ТАБЕЛА

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ВЕТЕРНИК 9 7 1 1 34 - 8+26 22
2 Logo ФР. ПАРТИЗАН 9 7 1 1 22 - 9+13 22
3 Logo СИРИГ 9 7 0 2 18 - 5+13 21
4 Logo ТСК 9 6 2 1 20 - 6+14 20
5 Logo ФРУШКОГОРАЦ 9 6 1 2 25 - 11+14 19
6 Logo ОМЛАДИНАЦ 9 6 1 2 17 - 7+10 19
7 Logo ЖСК 9 5 4 0 18 - 10+8 19
8 Logo БАЧКА 1923 (Ђ) 9 5 3 1 23 - 7+16 18
9 Logo ПЕТРОВАРАДИН 9 5 2 2 16 - 9+7 17
10 Logo СЛАВИЈА 9 4 2 3 16 - 11+5 14
11 Logo ФУТОГ 9 4 0 5 16 - 13+3 12
12 Logo ШАЈКАШ 1908 9 3 1 5 19 - 15+4 10
13 Logo ТАТРА 9 2 1 6 7 - 20-13 7
14 Logo ТИТЕЛ 9 1 1 7 6 - 38-32 4
15 Logo ЈЕДИНСТВО (Г) 9 0 3 6 9 - 23-14 3
16 Logo БАЧКА (Б) 9 0 3 6 4 - 18-14 3
17 Logo СУСЕК 9 0 0 9 9 - 36-27 0
18 Logo ХАЈДУК (Ч) 9 0 0 9 3 - 36-33 0

РЕЗУЛТАТИ

9. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ШАЈКАШ 1908

2 - 1

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Футог
ФУТОГ ЈЕДИНСТВО (Г)

4 - 1

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ХАЈДУК (Ч)

5 - 0

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Сириг
СИРИГ ТИТЕЛ

3 - 1

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ СЛАВИЈА

0 - 0

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Жабаљ
ЖСК ВЕТЕРНИК

1 - 1

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ТСК

1 - 3

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) СУСЕК

4 - 0

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Кисач
ТАТРА БАЧКА (Б)

3 - 0

8. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Сре. 23. 09. 2020. 16:00 Тител
ТИТЕЛ ТАТРА

1 - 0

Сре. 23. 09. 2020. 16:00 Бегеч
БАЧКА (Б) ОМЛАДИНАЦ

0 - 2

Сре. 23. 09. 2020. 16:00 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ФУТОГ

0 - 3

Сре. 23. 09. 2020. 16:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 2

Сре. 23. 09. 2020. 16:00 Сусек
СУСЕК ПЕТРОВАРАДИН

2 - 3

Сре. 23. 09. 2020. 16:00 Темерин
ТСК ФР. ПАРТИЗАН

3 - 0

Сре. 23. 09. 2020. 16:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ЖСК

3 - 4

Сре. 23. 09. 2020. 16:00 Ветерник
ВЕТЕРНИК ФРУШКОГОРАЦ

5 - 1

Сре. 23. 09. 2020. 16:00 Нови Сад
СЛАВИЈА СИРИГ

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 8

7. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ТИТЕЛ

6 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН СУСЕК

6 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Футог
ФУТОГ БАЧКА (Б)

3 - 2

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ТАТРА

3 - 0

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Сириг
СИРИГ ВЕТЕРНИК

1 - 0

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ШАЈКАШ 1908

3 - 1

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Жабаљ
ЖСК ТСК

0 - 0

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ЈЕДИНСТВО (Г)

2 - 1

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ХАЈДУК (Ч)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 12. 09. 2020. 16:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК СЛАВИЈА

4 - 1

Нед. 13. 09. 2020. 16:30 Тител
ТИТЕЛ ОМЛАДИНАЦ

0 - 0

Нед. 13. 09. 2020. 16:30 Кисач
ТАТРА ФУТОГ

2 - 1

Нед. 13. 09. 2020. 16:30 Бегеч
БАЧКА (Б) БАЧКА 1923 (Ђ)

1 - 1

Нед. 13. 09. 2020. 16:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ПЕТРОВАРАДИН

1 - 4

Нед. 13. 09. 2020. 16:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ФР. ПАРТИЗАН

1 - 1

Нед. 13. 09. 2020. 16:30 Сусек
СУСЕК ЖСК

2 - 4

Нед. 13. 09. 2020. 16:30 Темерин
ТСК ФРУШКОГОРАЦ

2 - 0

Нед. 13. 09. 2020. 16:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 СИРИГ

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Сре. 09. 09. 2020. 16:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ТИТЕЛ

8 - 1

Сре. 09. 09. 2020. 16:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ШАЈКАШ 1908

2 - 1

Сре. 09. 09. 2020. 16:30 Сириг
СИРИГ ТСК

1 - 2

Сре. 09. 09. 2020. 16:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ СУСЕК

3 - 1

Сре. 09. 09. 2020. 16:30 Жабаљ
ЖСК ЈЕДИНСТВО (Г)

3 - 2

Сре. 09. 09. 2020. 16:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ХАЈДУК (Ч)

3 - 0

Сре. 09. 09. 2020. 16:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН БАЧКА (Б)

0 - 0

Сре. 09. 09. 2020. 16:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ТАТРА

4 - 0

Сре. 09. 09. 2020. 16:30 Футог
ФУТОГ ОМЛАДИНАЦ

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 1

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Тител
ТИТЕЛ ФУТОГ

0 - 5

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ТАТРА

4 - 0

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Бегеч
БАЧКА (Б) ФР. ПАРТИЗАН

0 - 2

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) ЖСК

0 - 3

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ФРУШКОГОРАЦ

0 - 4

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Сусек
СУСЕК СИРИГ

1 - 3

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Темерин
ТСК СЛАВИЈА

1 - 0

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ВЕТЕРНИК

2 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 29. 08. 2020. 17:00 Нови Сад
СЛАВИЈА СУСЕК

3 - 2

Суб. 29. 08. 2020. 17:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ТАТРА

4 - 2

Нед. 30. 08. 2020. 17:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ХАЈДУК (Ч)

6 - 2

Нед. 30. 08. 2020. 17:00 Сириг
СИРИГ ЈЕДИНСТВО (Г)

1 - 0

Нед. 30. 08. 2020. 17:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ТИТЕЛ

4 - 0

Нед. 30. 08. 2020. 17:00 Ветерник
ВЕТЕРНИК ТСК

3 - 0

Нед. 30. 08. 2020. 17:00 Жабаљ
ЖСК БАЧКА (Б)

1 - 1

Нед. 30. 08. 2020. 17:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ОМЛАДИНАЦ

1 - 2

Нед. 30. 08. 2020. 17:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ФУТОГ

5 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Сре. 26. 08. 2020. 17:30 Тител
ТИТЕЛ БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 4

Сре. 26. 08. 2020. 17:30 Футог
ФУТОГ ПЕТРОВАРАДИН

0 - 1

Сре. 26. 08. 2020. 17:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ФР. ПАРТИЗАН

1 - 3

Сре. 26. 08. 2020. 17:30 Кисач
ТАТРА ЖСК

0 - 0

Сре. 26. 08. 2020. 17:30 Бегеч
БАЧКА (Б) ФРУШКОГОРАЦ

0 - 5

Сре. 26. 08. 2020. 17:30 Чуруг
ХАЈДУК (Ч) СИРИГ

0 - 7

Сре. 26. 08. 2020. 17:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) СЛАВИЈА

1 - 1

Сре. 26. 08. 2020. 17:30 Сусек
СУСЕК ВЕТЕРНИК

0 - 5

Сре. 26. 08. 2020. 17:30 Темерин
ТСК ШАЈКАШ 1908

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 22. 08. 2020. 17:30 Ветерник
ВЕТЕРНИК ЈЕДИНСТВО (Г)

5 - 1

Суб. 22. 08. 2020. 17:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ХАЈДУК (Ч)

3 - 0

Суб. 22. 08. 2020. 17:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ФУТОГ

1 - 0

Нед. 23. 08. 2020. 17:30 Темерин
ТСК ТИТЕЛ

8 - 0

Нед. 23. 08. 2020. 17:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 СУСЕК

5 - 0

Нед. 23. 08. 2020. 17:30 Сириг
СИРИГ БАЧКА (Б)

1 - 0

Нед. 23. 08. 2020. 17:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ТАТРА

3 - 0

Нед. 23. 08. 2020. 17:30 Жабаљ
ЖСК ОМЛАДИНАЦ

2 - 1

Нед. 23. 08. 2020. 17:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН БАЧКА 1923 (Ђ)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 1