ТАБЕЛА

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛ Б
1 Logo МЛАДОСТ 28 20 7 1 78:27 67
2 Logo ТСК 28 19 6 3 62:28 63
3 Logo НОВИ САД 28 18 6 4 67:22 60
4 Logo ЈЕДИНСТВО 28 16 7 5 69:27 55
5 Logo ФР. ПАРТИЗАН 28 14 3 11 59:39 45
6 Logo ИНДЕКС 28 10 9 9 39:26 39
7 Logo ЖСК 28 10 5 13 52:60 35
8 Logo СИРИГ 28 10 5 13 36:49 35
9 Logo БАЧКА 1923 28 8 10 10 38:46 34
10 Logo ПЕТРОВАРАДИН 28 8 7 13 37:45 31
11 Logo ФРУШКОГОРАЦ 28 8 6 14 54:54 30
12 Logo ОМЛАДИНАЦ 28 8 4 16 44:69 28
13 Logo СЛАВИЈА 28 7 8 13 29:53 25
14 Logo ШАЈКАШ 1908 28 6 6 16 36:56 24
15 Logo МИЛЕТИЋ 28 3 1 24 25:124 10

НАПОМЕНА: СЛАВИЈА је кажњена одузимањем 4 бода. Такмичење је напустио СОФЕКС.

РЕЗУЛТАТИ

30. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Нед. 09. 06. 2019. 18:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ОМЛАДИНАЦ

1 - 3

Нед. 09. 06. 2019. 18:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ БАЧКА 1923

1 - 4

Нед. 09. 06. 2019. 18:00 Жабаљ
ЖСК ЈЕДИНСТВО

2 - 5

Нед. 09. 06. 2019. 18:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 НОВИ САД

0 - 2

Нед. 09. 06. 2019. 18:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН СИРИГ

5 - 0

Нед. 09. 06. 2019. 18:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ СЛАВИЈА

2 - 3

Нед. 09. 06. 2019. 18:00 Нови Сад
МЛАДОСТ ТСК

3 - 2

Слободна екипа: ИНДЕКС

29. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Сре. 05. 06. 2019. 18:00 Темерин
ТСК ИНДЕКС

3 - 2

Сре. 05. 06. 2019. 18:00 Нови Сад
СЛАВИЈА МЛАДОСТ

0 - 5

Сре. 05. 06. 2019. 18:00 Сириг
СИРИГ ФРУШКОГОРАЦ

3 - 1

Сре. 05. 06. 2019. 18:00 Нови Сад
НОВИ САД ПЕТРОВАРАДИН

4 - 0

Сре. 05. 06. 2019. 18:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО ШАЈКАШ 1908

5 - 0

Сре. 05. 06. 2019. 18:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 ЖСК

2 - 2

Сре. 05. 06. 2019. 18:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ МИЛЕТИЋ

4 - 1

Слободна екипа: ФРУШКОГОРСКИ ПАРТИЗАН

28. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Нед. 02. 06. 2019. 18:00 Нови Сад
ИНДЕКС ФР. ПАРТИЗАН

2 - 1

Нед. 02. 06. 2019. 18:00 Жабаљ
ЖСК ОМЛАДИНАЦ

2 - 3

Нед. 02. 06. 2019. 18:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 БАЧКА 1923

4 - 0

Нед. 02. 06. 2019. 18:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ЈЕДИНСТВО

0 - 1

Нед. 02. 06. 2019. 18:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ НОВИ САД

1 - 5

Нед. 02. 06. 2019. 18:00 Нови Сад
МЛАДОСТ СИРИГ

2 - 1

Нед. 02. 06. 2019. 18:00 Темерин
ТСК СЛАВИЈА

7 - 1

Слободна екипа: МИЛЕТИЋ

27. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 25. 05. 2019. 17:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ИНДЕКС

1 - 0

Суб. 25. 05. 2019. 17:30 Нови Сад
НОВИ САД МЛАДОСТ

1 - 1

Суб. 25. 05. 2019. 17:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ШАЈКАШ 1908

3 - 0

Суб. 25. 05. 2019. 17:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН МИЛЕТИЋ

6 - 0

Нед. 26. 05. 2019. 17:30 Сириг
СИРИГ ТСК

0 - 1

Нед. 26. 05. 2019. 17:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО ФРУШКОГОРАЦ

4 - 0

Нед. 26. 05. 2019. 17:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 ПЕТРОВАРАДИН

2 - 4

Слободна екипа: ЖСК

26. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Сре. 22. 05. 2019. 17:00 Нови Сад
ИНДЕКС МИЛЕТИЋ

9 - 0

Сре. 22. 05. 2019. 17:00 Жабаљ
ЖСК ФР. ПАРТИЗАН

2 - 1

Сре. 22. 05. 2019. 17:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ БАЧКА 1923

1 - 1

Сре. 22. 05. 2019. 17:00 Нови Сад
МЛАДОСТ ЈЕДИНСТВО

1 - 4

Сре. 22. 05. 2019. 17:00 Темерин
ТСК НОВИ САД

1 - 0

Сре. 22. 05. 2019. 17:00 Нови Сад
СЛАВИЈА СИРИГ

0 - 1

Сре. 22. 05. 2019. 17:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ОМЛАДИНАЦ

0 - 0

Слободна екипа: ШАЈКАШ 1908

25. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 18. 05. 2019. 17:00 Сириг
СИРИГ ИНДЕКС

2 - 0

Суб. 18. 05. 2019. 17:00 Нови Сад
НОВИ САД СЛАВИЈА

5 - 0

Суб. 18. 05. 2019. 17:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ФРУШКОГОРАЦ

4 - 3

Суб. 18. 05. 2019. 17:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ШАЈКАШ 1908

5 - 2

Нед. 19. 05. 2019. 17:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО ТСК

5 - 1

Нед. 19. 05. 2019. 17:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 МЛАДОСТ

0 - 4

Нед. 19. 05. 2019. 17:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ЖСК

3 - 10

Слободна екипа: ПЕТРОВАРАДИН

24. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 11. 05. 2019. 17:00 Нови Сад
МЛАДОСТ ОМЛАДИНАЦ

5 - 4

Суб. 11. 05. 2019. 17:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ЈЕДИНСТВО

1 - 4

Нед. 12. 05. 2019. 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ЖСК

2 - 0

Нед. 12. 05. 2019. 17:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 МИЛЕТИЋ

5 - 0

Нед. 12. 05. 2019. 17:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ФР. ПАРТИЗАН

4 - 2

Нед. 12. 05. 2019. 17:00 Темерин
ТСК БАЧКА 1923

3 - 1

Нед. 12. 05. 2019. 17:00 Сириг
СИРИГ НОВИ САД

0 - 0

Слободна екипа: ФРУШКОГОРАЦ

23. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 04. 05. 2019. 17:00 Нови Сад
НОВИ САД ИНДЕКС

1 - 0

Суб. 04. 05. 2019. 17:00 Нови Сад
СЛАВИЈА БАЧКА 1923

1 - 1

Суб. 04. 05. 2019. 17:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ТСК

1 - 2

Суб. 04. 05. 2019. 17:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ФРУШКОГОРАЦ

1 - 0

Нед. 05. 05. 2019. 17:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО СИРИГ

4 - 1

Нед. 05. 05. 2019. 17:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ПЕТРОВАРАДИН

1 - 5

Нед. 05. 05. 2019. 17:00 Жабаљ
ЖСК ШАЈКАШ 1908

4 - 1

Слободна екипа: МЛАДОСТ

22. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 27. 04. 2019. 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ШАЈКАШ 1908

3 - 0

Суб. 27. 04. 2019. 17:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ЖСК

3 - 1

Суб. 27. 04. 2019. 17:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ МИЛЕТИЋ

10 - 0

Суб. 27. 04. 2019. 17:00 Нови Сад
МЛАДОСТ ФР. ПАРТИЗАН

2 - 0

Суб. 27. 04. 2019. 17:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ОМЛАДИНАЦ

0 - 3

Суб. 27. 04. 2019. 17:00 Сириг
СИРИГ БАЧКА 1923

3 - 2

Суб. 27. 04. 2019. 17:00 Нови Сад
НОВИ САД ЈЕДИНСТВО

0 - 2

Слободна екипа: ТСК

21. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 20. 04. 2019. 16:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ СИРИГ

0 - 2

Суб. 20. 04. 2019. 16:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ТСК

0 - 1

Нед. 21. 04. 2019. 16:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО ИНДЕКС

2 - 0

Нед. 21. 04. 2019. 16:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 НОВИ САД

4 - 4

Нед. 21. 04. 2019. 16:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ МЛАДОСТ

0 - 6

Нед. 21. 04. 2019. 16:30 Жабаљ
ЖСК ФРУШКОГОРАЦ

3 - 2

Нед. 21. 04. 2019. 16:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ПЕТРОВАРАДИН

1 - 0

Слободна екипа: СЛАВИЈА

20. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 13. 04. 2019. 16:30 Нови Сад
МЛАДОСТ ЖСК

3 - 0

Суб. 13. 04. 2019. 16:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ФР. ПАРТИЗАН

0 - 0

Суб. 13. 04. 2019. 16:30 Нови Сад
НОВИ САД ОМЛАДИНАЦ

3 - 1

Нед. 14. 04. 2019. 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ПЕТРОВАРАДИН

1 - 0

Нед. 14. 04. 2019. 16:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ШАЈКАШ 1908

2 - 0

Нед. 14. 04. 2019. 16:30 Темерин
ТСК МИЛЕТИЋ

7 - 1

Нед. 14. 04. 2019. 16:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО БАЧКА 1923

3 - 0

Слободна екипа: СИРИГ

19. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Сре. 10. 04. 2019. 16:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 ИНДЕКС

1 - 1

Сре. 10. 04. 2019. 16:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ЈЕДИНСТВО

2 - 3

Сре. 10. 04. 2019. 16:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН СИРИГ

2 - 0

Сре. 10. 04. 2019. 16:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ СЛАВИЈА

0 - 3

Сре. 10. 04. 2019. 16:30 Жабаљ
ЖСК ТСК

1 - 5

Сре. 10. 04. 2019. 16:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 МЛАДОСТ

3 - 3

Сре. 10. 04. 2019. 16:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ФРУШКОГОРАЦ

3 - 2

Слободна екипа: НОВИ САД

18. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 06. 04. 2019. 16:30 Нови Сад
МЛАДОСТ ПЕТРОВАРАДИН

5 - 0

Суб. 06. 04. 2019. 16:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ЖСК

1 - 4

Суб. 06. 04. 2019. 16:30 Нови Сад
НОВИ САД ФР. ПАРТИЗАН

1 - 0

Нед. 07. 04. 2019. 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ФРУШКОГОРАЦ

2 - 0

Нед. 07. 04. 2019. 16:30 Темерин
ТСК ШАЈКАШ 1908

5 - 0

Нед. 07. 04. 2019. 16:30 Сириг
СИРИГ МИЛЕТИЋ

6 - 1

Нед. 07. 04. 2019. 16:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 ОМЛАДИНАЦ

4 - 0

Слободна екипа: ЈЕДИНСТВО

17. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 30. 03. 2019. 16:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ИНДЕКС

0 - 0

Суб. 30. 03. 2019. 16:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЈЕДИНСТВО

0 - 3

Нед. 31. 03. 2019. 16:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ НОВИ САД

0 - 8

Нед. 31. 03. 2019. 16:00 Жабаљ
ЖСК СИРИГ

0 - 0

Нед. 31. 03. 2019. 16:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 СЛАВИЈА

0 - 1

Нед. 31. 03. 2019. 16:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ТСК

0 - 1

Нед. 31. 03. 2019. 16:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ МЛАДОСТ

2 - 4

Слободна екипа: БАЧКА 1923

16. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 23. 03. 2019. 15:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ПЕТРОВАРАДИН

1 - 1

Суб. 23. 03. 2019. 15:30 Нови Сад
НОВИ САД ЖСК

3 - 0

Нед. 24. 03. 2019. 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС МЛАДОСТ

0 - 0

Нед. 24. 03. 2019. 15:30 Темерин
ТСК ФРУШКОГОРАЦ

3 - 0

Нед. 24. 03. 2019. 15:30 Сириг
СИРИГ ШАЈКАШ 1908

2 - 0

Нед. 24. 03. 2019. 15:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО МИЛЕТИЋ

4 - 0

Нед. 24. 03. 2019. 15:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 ФР. ПАРТИЗАН

0 - 1

Слободна екипа: ОМЛАДИНАЦ

15. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 17. 11. 2018. 13:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ФР. ПАРТИЗАН

5 - 8

Суб. 17. 11. 2018. 13:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ФРУШКОГОРАЦ

1 - 0

Нед. 18. 11. 2018. 13:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 МИЛЕТИЋ

3 - 0

Нед. 18. 11. 2018. 13:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО ЖСК

3 - 3

Нед. 18. 11. 2018. 13:00 Нови Сад
НОВИ САД ШАЈКАШ 1908

2 - 2

Нед. 18. 11. 2018. 13:00 Сириг
СИРИГ ПЕТРОВАРАДИН

1 - 1

Нед. 18. 11. 2018. 13:00 Темерин
ТСК МЛАДОСТ

2 - 2

Слободна екипа: ИНДЕКС

14. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 10. 11. 2018. 13:30 Нови Сад
МЛАДОСТ СЛАВИЈА

4 - 1

Нед. 11. 11. 2018. 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ТСК

0 - 0

Нед. 11. 11. 2018. 13:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН НОВИ САД

0 - 1

Нед. 11. 11. 2018. 13:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ЈЕДИНСТВО

1 - 1

Нед. 11. 11. 2018. 13:30 Жабаљ
ЖСК БАЧКА 1923

1 - 0

Нед. 11. 11. 2018. 13:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ОМЛАДИНАЦ

3 - 1

Нед. 25. 11. 2018. 13:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ СИРИГ

5 - 1

Слободна екипа: ФРУШКОГОРСКИ ПАРТИЗАН

13. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 03. 11. 2018. 13:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ЖСК

1 - 2

Суб. 03. 11. 2018. 13:30 Нови Сад
НОВИ САД ФРУШКОГОРАЦ

2 - 2

Суб. 03. 11. 2018. 13:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ТСК

1 - 1

Нед. 04. 11. 2018. 13:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ИНДЕКС

1 - 0

Нед. 04. 11. 2018. 13:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 ШАЈКАШ 1908

2 - 1

Нед. 04. 11. 2018. 13:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО ПЕТРОВАРАДИН

4 - 0

Нед. 04. 11. 2018. 13:30 Сириг
СИРИГ МЛАДОСТ

1 - 3

Слободна екипа: МИЛЕТИЋ

12. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 27. 10. 2018. 14:00 Нови Сад
МЛАДОСТ НОВИ САД

1 - 1

Нед. 28. 10. 2018. 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС СЛАВИЈА

0 - 0

Нед. 28. 10. 2018. 14:00 Темерин
ТСК СИРИГ

1 - 0

Нед. 28. 10. 2018. 14:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ЈЕДИНСТВО

2 - 2

Нед. 28. 10. 2018. 14:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН БАЧКА 1923

1 - 1

Нед. 28. 10. 2018. 14:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ОМЛАДИНАЦ

0 - 1

Нед. 28. 10. 2018. 14:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ФР. ПАРТИЗАН

2 - 5

Слободна екипа: ЖСК

11. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 20. 10. 2018. 15:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЖСК

2 - 0

Суб. 20. 10. 2018. 15:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ПЕТРОВАРАДИН

1 - 1

Суб. 20. 10. 2018. 15:00 Нови Сад
НОВИ САД ТСК

4 - 0

Нед. 21. 10. 2018. 15:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ИНДЕКС

1 - 5

Нед. 21. 10. 2018. 15:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 ФРУШКОГОРАЦ

1 - 1

Нед. 21. 10. 2018. 15:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО МЛАДОСТ

1 - 2

Нед. 21. 10. 2018. 15:00 Сириг
СИРИГ СЛАВИЈА

2 - 2

Слободна екипа: ШАЈКАШ 1908

10. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 13. 10. 2018. 15:00 Нови Сад
СЛАВИЈА НОВИ САД

0 - 1

Суб. 13. 10. 2018. 15:00 Нови Сад
МЛАДОСТ БАЧКА 1923

0 - 0

Нед. 14. 10. 2018. 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС СИРИГ

2 - 2

Нед. 14. 10. 2018. 15:00 Темерин
ТСК ЈЕДИНСТВО

1 - 1

Нед. 14. 10. 2018. 15:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ОМЛАДИНАЦ

5 - 3

Нед. 14. 10. 2018. 15:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ФР. ПАРТИЗАН

3 - 1

Нед. 14. 10. 2018. 15:00 Жабаљ
ЖСК МИЛЕТИЋ

4 - 2

Слободна екипа: ПЕТРОВАРАДИН

9. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 06. 10. 2018. 15:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ПЕТРОВАРАДИН

2 - 1

Суб. 06. 10. 2018. 15:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ МЛАДОСТ

0 - 4

Суб. 06. 10. 2018. 15:30 Нови Сад
НОВИ САД СИРИГ

6 - 1

Нед. 07. 10. 2018. 15:30 Жабаљ
ЖСК ИНДЕКС

0 - 3

Нед. 07. 10. 2018. 15:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ШАЈКАШ 1908

3 - 1

Нед. 07. 10. 2018. 15:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 ТСК

1 - 1

Нед. 07. 10. 2018. 15:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО СЛАВИЈА

0 - 4

Слободна екипа: ФРУШКОГОРАЦ

8. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 29. 09. 2018. 15:30 Нови Сад
БАЧКА 1923 СЛАВИЈА

1 - 0

Нед. 30. 09. 2018. 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС НОВИ САД

1 - 0

Нед. 30. 09. 2018. 15:30 Сириг
СИРИГ ЈЕДИНСТВО

1 - 0

Нед. 30. 09. 2018. 15:30 Темерин
ТСК ОМЛАДИНАЦ

4 - 0

Нед. 30. 09. 2018. 15:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ФР. ПАРТИЗАН

3 - 2

Нед. 30. 09. 2018. 15:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН МИЛЕТИЋ

4 - 0

Нед. 30. 09. 2018. 15:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ЖСК

1 - 1

Слободна екипа: МЛАДОСТ

7. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 22. 09. 2018. 16:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН МЛАДОСТ

1 - 1

Суб. 22. 09. 2018. 16:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ СЛАВИЈА

0 - 3

Нед. 23. 09. 2018. 16:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ИНДЕКС

4 - 1

Нед. 23. 09. 2018. 16:00 Жабаљ
ЖСК ПЕТРОВАРАДИН

4 - 1

Нед. 23. 09. 2018. 16:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ФРУШКОГОРАЦ

0 - 2

Нед. 23. 09. 2018. 16:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 СИРИГ

2 - 1

Нед. 23. 09. 2018. 16:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО НОВИ САД

0 - 1

Слободна екипа: ТСК

6. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 15. 09. 2018. 16:30 Нови Сад
НОВИ САД БАЧКА 1923

2 - 0

Суб. 15. 09. 2018. 16:30 Нови Сад
МЛАДОСТ МИЛЕТИЋ

4 - 0

Нед. 16. 09. 2018. 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ЈЕДИНСТВО

0 - 0

Нед. 16. 09. 2018. 16:30 Сириг
СИРИГ ОМЛАДИНАЦ

1 - 3

Нед. 16. 09. 2018. 16:30 Темерин
ТСК ФР. ПАРТИЗАН

2 - 1

Нед. 16. 09. 2018. 16:30 Сремска Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ЖСК

2 - 1

Нед. 16. 09. 2018. 16:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ШАЈКАШ 1908

0 - 0

Слободна екипа: СЛАВИЈА

5. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 08. 09. 2018. 16:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН СЛАВИЈА

5 - 0

Суб. 08. 09. 2018. 16:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ НОВИ САД

0 - 2

Нед. 09. 09. 2018. 16:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ИНДЕКС

0 - 0

Нед. 09. 09. 2018. 16:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ФРУШКОГОРАЦ

3 - 2

Нед. 09. 09. 2018. 16:30 Жабаљ
ЖСК МЛАДОСТ

2 - 4

Нед. 09. 09. 2018. 16:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ТСК

0 - 1

Нед. 09. 09. 2018. 16:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 ЈЕДИНСТВО

2 - 1

Слободна екипа: СИРИГ

4. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 01. 09. 2018. 16:30 Нови Сад
СЛАВИЈА МИЛЕТИЋ

1 - 2

Суб. 01. 09. 2018. 16:30 Нови Сад
МЛАДОСТ ШАЈКАШ 1908

2 - 1

Нед. 02. 09. 2018. 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС БАЧКА 1923

0 - 3

Нед. 02. 09. 2018. 16:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО ОМЛАДИНАЦ

5 - 0

Нед. 02. 09. 2018. 16:30 Сириг
СИРИГ ФР. ПАРТИЗАН

0 - 3

Нед. 02. 09. 2018. 16:30 Темерин
ТСК ЖСК

2 - 0

Нед. 02. 09. 2018. 16:30 Сремска Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ПЕТРОВАРАДИН

3 - 0

Слободна екипа: НОВИ САД

3. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Сре. 29. 08. 2018. 17:00 Сремска Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ИНДЕКС

0 - 0

Сре. 29. 08. 2018. 17:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН МЛАДОСТ

0 - 3

Сре. 29. 08. 2018. 17:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ТСК

1 - 2

Сре. 29. 08. 2018. 17:00 Жабаљ
ЖСК СЛАВИЈА

1 - 1

Сре. 29. 08. 2018. 17:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ СИРИГ

1 - 2

Сре. 29. 08. 2018. 17:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН НОВИ САД

2 - 1

Сре. 29. 08. 2018. 17:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ БАЧКА 1923

0 - 0

Слободна екипа: РУМЕНКА

2. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 25. 08. 2018. 17:00 Нови Сад
НОВИ САД МИЛЕТИЋ

3 - 2

Суб. 25. 08. 2018. 17:00 N/A
СЛАВИЈА ШАЈКАШ 1908

1 - 1

Суб. 25. 08. 2018. 17:00 Нови Сад
МЛАДОСТ ФРУШКОГОРАЦ

1 - 0

Нед. 26. 08. 2018. 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ОМЛАДИНАЦ

5 - 1

Нед. 26. 08. 2018. 17:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО ФР. ПАРТИЗАН

1 - 1

Нед. 26. 08. 2018. 17:00 Сириг
СИРИГ ЖСК

0 - 1

Нед. 26. 08. 2018. 17:00 N/A
ТСК ПЕТРОВАРАДИН

2 - 1

Слободна екипа: БАЧКА 1923

1. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 18. 08. 2018. 17:30 Нови Сад
МЛАДОСТ ИНДЕКС

3 - 0

Суб. 18. 08. 2018. 17:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН БАЧКА 1923

5 - 0

Нед. 19. 08. 2018. 16:30 Сремска Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ТСК

1 - 1

Нед. 19. 08. 2018. 17:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН СЛАВИЈА

2 - 1

Нед. 19. 08. 2018. 17:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 СИРИГ

1 - 2

Нед. 19. 08. 2018. 17:30 Жабаљ
ЖСК НОВИ САД

1 - 4

Нед. 19. 08. 2018. 17:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ЈЕДИНСТВО

1 - 1

Слободна екипа: ОМЛАДИНАЦ