ТАБЕЛА

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈЕДИНСТВО (Р) 16 15 1 0 61:2+59 46
2 Logo ИНДЕКС 16 12 3 1 44:8+36 39
3 Logo РФК НС 1921 16 11 2 3 43:10+33 35
4 Logo ТСК 16 10 2 4 37:19+18 32
5 Logo ВЕТЕРНИК 16 10 0 6 38:16+22 30
6 Logo ШАЈКАШ 1908 16 9 2 5 35:16+19 29
7 Logo ЖСК 16 7 2 7 26:28-2 23
8 Logo СЛАВИЈА 16 5 7 4 17:13+4 22
9 Logo СИРИГ 16 6 4 6 21:23-2 22
10 Logo ФРУШКОГОРАЦ 16 6 3 7 24:27-3 21
11 Logo БАЧКА 1923 (Ђ) 16 6 1 9 23:31-8 19
12 Logo ФР. ПАРТИЗАН 16 4 4 8 26:36-10 16
13 Logo ПЕТРОВАРАДИН 16 4 3 9 21:32-11 15
14 Logo БАЧКА (Б) 16 4 2 10 19:48-29 14
15 Logo ОМЛАДИНАЦ 16 3 4 9 16:34-18 13
16 Logo ФУТОГ 16 3 3 10 22:34-12 12
17 Logo ТАТРА 16 3 3 10 25:47-22 12
18 Logo ХАЈДУК (Ч) 16 1 4 11 12:86-74 7

РЕЗУЛТАТИ

16. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 13, 2019 14:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ СЛАВИЈА

3 - 1

новембар 16, 2019 13:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 1

новембар 16, 2019 13:00 Футог
ФУТОГ ШАЈКАШ 1908

2 - 0

новембар 16, 2019 13:00 Нови Сад
РФК НС 1921 ХАЈДУК (Ч)

10 - 0

новембар 17, 2019 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ТАТРА

4 - 1

новембар 17, 2019 13:00 Сириг
СИРИГ БАЧКА (Б)

3 - 1

новембар 17, 2019 13:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ВЕТЕРНИК

0 - 3

новембар 17, 2019 13:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО (Р) ЖСК

4 - 0

новембар 17, 2019 13:00 Темерин
ТСК ФР. ПАРТИЗАН

3 - 0

15. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 9, 2019 13:30 Нови Сад
РФК НС 1921 ОМЛАДИНАЦ

2 - 0

новембар 9, 2019 13:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ФУТОГ

0 - 0

новембар 9, 2019 13:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЈЕДИНСТВО (Р)

1 - 3

новембар 10, 2019 13:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ФРУШКОГОРАЦ

1 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ТСК

3 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Жабаљ
ЖСК ПЕТРОВАРАДИН

2 - 0

новембар 10, 2019 13:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ИНДЕКС

1 - 2

новембар 10, 2019 13:30 Кисач
ТАТРА СИРИГ

4 - 4

новембар 10, 2019 13:30 Бегеч
БАЧКА (Б) БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 15

14. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 2, 2019 13:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ БАЧКА (Б)

1 - 2

новембар 2, 2019 13:30 Футог
ФУТОГ ХАЈДУК (Ч)

8 - 0

новембар 3, 2019 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ЖСК

3 - 0

новембар 3, 2019 13:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ТАТРА

3 - 1

новембар 3, 2019 13:30 Сириг
СИРИГ ВЕТЕРНИК

1 - 0

новембар 3, 2019 13:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ФР. ПАРТИЗАН

3 - 4

новембар 3, 2019 13:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО (Р) ШАЈКАШ 1908

3 - 0

новембар 3, 2019 13:30 Темерин
ТСК СЛАВИЈА

1 - 1

новембар 3, 2019 13:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ РФК НС 1921

0 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 14

13. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 26, 2019 14:00 Нови Сад
РФК НС 1921 ФУТОГ

1 - 0

октобар 26, 2019 14:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ЈЕДИНСТВО (Р)

0 - 2

октобар 26, 2019 14:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ИНДЕКС

1 - 1

октобар 27, 2019 14:00 Ср. Kаменица
ФРУШКОГОРАЦ ОМЛАДИНАЦ

2 - 1

октобар 27, 2019 14:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ТСК

1 - 4

октобар 27, 2019 14:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ПЕТРОВАРАДИН

1 - 1

октобар 27, 2019 14:00 Жабаљ
ЖСК СИРИГ

2 - 0

октобар 27, 2019 14:00 Ветерник
ВЕТЕРНИК БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 1

октобар 27, 2019 14:00 Кисач
ТАТРА БАЧКА (Б)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 13

12. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 19, 2019 14:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ТАТРА

2 - 2

октобар 19, 2019 14:30 Футог
ФУТОГ ФРУШКОГОРАЦ

1 - 2

октобар 20, 2019 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ШАЈКАШ 1908

1 - 0

октобар 20, 2019 14:30 Бегеч
БАЧКА (Б) ВЕТЕРНИК

2 - 1

октобар 20, 2019 14:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ЖСК

2 - 1

октобар 20, 2019 14:30 Сириг
СИРИГ ФР. ПАРТИЗАН

1 - 0

октобар 20, 2019 14:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН СЛАВИЈА

0 - 0

октобар 20, 2019 14:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО (Р) ХАЈДУК (Ч)

7 - 0

октобар 20, 2019 14:30 Темерин
ТСК РФК НС 1921

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 12

11. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 12, 2019 15:00 Футог
ФУТОГ ОМЛАДИНАЦ

0 - 2

октобар 12, 2019 15:00 Нови Сад
РФК НС 1921 ЈЕДИНСТВО (Р)

0 - 0

октобар 12, 2019 15:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ИНДЕКС

1 - 1

октобар 12, 2019 15:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН БАЧКА 1923 (Ђ)

1 - 1

октобар 13, 2019 15:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ТСК

1 - 3

октобар 13, 2019 15:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ПЕТРОВАРАДИН

1 - 4

октобар 13, 2019 15:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 СИРИГ

3 - 0

октобар 13, 2019 15:00 Жабаљ
ЖСК БАЧКА (Б)

5 - 1

октобар 13, 2019 15:00 Ветерник
ВЕТЕРНИК ТАТРА

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 11

10. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 5, 2019 15:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ВЕТЕРНИК

0 - 3

октобар 6, 2019 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ХАЈДУК (Ч)

9 - 0

октобар 6, 2019 15:30 Кисач
ТАТРА ЖСК

0 - 1

октобар 6, 2019 15:30 Бегеч
БАЧКА (Б) ФР. ПАРТИЗАН

0 - 4

октобар 6, 2019 15:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ШАЈКАШ 1908

3 - 2

октобар 6, 2019 15:30 Сириг
СИРИГ СЛАВИЈА

1 - 1

октобар 6, 2019 15:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН РФК НС 1921

2 - 1

октобар 6, 2019 15:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО (Р) ФРУШКОГОРАЦ

5 - 0

октобар 6, 2019 15:30 Темерин
ТСК ФУТОГ

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 10

9. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 28, 2019 15:30 Футог
ФУТОГ ЈЕДИНСТВО (Р)

0 - 4

септембар 28, 2019 15:30 Нови Сад
РФК НС 1921 ИНДЕКС

0 - 1

септембар 28, 2019 15:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ТАТРА

5 - 1

септембар 29, 2019 15:30 Темерин
ТСК ОМЛАДИНАЦ

4 - 0

септембар 29, 2019 15:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ПЕТРОВАРАДИН

1 - 1

септембар 29, 2019 15:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) СИРИГ

0 - 0

септембар 29, 2019 15:30 Нови Сад
СЛАВИЈА БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 0

септембар 29, 2019 15:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 БАЧКА (Б)

5 - 1

септембар 29, 2019 15:30 Жабаљ
ЖСК ВЕТЕРНИК

3 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 9

8. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 25, 2019 16:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ЖСК

2 - 2

септембар 25, 2019 16:00 Ветерник
ВЕТЕРНИК ФР. ПАРТИЗАН

4 - 0

септембар 25, 2019 16:00 Кисач
ТАТРА ШАЈКАШ 1908

0 - 2

септембар 25, 2019 16:00 Бегеч
БАЧКА (Б) СЛАВИЈА

2 - 3

септембар 25, 2019 16:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ХАЈДУК (Ч)

7 - 0

септембар 25, 2019 16:00 Сириг
СИРИГ РФК НС 1921

1 - 2

септембар 25, 2019 16:00 Нови Сад
ИНДЕКС ФРУШКОГОРАЦ

3 - 1

септембар 25, 2019 16:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ФУТОГ

1 - 3

септембар 25, 2019 16:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО (Р) ТСК

4 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 8

7. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 21, 2019 16:00 Футог
ФУТОГ ИНДЕКС

0 - 6

септембар 21, 2019 16:00 Нови Сад
РФК НС 1921 БАЧКА 1923 (Ђ)

1 - 0

септембар 21, 2019 16:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ТАТРА

1 - 0

септембар 21, 2019 16:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЖСК

1 - 2

септембар 22, 2019 16:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО (Р) ОМЛАДИНАЦ

4 - 1

септембар 22, 2019 16:00 Темерин
ТСК ПЕТРОВАРАДИН

2 - 1

септембар 22, 2019 16:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ СИРИГ

0 - 1

септембар 22, 2019 16:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) БАЧКА (Б)

3 - 3

септембар 22, 2019 16:00 Шајкаш
ШАЈКАШ 1908 ВЕТЕРНИК

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 14, 2019 16:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ФР. ПАРТИЗАН

3 - 1

септембар 15, 2019 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ТСК

1 - 0

септембар 15, 2019 16:30 Жабаљ
ЖСК ШАЈКАШ 1908

1 - 2

септембар 15, 2019 16:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК СЛАВИЈА

1 - 0

септембар 15, 2019 16:30 Кисач
ТАТРА ХАЈДУК (Ч)

7 - 1

септембар 15, 2019 16:30 Бегеч
БАЧКА (Б) РФК НС 1921

0 - 3

септембар 15, 2019 16:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ФРУШКОГОРАЦ

0 - 2

септембар 15, 2019 16:30 Сириг
СИРИГ ФУТОГ

3 - 2

септембар 15, 2019 16:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ЈЕДИНСТВО (Р)

0 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 11, 2019 16:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ОМЛАДИНАЦ

4 - 1

септембар 11, 2019 16:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО (Р) ИНДЕКС

3 - 0

септембар 11, 2019 16:30 Темерин
ТСК СИРИГ

1 - 3

септембар 11, 2019 16:30 Футог
ФУТОГ БАЧКА 1923 (Ђ)

1 - 3

септембар 11, 2019 16:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ БАЧКА (Б)

6 - 2

септембар 11, 2019 16:30 Нови Сад
РФК НС 1921 ТАТРА

6 - 0

септембар 11, 2019 16:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ВЕТЕРНИК

0 - 11

септембар 11, 2019 16:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ЖСК

1 - 0

септембар 11, 2019 16:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ФР. ПАРТИЗАН

6 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 7, 2019 16:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ШАЈКАШ 1908

0 - 1

септембар 7, 2019 16:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН СЛАВИЈА

2 - 1

септембар 7, 2019 16:30 Кисач
ТАТРА ФРУШКОГОРАЦ

2 - 2

септембар 8, 2019 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ПЕТРОВАРАДИН

6 - 0

септембар 8, 2019 16:30 Жабаљ
ЖСК ХАЈДУК (Ч)

5 - 1

септембар 8, 2019 16:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК РФК НС 1921

2 - 1

септембар 8, 2019 16:30 Бегеч
БАЧКА (Б) ФУТОГ

1 - 1

септембар 8, 2019 16:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ТСК

0 - 5

септембар 8, 2019 16:30 Сириг
СИРИГ ЈЕДИНСТВО (Р)

0 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
август 31, 2019 17:00 Футог
ФУТОГ ТАТРА

3 - 5

август 31, 2019 17:00 Нови Сад
РФК НС 1921 ЖСК

6 - 0

август 31, 2019 17:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ШАЈКАШ 1908

0 - 0

септембар 1, 2019 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ОМЛАДИНАЦ

0 - 0

септембар 1, 2019 17:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН СИРИГ

3 - 2

септембар 1, 2019 17:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО (Р) БАЧКА 1923 (Ђ)

3 - 0

септембар 1, 2019 17:00 Темерин
ТСК БАЧКА (Б)

4 - 1

септембар 1, 2019 17:00 Ср. Kаменица
ФРУШКОГОРАЦ ВЕТЕРНИК

1 - 2

септембар 1, 2019 17:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ФР. ПАРТИЗАН

4 - 4

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
август 28, 2019 17:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ СЛАВИЈА

0 - 5

август 28, 2019 17:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ХАЈДУК (Ч)

7 - 0

август 28, 2019 17:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН РФК НС 1921

2 - 3

август 28, 2019 17:00 Жабаљ
ЖСК ФРУШКОГОРАЦ

1 - 3

август 28, 2019 17:00 Ветерник
ВЕТЕРНИК ФУТОГ

2 - 0

август 28, 2019 17:00 Кисач
ТАТРА ТСК

1 - 3

август 28, 2019 17:00 Бегеч
БАЧКА (Б) ЈЕДИНСТВО (Р)

0 - 8

август 28, 2019 17:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ПЕТРОВАРАДИН

2 - 1

август 28, 2019 17:00 Сириг
СИРИГ ИНДЕКС

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
август 24, 2019 17:00 Футог
ФУТОГ ЖСК

1 - 1

август 24, 2019 17:00 Нови Сад
РФК НС 1921 ШАЈКАШ 1908

3 - 1

август 25, 2019 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС БАЧКА 1923 (Ђ)

5 - 0

август 25, 2019 17:00 Сириг
СИРИГ ОМЛАДИНАЦ

1 - 1

август 25, 2019 17:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН БАЧКА (Б)

0 - 1

август 25, 2019 17:00 Кисач
ТАТРА ЈЕДИНСТВО (Р)

0 - 7

август 25, 2019 17:00 Темерин
ТСК ВЕТЕРНИК

3 - 1

август 25, 2019 17:00 Ср. Kаменица
ФРУШКОГОРАЦ ФР. ПАРТИЗАН

0 - 0

август 25, 2019 17:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) СЛАВИЈА

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 1