ТАБЕЛА

ПОЗ   ЕКИПА У П Н И ГОЛРАЗ Б
1 Logo ТСК 15 12 2 1 45:13+32 38
2 Logo ФР. ПАРТИЗАН 15 11 1 3 46:18+28 34
3 Logo ЦЕМЕНТ 15 10 3 2 31:9+22 33
4 Logo ФРУШКОГОРАЦ 15 9 4 2 35:15+20 31
5 Logo БАЧКА 1923 15 8 2 5 31:19+12 26
6 Logo СИРИГ 15 7 4 4 28:24+4 25
7 Logo ЈУГОВИЋ 15 8 1 6 21:19+2 25
8 Logo ЈЕДИНСТВО 15 7 3 5 26:30-4 24
9 Logo ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 15 6 3 6 23:20+3 21
10 Logo ПЕТРОВАРАДИН 15 4 4 7 20:38-18 16
11 Logo ЖСК 15 4 3 8 28:32-4 15
12 Logo ФУТОГ 15 3 4 8 27:41-14 13
13 Logo ТАТРА 15 3 3 9 13:27-14 12
14 Logo БАЧКА 15 2 4 9 23:35-12 10
15 Logo ДИНАМО 15 2 3 10 16:40-24 9
16 Logo ОМЛАДИНАЦ 15 1 2 12 14:47-33 5

РЕЗУЛТАТИ

15. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
19. 11. 2022. 13:00 Беочин
ЦЕМЕНТ ЈУГОВИЋ

2 - 0

19. 11. 2022. 13:00 Степанићево
ОМЛАДИНАЦ ПЕТРОВАРАДИН

0 - 2

19. 11. 2022. 13:00 Футог
ФУТОГ ДИНАМО

2 - 1

20. 11. 2022. 13:00 Темерин
ТСК ЖСК

3 - 2

20. 11. 2022. 13:00 Сремска Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ФР. ПАРТИЗАН

2 - 1

20. 11. 2022. 13:00 Сириг
СИРИГ ТАТРА

4 - 1

20. 11. 2022. 13:00 Бегеч
БАЧКА ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

1 - 3

20. 11. 2022. 13:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО БАЧКА 1923

2 - 1

14. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
12. 11. 2022. 13:00 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА СИРИГ

0 - 1

12. 11. 2022. 13:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ТСК

4 - 1

13. 11. 2022. 13:00 Жабаљ
ЖСК ФУТОГ

3 - 4

13. 11. 2022. 13:00 Будисава
ДИНАМО ОМЛАДИНАЦ

2 - 2

13. 11. 2022. 13:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ЦЕМЕНТ

2 - 1

13. 11. 2022. 13:00 Каћ
ЈУГОВИЋ ЈЕДИНСТВО

5 - 1

13. 11. 2022. 13:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 БАЧКА

6 - 2

13. 11. 2022. 13:00 Кисач
ТАТРА ФРУШКОГОРАЦ

1 - 4

БИЛТЕН БРОЈ 14

13. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
05. 11. 2022. 13:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЖСК

2 - 0

05. 11. 2022. 13:30 Беочин
ЦЕМЕНТ ДИНАМО

5 - 1

05. 11. 2022. 13:30 Степанићево
ОМЛАДИНАЦ ФУТОГ

4 - 3

06. 11. 2022. 13:30 Темерин
ТСК ТАТРА

4 - 1

06. 11. 2022. 13:30 Сремска Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

0 - 2

06. 11. 2022. 13:30 Сириг
СИРИГ БАЧКА 1923

1 - 1

06. 11. 2022. 13:30 Бегеч
БАЧКА ЈУГОВИЋ

1 - 1

06. 11. 2022. 13:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО ПЕТРОВАРАДИН

4 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 13

12. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
29. 10. 2022. 14:00 Футог
ФУТОГ ЦЕМЕНТ

0 - 2

29. 10. 2022. 14:00 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ТСК

0 - 2

30. 10. 2022. 14:00 Жабаљ
ЖСК ОМЛАДИНАЦ

5 - 2

30. 10. 2022. 14:00 Будисава
ДИНАМО ЈЕДИНСТВО

3 - 2

30. 10. 2022. 14:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН БАЧКА

1 - 4

30. 10. 2022. 14:00 Каћ
ЈУГОВИЋ СИРИГ

1 - 2

30. 10. 2022. 14:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 ФРУШКОГОРАЦ

0 - 0

30. 10. 2022. 14:00 Кисач
ТАТРА ФР. ПАРТИЗАН

0 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 12

11. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
22. 10. 2022. 15:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

3 - 2

23. 10. 2022. 15:00 Кисач
ТАТРА ЖСК

0 - 0

23. 10. 2022. 15:00 Темерин
ТСК БАЧКА 1923

2 - 0

23. 10. 2022. 15:00 Сремска Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ЈУГОВИЋ

4 - 0

23. 10. 2022. 15:00 Сириг
СИРИГ ПЕТРОВАРАДИН

4 - 3

23. 10. 2022. 15:00 Бегеч
БАЧКА ДИНАМО

3 - 2

23. 10. 2022. 15:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО ФУТОГ

2 - 0

23. 10. 2022. 15:00 Беочин
ЦЕМЕНТ ОМЛАДИНАЦ

4 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 11

10. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
15. 10. 2022. 15:30 Степанићево
ОМЛАДИНАЦ ЈЕДИНСТВО

0 - 1

15. 10. 2022. 15:30 Футог
ФУТОГ БАЧКА

3 - 3

15. 10. 2022. 15:30 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ТАТРА

2 - 1

16. 10. 2022. 15:30 Жабаљ
ЖСК ЦЕМЕНТ

1 - 2

16. 10. 2022. 15:30 Будисава
ДИНАМО СИРИГ

0 - 3

16. 10. 2022. 15:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ФРУШКОГОРАЦ

1 - 3

16. 10. 2022. 15:30 Каћ
ЈУГОВИЋ ТСК

0 - 1

16. 10. 2022. 15:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 ФР. ПАРТИЗАН

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 10а
БИЛТЕН БРОЈ 10

9. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
08. 10. 2022. 15:30 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ЖСК

1 - 2

08. 10. 2022. 15:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЈУГОВИЋ

3 - 0

09. 10. 2022. 15:30 Кисач
ТАТРА БАЧКА 1923

2 - 3

09. 10. 2022. 15:30 Темерин
ТСК ПЕТРОВАРАДИН

8 - 0

09. 10. 2022. 15:30 Сремска Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ДИНАМО

1 - 1

09. 10. 2022. 15:30 Сириг
СИРИГ ФУТОГ

4 - 3

09. 10. 2022. 15:30 Бегеч
БАЧКА ОМЛАДИНАЦ

2 - 2

09. 10. 2022. 15:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО ЦЕМЕНТ

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 9

8. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
01. 10. 2022. 16:00 Беочин
ЦЕМЕНТ БАЧКА

2 - 0

01. 10. 2022. 16:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ СИРИГ

1 - 4

01. 10. 2022. 16:00 Футог
ФУТОГ ФРУШКОГОРАЦ

3 - 6

02. 10. 2022. 16:00 Жабаљ
ЖСК ЈЕДИНСТВО

3 - 2

02. 10. 2022. 16:00 Будисава
ДИНАМО ТСК

0 - 4

02. 10. 2022. 16:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ФР. ПАРТИЗАН

2 - 1

02. 10. 2022. 16:00 Каћ
ЈУГОВИЋ ТАТРА

1 - 0

02. 10. 2022. 16:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 8

7. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
24. 09. 2022. 16:00 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ЈУГОВИЋ

1 - 0

24. 09. 2022. 16:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ДИНАМО

7 - 1

25. 09. 2022. 16:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 ЖСК

4 - 2

25. 09. 2022. 16:00 Кисач
ТАТРА ПЕТРОВАРАДИН

1 - 1

25. 09. 2022. 16:00 Темерин
ТСК ФУТОГ

6 - 0

25. 09. 2022. 16:00 Сремска Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ОМЛАДИНАЦ

2 - 0

25. 09. 2022. 16:00 Сириг
СИРИГ ЦЕМЕНТ

1 - 2

25. 09. 2022. 16:00 Бегеч
БАЧКА ЈЕДИНСТВО

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
17. 09. 2022. 16:30 Беочин
ЦЕМЕНТ ФРУШКОГОРАЦ

1 - 1

17. 09. 2022. 16:30 Степанићево
ОМЛАДИНАЦ ТСК

1 - 6

17. 09. 2022. 16:30 Футог
ФУТОГ ФР. ПАРТИЗАН

2 - 2

18. 09. 2022. 16:30 Жабаљ
ЖСК БАЧКА

5 - 2

18. 09. 2022. 16:30 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО СИРИГ

2 - 0

18. 09. 2022. 16:30 Будисава
ДИНАМО ТАТРА

0 - 0

18. 09. 2022. 16:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

0 - 0

18. 09. 2022. 16:30 Каћ
ЈУГОВИЋ БАЧКА 1923

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
10. 09. 2022. 16:30 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ДИНАМО

5 - 2

10. 09. 2022. 16:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ОМЛАДИНАЦ

6 - 1

11. 09. 2022. 16:30 Каћ
ЈУГОВИЋ ЖСК

3 - 1

11. 09. 2022. 16:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 ПЕТРОВАРАДИН

6 - 1

11. 09. 2022. 16:30 Кисач
ТАТРА ФУТОГ

1 - 0

11. 09. 2022. 16:30 Темерин
ТСК ЦЕМЕНТ

1 - 1

11. 09. 2022. 16:30 Сремска Каменица
ФРУШКОГОРАЦ ЈЕДИНСТВО

6 - 1

11. 09. 2022. 16:30 Сириг
СИРИГ БАЧКА

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
07. 09. 2022. 17:00 Жабаљ
ЖСК СИРИГ

2 - 2

07. 09. 2022. 17:00 Бегеч
БАЧКА ФРУШКОГОРАЦ

1 - 2

07. 09. 2022. 17:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО ТСК

2 - 2

07. 09. 2022. 17:00 Беочин
ЦЕМЕНТ ФР. ПАРТИЗАН

3 - 0

07. 09. 2022. 17:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ ТАТРА

0 - 3

07. 09. 2022. 17:00 Футог
ФУТОГ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

2 - 2

07. 09. 2022. 17:00 Будисава
ДИНАМО БАЧКА 1923

0 - 2

07. 09. 2022. 17:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ЈУГОВИЋ

1 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
03. 09. 2022. 17:00 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ОМЛАДИНАЦ

3 - 0

03. 09. 2022. 17:00 Кисач
ТАТРА ЦЕМЕНТ

0 - 3

03. 09. 2022. 17:00 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН ЈЕДИНСТВО

4 - 1

04. 09. 2022. 17:00 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ЖСК

1 - 1

04. 09. 2022. 17:00 Каћ
ЈУГОВИЋ ДИНАМО

1 - 0

04. 09. 2022. 17:00 Ђурђево
БАЧКА 1923 ФУТОГ

1 - 2

04. 09. 2022. 17:00 Темерин
ТСК БАЧКА

2 - 1

04. 09. 2022. 17:00 Ср. Каменица
ФРУШКОГОРАЦ СИРИГ

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
27. 08. 2022. 17:00 Беочин
ЦЕМЕНТ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

2 - 0

27. 08. 2022. 17:00 Степановићево
ОМЛАДИНАЦ БАЧКА 1923

1 - 3

27. 08. 2022. 17:00 Футог
ФУТОГ ЈУГОВИЋ

2 - 3

28. 08. 2022. 17:00 Жабаљ
ЖСК ФРУШКОГОРАЦ

0 - 2

28. 08. 2022. 17:00 Сириг
СИРИГ ТСК

0 - 1

28. 08. 2022. 17:00 Бегеч
БАЧКА ФР. ПАРТИЗАН

2 - 3

28. 08. 2022. 17:00 Госпођинци
ЈЕДИНСТВО ТАТРА

2 - 1

28. 08. 2022. 17:00 Будисава
ДИНАМО ПЕТРОВАРАДИН

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

УТАКМИЦА РЕЗУЛТАТ
20. 08. 2022. 17:30 Нови Сад
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ЈЕДИНСТВО

2 - 2

20. 08. 2022. 17:30 Буковац
ФР. ПАРТИЗАН СИРИГ

5 - 0

21. 08. 2022. 17:30 Будисава
ДИНАМО ЖСК

2 - 1

21. 08. 2022. 17:30 Петроварадин
ПЕТРОВАРАДИН ФУТОГ

1 - 1

21. 08. 2022. 17:30 Каћ
ЈУГОВИЋ ОМЛАДИНАЦ

1 - 0

21. 08. 2022. 17:30 Ђурђево
БАЧКА 1923 ЦЕМЕНТ

1 - 0

21. 08. 2022. 17:30 Темерин
ТСК ФРУШКОГОРАЦ

2 - 1

22. 08. 2022. 17:30 Кисач
ТАТРА БАЧКА

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 1

АРХИВА