ТАБЕЛА

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛ Б
1 Logo СЛАВИЈА 30 27 1 2 88:18 82
2 Logo ШАЈКАШ 1908 30 24 3 3 97:33 75
3 Logo ТАТРА 30 22 3 5 87:24 69
4 Logo ТСК 30 17 7 6 59:40 58
5 Logo ФРУШКОГОРАЦ 30 16 4 10 69:49 52
6 Logo БАЧКА 1923 (Ђ) 30 12 4 14 59:63 40
7 Logo ДИНАМО 30 11 5 14 34:57 38
8 Logo ФР. ПАРТИЗАН 30 12 1 17 47:61 37
9 Logo ПЕТРОВАРАДИН 30 9 4 17 51:57 31
10 Logo ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 30 8 7 15 49:62 31
11 Logo ЈУГОВИЋ 30 8 7 15 39:59 31
12 Logo ОМЛАДИНАЦ 30 8 6 16 35:53 30
13 Logo ЖСК 30 8 6 16 38:62 30
14 Logo ФУТОГ 30 9 3 18 35:69 30
15 Logo ЈЕДИНСТВО (Г) 30 8 3 19 38:64 27
16 Logo БОРАЦ (НС) 30 8 2 20 32:86 26

РЕЗУЛТАТИ

30. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
11. 06. 2022. 18:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ПЕТРОВАРАДИН

2 - 1

11. 06. 2022. 18:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ТАТРА

3 - 1

11. 06. 2022. 18:00 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ОМЛАДИНАЦ

0 - 2

11. 06. 2022. 18:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЈУГОВИЋ

3 - 3

11. 06. 2022. 18:00 Футог
ФУТОГ ЖСК

3 - 3

11. 06. 2022. 18:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

3 - 3

11. 06. 2022. 18:00 Сремска Каменица
ФРУШКОГОРАЦ СЛАВИЈА

2 - 4

11. 06. 2022. 18:00 Будисава
ДИНАМО ТСК

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 30

29. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
08. 06. 2022. 18:00 Темерин
ТСК БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 2

08. 06. 2022. 18:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ДИНАМО

7 - 1

08. 06. 2022. 18:00 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ФРУШКОГОРАЦ

2 - 1

08. 06. 2022. 18:00 Жабаљ
ЖСК ЈЕДИНСТВО (Г)

1 - 2

08. 06. 2022. 18:00 Каћ
ЈУГОВИЋ ФУТОГ

0 - 0

08. 06. 2022. 18:00 Степанићево
ОМЛАДИНАЦ ФР. ПАРТИЗАН

4 - 3

08. 06. 2022. 18:00 Кисач
ТАТРА БОРАЦ (НС)

8 - 1

08. 06. 2022. 18:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ШАЈКАШ 1908

4 - 5

БИЛТЕН БРОЈ 29

28. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
04. 06. 2022. 18:00 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ПЕТРОВАРАДИН

2 - 10

04. 06. 2022. 18:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ТАТРА

0 - 3

04. 06. 2022. 18:00 Футог
ФУТОГ ОМЛАДИНАЦ

3 - 1

05. 06. 2022. 18:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ШАЈКАШ 1908

5 - 7

05. 06. 2022. 18:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ЈУГОВИЋ

1 - 0

05. 06. 2022. 18:00 Жабаљ
ФРУШКОГОРАЦ ЖСК

1 - 3

05. 06. 2022. 18:00 Будисава
ДИНАМО ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

2 - 1

05. 06. 2022. 18:00 Темерин
ТСК СЛАВИЈА

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 28

27. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
28. 05. 2022. 17:30 Нови Сад
СЛАВИЈА БАЧКА 1923 (Ђ)

6 - 0

28. 05. 2022. 17:30 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ТСК

2 - 2

28. 05. 2022. 17:30 Степанићево
ОМЛАДИНАЦ ЈЕДИНСТВО (Г)

1 - 1

28. 05. 2022. 17:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 БОРАЦ (НС)

10 - 0

29. 05. 2022. 17:30 Жабаљ
ЖСК ДИНАМО

2 - 1

29. 05. 2022. 17:30 Каћ
ЈУГОВИЋ ФРУШКОГОРАЦ

2 - 3

29. 05. 2022. 17:30 Кисач
ТАТРА ФУТОГ

7 - 1

29. 05. 2022. 17:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ФР. ПАРТИЗАН

3 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 27

26. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
21. 05. 2022. 17:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ШАЈКАШ 1908

4 - 5

21. 05. 2022. 17:30 Футог
ФУТОГ ПЕТРОВАРАДИН

1 - 4

21. 05. 2022. 17:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

3 - 2

22. 05. 2022. 17:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) БОРАЦ (НС)

1 - 2

22. 05. 2022. 17:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ТАТРА

0 - 3

22. 05. 2022. 17:30 Сремска Каменца
ФРУШКОГОРАЦ ОМЛАДИНАЦ

2 - 1

22. 05. 2022. 17:30 Будисава
ДИНАМО ЈУГОВИЋ

1 - 0

22. 05. 2022. 17:30 Темерин
ТСК ЖСК

5 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 26

25. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
18. 05. 2022. 17:30 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА БАЧКА 1923 (Ђ)

3 - 1

18. 05. 2022. 17:30 Жабаљ
ЖСК СЛАВИЈА

0 - 4

18. 05. 2022. 17:30 Каћ
ЈУГОВИЋ ТСК

0 - 3

18. 05. 2022. 17:30 Степанићево
ОМЛАДИНАЦ ДИНАМО

0 - 1

18. 05. 2022. 17:30 Кисач
ТАТРА ФРУШКОГОРАЦ

6 - 0

18. 05. 2022. 17:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ЈЕДИНСТВО (Г)

6 - 1

18. 05. 2022. 17:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ФУТОГ

4 - 0

18. 05. 2022. 17:30 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ФР. ПАРТИЗАН

1 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 25

24. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
14. 05. 2022. 17:30 Футог
ФУТОГ БОРАЦ (НС)

2 - 0

14. 05. 2022. 17:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ЈУГОВИЋ

5 - 1

14. 05. 2022. 17:30 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ЖСК

2 - 0

15. 05. 2022. 17:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ФР. ПАРТИЗАН

6 - 1

15. 05. 2022. 17:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ШАЈКАШ 1908

3 - 2

15. 05. 2022. 17:30 Сремска Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ПЕТРОВАРАДИН

3 - 0

15. 05. 2022. 17:30 Будисава
ДИНАМО ТАТРА

3 - 2

15. 05. 2022. 17:30 Темерин
ТСК ОМЛАДИНАЦ

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 24

23. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
07. 05. 2022. 17:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ СЛАВИЈА

0 - 1

07. 05. 2022. 17:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ФРУШКОГОРАЦ

1 - 4

07. 05. 2022. 17:30 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ЈЕДИНСТВО (Г)

3 - 0

07. 05. 2022. 17:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ФУТОГ

1 - 0

08. 05. 2022. 17:30 Жабаљ
ЖСК БАЧКА 1923 (Ђ)

5 - 1

08. 05. 2022. 17:30 Каћ
ЈУГОВИЋ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

3 - 3

08. 05. 2022. 17:30 Кисач
ТАТРА ТСК

1 - 2

08. 05. 2022. 17:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ДИНАМО

3 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 23

22. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
30. 04. 2022. 17:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ФУТОГ

3 - 1

30. 04. 2022. 17:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ФР. ПАРТИЗАН

5 - 1

30. 04. 2022. 17:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ БОРАЦ (НС)

4 - 1

30. 04. 2022. 17:30 Будисава
ДИНАМО ШАЈКАШ 1908

0 - 1

30. 04. 2022. 17:30 Темерин
ТСК ПЕТРОВАРАДИН

3 - 1

30. 04. 2022. 17:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ТАТРА

3 - 2

30. 04. 2022. 17:30 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ОМЛАДИНАЦ

1 - 1

30. 04. 2022. 17:30 Жабаљ
ЖСК ЈУГОВИЋ

6 - 4

БИЛТЕН БРОЈ 22

21. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
23. 04. 2022. 17:00 Каћ
ЈУГОВИЋ БАЧКА 1923 (Ђ)

1 - 3

23. 04. 2022. 17:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ЖСК

3 - 1

23. 04. 2022. 17:00 Кисач
ТАТРА ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

1 - 0

23. 04. 2022. 17:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН СЛАВИЈА

0 - 3

23. 04. 2022. 17:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ТСК

5 - 1

23. 04. 2022. 17:00 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ДИНАМО

3 - 1

23. 04. 2022. 17:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ФРУШКОГОРАЦ

3 - 0

23. 04. 2022. 17:00 Футог
ФУТОГ ЈЕДИНСТВО (Г)

0 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 21

20. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
16. 04. 2022. 17:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ШАЈКАШ 1908

1 - 0

16. 04. 2022. 17:00 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ПЕТРОВАРАДИН

3 - 2

17. 04. 2022. 17:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ЈЕДИНСТВО (Г)

3 - 2

17. 04. 2022. 17:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ФУТОГ

2 - 0

17. 04. 2022. 17:00 Будисава
ДИНАМО ФР. ПАРТИЗАН

1 - 4

17. 04. 2022. 17:00 Темерин
ТСК БОРАЦ (НС)

2 - 1

17. 04. 2022. 17:00 Жабаљ
ЖСК ТАТРА

0 - 2

17. 04. 2022. 17:00 Каћ
ЈУГОВИЋ ОМЛАДИНАЦ

0 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 20

19. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
09. 04. 2022. 17:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 2

09. 04. 2022. 17:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

6 - 3

09. 04. 2022. 17:00 Нови Сад
БОРАЦ (НС) СЛАВИЈА

0 - 6

09. 04. 2022. 17:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ТСК

1 - 0

09. 04. 2022. 17:00 Футог
ФУТОГ ДИНАМО

3 - 2

10. 04. 2022. 17:00 Кисач
ТАТРА ЈУГОВИЋ

5 - 0

10. 04. 2022. 17:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ЖСК

2 - 2

10. 04. 2022. 17:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ФРУШКОГОРАЦ

2 - 4

БИЛТЕН БРОЈ 19

18. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
02. 04. 2022. 17:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ФР. ПАРТИЗАН

3 - 0

02. 04. 2022. 17:00 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА БОРАЦ (НС)

8 - 2

02. 04. 2022. 17:00 Жабаљ
ЖСК ШАЈКАШ 1908

0 - 2

02. 04. 2022. 17:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ТАТРА

0 - 4

03. 04. 2022. 17:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ФРУШКОГОРАЦ

1 - 3

03. 04. 2022. 17:00 Будисава
ДИНАМО ЈЕДИНСТВО (Г)

1 - 0

03. 04. 2022. 17:00 Темерин
ТСК ФУТОГ

1 - 2

03. 04. 2022. 17:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ЈУГОВИЋ

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 18

17. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
26. 03. 2022. 16:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ЈУГОВИЋ

1 - 1

26. 03. 2022. 16:00 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ЖСК

0 - 0

26. 03. 2022. 16:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

1 - 0

26. 03. 2022. 16:00 Футог
ФУТОГ СЛАВИЈА

0 - 2

27. 03. 2022. 16:00 Кисач
ТАТРА БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 1

27. 03. 2022. 16:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ОМЛАДИНАЦ

0 - 1

27. 03. 2022. 16:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ТСК

2 - 2

27. 03. 2022. 16:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ДИНАМО

2 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 17

16. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
19. 03. 2022. 16:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ЈЕДИНСТВО (Г)

3 - 0

19. 03. 2022. 16:00 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ФУТОГ

1 - 4

19. 03. 2022. 16:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ШАЈКАШ 1908

0 - 3

20. 03. 2022. 16:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ДИНАМО

1 - 1

20. 03. 2022. 16:00 Темерин
ТСК ФРУШКОГОРАЦ

1 - 0

20. 03. 2022. 16:00 Жабаљ
ЖСК ФР. ПАРТИЗАН

0 - 1

20. 03. 2022. 16:00 Каћ
ЈУГОВИЋ БОРАЦ (НС)

1 - 1

20. 03. 2022. 16:00 Кисач
ТАТРА ПЕТРОВАРАДИН

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 16

15. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
20. 11. 2021. 13:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ БОРАЦ (НС)

0 - 1

20. 11. 2021. 13:00 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ЈЕДИНСТВО (Г)

3 - 0

20. 11. 2021. 13:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ФРУШКОГОРАЦ

1 - 0

21. 11. 2021. 13:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН БАЧКА 1923 (Ђ)

0 - 2

21. 11. 2021. 13:00 Кисач
ТАТРА ШАЈКАШ 1908

1 - 2

21. 11. 2021. 13:00 Каћ
ЈУГОВИЋ ФР. ПАРТИЗАН

0 - 2

21. 11. 2021. 13:00 Жабаљ
ЖСК ФУТОГ

0 - 2

21. 11. 2021. 13:00 Темерин
ТСК ДИНАМО

4 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 15б
БИЛТЕН БРОЈ 15а
БИЛТЕН БРОЈ 15

14. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
13. 11. 2021. 13:00 Футог
ФУТОГ ЈУГОВИЋ

0 - 1

13. 11. 2021. 13:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ОМЛАДИНАЦ

0 - 1

13. 11. 2021. 13:00 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ТАТРА

0 - 3

13. 11. 2021. 13:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ПЕТРОВАРАДИН

1 - 0

14. 11. 2021. 13:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ТСК

0 - 2

14. 11. 2021. 13:00 Будисава
ДИНАМО СЛАВИЈА

1 - 4

14. 11. 2021. 13:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

4 - 0

14. 11. 2021. 13:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ЖСК

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 14

13. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
06. 11. 2021. 13:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 БАЧКА 1923 (Ђ)

4 - 2

06. 11. 2021. 13:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ФУТОГ

2 - 0

06. 11. 2021. 13:30 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ДИНАМО

0 - 3

06. 11. 2021. 13:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ТСК

1 - 1

07. 11. 2021. 13:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН БОРАЦ (НС)

4 - 1

07. 11. 2021. 13:30 Кисач
ТАТРА ФР. ПАРТИЗАН

4 - 0

07. 11. 2021. 13:30 Каћ
ЈУГОВИЋ ЈЕДИНСТВО (Г)

3 - 0

07. 11. 2021. 13:30 Жабаљ
ЖСК ФРУШКОГОРАЦ

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 13

12. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
30. 10. 2021. 14:00 Футог
ФУТОГ ТАТРА

1 - 5

30. 10. 2021. 14:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ПЕТРОВАРАДИН

0 - 1

30. 10. 2021. 14:00 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ШАЈКАШ 1908

0 - 1

31. 10. 2021. 14:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) СЛАВИЈА

0 - 3

31. 10. 2021. 14:00 Темерин
ТСК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

3 - 0

31. 10. 2021. 14:00 Будисава
ДИНАМО ЖСК

1 - 1

31. 10. 2021. 14:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ЈУГОВИЋ

7 - 2

31. 10. 2021. 14:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ОМЛАДИНАЦ

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 12

11. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
23. 10. 2021. 15:00 Нови Сад
БОРАЦ (НС) БАЧКА 1923 (Ђ)

0 - 2

23. 10. 2021. 15:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ФР. ПАРТИЗАН

2 - 0

23. 10. 2021. 15:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ФРУШКОГОРАЦ

3 - 3

23. 10. 2021. 15:00 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА СЛАВИЈА

1 - 3

24. 10. 2021. 15:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ФУТОГ

0 - 1

24. 10. 2021. 15:00 Кисач
ТАТРА ЈЕДИНСТВО (Г)

2 - 0

24. 10. 2021. 15:00 Каћ
ЈУГОВИЋ ДИНАМО

1 - 0

24. 10. 2021. 15:00 Жабаљ
ЖСК ТСК

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 11

10. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
16. 10. 2021. 15:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ЖСК

2 - 0

16. 10. 2021. 15:30 Футог
ФУТОГ ШАЈКАШ 1908

0 - 3

16. 10. 2021. 15:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН БОРАЦ (НС)

0 - 1

17. 10. 2021. 15:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

1 - 1

17. 10. 2021. 15:30 Темерин
ТСК ЈУГОВИЋ

3 - 2

17. 10. 2021. 15:30 Будисава
ДИНАМО ОМЛАДИНАЦ

2 - 2

17. 10. 2021. 15:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ТАТРА

2 - 2

17. 10. 2021. 15:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ПЕТРОВАРАДИН

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 10

9. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
09. 10. 2021. 15:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН БАЧКА 1923 (Ђ)

2 - 0

09. 10. 2021. 15:30 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ФУТОГ

3 - 2

09. 10. 2021. 15:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ЈЕДИНСТВО (Г)

3 - 0

09. 10. 2021. 15:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ТСК

0 - 2

10. 10. 2021. 15:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ФРУШКОГОРАЦ

2 - 1

10. 10. 2021. 15:30 Кисач
ТАТРА ДИНАМО

1 - 0

10. 10. 2021. 15:30 Каћ
ЈУГОВИЋ СЛАВИЈА

0 - 1

10. 10. 2021. 15:30 Жабаљ
ЖСК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 9

8. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
02. 10. 2021. 16:00 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ЈУГОВИЋ

1 - 3

02. 10. 2021. 16:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ОМЛАДИНАЦ

3 - 0

02. 10. 2021. 16:00 Футог
ФУТОГ ФР. ПАРТИЗАН

3 - 1

03. 10. 2021. 16:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ЖСК

3 - 1

03. 10. 2021. 16:00 Темерин
ТСК ТАТРА

0 - 0

03. 10. 2021. 16:00 Будисава
ДИНАМО ПЕТРОВАРАДИН

1 - 0

03. 10. 2021. 16:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ШАЈКАШ 1908

1 - 3

03. 10. 2021. 16:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) БОРАЦ (НС)

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 8

7. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
25. 09. 2021. 16:00 Футог
ФУТОГ БАЧКА 1923 (Ђ)

1 - 7

25. 09. 2021. 16:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЈЕДИНСТВО (Г)

0 - 1

25. 09. 2021. 16:00 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ФРУШКОГОРАЦ

0 - 1

25. 09. 2021. 16:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ДИНАМО

6 - 0

25. 09. 2021. 16:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

1 - 1

26. 09. 2021. 16:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ТСК

1 - 3

26. 09. 2021. 16:00 Кисач
ТАТРА СЛАВИЈА

1 - 0

26. 09. 2021. 16:00 Каћ
ЈУГОВИЋ ЖСК

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
18. 09. 2021. 16:30 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ТАТРА

0 - 2

18. 09. 2021. 16:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ПЕТРОВАРАДИН

4 - 0

19. 09. 2021. 16:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ЈУГОВИЋ

0 - 1

19. 09. 2021. 16:30 Жабаљ
ЖСК ОМЛАДИНАЦ

2 - 1

19. 09. 2021. 16:30 Темерин
ТСК ШАЈКАШ 1908

2 - 2

19. 09. 2021. 16:30 Будисава
ДИНАМО БОРАЦ (НС)

2 - 0

19. 09. 2021. 16:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ФР. ПАРТИЗАН

5 - 2

19. 09. 2021. 16:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ФУТОГ

6 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
11. 09. 2021. 16:30 Футог
ФУТОГ ФРУШКОГОРАЦ

1 - 1

11. 09. 2021. 16:30 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ТСК

4 - 5

11. 09. 2021. 16:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 СЛАВИЈА

2 - 0

11. 09. 2021. 16:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ЈУГОВИЋ

1 - 2

12. 09. 2021. 16:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) БАЧКА 1923 (Ђ)

1 - 2

12. 09. 2021. 16:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

1 - 1

12. 09. 2021. 16:30 Кисач
ТАТРА ЖСК

5 - 0

15. 09. 2021. 16:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ДИНАМО

5 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
04. 09. 2021. 17:00 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ШАЈКАШ 1908

0 - 3

04. 09. 2021. 17:00 Нови Сад
СЛАВИЈА БОРАЦ (НС)

2 - 0

05. 09. 2021. 17:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ОМЛАДИНАЦ

3 - 2

05. 09. 2021. 17:00 Каћ
ЈУГОВИЋ ТАТРА

1 - 2

05. 09. 2021. 17:00 Жабаљ
ЖСК ПЕТРОВАРАДИН

0 - 0

05. 09. 2021. 17:00 Темерин
ТСК ФР. ПАРТИЗАН

3 - 2

05. 09. 2021. 17:00 Будисава
ДИНАМО ФУТОГ

1 - 0

05. 09. 2021. 17:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ЈЕДИНСТВО (Г)

6 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
25. 08. 2021. 17:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН СЛАВИЈА

1 - 4

28. 08. 2021. 17:00 Футог
ФУТОГ ТСК

2 - 0

28. 08. 2021. 17:00 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

0 - 2

28. 08. 2021. 17:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ЖСК

6 - 0

29. 08. 2021. 17:00 Ср. Kаменица
ФРУШКОГОРАЦ БАЧКА 1923 (Ђ)

3 - 1

29. 08. 2021. 17:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ДИНАМО

1 - 2

29. 08. 2021. 17:00 Каћ
ЈУГОВИЋ ПЕТРОВАРАДИН

3 - 1

29. 08. 2021. 17:00 Кисач
ТАТРА ОМЛАДИНАЦ

5 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
21. 08. 2021. 17:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ПЕТРОВАРАДИН

3 - 0

21. 08. 2021. 17:30 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ФР. ПАРТИЗАН

1 - 2

21. 08. 2021. 17:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ФУТОГ

3 - 0

22. 08. 2021. 17:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ТАТРА

1 - 3

22. 08. 2021. 17:30 Каћ
ЈУГОВИЋ ШАЈКАШ 1908

0 - 0

22. 08. 2021. 17:30 Жабаљ
ЖСК БОРАЦ (НС)

2 - 1

22. 08. 2021. 17:30 Темерин
ТСК ЈЕДИНСТВО (Г)

2 - 1

22. 08. 2021. 17:30 Будисава
ДИНАМО ФРУШКОГОРАЦ

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 2
БИЛТЕН БРОЈ 2a

1. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
14. 08. 2021. 17:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) СЛАВИЈА

2 - 4

14. 08. 2021. 17:30 Футог
ФУТОГ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

2 - 3

14. 08. 2021. 17:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЖСК

2 - 1

14. 08. 2021. 17:30 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ЈУГОВИЋ

2 - 1

14. 08. 2021. 17:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ОМЛАДИНАЦ

4 - 0

15. 08. 2021. 17:30 Будисава
ДИНАМО БАЧКА 1923 (Ђ)

0 - 3

15. 08. 2021. 17:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ТСК

2 - 0

15. 08. 2021. 17:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ТАТРА

2 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 1