Париске комуне 38, 21000 Нови Сад; 021/444-900; 021/445-678|fsgns@mts.rs

СЕНИОРИ – КУП 2019/2020.

СЕНИОРИ – КУП 2019/2020.2019-08-07T20:24:01+02:00

Куп – полуфинале – резултати – 2019/2020

ПОЛУФИНАЛЕ КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД

16. ОКТОБАР 2019. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 15:00 ЧАСОВА

среда Беочин: ЦЕМЕНТ СЛОГА 4 : 1
среда Сусек: СУСЕК ЈЕДИНСТВО 0 : 8

_________________________________________________________________________

Пошто су се у полуфиналу Купа ФСС на територији ФС Града Новог Сада састали победник дела Купа за Градску лигу ФК „Сусек“ из Сусека и победник дела Купа за Новосадску лигу ФК „Јединство“ из Руменке, пред почетак ове утакмице председник ФС Града Новог Сада Новак Кострешевић је капитенима обе екипe уручио наградне чекове у вредности од 40.000 динара, што је пракса коју је наш Савез први пут увео у овогодишњем циклусу куп такмичења. Новчаним износом од 70.000 динара биће награђен и свеукупни победник Купа ФСС на територији ФС Града Новог Сада, који ће бити познат након одигравања финалне утакмице, у којој ће се на пролеће 2020. године састати ФК „Цемент“ из Беочина и ФК „Јединство“ из Руменке. Поред председника Савеза и званичника, тренера, играча и симпатизера оба клуба, овом полуфиналном мечу и уручењу наградних чекова присуствовали су и секретар ФС Града Новог Сада Саша Живковић и комесар за такмичење сениорских лига у надлежности ФС Града Новог Сада Александар Шовљански.

16. 10. 2019.|

Куп – полуфинале – парови – 2019/2020

ПОЛУФИНАЛЕ КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД

16. ОКТОБАР 2019. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 15:00 ЧАСОВА

среда Беочин: ЦЕМЕНТ СЛОГА
среда Сусек: СУСЕК ЈЕДИНСТВО

_________________________________________________________________________

Финална утакмица Купа ФСС на територији ФС Града Новог Сада биће одиграна на пролеће 2020. године.

08. 10. 2019.|

Куп – 5. коло – резултати – 2019/2020

ПЕТО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД

2. ОКТОБАР 2019. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 15:30 ЧАСОВА

ВОЈВОЂАНСКА  ЛИГА ЈУГ
среда Темерин: СЛОГА МЛАДОСТ 4 : 1
среда Шајкаш: БОРАЦ ЦЕМЕНТ 1 : 3
НОВОСАДСКА ЛИГА – ФИНАЛЕ
среда Темерин: ТСК ЈЕДИНСТВО 1 : 3
ГРАДСКА ЛИГА
СУСЕК, победник дела Купа за Градску лигу, слободан је у петом колу.

_________________________________________________________________________

Шесто коло Купа ФСС на територији ФС Града Новог Сада биће одиграно у среду, 16. октобра 2019. године, са почетком у 15:00 часова. У шестом колу у Сусеку ће се састати СУСЕК и ЈЕДИНСТВО, док ће у Беочину играти ЦЕМЕНТ и СЛОГА.

02. 10. 2019.|

Куп – 5. коло – парови – 2019/2020

ПЕТО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД

2. ОКТОБАР 2019. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 15:30 ЧАСОВА

ВОЈВОЂАНСКА  ЛИГА ЈУГ
среда Темерин: СЛОГА МЛАДОСТ
среда Шајкаш: БОРАЦ ЦЕМЕНТ
НОВОСАДСКА ЛИГА – ФИНАЛЕ
среда Темерин: ТСК ЈЕДИНСТВО
ГРАДСКА ЛИГА
СУСЕК, победник дела Купа за Градску лигу, слободан је у петом колу.

_________________________________________________________________________

Шесто коло Купа ФСС на територији ФС Града Новог Сада биће одиграно у среду, 16. октобра 2019. године. У шестом колу састаће се СУСЕК са победником меча ТСК – ЈЕДИНСТВО, односно победник меча СЛОГА – МЛАДОСТ са победником меча БОРАЦ – ЦЕМЕНТ. Домаћин првог меча биће СУСЕК, док ће домаћин другог меча бити одређен након одигравања петог кола.

18. 09. 2019.|

Куп – 4. коло – резултати – 2019/2020

ЧЕТВРТО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД

18. СЕПТЕМБАР 2019. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 16:30 ЧАСОВА

ВОЈВОЂАНСКА  ЛИГА ЈУГ
среда Бачки Јарак: МЛАДОСТ ЈУГОВИЋ 3 : 2
среда Беочин: ЦЕМЕНТ МЛАДОСТ (НС) 3 : 1
среда Шајкаш: БОРАЦ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 5 : 3
У четвртом колу слободна је СЛОГА из Темерина
НОВОСАДСКА ЛИГА
среда Руменка: ЈЕДИНСТВО БАЧКА (Б) 9 : 0
У четвртом колу слободан је ТСК из Темерина
ГРАДСКА ЛИГА – ФИНАЛЕ
среда Тител: ТИТЕЛ СУСЕК 1 : 3

ПЕТО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД

2. ОКТОБАР 2019. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 15:30 ЧАСОВА

ВОЈВОЂАНСКА  ЛИГА ЈУГ
среда Темерин: СЛОГА МЛАДОСТ
среда Шајкаш: БОРАЦ ЦЕМЕНТ
НОВОСАДСКА ЛИГА – ФИНАЛЕ
среда Темерин: ТСК ЈЕДИНСТВО
ГРАДСКА ЛИГА
СУСЕК, победник дела Купа за Градску лигу, слободан је у петом колу.
18. 09. 2019.|

Куп – 4. коло – парови – 2019/2020

ЧЕТВРТО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД

18. СЕПТЕМБАР 2019. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 16:30 ЧАСОВА

ВОЈВОЂАНСКА ЛИГА ЈУГ
среда Бачки Јарак: МЛАДОСТ ЈУГОВИЋ
среда Беочин: ЦЕМЕНТ МЛАДОСТ (НС)
среда Шајкаш: БОРАЦ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА
У четвртом колу слободна је СЛОГА из Темерина
НОВОСАДСКА ЛИГА
среда Руменка: ЈЕДИНСТВО БАЧКА (Б)
У четвртом колу слободан је ТСК из Темерина
ГРАДСКА ЛИГА – ФИНАЛЕ
среда Тител: ТИТЕЛ СУСЕК

ПЕТО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД

2. ОКТОБАР 2019. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 15:30 ЧАСОВА

ВОЈВОЂАНСКА ЛИГА ЈУГ
среда Темерин: СЛОГА МЛАДОСТ / ЈУГОВИЋ
среда Шајкаш / Н. Сад: БОРАЦ / Ц. ЗВЕЗДА ЦЕМЕНТ / МЛАДОСТ (НС)
НОВОСАДСКА ЛИГА
среда Темерин: ТСК ЈЕДИНСТВО / БАЧКА (Б)
ГРАДСКА ЛИГА
Победник дела Купа за Градску лигу слободан је у петом колу.
06. 09. 2019.|

Куп – 3. коло – резултати – 2019/2020

ТРЕЋЕ КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД

4. СЕПТЕМБАР 2019. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 17:30 ЧАСОВА

НОВОСАДСКА ЛИГА
среда Степановићево: ОМЛАДИНАЦ БАЧКА (Б) 1 : 3
среда Темерин: ТСК СИРИГ 5 : 0
У трећем колу слободно је ЈЕДИНСТВО из Руменке
ГРАДСКА ЛИГА
среда Тител: ТИТЕЛ ХАЈДУК (Г) 7 : 6 (2 : 2)
среда Сусек: СУСЕК БОРАЦ (Р) 6 : 2

_________________________________________________________________________

Датум одигравања и парови четвртог кола Купа ФСС на територији ФС Града Новог Сада биће објављени у петак, 6. септембра 2019. године.

04. 09. 2019.|

Куп – 3. коло – парови – 2019/2020

ТРЕЋЕ КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД

4. СЕПТЕМБАР 2019. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 17:30 ЧАСОВА

НОВОСАДСКА ЛИГА
среда Степановићево: ОМЛАДИНАЦ БАЧКА (Б)
среда Темерин: ТСК СИРИГ
У трећем колу слободно је ЈЕДИНСТВО из Руменке
ГРАДСКА ЛИГА
среда Тител: ТИТЕЛ ХАЈДУК (Г)
среда Сусек: СУСЕК БОРАЦ (Р)

_________________________________________________________________________

Датум одигравања и парови четвртог кола Купа ФСС на територији ФС Града Новог Сада биће објављени у петак, 6. септембра 2019. године.

23. 08. 2019.|

Куп – 2. коло – резултати – 2019/2020

ДРУГО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД

21. АВГУСТ 2019. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 17:30 ЧАСОВА

НОВОСАДСКА ЛИГА
среда Нови Сад: ИНДЕКС ТСК 1 : 2
среда Петроварадин: ПЕТРОВАРАДИН БАЧКА (Б) 10 : 11 (2 : 2)
среда Руменка: ЈЕДИНСТВО (Р) РФК НС 1921 2 : 1
среда Сириг: СИРИГ ФРУШКОГОРАЦ 10 : 9 (0 : 0)
У другом колу слободан је ОМЛАДИНАЦ из Степановићева
ГРАДСКА ЛИГА
среда Гардиновци: ХАЈДУК (Г) СЛАНОБАРАЦ 4 : 1
среда Тител: ТИТЕЛ МИЛЕТИЋ 2 : 1
среда Ченеј: ЧЕНЕЈ БОРАЦ (Р) 0 : 3
среда Сусек: СУСЕК ЖЕЛЕЗНИЧАР 3 : 0

_________________________________________________________________________

У петак, 23. августа 2019. годинеса почетком у 10:00 часова, у службеним просторијама ФС Града Новог Сада (Париске комуне 38, Нови Сад) биће обављено жребање парова за треће коло Купа ФСС на територији ФС Града Новог Сада за клубове Новосадске лиге. Што се тиче наставка Купа за клубове Градске лиге, парови су дириговани приликом жреба за прво коло, тако да се у трећем колу у Тителу састају ТИТЕЛ и ХАЈДУК (Г), док у Сусеку играју СУСЕК и БОРАЦ (Р). Комплетни парови и термини утакмица трећег кола Купа биће објављени у петак, 23. августа 2019. годиненакон завршетка жребања.

21. 08. 2019.|

Куп – 2. коло – парови – 2019/2020

ДРУГО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД

21. АВГУСТ 2019. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 17:30 ЧАСОВА

НОВОСАДСКА ЛИГА
среда Нови Сад: ИНДЕКС ТСК
среда Петроварадин: ПЕТРОВАРАДИН БАЧКА (Б)
среда Руменка: ЈЕДИНСТВО (Р) РФК НС 1921
среда Сириг: СИРИГ ФРУШКОГОРАЦ
У другом колу слободан је ОМЛАДИНАЦ из Степановићева
ГРАДСКА ЛИГА
среда Гардиновци: ХАЈДУК (Г) СЛАНОБАРАЦ
среда Тител: ТИТЕЛ МИЛЕТИЋ
среда Ченеј: ЧЕНЕЈ БОРАЦ (Р)
среда Сусек: СУСЕК ЖЕЛЕЗНИЧАР

_________________________________________________________________________

Датум одигравања и парови трећег кола Купа ФСС на територији ФС Града Новог Сада биће објављени у петак, 23. августа 2019. године.

18. 08. 2019.|

Куп – 1. коло – резултати – 2019/2020

ПРВО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД

17/18. АВГУСТ 2019. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 18:00 ЧАСОВА

НОВОСАДСКА ЛИГА
субота Буковац: ФР. ПАРТИЗАН ИНДЕКС 2 : 3
недеља Бегеч: БАЧКА (Б) СЛАВИЈА 3 : 0
субота Руменка: ЈЕДИНСТВО (Р) ЖСК 4 : 1
недеља Ср. Каменица: ФРУШКОГОРАЦ БАЧКА 1923 (Ђ) 5 : 0
субота Степановићево: ОМЛАДИНАЦ ФУТОГ 4 : 3
субота Сириг: СИРИГ ТАТРА 2 : 0
субота Нови Сад: РФК НС 1921 ВЕТЕРНИК 3 : 0
недеља Ковиљ: ШАЈКАШ 1908 ПЕТРОВАРАДИН 1 : 2
недеља Чуруг: ХАЈДУК (Ч) ТСК 0 : 9
ГРАДСКА ЛИГА
недеља Гардиновци: ХАЈДУК (Г) ОБИЛИЋ 3 : 2
недеља Мошорин: МИЛЕТИЋ ДИНАМО 5 : 3
недеља Лок: СЛОГА ТИТЕЛ 0 : 7
недеља Будисава: СЛАНОБАРАЦ ЈЕДИНСТВО (Г) 11 : 10 (6 : 6)
недеља Раковац: БОРАЦ (Р) МОСКВА 3 : 0
субота Нови Сад: ЖЕЛЕЗНИЧАР ФАРАОН није играно
недеља Сусек: СУСЕК ВИНОГРАДАР 3 : 0
недеља Баноштор: ПРОЛЕТЕР ЧЕНЕЈ 0 : 3

_________________________________________________________________________

Друго коло Купа ФСС на територији ФСГ Нови Сад на програму је већ у среду, 21. августа 2019. године, а све утакмице се играју такође од 17:30 часова.

У другом колу Купа за на клубове Новосадске лиге састају се побединици првог и деветог пара, победници осмог и другог пара, победници трећег и седмог пара и победници шестог и четвртог пара, док је победник петог пара слободан.

У другом колу Купа за клубове Градске лиге састају се победници првог и четвртог пара, победници трећег и другог пара, победници петог и осмог пара и победници седмог и шестог пара.

У другом колу Купа домаћин утакмице се одређује уз употребу следећин принципа: (1) уколико су у обе утакмице првог кола победиле домаће екипе, домаћин је екипа која је првоименована у тексту претходна два пасуса; (2) уколико су у обе утакмице првог кола победиле гостујуће екипе, домаћин је екипа која је првоименована у тексту претходна два пасуса; (3) уколико је у једној утакмици првог кола победио домаћа екипа, а у другој утакмици првог која је победила гостујућа екипа, домаћин у је екипа која је у првом колу гостовала.

18. 08. 2019.|

Куп – 1. коло – парови – 2019/2020

ПРВО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД

17/18. АВГУСТ 2019. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 18:00 ЧАСОВА

НОВОСАДСКА ЛИГА
субота Буковац: ФР. ПАРТИЗАН ИНДЕКС
недеља Бегеч: БАЧКА (Б) СЛАВИЈА
субота Руменка: ЈЕДИНСТВО (Р) ЖСК
недеља Ср. Каменица: ФРУШКОГОРАЦ БАЧКА 1923 (Ђ)
субота Степановићево: ОМЛАДИНАЦ ФУТОГ
субота Сириг: СИРИГ ТАТРА
субота Нови Сад: РФК НС 1921 ВЕТЕРНИК
недеља Ковиљ: ШАЈКАШ 1908 ПЕТРОВАРАДИН
недеља Чуруг: ХАЈДУК (Ч) ТСК
ГРАДСКА ЛИГА
недеља Гардиновци: ХАЈДУК (Г) ОБИЛИЋ
недеља Мошорин: МИЛЕТИЋ ДИНАМО
недеља Лок: СЛОГА ТИТЕЛ
недеља Будисава: СЛАНОБАРАЦ ЈЕДИНСТВО (Г)
недеља Раковац: БОРАЦ (Р) МОСКВА
субота Нови Сад: ЖЕЛЕЗНИЧАР ФАРАОН
недеља Сусек: СУСЕК ВИНОГРАДАР
недеља Баноштор: ПРОЛЕТЕР ЧЕНЕЈ

_________________________________________________________________________

Друго коло Купа ФСС на територији ФСГ Нови Сад на програму је већ у среду, 21. августа 2019. године, а све утакмице се играју такође од 17:30 часова.

У другом колу Купа за на клубове Новосадске лиге састају се побединици првог и деветог пара, победници осмог и другог пара, победници трећег и седмог пара и победници шестог и четвртог пара, док је победник петог пара слободан.

У другом колу Купа за клубове Градске лиге састају се победници првог и четвртог пара, победници трећег и другог пара, победници петог и осмог пара и победници седмог и шестог пара.

У другом колу Купа домаћин утакмице се одређује уз употребу следећин принципа: (1) уколико су у обе утакмице првог кола победиле домаће екипе, домаћин је екипа која је првоименована у тексту претходна два пасуса; (2) уколико су у обе утакмице првог кола победиле гостујуће екипе, домаћин је екипа која је првоименована у тексту претходна два пасуса; (3) уколико је у једној утакмици првог кола победио домаћа екипа, а у другој утакмици првог која је победила гостујућа екипа, домаћин у је екипа која је у првом колу гостовала.

06. 08. 2019.|
СЕНИОРИ – КУП 2018/2019.