Париске комуне 38, 21000 Нови Сад; 021/444-900; 021/445-678|fsgns@mts.rs

КУП

Куп – 2. коло – резултати – 2019/2020

ДРУГО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД

21. АВГУСТ 2019. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 17:30 ЧАСОВА

НОВОСАДСКА ЛИГА
среда Нови Сад: ИНДЕКС ТСК 1 : 2
среда Петроварадин: ПЕТРОВАРАДИН БАЧКА (Б) 10 : 11 (2 : 2)
среда Руменка: ЈЕДИНСТВО (Р) РФК НС 1921 2 : 1
среда Сириг: СИРИГ ФРУШКОГОРАЦ 10 : 9 (0 : 0)
У другом колу слободан је ОМЛАДИНАЦ из Степановићева
ГРАДСКА ЛИГА
среда Гардиновци: ХАЈДУК (Г) СЛАНОБАРАЦ 4 : 1
среда Тител: ТИТЕЛ МИЛЕТИЋ 2 : 1
среда Ченеј: ЧЕНЕЈ БОРАЦ (Р) 0 : 3
среда Сусек: СУСЕК ЖЕЛЕЗНИЧАР 3 : 0

_________________________________________________________________________

Датум одигравања и парови трећег кола Купа ФСС на територији ФС Града Новог Сада биће објављени у петак, 23. августа 2019. године.

2019-08-21T20:05:34+02:0021. 08. 2019.|

Куп – 2. коло – парови – 2019/2020

ДРУГО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД

21. АВГУСТ 2019. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 17:30 ЧАСОВА

НОВОСАДСКА ЛИГА
среда Нови Сад: ИНДЕКС ТСК
среда Петроварадин: ПЕТРОВАРАДИН БАЧКА (Б)
среда Руменка: ЈЕДИНСТВО (Р) РФК НС 1921
среда Сириг: СИРИГ ФРУШКОГОРАЦ
У другом колу слободан је ОМЛАДИНАЦ из Степановићева
ГРАДСКА ЛИГА
среда Гардиновци: ХАЈДУК (Г) СЛАНОБАРАЦ
среда Тител: ТИТЕЛ МИЛЕТИЋ
среда Ченеј: ЧЕНЕЈ БОРАЦ (Р)
среда Сусек: СУСЕК ЖЕЛЕЗНИЧАР

_________________________________________________________________________

Датум одигравања и парови трећег кола Купа ФСС на територији ФС Града Новог Сада биће објављени у петак, 23. августа 2019. године.

2019-08-21T20:08:15+02:0018. 08. 2019.|

Куп – 1. коло – резултати – 2019/2020

ПРВО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД

17/18. АВГУСТ 2019. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 18:00 ЧАСОВА

НОВОСАДСКА ЛИГА
субота Буковац: ФР. ПАРТИЗАН ИНДЕКС 2 : 3
недеља Бегеч: БАЧКА (Б) СЛАВИЈА 3 : 0
субота Руменка: ЈЕДИНСТВО (Р) ЖСК 4 : 1
недеља Ср. Каменица: ФРУШКОГОРАЦ БАЧКА 1923 (Ђ) 5 : 0
субота Степановићево: ОМЛАДИНАЦ ФУТОГ 4 : 3
субота Сириг: СИРИГ ТАТРА 2 : 0
субота Нови Сад: РФК НС 1921 ВЕТЕРНИК 3 : 0
недеља Ковиљ: ШАЈКАШ 1908 ПЕТРОВАРАДИН 1 : 2
недеља Чуруг: ХАЈДУК (Ч) ТСК 0 : 9
ГРАДСКА ЛИГА
недеља Гардиновци: ХАЈДУК (Г) ОБИЛИЋ 3 : 2
недеља Мошорин: МИЛЕТИЋ ДИНАМО 5 : 3
недеља Лок: СЛОГА ТИТЕЛ 0 : 7
недеља Будисава: СЛАНОБАРАЦ ЈЕДИНСТВО (Г) 11 : 10 (6 : 6)
недеља Раковац: БОРАЦ (Р) МОСКВА 3 : 0
субота Нови Сад: ЖЕЛЕЗНИЧАР ФАРАОН није играно
недеља Сусек: СУСЕК ВИНОГРАДАР 3 : 0
недеља Баноштор: ПРОЛЕТЕР ЧЕНЕЈ 0 : 3

_________________________________________________________________________

Друго коло Купа ФСС на територији ФСГ Нови Сад на програму је већ у среду, 21. августа 2019. године, а све утакмице се играју такође од 17:30 часова.

У другом колу Купа за на клубове Новосадске лиге састају се побединици првог и деветог пара, победници осмог и другог пара, победници трећег и седмог пара и победници шестог и четвртог пара, док је победник петог пара слободан.

У другом колу Купа за клубове Градске лиге састају се победници првог и четвртог пара, победници трећег и другог пара, победници петог и осмог пара и победници седмог и шестог пара.

У другом колу Купа домаћин утакмице се одређује уз употребу следећин принципа: (1) уколико су у обе утакмице првог кола победиле домаће екипе, домаћин је екипа која је првоименована у тексту претходна два пасуса; (2) уколико су у обе утакмице првог кола победиле гостујуће екипе, домаћин је екипа која је првоименована у тексту претходна два пасуса; (3) уколико је у једној утакмици првог кола победио домаћа екипа, а у другој утакмици првог која је победила гостујућа екипа, домаћин у је екипа која је у првом колу гостовала.

2019-08-21T20:10:26+02:0018. 08. 2019.|

Куп – 1. коло – парови – 2019/2020

ПРВО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД

17/18. АВГУСТ 2019. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 18:00 ЧАСОВА

НОВОСАДСКА ЛИГА
субота Буковац: ФР. ПАРТИЗАН ИНДЕКС
недеља Бегеч: БАЧКА (Б) СЛАВИЈА
субота Руменка: ЈЕДИНСТВО (Р) ЖСК
недеља Ср. Каменица: ФРУШКОГОРАЦ БАЧКА 1923 (Ђ)
субота Степановићево: ОМЛАДИНАЦ ФУТОГ
субота Сириг: СИРИГ ТАТРА
субота Нови Сад: РФК НС 1921 ВЕТЕРНИК
недеља Ковиљ: ШАЈКАШ 1908 ПЕТРОВАРАДИН
недеља Чуруг: ХАЈДУК (Ч) ТСК
ГРАДСКА ЛИГА
недеља Гардиновци: ХАЈДУК (Г) ОБИЛИЋ
недеља Мошорин: МИЛЕТИЋ ДИНАМО
недеља Лок: СЛОГА ТИТЕЛ
недеља Будисава: СЛАНОБАРАЦ ЈЕДИНСТВО (Г)
недеља Раковац: БОРАЦ (Р) МОСКВА
субота Нови Сад: ЖЕЛЕЗНИЧАР ФАРАОН
недеља Сусек: СУСЕК ВИНОГРАДАР
недеља Баноштор: ПРОЛЕТЕР ЧЕНЕЈ

_________________________________________________________________________

Друго коло Купа ФСС на територији ФСГ Нови Сад на програму је већ у среду, 21. августа 2019. године, а све утакмице се играју такође од 17:30 часова.

У другом колу Купа за на клубове Новосадске лиге састају се побединици првог и деветог пара, победници осмог и другог пара, победници трећег и седмог пара и победници шестог и четвртог пара, док је победник петог пара слободан.

У другом колу Купа за клубове Градске лиге састају се победници првог и четвртог пара, победници трећег и другог пара, победници петог и осмог пара и победници седмог и шестог пара.

У другом колу Купа домаћин утакмице се одређује уз употребу следећин принципа: (1) уколико су у обе утакмице првог кола победиле домаће екипе, домаћин је екипа која је првоименована у тексту претходна два пасуса; (2) уколико су у обе утакмице првог кола победиле гостујуће екипе, домаћин је екипа која је првоименована у тексту претходна два пасуса; (3) уколико је у једној утакмици првог кола победио домаћа екипа, а у другој утакмици првог која је победила гостујућа екипа, домаћин у је екипа која је у првом колу гостовала.

2019-08-18T13:42:16+02:0006. 08. 2019.|

ФК “Кабел” победник Купа ФС Града Новог Сада

ФК “Кабел” из Новог Сада победник је Купа Фудбалског савеза Србије на територији Фудбалског савеза Града Новог Сада. У финалној утакмици, одиграној у среду, 17. априла 2019. године, на стадиону ФК “Кабел” крај Штранда, са почетком у 17:00 часова, између ФК “Кабел” и ФК “Бачка 1923” из Ђурђева, домаћи клуб је победио резултатом 2 : 1 (2 : 0) и тако заслужено освојио пехар намењен победнику и стекао право на наставак учешћа у најмасовнијем такмичењу на националном нивоу.

У присуству значајног броја гледалаца, голове за домаће постигли су Ђорђе Кнежевић и Предраг Владић, док је стрелац за госте био Никола Петровић.  Пехар намењен освајачу купа на територији нашег града капитену ФК “Кабел” Стефану Вучковићу уручио је члан Градског већа Новог Сада задужен за спорт Огњен Цвјетићанин, док је пехар за учешће у финалу капитену ФК “Бачка” Предрагу Марковићу предао председник ФС Града Новог Сада Новак Кострешевић.

ФК “Кабел” Нови Сад – победник Купа ФС Града Новог Сада / Фото: Д. Иванић / Извор: “Дневник”
2019-08-07T10:41:28+02:0017. 04. 2019.|

Финале Купа ФСС на територији ФСГ Нови Сад

Обавештавамо спортску јавност да ће финална утакмица Купа ФС Србије на територији ФС Града Новог Сада, између клубова ФК “Кабел” из Новог Сада и ФК “Бачка 1923” из Ђурђева, бити одиграна на стадиону ФК “Кабел” крај Штранда у Новом Саду, у среду, 17. априла 2019. године, са почетком у 17:00 часова.

2019-08-07T10:38:27+02:0016. 04. 2019.|

Куп – полуфинале – резултати

ПОЛУФИНАЛЕ КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД
СРЕДА, 10. ОКТОБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 16:00 ЧАСОВА
Ковиљ: ШАЈКАШ 1908 КАБЕЛ 1 : 3
Ђурђево: БАЧКА 1923 ЦЕМЕНТ 2 : 1
Финална утакмица Купа ФСС на територији ФСГ Нови Сад биће одиграна на пролеће 2019. године.
2019-08-07T10:38:35+02:0010. 10. 2018.|

Куп – полуфинале – парови

ПОЛУФИНАЛЕ КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД
СРЕДА, 10. ОКТОБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 16:00 ЧАСОВА
Ковиљ: ШАЈКАШ 1908 КАБЕЛ      
Ђурђево: БАЧКА 1923 ЦЕМЕНТ      
Финална утакмица Купа ФСС на територији ФСГ Нови Сад биће одиграна на пролеће 2019. године.
2019-08-07T10:41:17+02:0005. 10. 2018.|

Куп – 6. коло – резултати

ШЕСТО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД
СРЕДА, 3. ОКТОБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 16:00 ЧАСОВА
Ковиљ: ШАЈКАШ 1908 ЦР. ЗВЕЗДА 3 : 1
Ђурђево: БАЧКА 1923 МЛАДОСТ (БЈ) 2 : 1
Беочин: ЦЕМЕНТ ЈУГОВИЋ 5 : 0
Кисач: ТАТРА КАБЕЛ 0 : 2

2019-08-07T10:42:32+02:0003. 10. 2018.|

Куп – 6. коло – парови

ШЕСТО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД
СРЕДА, 3. ОКТОБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 16:00 ЧАСОВА
Ковиљ: ШАЈКАШ 1908 ЦР. ЗВЕЗДА
Ђурђево: БАЧКА 1923 МЛАДОСТ (БЈ)
Беочин: ЦЕМЕНТ ЈУГОВИЋ
Кисач: ТАТРА КАБЕЛ

 

2019-08-07T10:42:39+02:0003. 10. 2018.|