ТАБЕЛА

СЛАВИЈА

Rank
13
Matches
28
Won
7
Tied
8
Lost
13

Last Match

ФРУШКОГОРАЦ СЛАВИЈА

30. Match Day

9. јуна 2019 6:00 pm Ср. Каменица

 

НАПОМЕНА: СЛАВИЈА је кажњена одузимањем 4 бода. Такмичење је напустио СОФЕКС.

РЕЗУЛТАТИ

30. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
јун 9, 2019 18:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ОМЛАДИНАЦ

1 - 3

јун 9, 2019 18:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ БАЧКА 1923

1 - 4

јун 9, 2019 18:00 Жабаљ
ЖСК ЈЕДИНСТВО

2 - 5

јун 9, 2019 18:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 НОВИ САД

0 - 2

јун 9, 2019 18:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН СИРИГ

5 - 0

јун 9, 2019 18:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ СЛАВИЈА

2 - 3

јун 9, 2019 18:00 Нови Сад
МЛАДОСТ ТСК

3 - 2

Слободна екипа: ИНДЕКС

29. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
јун 5, 2019 18:00 Темерин
ТСК ИНДЕКС

3 - 2

јун 5, 2019 18:00 Нови Сад
СЛАВИЈА МЛАДОСТ

0 - 5

јун 5, 2019 18:00 Сириг
СИРИГ ФРУШКОГОРАЦ

3 - 1

јун 5, 2019 18:00 Нови Сад
НОВИ САД ПЕТРОВАРАДИН

4 - 0

јун 5, 2019 18:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО ШАЈКАШ 1908

5 - 0

јун 5, 2019 18:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 ЖСК

2 - 2

јун 5, 2019 18:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ МИЛЕТИЋ

4 - 1

Слободна екипа: ФРУШКОГОРСКИ ПАРТИЗАН

28. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
јун 2, 2019 18:00 Нови Сад
ИНДЕКС ФР. ПАРТИЗАН

2 - 1

јун 2, 2019 18:00 Жабаљ
ЖСК ОМЛАДИНАЦ

2 - 3

јун 2, 2019 18:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 БАЧКА 1923

4 - 0

јун 2, 2019 18:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ЈЕДИНСТВО

0 - 1

јун 2, 2019 18:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ НОВИ САД

1 - 5

јун 2, 2019 18:00 Нови Сад
МЛАДОСТ СИРИГ

2 - 1

јун 2, 2019 18:00 Темерин
ТСК СЛАВИЈА

7 - 1

Слободна екипа: МИЛЕТИЋ

27. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
мај 25, 2019 17:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ИНДЕКС

1 - 0

мај 25, 2019 17:30 Нови Сад
НОВИ САД МЛАДОСТ

1 - 1

мај 25, 2019 17:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ШАЈКАШ 1908

3 - 0

мај 25, 2019 17:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН МИЛЕТИЋ

6 - 0

мај 26, 2019 17:30 Сириг
СИРИГ ТСК

0 - 1

мај 26, 2019 17:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО ФРУШКОГОРАЦ

4 - 0

мај 26, 2019 17:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 ПЕТРОВАРАДИН

2 - 4

Слободна екипа: ЖСК

26. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
мај 22, 2019 17:00 Нови Сад
ИНДЕКС МИЛЕТИЋ

9 - 0

мај 22, 2019 17:00 Жабаљ
ЖСК ФР. ПАРТИЗАН

2 - 1

мај 22, 2019 17:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ БАЧКА 1923

1 - 1

мај 22, 2019 17:00 Нови Сад
МЛАДОСТ ЈЕДИНСТВО

1 - 4

мај 22, 2019 17:00 Темерин
ТСК НОВИ САД

1 - 0

мај 22, 2019 17:00 Нови Сад
СЛАВИЈА СИРИГ

0 - 1

мај 22, 2019 17:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ОМЛАДИНАЦ

0 - 0

Слободна екипа: ШАЈКАШ 1908

25. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
мај 18, 2019 17:00 Сириг
СИРИГ ИНДЕКС

2 - 0

мај 18, 2019 17:00 Нови Сад
НОВИ САД СЛАВИЈА

5 - 0

мај 18, 2019 17:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ФРУШКОГОРАЦ

4 - 3

мај 18, 2019 17:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ШАЈКАШ 1908

5 - 2

мај 19, 2019 17:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО ТСК

5 - 1

мај 19, 2019 17:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 МЛАДОСТ

0 - 4

мај 19, 2019 17:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ЖСК

3 - 10

Слободна екипа: ПЕТРОВАРАДИН

24. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
мај 11, 2019 17:00 Нови Сад
МЛАДОСТ ОМЛАДИНАЦ

5 - 4

мај 11, 2019 17:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ЈЕДИНСТВО

1 - 4

мај 12, 2019 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ЖСК

2 - 0

мај 12, 2019 17:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 МИЛЕТИЋ

5 - 0

мај 12, 2019 17:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ФР. ПАРТИЗАН

4 - 2

мај 12, 2019 17:00 Темерин
ТСК БАЧКА 1923

3 - 1

мај 12, 2019 17:00 Сириг
СИРИГ НОВИ САД

0 - 0

Слободна екипа: ФРУШКОГОРАЦ

23. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
мај 4, 2019 17:00 Нови Сад
НОВИ САД ИНДЕКС

1 - 0

мај 4, 2019 17:00 Нови Сад
СЛАВИЈА БАЧКА 1923

1 - 1

мај 4, 2019 17:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ТСК

1 - 2

мај 4, 2019 17:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ФРУШКОГОРАЦ

1 - 0

мај 5, 2019 17:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО СИРИГ

4 - 1

мај 5, 2019 17:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ПЕТРОВАРАДИН

1 - 5

мај 5, 2019 17:00 Жабаљ
ЖСК ШАЈКАШ 1908

4 - 1

Слободна екипа: МЛАДОСТ

22. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
април 27, 2019 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ШАЈКАШ 1908

3 - 0

април 27, 2019 17:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ЖСК

3 - 1

април 27, 2019 17:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ МИЛЕТИЋ

10 - 0

април 27, 2019 17:00 Нови Сад
МЛАДОСТ ФР. ПАРТИЗАН

2 - 0

април 27, 2019 17:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ОМЛАДИНАЦ

0 - 3

април 27, 2019 17:00 Сириг
СИРИГ БАЧКА 1923

3 - 2

април 27, 2019 17:00 Нови Сад
НОВИ САД ЈЕДИНСТВО

0 - 2

Слободна екипа: ТСК

21. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
април 20, 2019 16:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ СИРИГ

0 - 2

април 20, 2019 16:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ТСК

0 - 1

април 21, 2019 16:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО ИНДЕКС

2 - 0

април 21, 2019 16:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 НОВИ САД

4 - 4

април 21, 2019 16:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ МЛАДОСТ

0 - 6

април 21, 2019 16:30 Жабаљ
ЖСК ФРУШКОГОРАЦ

3 - 2

април 21, 2019 16:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ПЕТРОВАРАДИН

1 - 0

Слободна екипа: СЛАВИЈА

20. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
април 13, 2019 16:30 Нови Сад
МЛАДОСТ ЖСК

3 - 0

април 13, 2019 16:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ФР. ПАРТИЗАН

0 - 0

април 13, 2019 16:30 Нови Сад
НОВИ САД ОМЛАДИНАЦ

3 - 1

април 14, 2019 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ПЕТРОВАРАДИН

1 - 0

април 14, 2019 16:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ШАЈКАШ 1908

2 - 0

април 14, 2019 16:30 Темерин
ТСК МИЛЕТИЋ

7 - 1

април 14, 2019 16:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО БАЧКА 1923

3 - 0

Слободна екипа: СИРИГ

19. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
април 10, 2019 16:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 ИНДЕКС

1 - 1

април 10, 2019 16:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ЈЕДИНСТВО

2 - 3

април 10, 2019 16:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН СИРИГ

2 - 0

април 10, 2019 16:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ СЛАВИЈА

0 - 3

април 10, 2019 16:30 Жабаљ
ЖСК ТСК

1 - 5

април 10, 2019 16:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 МЛАДОСТ

3 - 3

април 10, 2019 16:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ФРУШКОГОРАЦ

3 - 2

Слободна екипа: НОВИ САД

18. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
април 6, 2019 16:30 Нови Сад
МЛАДОСТ ПЕТРОВАРАДИН

5 - 0

април 6, 2019 16:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ЖСК

1 - 4

април 6, 2019 16:30 Нови Сад
НОВИ САД ФР. ПАРТИЗАН

1 - 0

април 7, 2019 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ФРУШКОГОРАЦ

2 - 0

април 7, 2019 16:30 Темерин
ТСК ШАЈКАШ 1908

5 - 0

април 7, 2019 16:30 Сириг
СИРИГ МИЛЕТИЋ

6 - 1

април 7, 2019 16:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 ОМЛАДИНАЦ

4 - 0

Слободна екипа: ЈЕДИНСТВО

17. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
март 30, 2019 16:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ИНДЕКС

0 - 0

март 30, 2019 16:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЈЕДИНСТВО

0 - 3

март 31, 2019 16:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ НОВИ САД

0 - 8

март 31, 2019 16:00 Жабаљ
ЖСК СИРИГ

0 - 0

март 31, 2019 16:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 СЛАВИЈА

0 - 1

март 31, 2019 16:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ТСК

0 - 1

март 31, 2019 16:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ МЛАДОСТ

2 - 4

Слободна екипа: БАЧКА 1923

16. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
март 23, 2019 15:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ПЕТРОВАРАДИН

1 - 1

март 23, 2019 15:30 Нови Сад
НОВИ САД ЖСК

3 - 0

март 24, 2019 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС МЛАДОСТ

0 - 0

март 24, 2019 15:30 Темерин
ТСК ФРУШКОГОРАЦ

3 - 0

март 24, 2019 15:30 Сириг
СИРИГ ШАЈКАШ 1908

2 - 0

март 24, 2019 15:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО МИЛЕТИЋ

4 - 0

март 24, 2019 15:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 ФР. ПАРТИЗАН

0 - 1

Слободна екипа: ОМЛАДИНАЦ

15. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 17, 2018 13:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ФР. ПАРТИЗАН

5 - 8

новембар 17, 2018 13:00 Нови Сад
СЛАВИЈА ФРУШКОГОРАЦ

1 - 0

новембар 18, 2018 13:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 МИЛЕТИЋ

3 - 0

новембар 18, 2018 13:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО ЖСК

3 - 3

новембар 18, 2018 13:00 Нови Сад
НОВИ САД ШАЈКАШ 1908

2 - 2

новембар 18, 2018 13:00 Сириг
СИРИГ ПЕТРОВАРАДИН

1 - 1

новембар 18, 2018 13:00 Темерин
ТСК МЛАДОСТ

2 - 2

Слободна екипа: ИНДЕКС

14. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 10, 2018 13:30 Нови Сад
МЛАДОСТ СЛАВИЈА

4 - 1

новембар 11, 2018 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ТСК

0 - 0

новембар 11, 2018 13:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН НОВИ САД

0 - 1

новембар 11, 2018 13:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ЈЕДИНСТВО

1 - 1

новембар 11, 2018 13:30 Жабаљ
ЖСК БАЧКА 1923

1 - 0

новембар 11, 2018 13:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ОМЛАДИНАЦ

3 - 1

новембар 25, 2018 13:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ СИРИГ

5 - 1

Слободна екипа: ФРУШКОГОРСКИ ПАРТИЗАН

13. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
новембар 3, 2018 13:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ЖСК

1 - 2

новембар 3, 2018 13:30 Нови Сад
НОВИ САД ФРУШКОГОРАЦ

2 - 2

новембар 3, 2018 13:30 Нови Сад
СЛАВИЈА ТСК

1 - 1

новембар 4, 2018 13:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ИНДЕКС

1 - 0

новембар 4, 2018 13:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 ШАЈКАШ 1908

2 - 1

новембар 4, 2018 13:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО ПЕТРОВАРАДИН

4 - 0

новембар 4, 2018 13:30 Сириг
СИРИГ МЛАДОСТ

1 - 3

Слободна екипа: МИЛЕТИЋ

12. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 27, 2018 14:00 Нови Сад
МЛАДОСТ НОВИ САД

1 - 1

октобар 28, 2018 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС СЛАВИЈА

0 - 0

октобар 28, 2018 14:00 Темерин
ТСК СИРИГ

1 - 0

октобар 28, 2018 14:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ЈЕДИНСТВО

2 - 2

октобар 28, 2018 14:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН БАЧКА 1923

1 - 1

октобар 28, 2018 14:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ОМЛАДИНАЦ

0 - 1

октобар 28, 2018 14:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ФР. ПАРТИЗАН

2 - 5

Слободна екипа: ЖСК

11. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 20, 2018 15:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЖСК

2 - 0

октобар 20, 2018 15:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ПЕТРОВАРАДИН

1 - 1

октобар 20, 2018 15:00 Нови Сад
НОВИ САД ТСК

4 - 0

октобар 21, 2018 15:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ИНДЕКС

1 - 5

октобар 21, 2018 15:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 ФРУШКОГОРАЦ

1 - 1

октобар 21, 2018 15:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО МЛАДОСТ

1 - 2

октобар 21, 2018 15:00 Сириг
СИРИГ СЛАВИЈА

2 - 2

Слободна екипа: ШАЈКАШ 1908

10. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 13, 2018 15:00 Нови Сад
СЛАВИЈА НОВИ САД

0 - 1

октобар 13, 2018 15:00 Нови Сад
МЛАДОСТ БАЧКА 1923

0 - 0

октобар 14, 2018 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС СИРИГ

2 - 2

октобар 14, 2018 15:00 Темерин
ТСК ЈЕДИНСТВО

1 - 1

октобар 14, 2018 15:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ОМЛАДИНАЦ

5 - 3

октобар 14, 2018 15:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ФР. ПАРТИЗАН

3 - 1

октобар 14, 2018 15:00 Жабаљ
ЖСК МИЛЕТИЋ

4 - 2

Слободна екипа: ПЕТРОВАРАДИН

9. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
октобар 6, 2018 15:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ПЕТРОВАРАДИН

2 - 1

октобар 6, 2018 15:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ МЛАДОСТ

0 - 4

октобар 6, 2018 15:30 Нови Сад
НОВИ САД СИРИГ

6 - 1

октобар 7, 2018 15:30 Жабаљ
ЖСК ИНДЕКС

0 - 3

октобар 7, 2018 15:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ШАЈКАШ 1908

3 - 1

октобар 7, 2018 15:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 ТСК

1 - 1

октобар 7, 2018 15:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО СЛАВИЈА

0 - 4

Слободна екипа: ФРУШКОГОРАЦ

8. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 29, 2018 15:30 Нови Сад
БАЧКА 1923 СЛАВИЈА

1 - 0

септембар 30, 2018 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС НОВИ САД

1 - 0

септембар 30, 2018 15:30 Сириг
СИРИГ ЈЕДИНСТВО

1 - 0

септембар 30, 2018 15:30 Темерин
ТСК ОМЛАДИНАЦ

4 - 0

септембар 30, 2018 15:30 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ФР. ПАРТИЗАН

3 - 2

септембар 30, 2018 15:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН МИЛЕТИЋ

4 - 0

септембар 30, 2018 15:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ЖСК

1 - 1

Слободна екипа: МЛАДОСТ

7. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 22, 2018 16:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН МЛАДОСТ

1 - 1

септембар 22, 2018 16:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ СЛАВИЈА

0 - 3

септембар 23, 2018 16:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ИНДЕКС

4 - 1

септембар 23, 2018 16:00 Жабаљ
ЖСК ПЕТРОВАРАДИН

4 - 1

септембар 23, 2018 16:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ ФРУШКОГОРАЦ

0 - 2

септембар 23, 2018 16:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 СИРИГ

2 - 1

септембар 23, 2018 16:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО НОВИ САД

0 - 1

Слободна екипа: ТСК

6. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 15, 2018 16:30 Нови Сад
НОВИ САД БАЧКА 1923

2 - 0

септембар 15, 2018 16:30 Нови Сад
МЛАДОСТ МИЛЕТИЋ

4 - 0

септембар 16, 2018 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ЈЕДИНСТВО

0 - 0

септембар 16, 2018 16:30 Сириг
СИРИГ ОМЛАДИНАЦ

1 - 3

септембар 16, 2018 16:30 Темерин
ТСК ФР. ПАРТИЗАН

2 - 1

септембар 16, 2018 16:30 Сремска Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ЖСК

2 - 1

септембар 16, 2018 16:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ШАЈКАШ 1908

0 - 0

Слободна екипа: СЛАВИЈА

5. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 8, 2018 16:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН СЛАВИЈА

5 - 0

септембар 8, 2018 16:30 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ НОВИ САД

0 - 2

септембар 9, 2018 16:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ИНДЕКС

0 - 0

септембар 9, 2018 16:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ФРУШКОГОРАЦ

3 - 2

септембар 9, 2018 16:30 Жабаљ
ЖСК МЛАДОСТ

2 - 4

септембар 9, 2018 16:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ТСК

0 - 1

септембар 9, 2018 16:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 ЈЕДИНСТВО

2 - 1

Слободна екипа: СИРИГ

4. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
септембар 1, 2018 16:30 Нови Сад
СЛАВИЈА МИЛЕТИЋ

1 - 2

септембар 1, 2018 16:30 Нови Сад
МЛАДОСТ ШАЈКАШ 1908

2 - 1

септембар 2, 2018 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС БАЧКА 1923

0 - 3

септембар 2, 2018 16:30 Руменка
ЈЕДИНСТВО ОМЛАДИНАЦ

5 - 0

септембар 2, 2018 16:30 Сириг
СИРИГ ФР. ПАРТИЗАН

0 - 3

септембар 2, 2018 16:30 Темерин
ТСК ЖСК

2 - 0

септембар 2, 2018 16:30 Сремска Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ПЕТРОВАРАДИН

3 - 0

Слободна екипа: НОВИ САД

3. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
август 29, 2018 17:00 Сремска Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ИНДЕКС

0 - 0

август 29, 2018 17:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН МЛАДОСТ

0 - 3

август 29, 2018 17:00 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 ТСК

1 - 2

август 29, 2018 17:00 Жабаљ
ЖСК СЛАВИЈА

1 - 1

август 29, 2018 17:00 Мошорин
МИЛЕТИЋ СИРИГ

1 - 2

август 29, 2018 17:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН НОВИ САД

2 - 1

август 29, 2018 17:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ БАЧКА 1923

0 - 0

Слободна екипа: РУМЕНКА

2. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
август 25, 2018 17:00 Нови Сад
НОВИ САД МИЛЕТИЋ

3 - 2

август 25, 2018 17:00 N/A
СЛАВИЈА ШАЈКАШ 1908

1 - 1

август 25, 2018 17:00 Нови Сад
МЛАДОСТ ФРУШКОГОРАЦ

1 - 0

август 26, 2018 10:00 Нови Сад
ИНДЕКС ОМЛАДИНАЦ

5 - 1

август 26, 2018 17:00 Руменка
ЈЕДИНСТВО ФР. ПАРТИЗАН

1 - 1

август 26, 2018 17:00 Сириг
СИРИГ ЖСК

0 - 1

август 26, 2018 17:00 N/A
ТСК ПЕТРОВАРАДИН

2 - 1

Слободна екипа: БАЧКА 1923

1. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
август 18, 2018 17:30 Нови Сад
МЛАДОСТ ИНДЕКС

3 - 0

август 18, 2018 17:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН БАЧКА 1923

5 - 0

август 19, 2018 16:30 Сремска Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ТСК

1 - 1

август 19, 2018 17:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН СЛАВИЈА

2 - 1

август 19, 2018 17:30 Ковиљ
ШАЈКАШ 1908 СИРИГ

1 - 2

август 19, 2018 17:30 Жабаљ
ЖСК НОВИ САД

1 - 4

август 19, 2018 17:30 Мошорин
МИЛЕТИЋ ЈЕДИНСТВО

1 - 1

Слободна екипа: ОМЛАДИНАЦ