ТАБЕЛА

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛ Б
1 Logo МЛАДОСТ 14 10 4 0 34:10 34
2 Logo НОВИ САД 14 9 3 2 30:12 30
3 Logo ФР. ПАРТИЗАН 14 9 2 3 39:19 29
4 Logo ТСК 14 7 6 1 20:13 27
5 Logo ФРУШКОГОРАЦ 14 6 5 3 28:18 23
6 Logo БАЧКА 1923 14 6 5 3 16:14 23
7 Logo ИНДЕКС 14 4 6 4 17:15 18
8 Logo ЖСК 14 5 3 6 21:26 18
9 Logo ШАЈКАШ 1908 14 3 5 6 20:21 14
10 Logo ЈЕДИНСТВО 14 2 7 5 20:19 13
11 Logo СИРИГ 14 3 3 8 15:31 12
12 Logo СЛАВИЈА 14 3 5 6 16:20 11
13 Logo ПЕТРОВАРАДИН 14 2 5 7 12:23 11
14 Logo МИЛЕТИЋ 14 3 1 10 17:37 10
15 Logo ОМЛАДИНАЦ 14 2 2 10 16:43 8

НАПОМЕНА: СЛАВИЈА је кажњена одузимањем 3 бода.  Такмичење је напустио СОФЕКС.

КЛУБОВИ

РЕЗУЛТАТИ

16. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
март 23, 2019 15:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ПЕТРОВАРАДИН

-:-

март 23, 2019 15:30 Нови Сад
НОВИ САД ЖСК

-:-

март 24, 2019 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС МЛАДОСТ

-:-

март 24, 2019 15:30 Темерин
ТСК ФРУШКОГОРАЦ

-:-

март 24, 2019 15:30 Сириг
СИРИГ ШАЈКАШ 1908

-:-

март 24, 2019 15:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО МИЛЕТИЋ

-:-

март 24, 2019 15:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 ФР. ПАРТИЗАН

-:-

Слободна екипа: ОМЛАДИНАЦ

15. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 17, 2018 13:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ФР. ПАРТИЗАН

5 - 8

новембар 17, 2018 13:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ФРУШКОГОРАЦ

1 - 0

новембар 18, 2018 13:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 МИЛЕТИЋ

3 - 0

новембар 18, 2018 13:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО ЖСК

3 - 3

новембар 18, 2018 13:00 Нови Сад
НОВИ САД ШАЈКАШ 1908

2 - 2

новембар 18, 2018 13:00 Сириг
СИРИГ ПЕТРОВАРАДИН

1 - 1

новембар 18, 2018 13:00 Темерин
ТСК МЛАДОСТ

2 - 2

Слободна екипа: ИНДЕКС

14. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 10, 2018 13:30 Нови Сад
МЛАДОСТ СЛАВИЈА

4 - 1

новембар 11, 2018 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ТСК

0 - 0

новембар 11, 2018 13:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН НОВИ САД

0 - 1

новембар 11, 2018 13:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ЈЕДИНСТВО

1 - 1

новембар 11, 2018 13:30 Жабаљ
ЖСК БАЧКА 1923

1 - 0

новембар 11, 2018 13:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ОМЛАДИНАЦ

3 - 1

новембар 25, 2018 13:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ СИРИГ

5 - 1

Слободна екипа: ФРУШКОГОРСКИ ПАРТИЗАН

13. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 3, 2018 13:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ЖСК

1 - 2

новембар 3, 2018 13:30 Нови Сад
НОВИ САД ФРУШКОГОРАЦ

2 - 2

новембар 3, 2018 13:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ТСК

1 - 1

новембар 4, 2018 13:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ИНДЕКС

1 - 0

новембар 4, 2018 13:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 ШАЈКАШ 1908

2 - 1

новембар 4, 2018 13:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО ПЕТРОВАРАДИН

4 - 0

новембар 4, 2018 13:30 Сириг
СИРИГ МЛАДОСТ

1 - 3

Слободна екипа: МИЛЕТИЋ

12. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 27, 2018 14:00 Нови Сад
МЛАДОСТ НОВИ САД

1 - 1

октобар 28, 2018 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС СЛАВИЈА

0 - 0

октобар 28, 2018 14:00 Темерин
ТСК СИРИГ

1 - 0

октобар 28, 2018 14:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ЈЕДИНСТВО

2 - 2

октобар 28, 2018 14:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН БАЧКА 1923

1 - 1

октобар 28, 2018 14:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ОМЛАДИНАЦ

0 - 1

октобар 28, 2018 14:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ФР. ПАРТИЗАН

2 - 5

Слободна екипа: ЖСК

11. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 20, 2018 15:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЖСК

2 - 0

октобар 20, 2018 15:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ПЕТРОВАРАДИН

1 - 1

октобар 20, 2018 15:00 Нови Сад
НОВИ САД ТСК

4 - 0

октобар 21, 2018 15:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ИНДЕКС

1 - 5

октобар 21, 2018 15:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 ФРУШКОГОРАЦ

1 - 1

октобар 21, 2018 15:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО МЛАДОСТ

1 - 2

октобар 21, 2018 15:00 Сириг
СИРИГ СЛАВИЈА

2 - 2

Слободна екипа: ШАЈКАШ 1908

10. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 13, 2018 15:00 Нови Сад
СЛАВИЈА НОВИ САД

0 - 1

октобар 13, 2018 15:00 Нови Сад
МЛАДОСТ БАЧКА 1923

0 - 0

октобар 14, 2018 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС СИРИГ

2 - 2

октобар 14, 2018 15:00 Темерин
ТСК ЈЕДИНСТВО

1 - 1

октобар 14, 2018 15:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ОМЛАДИНАЦ

5 - 3

октобар 14, 2018 15:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ФР. ПАРТИЗАН

3 - 1

октобар 14, 2018 15:00 Жабаљ
ЖСК МИЛЕТИЋ

4 - 2

Слободна екипа: ПЕТРОВАРАДИН

9. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 6, 2018 15:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ПЕТРОВАРАДИН

2 - 1

октобар 6, 2018 15:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ МЛАДОСТ

0 - 4

октобар 6, 2018 15:30 Нови Сад
НОВИ САД СИРИГ

6 - 1

октобар 7, 2018 15:30 Жабаљ
ЖСК ИНДЕКС

0 - 3

октобар 7, 2018 15:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ШАЈКАШ 1908

3 - 1

октобар 7, 2018 15:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 ТСК

1 - 1

октобар 7, 2018 15:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО СЛАВИЈА

0 - 4

Слободна екипа: ФРУШКОГОРАЦ

8. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 29, 2018 15:30 Нови Сад
БАЧКА 1923 СЛАВИЈА

1 - 0

септембар 30, 2018 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС НОВИ САД

1 - 0

септембар 30, 2018 15:30 Сириг
СИРИГ ЈЕДИНСТВО

1 - 0

септембар 30, 2018 15:30 Темерин
ТСК ОМЛАДИНАЦ

4 - 0

септембар 30, 2018 15:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ФР. ПАРТИЗАН

3 - 2

септембар 30, 2018 15:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН МИЛЕТИЋ

4 - 0

септембар 30, 2018 15:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ЖСК

1 - 1

Слободна екипа: МЛАДОСТ

7. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 22, 2018 16:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН МЛАДОСТ

1 - 1

септембар 22, 2018 16:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ СЛАВИЈА

0 - 3

септембар 23, 2018 16:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ИНДЕКС

4 - 1

септембар 23, 2018 16:00 Жабаљ
ЖСК ПЕТРОВАРАДИН

4 - 1

септембар 23, 2018 16:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ФРУШКОГОРАЦ

0 - 2

септембар 23, 2018 16:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 СИРИГ

2 - 1

септембар 23, 2018 16:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО НОВИ САД

0 - 1

Слободна екипа: ТСК

6. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 15, 2018 16:30 Нови Сад
НОВИ САД БАЧКА 1923

2 - 0

септембар 15, 2018 16:30 Нови Сад
МЛАДОСТ МИЛЕТИЋ

4 - 0

септембар 16, 2018 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ЈЕДИНСТВО

0 - 0

септембар 16, 2018 16:30 Сириг
СИРИГ ОМЛАДИНАЦ

1 - 3

септембар 16, 2018 16:30 Темерин
ТСК ФР. ПАРТИЗАН

2 - 1

септембар 16, 2018 16:30 Сремска Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ЖСК

2 - 1

септембар 16, 2018 16:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ШАЈКАШ 1908

0 - 0

Слободна екипа: СЛАВИЈА

5. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 8, 2018 16:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН СЛАВИЈА

5 - 0

септембар 8, 2018 16:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ НОВИ САД

0 - 2

септембар 9, 2018 16:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ИНДЕКС

0 - 0

септембар 9, 2018 16:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ФРУШКОГОРАЦ

3 - 2

септембар 9, 2018 16:30 Жабаљ
ЖСК МЛАДОСТ

2 - 4

септембар 9, 2018 16:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ТСК

0 - 1

септембар 9, 2018 16:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 ЈЕДИНСТВО

2 - 1

Слободна екипа: СИРИГ

4. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 1, 2018 16:30 Нови Сад
СЛАВИЈА МИЛЕТИЋ

1 - 2

септембар 1, 2018 16:30 Нови Сад
МЛАДОСТ ШАЈКАШ 1908

2 - 1

септембар 2, 2018 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС БАЧКА 1923

0 - 3

септембар 2, 2018 16:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО ОМЛАДИНАЦ

5 - 0

септембар 2, 2018 16:30 Сириг
СИРИГ ФР. ПАРТИЗАН

0 - 3

септембар 2, 2018 16:30 Темерин
ТСК ЖСК

2 - 0

септембар 2, 2018 16:30 Сремска Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ПЕТРОВАРАДИН

3 - 0

Слободна екипа: НОВИ САД

3. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
август 29, 2018 17:00 Сремска Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ИНДЕКС

0 - 0

август 29, 2018 17:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН МЛАДОСТ

0 - 3

август 29, 2018 17:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ТСК

1 - 2

август 29, 2018 17:00 Жабаљ
ЖСК СЛАВИЈА

1 - 1

август 29, 2018 17:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ СИРИГ

1 - 2

август 29, 2018 17:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН НОВИ САД

2 - 1

август 29, 2018 17:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ БАЧКА 1923

0 - 0

Слободна екипа: РУМЕНКА

2. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
август 25, 2018 17:00 Нови Сад
НОВИ САД МИЛЕТИЋ

3 - 2

август 25, 2018 17:00 N/A
СЛАВИЈА ШАЈКАШ 1908

1 - 1

август 25, 2018 17:00 Нови Сад
МЛАДОСТ ФРУШКОГОРАЦ

1 - 0

август 26, 2018 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ОМЛАДИНАЦ

5 - 1

август 26, 2018 17:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО ФР. ПАРТИЗАН

1 - 1

август 26, 2018 17:00 Сириг
СИРИГ ЖСК

0 - 1

август 26, 2018 17:00 N/A
ТСК ПЕТРОВАРАДИН

2 - 1

Слободна екипа: БАЧКА 1923

1. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
август 18, 2018 17:30 Нови Сад
МЛАДОСТ ИНДЕКС

3 - 0

август 18, 2018 17:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН БАЧКА 1923

5 - 0

август 19, 2018 16:30 Сремска Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ТСК

1 - 1

август 19, 2018 17:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН СЛАВИЈА

2 - 1

август 19, 2018 17:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 СИРИГ

1 - 2

август 19, 2018 17:30 Жабаљ
ЖСК НОВИ САД

1 - 4

август 19, 2018 17:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ЈЕДИНСТВО

1 - 1

Слободна екипа: ОМЛАДИНАЦ