ТАБЕЛА

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ЈЕДИНСТВО (Р) 19 18 1 0 64:2+62 55
2 Logo ИНДЕКС 19 15 3 1 51:9+42 48
3 Logo РФК НС 1921 19 14 2 3 51:11+40 44
4 Logo ТСК 19 11 2 6 41:23+18 35
5 Logo ШАЈКАШ 1908 19 11 2 6 40:22+18 35
6 Logo ВЕТЕРНИК 19 11 0 8 41:22+19 33
7 Logo СЛАВИЈА 19 7 7 5 23:16+7 28
8 Logo СИРИГ 19 8 4 7 25:250 28
9 Logo ФРУШКОГОРАЦ 19 7 3 9 26:32-6 24
10 Logo ЖСК 19 7 2 10 27:33-6 23
11 Logo ФР. ПАРТИЗАН 19 6 4 9 32:37-5 22
12 Logo ПЕТРОВАРАДИН 19 6 4 9 25:33-8 22
13 Logo БАЧКА 1923 (Ђ) 19 6 1 12 23:38-15 19
14 Logo ФУТОГ 19 5 3 11 27:38-11 18
15 Logo ОМЛАДИНАЦ 19 4 4 11 17:38-21 16
16 Logo ТАТРА 19 4 4 11 27:49-22 16
17 Logo БАЧКА (Б) 19 4 2 13 20:52-32 14
18 Logo ХАЈДУК (Ч) 19 1 4 14 13:93-80 7

РЕЗУЛТАТИ

19. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 14. 03. 2020. 15:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ОМЛАДИНАЦ

2 - 0

Суб. 14. 03. 2020. 15:30 Нови Сад
РФК НС 1921 ФР. ПАРТИЗАН

1 - 0

Суб. 14. 03. 2020. 15:30 Футог
ФУТОГ ВЕТЕРНИК

4 - 1

Нед. 15. 03. 2020. 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС СИРИГ

2 - 0

Нед. 15. 03. 2020. 15:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ШАЈКАШ 1908

1 - 3

Нед. 15. 03. 2020. 15:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ЖСК

1 - 0

Нед. 15. 03. 2020. 15:30 Темерин
ТСК ТАТРА

0 - 1

Нед. 15. 03. 2020. 15:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО (Р) БАЧКА (Б)

1 - 0

Нед. 15. 03. 2020. 15:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 0

18. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 07. 03. 2020. 15:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ СИРИГ

0 - 2

Суб. 07. 03. 2020. 15:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ФРУШКОГОРАЦ

3 - 0

Суб. 07. 03. 2020. 15:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ХАЈДУК (Ч)

3 - 0

Нед. 08. 03. 2020. 15:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ИНДЕКС

0 - 3

Нед. 08. 03. 2020. 15:30 Бегеч
БАЧКА (Б) ПЕТРОВАРАДИН

0 - 1

Нед. 08. 03. 2020. 15:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО (Р) ТАТРА

1 - 0

Нед. 08. 03. 2020. 15:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ТСК

2 - 1

Нед. 08. 03. 2020. 15:30 Жабаљ
ЖСК ФУТОГ

0 - 1

Нед. 08. 03. 2020. 15:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 РФК НС 1921

0 - 4

БИЛТЕН БРОЈ 18

17. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Нови Сад
СЛАВИЈА РФК НС 1921

1 - 3

Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ФУТОГ

3 - 0

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ОМЛАДИНАЦ

0 - 1

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ФРУШКОГОРАЦ

2 - 1

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 Жабаљ
ЖСК ТСК

1 - 3

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 Ветерник
ВЕТЕРНИК ЈЕДИНСТВО (Р)

0 - 1

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 Кисач
ТАТРА ПЕТРОВАРАДИН

1 - 1

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 Бегеч
БАЧКА (Б) ИНДЕКС

1 - 2

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) СИРИГ

0 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 17

16. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Сре. 13. 11. 2019. 14:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ СЛАВИЈА

3 - 1

Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 1

Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Футог
ФУТОГ ШАЈКАШ 1908

2 - 0

Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Нови Сад
РФК НС 1921 ХАЈДУК (Ч)

10 - 0

Нед. 17. 11. 2019. 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ТАТРА

4 - 1

Нед. 17. 11. 2019. 13:00 Сириг
СИРИГ БАЧКА (Б)

3 - 1

Нед. 17. 11. 2019. 13:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ВЕТЕРНИК

0 - 3

Нед. 17. 11. 2019. 13:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО (Р) ЖСК

4 - 0

Нед. 17. 11. 2019. 13:00 Темерин
ТСК ФР. ПАРТИЗАН

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 16

15. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 09. 11. 2019. 13:30 Нови Сад
РФК НС 1921 ОМЛАДИНАЦ

2 - 0

Суб. 09. 11. 2019. 13:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ФУТОГ

0 - 0

Суб. 09. 11. 2019. 13:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЈЕДИНСТВО (Р)

1 - 3

Нед. 10. 11. 2019. 13:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ФРУШКОГОРАЦ

1 - 0

Нед. 10. 11. 2019. 13:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ТСК

3 - 0

Нед. 10. 11. 2019. 13:30 Жабаљ
ЖСК ПЕТРОВАРАДИН

2 - 0

Нед. 10. 11. 2019. 13:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ИНДЕКС

1 - 2

Нед. 10. 11. 2019. 13:30 Кисач
ТАТРА СИРИГ

4 - 4

Нед. 10. 11. 2019. 13:30 Бегеч
БАЧКА (Б) БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 15

14. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 02. 11. 2019. 13:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ БАЧКА (Б)

1 - 2

Суб. 02. 11. 2019. 13:30 Футог
ФУТОГ ХАЈДУК (Ч)

8 - 0

Нед. 03. 11. 2019. 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ЖСК

3 - 0

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ТАТРА

3 - 1

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Сириг
СИРИГ ВЕТЕРНИК

1 - 0

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ФР. ПАРТИЗАН

3 - 4

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО (Р) ШАЈКАШ 1908

3 - 0

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Темерин
ТСК СЛАВИЈА

1 - 1

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ РФК НС 1921

0 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 14

13. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Нови Сад
РФК НС 1921 ФУТОГ

1 - 0

Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ЈЕДИНСТВО (Р)

0 - 2

Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ИНДЕКС

1 - 1

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Ср. Kаменица
ФРУШКОГОРАЦ ОМЛАДИНАЦ

2 - 1

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ТСК

1 - 4

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ПЕТРОВАРАДИН

1 - 1

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Жабаљ
ЖСК СИРИГ

2 - 0

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Ветерник
ВЕТЕРНИК БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 1

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Кисач
ТАТРА БАЧКА (Б)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 13

12. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 19. 10. 2019. 14:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ТАТРА

2 - 2

Суб. 19. 10. 2019. 14:30 Футог
ФУТОГ ФРУШКОГОРАЦ

1 - 2

Нед. 20. 10. 2019. 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ШАЈКАШ 1908

1 - 0

Нед. 20. 10. 2019. 14:30 Бегеч
БАЧКА (Б) ВЕТЕРНИК

2 - 1

Нед. 20. 10. 2019. 14:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ЖСК

2 - 1

Нед. 20. 10. 2019. 14:30 Сириг
СИРИГ ФР. ПАРТИЗАН

1 - 0

Нед. 20. 10. 2019. 14:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН СЛАВИЈА

0 - 0

Нед. 20. 10. 2019. 14:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО (Р) ХАЈДУК (Ч)

7 - 0

Нед. 20. 10. 2019. 14:30 Темерин
ТСК РФК НС 1921

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 12

11. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Футог
ФУТОГ ОМЛАДИНАЦ

0 - 2

Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Нови Сад
РФК НС 1921 ЈЕДИНСТВО (Р)

0 - 0

Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ИНДЕКС

1 - 1

Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН БАЧКА 1923 (Ђ)

1 - 1

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ТСК

1 - 3

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ПЕТРОВАРАДИН

1 - 4

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 СИРИГ

3 - 0

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 Жабаљ
ЖСК БАЧКА (Б)

5 - 1

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 Ветерник
ВЕТЕРНИК ТАТРА

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 11

10. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 05. 10. 2019. 15:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ВЕТЕРНИК

0 - 3

Нед. 06. 10. 2019. 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ХАЈДУК (Ч)

9 - 0

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Кисач
ТАТРА ЖСК

0 - 1

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Бегеч
БАЧКА (Б) ФР. ПАРТИЗАН

0 - 4

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ШАЈКАШ 1908

3 - 2

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Сириг
СИРИГ СЛАВИЈА

1 - 1

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН РФК НС 1921

2 - 1

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО (Р) ФРУШКОГОРАЦ

5 - 0

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Темерин
ТСК ФУТОГ

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 10

9. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Футог
ФУТОГ ЈЕДИНСТВО (Р)

0 - 4

Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Нови Сад
РФК НС 1921 ИНДЕКС

0 - 1

Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ТАТРА

5 - 1

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Темерин
ТСК ОМЛАДИНАЦ

4 - 0

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ПЕТРОВАРАДИН

1 - 1

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) СИРИГ

0 - 0

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Нови Сад
СЛАВИЈА БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 0

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 БАЧКА (Б)

5 - 1

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Жабаљ
ЖСК ВЕТЕРНИК

3 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 9

8. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Сре. 25. 09. 2019. 16:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ЖСК

2 - 2

Сре. 25. 09. 2019. 16:00 Ветерник
ВЕТЕРНИК ФР. ПАРТИЗАН

4 - 0

Сре. 25. 09. 2019. 16:00 Кисач
ТАТРА ШАЈКАШ 1908

0 - 2

Сре. 25. 09. 2019. 16:00 Бегеч
БАЧКА (Б) СЛАВИЈА

2 - 3

Сре. 25. 09. 2019. 16:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ХАЈДУК (Ч)

7 - 0

Сре. 25. 09. 2019. 16:00 Сириг
СИРИГ РФК НС 1921

1 - 2

Сре. 25. 09. 2019. 16:00 Нови Сад
ИНДЕКС ФРУШКОГОРАЦ

3 - 1

Сре. 25. 09. 2019. 16:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ФУТОГ

1 - 3

Сре. 25. 09. 2019. 16:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО (Р) ТСК

4 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 8

7. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Футог
ФУТОГ ИНДЕКС

0 - 6

Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Нови Сад
РФК НС 1921 БАЧКА 1923 (Ђ)

1 - 0

Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ТАТРА

1 - 0

Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЖСК

1 - 2

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО (Р) ОМЛАДИНАЦ

4 - 1

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Темерин
ТСК ПЕТРОВАРАДИН

2 - 1

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ СИРИГ

0 - 1

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) БАЧКА (Б)

3 - 3

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Шајкаш
ШАЈКАШ 1908 ВЕТЕРНИК

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 14. 09. 2019. 16:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ФР. ПАРТИЗАН

3 - 1

Нед. 15. 09. 2019. 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ТСК

1 - 0

Нед. 15. 09. 2019. 16:30 Жабаљ
ЖСК ШАЈКАШ 1908

1 - 2

Нед. 15. 09. 2019. 16:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК СЛАВИЈА

1 - 0

Нед. 15. 09. 2019. 16:30 Кисач
ТАТРА ХАЈДУК (Ч)

7 - 1

Нед. 15. 09. 2019. 16:30 Бегеч
БАЧКА (Б) РФК НС 1921

0 - 3

Нед. 15. 09. 2019. 16:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ФРУШКОГОРАЦ

0 - 2

Нед. 15. 09. 2019. 16:30 Сириг
СИРИГ ФУТОГ

3 - 2

Нед. 15. 09. 2019. 16:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ЈЕДИНСТВО (Р)

0 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Сре. 11. 09. 2019. 16:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ОМЛАДИНАЦ

4 - 1

Сре. 11. 09. 2019. 16:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО (Р) ИНДЕКС

3 - 0

Сре. 11. 09. 2019. 16:30 Темерин
ТСК СИРИГ

1 - 3

Сре. 11. 09. 2019. 16:30 Футог
ФУТОГ БАЧКА 1923 (Ђ)

1 - 3

Сре. 11. 09. 2019. 16:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ БАЧКА (Б)

6 - 2

Сре. 11. 09. 2019. 16:30 Нови Сад
РФК НС 1921 ТАТРА

6 - 0

Сре. 11. 09. 2019. 16:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ВЕТЕРНИК

0 - 11

Сре. 11. 09. 2019. 16:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ЖСК

1 - 0

Сре. 11. 09. 2019. 16:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ФР. ПАРТИЗАН

6 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ШАЈКАШ 1908

0 - 1

Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН СЛАВИЈА

2 - 1

Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Кисач
ТАТРА ФРУШКОГОРАЦ

2 - 2

Нед. 08. 09. 2019. 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ПЕТРОВАРАДИН

6 - 0

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Жабаљ
ЖСК ХАЈДУК (Ч)

5 - 1

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК РФК НС 1921

2 - 1

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Бегеч
БАЧКА (Б) ФУТОГ

1 - 1

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ТСК

0 - 5

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Сириг
СИРИГ ЈЕДИНСТВО (Р)

0 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 31. 08. 2019. 17:00 Футог
ФУТОГ ТАТРА

3 - 5

Суб. 31. 08. 2019. 17:00 Нови Сад
РФК НС 1921 ЖСК

6 - 0

Суб. 31. 08. 2019. 17:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ШАЈКАШ 1908

0 - 0

Нед. 01. 09. 2019. 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ОМЛАДИНАЦ

0 - 0

Нед. 01. 09. 2019. 17:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН СИРИГ

3 - 2

Нед. 01. 09. 2019. 17:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО (Р) БАЧКА 1923 (Ђ)

3 - 0

Нед. 01. 09. 2019. 17:00 Темерин
ТСК БАЧКА (Б)

4 - 1

Нед. 01. 09. 2019. 17:00 Ср. Kаменица
ФРУШКОГОРАЦ ВЕТЕРНИК

1 - 2

Нед. 01. 09. 2019. 17:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ФР. ПАРТИЗАН

4 - 4

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Сре. 28. 08. 2019. 17:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ СЛАВИЈА

0 - 5

Сре. 28. 08. 2019. 17:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ХАЈДУК (Ч)

7 - 0

Сре. 28. 08. 2019. 17:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН РФК НС 1921

2 - 3

Сре. 28. 08. 2019. 17:00 Жабаљ
ЖСК ФРУШКОГОРАЦ

1 - 3

Сре. 28. 08. 2019. 17:00 Ветерник
ВЕТЕРНИК ФУТОГ

2 - 0

Сре. 28. 08. 2019. 17:00 Кисач
ТАТРА ТСК

1 - 3

Сре. 28. 08. 2019. 17:00 Бегеч
БАЧКА (Б) ЈЕДИНСТВО (Р)

0 - 8

Сре. 28. 08. 2019. 17:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ПЕТРОВАРАДИН

2 - 1

Сре. 28. 08. 2019. 17:00 Сириг
СИРИГ ИНДЕКС

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Футог
ФУТОГ ЖСК

1 - 1

Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Нови Сад
РФК НС 1921 ШАЈКАШ 1908

3 - 1

Нед. 25. 08. 2019. 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС БАЧКА 1923 (Ђ)

5 - 0

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Сириг
СИРИГ ОМЛАДИНАЦ

1 - 1

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН БАЧКА (Б)

0 - 1

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Кисач
ТАТРА ЈЕДИНСТВО (Р)

0 - 7

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Темерин
ТСК ВЕТЕРНИК

3 - 1

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Ср. Kаменица
ФРУШКОГОРАЦ ФР. ПАРТИЗАН

0 - 0

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) СЛАВИЈА

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 1