ТАБЕЛА

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ВЕТЕРНИК 17 14 2 1 74 - 10+64 44
2 Logo ТСК 17 13 3 1 42 - 6+36 42
3 Logo ЖСК 17 9 6 2 38 - 27+11 33
4 Logo СИРИГ 17 10 2 5 24 - 11+13 32
5 Logo ФР. ПАРТИЗАН 17 10 2 5 38 - 28+10 32
6 Logo ФРУШКОГОРАЦ 17 9 4 4 41 - 19+22 31
7 Logo БАЧКА 1923 (Ђ) 17 9 4 4 33 - 17+16 31
8 Logo СЛАВИЈА 17 8 4 5 33 - 21+12 28
9 Logo ШАЈКАШ 1908 17 8 2 7 38 - 27+11 26
10 Logo ПЕТРОВАРАДИН 17 8 2 7 26 - 25+1 26
11 Logo ОМЛАДИНАЦ 17 7 3 7 25 - 24+1 24
12 Logo ЈЕДИНСТВО (Г) 17 6 4 7 37 - 32+5 22
13 Logo ФУТОГ 17 5 3 9 26 - 33-7 18
14 Logo БАЧКА (Б) 17 3 4 10 12 - 34-22 13
15 Logo ТИТЕЛ 17 4 1 12 20 - 55-35 13
16 Logo ТАТРА 17 3 3 11 16 - 39-23 12
17 Logo СУСЕК 17 1 2 14 18 - 69-51 5
18 Logo ХАЈДУК (Ч) 17 0 1 16 7 - 71-64 1

РЕЗУЛТАТИ

17. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Футог
ФУТОГ ЖСК

3 - 5

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ФРУШКОГОРАЦ

0 - 0

Нед. 22. 11. 2020. 13:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ТИТЕЛ

2 - 0

Нед. 22. 11. 2020. 13:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ФР. ПАРТИЗАН

2 - 0

Нед. 22. 11. 2020. 13:00 Кисач
ТАТРА СИРИГ

1 - 1

Нед. 22. 11. 2020. 13:00 Бегеч
БАЧКА (Б) СЛАВИЈА

1 - 4

Нед. 22. 11. 2020. 13:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ВЕТЕРНИК

0 - 15

Нед. 22. 11. 2020. 13:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ШАЈКАШ 1908

5 - 0

Нед. 22. 11. 2020. 13:00 Сусек
СУСЕК ТСК

0 - 5

16. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 14. 11. 2020. 13:00 Ветерник
ВЕТЕРНИК БАЧКА (Б)

3 - 0

Суб. 14. 11. 2020. 13:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ТАТРА

2 - 1

Суб. 14. 11. 2020. 13:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ПЕТРОВАРАДИН

5 - 4

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Тител
ТИТЕЛ СУСЕК

4 - 0

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Темерин
ТСК ЈЕДИНСТВО (Г)

4 - 0

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ХАЈДУК (Ч)

4 - 0

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Сириг
СИРИГ ОМЛАДИНАЦ

2 - 0

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ФУТОГ

6 - 0

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Жабаљ
ЖСК БАЧКА 1923 (Ђ)

4 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 16

15. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 07. 11. 2020. 13:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ТИТЕЛ

3 - 1

Суб. 07. 11. 2020. 13:30 Футог
ФУТОГ СИРИГ

2 - 1

Суб. 07. 11. 2020. 13:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ СЛАВИЈА

1 - 5

Нед. 08. 11. 2020. 13:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ЖСК

3 - 1

Нед. 08. 11. 2020. 13:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ФРУШКОГОРАЦ

0 - 0

Нед. 08. 11. 2020. 13:30 Кисач
ТАТРА ВЕТЕРНИК

0 - 4

Нед. 08. 11. 2020. 13:30 Бегеч
БАЧКА (Б) ШАЈКАШ 1908

1 - 1

Нед. 08. 11. 2020. 13:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ТСК

0 - 5

Нед. 08. 11. 2020. 13:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) СУСЕК

11 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 15

14. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 31. 10. 2020. 14:00 Ветерник
ВЕТЕРНИК ОМЛАДИНАЦ

4 - 0

Суб. 31. 10. 2020. 14:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ФУТОГ

1 - 1

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Тител
ТИТЕЛ ЈЕДИНСТВО (Г)

0 - 3

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Сусек
СУСЕК ХАЈДУК (Ч)

3 - 2

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Темерин
ТСК БАЧКА (Б)

3 - 0

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ТАТРА

5 - 1

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Сириг
СИРИГ БАЧКА 1923 (Ђ)

0 - 2

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ПЕТРОВАРАДИН

1 - 0

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Жабаљ
ЖСК ФР. ПАРТИЗАН

2 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 14

13. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ФРУШКОГОРАЦ

4 - 2

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Футог
ФУТОГ ВЕТЕРНИК

2 - 2

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ШАЈКАШ 1908

1 - 3

Нед. 25. 10. 2020. 14:00 Жабаљ
ЖСК ТИТЕЛ

4 - 1

Нед. 25. 10. 2020. 14:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН СИРИГ

0 - 1

Нед. 25. 10. 2020. 14:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) СЛАВИЈА

1 - 0

Нед. 25. 10. 2020. 14:00 Кисач
ТАТРА ТСК

0 - 2

Нед. 25. 10. 2020. 14:00 Бегеч
БАЧКА (Б) СУСЕК

1 - 0

Нед. 25. 10. 2020. 14:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ЈЕДИНСТВО (Г)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 13

12. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Ветерник
ВЕТЕРНИК БАЧКА 1923 (Ђ)

5 - 0

Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ПЕТРОВАРАДИН

0 - 1

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Тител
ТИТЕЛ ХАЈДУК (Ч)

4 - 1

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) БАЧКА (Б)

4 - 2

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Сусек
СУСЕК ТАТРА

4 - 4

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Темерин
ТСК ОМЛАДИНАЦ

0 - 0

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ФУТОГ

1 - 0

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Сириг
СИРИГ ФР. ПАРТИЗАН

1 - 0

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ЖСК

5 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 12

11. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН СЛАВИЈА

2 - 3

Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Футог
ФУТОГ ТСК

0 - 2

Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ СУСЕК

4 - 0

Нед. 11. 10. 2020. 15:00 Ср. Kаменица
ФРУШКОГОРАЦ ТИТЕЛ

2 - 3

Нед. 11. 10. 2020. 15:00 Жабаљ
ЖСК СИРИГ

1 - 0

Нед. 11. 10. 2020. 15:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ВЕТЕРНИК

0 - 3

Нед. 11. 10. 2020. 15:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ШАЈКАШ 1908

4 - 0

Нед. 11. 10. 2020. 15:00 Кисач
ТАТРА ЈЕДИНСТВО (Г)

0 - 1

Нед. 11. 10. 2020. 15:00 Бегеч
БАЧКА (Б) ХАЈДУК (Ч)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 11

10. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 03. 10. 2020. 15:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ФР. ПАРТИЗАН

4 - 0

Суб. 03. 10. 2020. 15:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ЖСК

2 - 2

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Тител
ТИТЕЛ БАЧКА (Б)

1 - 2

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ТАТРА

0 - 2

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ОМЛАДИНАЦ

3 - 2

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Сусек
СУСЕК ФУТОГ

2 - 2

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Темерин
ТСК БАЧКА 1923 (Ђ)

1 - 0

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ПЕТРОВАРАДИН

5 - 0

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Сириг
СИРИГ ФРУШКОГОРАЦ

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 10

9. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ШАЈКАШ 1908

2 - 1

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Футог
ФУТОГ ЈЕДИНСТВО (Г)

4 - 1

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ХАЈДУК (Ч)

5 - 0

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Сириг
СИРИГ ТИТЕЛ

3 - 1

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ СЛАВИЈА

0 - 0

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Жабаљ
ЖСК ВЕТЕРНИК

1 - 1

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ТСК

1 - 3

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) СУСЕК

4 - 0

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Кисач
ТАТРА БАЧКА (Б)

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 9

8. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Сре. 23. 09. 2020. 16:00 Тител
ТИТЕЛ ТАТРА

1 - 0

Сре. 23. 09. 2020. 16:00 Бегеч
БАЧКА (Б) ОМЛАДИНАЦ

0 - 2

Сре. 23. 09. 2020. 16:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ФУТОГ

0 - 3

Сре. 23. 09. 2020. 16:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 2

Сре. 23. 09. 2020. 16:00 Сусек
СУСЕК ПЕТРОВАРАДИН

2 - 3

Сре. 23. 09. 2020. 16:00 Темерин
ТСК ФР. ПАРТИЗАН

3 - 0

Сре. 23. 09. 2020. 16:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ЖСК

3 - 4

Сре. 23. 09. 2020. 16:00 Ветерник
ВЕТЕРНИК ФРУШКОГОРАЦ

5 - 1

Сре. 23. 09. 2020. 16:00 Нови Сад
СЛАВИЈА СИРИГ

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 8

7. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ТИТЕЛ

6 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН СУСЕК

6 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Футог
ФУТОГ БАЧКА (Б)

3 - 2

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ТАТРА

3 - 0

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Сириг
СИРИГ ВЕТЕРНИК

1 - 0

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ШАЈКАШ 1908

3 - 1

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Жабаљ
ЖСК ТСК

0 - 0

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ЈЕДИНСТВО (Г)

2 - 1

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ХАЈДУК (Ч)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 12. 09. 2020. 16:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК СЛАВИЈА

4 - 1

Нед. 13. 09. 2020. 16:30 Тител
ТИТЕЛ ОМЛАДИНАЦ

0 - 0

Нед. 13. 09. 2020. 16:30 Кисач
ТАТРА ФУТОГ

2 - 1

Нед. 13. 09. 2020. 16:30 Бегеч
БАЧКА (Б) БАЧКА 1923 (Ђ)

1 - 1

Нед. 13. 09. 2020. 16:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ПЕТРОВАРАДИН

1 - 4

Нед. 13. 09. 2020. 16:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ФР. ПАРТИЗАН

1 - 1

Нед. 13. 09. 2020. 16:30 Сусек
СУСЕК ЖСК

2 - 4

Нед. 13. 09. 2020. 16:30 Темерин
ТСК ФРУШКОГОРАЦ

2 - 0

Нед. 13. 09. 2020. 16:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 СИРИГ

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Сре. 09. 09. 2020. 16:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ТИТЕЛ

8 - 1

Сре. 09. 09. 2020. 16:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ШАЈКАШ 1908

2 - 1

Сре. 09. 09. 2020. 16:30 Сириг
СИРИГ ТСК

1 - 2

Сре. 09. 09. 2020. 16:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ СУСЕК

3 - 1

Сре. 09. 09. 2020. 16:30 Жабаљ
ЖСК ЈЕДИНСТВО (Г)

3 - 2

Сре. 09. 09. 2020. 16:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ХАЈДУК (Ч)

3 - 0

Сре. 09. 09. 2020. 16:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН БАЧКА (Б)

0 - 0

Сре. 09. 09. 2020. 16:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ТАТРА

4 - 0

Сре. 09. 09. 2020. 16:30 Футог
ФУТОГ ОМЛАДИНАЦ

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 1

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Тител
ТИТЕЛ ФУТОГ

0 - 5

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ТАТРА

4 - 0

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Бегеч
БАЧКА (Б) ФР. ПАРТИЗАН

0 - 2

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ЖСК

0 - 3

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ФРУШКОГОРАЦ

0 - 4

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Сусек
СУСЕК СИРИГ

1 - 3

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Темерин
ТСК СЛАВИЈА

1 - 0

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ВЕТЕРНИК

2 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 29. 08. 2020. 17:00 Нови Сад
СЛАВИЈА СУСЕК

3 - 2

Суб. 29. 08. 2020. 17:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ТАТРА

4 - 2

Нед. 30. 08. 2020. 17:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ХАЈДУК (Ч)

6 - 2

Нед. 30. 08. 2020. 17:00 Сириг
СИРИГ ЈЕДИНСТВО (Г)

1 - 0

Нед. 30. 08. 2020. 17:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ТИТЕЛ

4 - 0

Нед. 30. 08. 2020. 17:00 Ветерник
ВЕТЕРНИК ТСК

3 - 0

Нед. 30. 08. 2020. 17:00 Жабаљ
ЖСК БАЧКА (Б)

1 - 1

Нед. 30. 08. 2020. 17:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ОМЛАДИНАЦ

1 - 2

Нед. 30. 08. 2020. 17:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ФУТОГ

5 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Сре. 26. 08. 2020. 17:30 Тител
ТИТЕЛ БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 4

Сре. 26. 08. 2020. 17:30 Футог
ФУТОГ ПЕТРОВАРАДИН

0 - 1

Сре. 26. 08. 2020. 17:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ФР. ПАРТИЗАН

1 - 3

Сре. 26. 08. 2020. 17:30 Кисач
ТАТРА ЖСК

0 - 0

Сре. 26. 08. 2020. 17:30 Бегеч
БАЧКА (Б) ФРУШКОГОРАЦ

0 - 5

Сре. 26. 08. 2020. 17:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) СИРИГ

0 - 7

Сре. 26. 08. 2020. 17:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) СЛАВИЈА

1 - 1

Сре. 26. 08. 2020. 17:30 Сусек
СУСЕК ВЕТЕРНИК

0 - 5

Сре. 26. 08. 2020. 17:30 Темерин
ТСК ШАЈКАШ 1908

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 22. 08. 2020. 17:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ЈЕДИНСТВО (Г)

5 - 1

Суб. 22. 08. 2020. 17:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ХАЈДУК (Ч)

3 - 0

Суб. 22. 08. 2020. 17:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ФУТОГ

1 - 0

Нед. 23. 08. 2020. 17:30 Темерин
ТСК ТИТЕЛ

8 - 0

Нед. 23. 08. 2020. 17:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 СУСЕК

5 - 0

Нед. 23. 08. 2020. 17:30 Сириг
СИРИГ БАЧКА (Б)

1 - 0

Нед. 23. 08. 2020. 17:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ТАТРА

3 - 0

Нед. 23. 08. 2020. 17:30 Жабаљ
ЖСК ОМЛАДИНАЦ

2 - 1

Нед. 23. 08. 2020. 17:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН БАЧКА 1923 (Ђ)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 1