ТАБЕЛА

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛ Б
1 Logo ШАЈКАШ 1908 5 4 1 0 15:0 13
2 Logo ТАТРА 5 4 1 0 17:4 13
3 Logo СЛАВИЈА 5 4 0 1 13:5 12
4 Logo ФРУШКОГОРАЦ 5 3 1 1 12:4 10
5 Logo ФР. ПАРТИЗАН 5 3 0 2 12:9 9
6 Logo БАЧКА 1923 (Ђ) 5 3 0 2 10:9 9
7 Logo ТСК 5 3 0 2 10:11 9
8 Logo ДИНАМО 5 3 0 2 5:9 9
9 Logo ЈУГОВИЋ 5 2 1 2 7:6 7
10 Logo ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 5 2 1 2 7:8 7
11 Logo ФУТОГ 5 1 1 3 5:8 4
12 Logo ЖСК 5 1 1 3 3:14 4
13 Logo БОРАЦ (НС) 5 1 0 4 7:12 3
14 Logo ПЕТРОВАРАДИН 5 0 3 2 4:9 3
15 Logo ОМЛАДИНАЦ 5 1 0 4 6:14 3
16 Logo ЈЕДИНСТВО (Г) 5 0 0 5 5:16 0

РЕЗУЛТАТИ

6. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 18. 09. 2021. 16:30 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ТАТРА

-:-

Суб. 18. 09. 2021. 16:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ПЕТРОВАРАДИН

-:-

Нед. 19. 09. 2021. 16:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ЈУГОВИЋ

-:-

Нед. 19. 09. 2021. 16:30 Жабаљ
ЖСК ОМЛАДИНАЦ

-:-

Нед. 19. 09. 2021. 16:30 Темерин
ТСК ШАЈКАШ 1908

-:-

Нед. 19. 09. 2021. 16:30 Будисава
ДИНАМО БОРАЦ (НС)

-:-

Нед. 19. 09. 2021. 16:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ФР. ПАРТИЗАН

-:-

Нед. 19. 09. 2021. 16:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ФУТОГ

-:-

5. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 11. 09. 2021. 16:30 Футог
ФУТОГ ФРУШКОГОРАЦ

1 - 1

Суб. 11. 09. 2021. 16:30 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ТСК

4 - 5

Суб. 11. 09. 2021. 16:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 СЛАВИЈА

2 - 0

Суб. 11. 09. 2021. 16:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ЈУГОВИЋ

1 - 2

Нед. 12. 09. 2021. 16:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) БАЧКА 1923 (Ђ)

1 - 2

Нед. 12. 09. 2021. 16:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

1 - 1

Нед. 12. 09. 2021. 16:30 Кисач
ТАТРА ЖСК

5 - 0

Сре. 15. 09. 2021. 16:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ДИНАМО

5 - 0

4. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 04. 09. 2021. 17:00 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ШАЈКАШ 1908

0 - 3

Суб. 04. 09. 2021. 17:00 Нови Сад
СЛАВИЈА БОРАЦ (НС)

2 - 0

Нед. 05. 09. 2021. 17:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ОМЛАДИНАЦ

3 - 2

Нед. 05. 09. 2021. 17:00 Каћ
ЈУГОВИЋ ТАТРА

1 - 2

Нед. 05. 09. 2021. 17:00 Жабаљ
ЖСК ПЕТРОВАРАДИН

0 - 0

Нед. 05. 09. 2021. 17:00 Темерин
ТСК ФР. ПАРТИЗАН

3 - 2

Нед. 05. 09. 2021. 17:00 Будисава
ДИНАМО ФУТОГ

1 - 0

Нед. 05. 09. 2021. 17:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ЈЕДИНСТВО (Г)

6 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Сре. 25. 08. 2021. 17:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН СЛАВИЈА

1 - 4

Суб. 28. 08. 2021. 17:00 Футог
ФУТОГ ТСК

2 - 0

Суб. 28. 08. 2021. 17:00 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

0 - 2

Суб. 28. 08. 2021. 17:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ЖСК

6 - 0

Нед. 29. 08. 2021. 17:00 Ср. Kаменица
ФРУШКОГОРАЦ БАЧКА 1923 (Ђ)

3 - 1

Нед. 29. 08. 2021. 17:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) ДИНАМО

1 - 2

Нед. 29. 08. 2021. 17:00 Каћ
ЈУГОВИЋ ПЕТРОВАРАДИН

3 - 1

Нед. 29. 08. 2021. 17:00 Кисач
ТАТРА ОМЛАДИНАЦ

5 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 21. 08. 2021. 17:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ПЕТРОВАРАДИН

3 - 0

Суб. 21. 08. 2021. 17:30 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ФР. ПАРТИЗАН

1 - 2

Суб. 21. 08. 2021. 17:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ФУТОГ

3 - 0

Нед. 22. 08. 2021. 17:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 (Ђ) ТАТРА

1 - 3

Нед. 22. 08. 2021. 17:30 Каћ
ЈУГОВИЋ ШАЈКАШ 1908

0 - 0

Нед. 22. 08. 2021. 17:30 Жабаљ
ЖСК БОРАЦ (НС)

2 - 1

Нед. 22. 08. 2021. 17:30 Темерин
ТСК ЈЕДИНСТВО (Г)

2 - 1

Нед. 22. 08. 2021. 17:30 Будисава
ДИНАМО ФРУШКОГОРАЦ

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 2
БИЛТЕН БРОЈ 2a

1. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
Суб. 14. 08. 2021. 17:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО (Г) СЛАВИЈА

2 - 4

Суб. 14. 08. 2021. 17:30 Футог
ФУТОГ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

2 - 3

Суб. 14. 08. 2021. 17:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЖСК

2 - 1

Суб. 14. 08. 2021. 17:30 Нови Сад
БОРАЦ (НС) ЈУГОВИЋ

2 - 1

Суб. 14. 08. 2021. 17:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ОМЛАДИНАЦ

4 - 0

Нед. 15. 08. 2021. 17:30 Будисава
ДИНАМО БАЧКА 1923 (Ђ)

0 - 3

Нед. 15. 08. 2021. 17:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ТСК

2 - 0

Нед. 15. 08. 2021. 17:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ТАТРА

2 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 1