEMBAR 2020. GODINE, POČETAK U 17:00 ČASOVA

NOVOSADSKA LIGA
sreda Gospođinci: JEDINSTVO (G) ŠAJKAŠ 1908 2 : 8
sreda Sr. Kamenica: FRUŠKOGORAC TSK 2 : 4 (1 : 1)
GRADSKA LIGA
sreda Susek: SUSEK PROLETER 5 : 1
sreda Budisava: DINAMO TITEL 5 : 1
2020-09-10T14:22:42+02:0002. 09. 2020.|

Kup – 3. kolo – parovi – 2020/2021

TREĆE KOLO KUPA FSS NA TERITORIJI FSG NOVOG SADA

2. SEPTEMBAR 2020. GODINE, POČETAK U 17:00 ČASOVA

NOVOSADSKA LIGA
sreda Gospođinci: JEDINSTVO (G) ŠAJKAŠ 1908
sreda Sr. Kamenica: FRUŠKOGORAC TSK
GRADSKA LIGA
sreda Susek: SUSEK PROLETER
sreda Budisava: DINAMO TITEL
2020-09-02T19:48:35+02:0020. 08. 2020.|

Kup – 2. kolo – rezultati – 2020/2021

DRUGO KOLO KUPA FSS NA TERITORIJI FSG NOVOG SADA

19. AVGUST 2020. GODINE, POČETAK U 18:00 ČASOVA

NOVOSADSKA LIGA
sreda Kovilj: ŠAJKAŠ 1908 PETROVARADIN 2 : 1
sreda Temerin: TSK BAČKA 1923 (Đ) 5 : 3 (1 : 1)
sreda Futog FUTOG FRUŠKOGORAC 2 : 7
sreda Begeč: BAČKA (B) JEDINSTVO (G) 0 : 2
GRADSKA LIGA
sreda Banoštor: PROLETER BORAC (R) 3 : 1
sreda Novi Sad: MOSKVA SUSEK 0 : 3
sreda Lok: SLOGA DINAMO 1 : 2
sreda Titel: TITEL OBILIĆ 4 : 3

_________________________________________________________________________

Žrebanje parova za treće kolo Kupa FSS na teritoriji FS Grada Novog Sada biće obavljeno u četvrtak, 20. avgusta 2020. godine. Utakmice trećeg kola Kupa FSS na teritoriji FS Grada Novog Sada biće odigrane u sredu, 2. septembra 2020. godine, sa početkom u 17:00 časova.

2020-09-01T21:17:39+02:0019. 08. 2020.|

Kup – 2. kolo – parovi – 2020/2021

DRUGO KOLO KUPA FSS NA TERITORIJI FSG NOVOG SADA

19. AVGUST 2020. GODINE, POČETAK U 18:00 ČASOVA

NOVOSADSKA LIGA
sreda Kovilj: ŠAJKAŠ 1908 PETROVARADIN
sreda Temerin: TSK BAČKA 1923 (Đ)
sreda Futog FUTOG FRUŠKOGORAC
sreda Begeč: BAČKA (B) JEDINSTVO (G)
GRADSKA LIGA
sreda Banoštor: PROLETER BORAC (R)
sreda Novi Sad: MOSKVA SUSEK
sreda Lok: SLOGA DINAMO
sreda Titel: TITEL OBILIĆ

_________________________________________________________________________

Žrebanje parova za treće kolo Kupa FSS na teritoriji FS Grada Novog Sada biće obavljeno u četvrtak, 20. avgusta 2020. godine, a termin odigravanja utakmica trećeg kola biće naknadno određen.

2020-08-20T12:38:59+02:0016. 08. 2020.|